Новини та статті


Поєднання акустичної системи KEF C5 та NAD 326 BEE

опубліковано 30 бер. 2015 р., 06:43 MrDem MrDem   [ оновлено 31 бер. 2015 р., 06:03 ]

KEF C5

Модель С5 - молодша з двох фронтальних моделей С-серії. У корпусі поєднані новий 19-мм високоточний алюмінієвий твітер з хвилеводом "tangerine", узятий від престижної XQ серії і два 130-мм низькочастотних динаміка. Твітер і динамік втоплені в щільній двошаровій накладці, яка гасить резонансні звуки корпусу і забезпечує рівну звукову панораму. Корпус акустичних систем виконаний з плит MDF і дуже добре задемпфирований. Розташований на передній панелі щільовий порт фазоінвертора дозволяє встановити акустику ближче до стін і розширити характеристику звуку в області низьких частот. Як відомо, звучання багато в чому залежить від якості клем, тому розробники встановили в С5 позолочені клеми. Крім того, акустика оснащена двома парами клем, що дає можливість поліпшити звукову панораму. Можна використовувати схему підключення bi-wire при одному підсилювачі і bi-amp з двома підсилювачами для найбільш чистого відтворення звуку у всьому частотному діапазоні. Відразу за клемами розташовані точно налаштовані кросовери, які забезпечують рівні перехідні характеристики.

Всю лінійку C-серії відрізняє чистий, чіткий звук і просторова точність, властива більш дорогій акустиці. Рівень максимально допустимої потужності дозволяє використовувати акустичні системи практично з будь-яким підсилювачем. Незалежно від обраного жанру та транспорту, звукова сцена завжди буде гранично чистою і рівномірною.

Виробник: Kef

Серія: C

Країна: Великобританія

Тип корпуса: Фазоінвертор

Гарантія: 1 рік

Колір: чорний

Габарити (В*Ш*Г): 915 х 177 х 260 мм

Вага: 11.5 кг

Опір: 8 Ом

Чутливість: 90 дб

К-сть динаміків: 3

К-сть полос: 2

Магнітне экранування: є

Розмір ВЧ: 19 мм

Матеріал ВЧ: алюминий

Розмір НЧ: 130 мм

Фазоінвертор: есть

Частота розділу: 2,5 кГц

Рекомендуєма потужність: 10 - 150 Вт

Частотний діапазон: 40 Гц - 40 кГц

Роз’єемы: bi-wiring; bi-amping;


NAD 326 BEE


Потужність і відсутність спотворень - запорука музичності NAD C326BEE. Звісно, цей інтегральний підсилювач несе на борту ексклюзивну технологію NAD PowerDrive, що забезпечує запас потужності в самі напружені моменти роботи. Що стосується спотворень, зазвичай вони вимірюються на 80% потужності. У сучасних моделях, включаючи NAD C326BEE, спотворення на 80% потужності становлять менш ніж 0,004%.

Різні способи управління та інтеграції - інша сильна сторона NAD C326BEE. Пульт ДУ NAD SR-8 дозволяє керувати крім підсилювача такими компонентами NAD, як CD-плеєр, тюнер і т.д. Передпідсилювач і підсилювач потужності з'єднані знімною перемичкою на задній панелі. Таким чином, NAD C326BEE можна використовувати як передпідсилювач і два підсилювача потужності (для схеми bi-amping), так і як підсилювач потужності (наприклад озвучування потужних фронтів у домашньому кінотеатрі). Для цього є вихід на зовнішній підсилювач і 1 вхід на підсилювач потужності. Крім цього є аналогові входи для 7 пристроїв.

