Shevchenko2011

Shevchenko Concert 20-3-2011

Концерт ім. Тараса Шевченка

Концерт в пошану Тараса Шевченка в Ессендоні

Цьогорічний концерт в 150 ту річницю смерти Тараса Шевченка у Вікторії відбувся в неділю 20.3.2011 в народньому домі в Ессендоні. Хор Черемош відкрив програму з такими точками – Заповіт, Світе Тихий, Дніпро реве і Реве та стогне Дніпр широкий

The Ukrainian community in the Melbourne area paid their tributes to the Ukrainian bard Taras Shevchenko at a concert in the Ukrainian centre in Essendon on the 150-th anniversary of Shevchenko's death. The Cheremosh choir started proceedings with four songs dedicated to the great man.

View photos from the day Оглянути знімки

Світе Тихий - співає хор 'Черемош'

Свято Шевченка у Мельборні.

Ірина Андреєва

В історії українськогo народу є дати особливої важності – 9 березня 1814 –го та 10 березня 1861–го років, згідно яких ми відзначаємо роковини Тараса Григоровича Шевченка.

Цього року урочисте пошанування Т.Шевченка припало зі 150 – річчям його смерті та перепоховання.

Українська Громада Вікторії відзначила Свято Шевченка в неділю, 20 березня, у залі Українського Народного Дому в Ессендоні.

Свято розпочалося покладенням квітів до символічної могили Великого Пророка Уктаїни учнями української Братської школи ім.А.Шептицького та вступним словом культ.освітнього референта УГВ Стефана Романіва.

Святковий концерт розпочався славнозвісним “Заповітом” Т.Шевченка у виконанні капели ”Черемош” осередку СУМ. У їхньому виконанні звучали також пісні на слова поета “Дніпро реве”, “Світе тихий” та “Реве та стогне Дніпр широкий”. Щирими оплесками вітали присутні заповненої залі виконавців, мистецького керівника та дириґента – заслуженого діяча України Володимира Головка, концертмейстра Христину Головко та солістку Галю Костюк.