Виробник: Nad

Тип: стереопідсилювач

Країна: Великобританія

Гарантія: 1 рік

Колір: чорний

Габарити (В * Ш * Г): 100 х 435 x 286 мм

Вага: 6.9 кг

Каналів підсилення: 2

Пульт ДК: є

Коефіцієнт нелінійних спотворень: 0.009%

Вихідна потужність (постійна): 50 Вт / канал на 8 Ом

Вихідна потужність (короткочасна): 100 Вт / канал на 8 Ом

150 Вт / канал на 4 Ом

200 Вт / канал на 2 Ом

Частотний діапазон: 20 Гц - 20 кГц

Відношення С / Ш: 117 дБ

Лінійний вхід (RCA): 7

Лінійний вихід (RCA): 1 Вихід на сабвуфер: 1

Вихід для навушників: є

Вихід на передпідсилювач: 1

Виходи на AC, пар: 1

Ремонт ноутбуків та комп’ютерної техніки у Тернополі

опубліковано 30 бер. 2015 р., 06:31 MrDem MrDem

В наш вік розвитку електронної техніки практично у кожної людини є ноутбук, нетбук, планшет або персональний комп’ютер та комп’ютерна периферія: принтери, сканери, колонки та інше. Ця техніка допомагає у навчанні чи роботі, дозволяє нам бути зажди в курсі всіх новин, дає можливість спілкуватись та розважатись. Але, нажаль, техніка має властивість ламатись. І тут на допомогу Вам прийде наша компанія.

Сервісний центр фірми «ТЕТРА Консалтинг» пропонує послуги по ремонту будь-якої комп’ютерної техніки. Ми виконуємо сервісне післягарантійне обслуговування, модернізацію та діагностику, а також займаємось ремонтами будь-якої складності – від заміни пошкодженої матриці до ремонту ноутбуків залитих водою, спалених материнських плат, блоків живлення, TFT-моніторів, принтерів, тощо. Завдяки великому досвіду, всі ремонтні роботи проводяться якісно, швидко, на всі роботи надається гарантія.

Пріоритетом діяльності Сервісного центру є здійснення ремонту ноутбуків всіх моделей наступних виробників: ACER, ASUS, HP, Samsung, LG, Dell, IBM, Toshiba, Fujitsu, SONY, Roverbook, Panasonic, Benq, MSI, Apple та інших виробників. Ми пропонуємо широкий спектр послуг по обслуговуванню и ремонту ноутбуків – від чистки ноутбука до заміни елементів живлення, прошивки BIOS, складної пайки BGA-компонентів.

Сервіс та ремонт в Тернополі виконується на спеціальному обладнанні, яке дозволяє дотримуватись всіх технологічних норм, точно встановити несправність та усунути її максимально ефективно.

Ремонт ноутбуків – основні види послуг:

- ремонт материнських плат ноутбуків любої складності

- заміна BGA-контактів (reball) та перепайка чіпсетів на материнських платах та відеоадаптерах

- ремонт і заміна екранних матриць

- заміна ламп підсвітки в матрицях

- ремонт та заміна шлейфа матриці

- ремонт та заміна інвентора матриці

- ремонт та заміна клавіатур

- ремонт та заміна корпуса та корпусних деталей ноутбука

- встановлення, заміна та ремонт DVD-CD приводів, встановлення додаткового обладнання на ноутбук

- заміна роз’ємів живлення, роз’ємів портів (USB, LAN, LPT…) ноутбуків

- ремонт та заміна блоків живлення для ноутбуків

- відновлення та прошивка BIOS

- повна чистка ноутбука із заміною термопасти, при потребі – заміна вентилятора або всієї системи охолодження

- унікальна послуга: доробка існуючої системи охолодження для покращення температурних режимів роботи ноутбука

- та інші види робіт…

Діагностика в нашому сервісному центрі БЕЗКОШТОВНА !

У нас також можна замовити терміновий ремонт і бути впевненим, що Ваша техніка буде відремонтована в самий короткий термін і отримає гарантію на виконані роботи. 

У випадку, якщо вартість ремонту техніки буде дорожче ніж розраховували – Ви завжди зможете відмовитись від ремонту і забрати техніку. При відмові від ремонту оплачується лише тестування (від 50 грн до 100 грн), а у випадку ремонту у нас – діагностика безкоштовна.

Якщо технічний пристрій все ж таки не працює, а вартість ремонту вища ніж вартість такого б/у або Ви просто не хочете його ремонтувати – завжди можете здати його нам на запчастини. Викуповуємо будь-яку комп’ютерну техніку в будь-якому стані. Краще отримати навіть невелику винагороду за неробочу техніку, ніж викинути її або зберігати роками в кладовці чи шафі. Щоб оцінити вартість зламаної техніки потрібно принести її до нас на сервіс. Майстер подивиться в якому стані комплектуючі і подзвонить Вам для узгодження ціни. Якщо запропонована сума грошей здається Вам замалою – техніку завжди можна забрати назад.

Вартість робіт є орієнтовною і ми завжди готові запропонувати знижки нашим постійним клієнтам. При повторному зверненні, або якщо Ви рекомендуєте нас своїм друзям, на виконані ремонтні роботи Ви отримуєте значні знижки.

Ви платите тільки за результат !

Наші координати: м.Тернопіль, вул. М.Гуршевського, 5. тел. (0352) 43-49-87, моб. 067 924-16-55.

Заправка та відновлення картриджів в Тернополі

опубліковано 14 жовт. 2009 р., 23:16 MrDem MrDem   [ оновлено 30 бер. 2015 р., 06:25 ]

Купуючи принтер, ксерокс чи мультифункціональний пристрій ми повинні розуміти, що будемо змушені постійно додатково витрачати гроші на купівлю оригінальних витратних матеріалів. Така ситуація дуже вигідна виробникам принтерів і копіювальних апаратів.

Наш сервіс пропонуємо Вам істотно скоротити витрати, за рахунок заправок та відновлення існуючих картриджів, а не купуючи оригінальні.

Заправка картриджів забезпечує значне здешевлення вартості друку, оскільки є набагато дешевшою за купівлю нових витратних матеріалів. Простіше кажучи, при заправці картриджа, корпус залишається той самий, міняється тільки тонер, а решта деталей проходять профілактичне очищення. Як правило, лазерний картридж витримує 2-5 заправок, після цього потрібно робити відновлення. Слід зауважити, що процес заправки картриджів досить складний і вимагає спеціальної підготовки, тобто вдома процедуру виконати досить важко, оскільки кустарна заправка картриджів часто закінчується не тільки зіпсованим корпусом, але і зламаним пристроєм, що призводить до дорогого ремонту принтера чи копіра. Крім досвіду та навичок, спеціальних інструментів, для самостійного заправлення принтерів знадобиться спеціальна речовина (тонер), який є токсичним і використання в домашніх умовах може вплинути на Ваше здоров’я.

Відновлення картриджа відрізняється від його заправки тим, що міняється не тільки тонер, але і схильні до зносу компоненти картриджа – фото-барабан (OPC, Dram, Photoreceptor), ракель (Wiper Blade, Cleaning Blade, лезо очистки) і, при необхідності, інші компоненти, наприклад PCR (первинний вал заряду), втулки, шестерні тощо. При цьому Вам все одно буде в рази вигідніше відновити картридж, ніж купувати новий.

Для того, щоб заправка принтерів виправдала себе економічно і не перетворилася на проблему, краще звернутись до спеціалізованих сервісів, одним з яких є наша фірма.

Ми пропонуємо професійну заправку всіх видів лазерних картриджів перевіреними розхідними матеріалами. Також застерігаємо Вас: звертайте увагу на якість послуг, оскільки почастішали випадки шахрайства, коли ціна заправки на 5-10 грн. нижча середньої, а в картридж тонер повністю недосипається, відповідно вартість збільшується, а не зменшується, і Ви додатково втрачаєте свій час. Вимагайте очистку бункеру від відпрацьованого тонеру, що значно продовжить життя вашому картриджу.

Акустична система ELAC FS68

опубліковано 14 жовт. 2009 р., 23:11 MrDem MrDem   [ оновлено 30 бер. 2015 р., 06:19 ]
                                        Довгий час у модельному ряді славнозвісної компанії ELAC не було акустичних систем що стояли б між легендарною бюджетною пятидесятою,  та стодвадцятою серією. І ось у 2008 році компанія випустила нову лінійку акустичних систем з  індексом 60. На даниий момент у неї входять дві напольні системи, а токож центр та полочний монітор. Лінійка поки що не укомплектована власним сабвуфером, тому якщо хтось захоче зібрати ДК на базі ELAC 60 Series, йому прийдеться задовільнитися субнизом від 50-ої серії. Загальна основна відмінність від молодшої серії, це використання фірмових дифузорів - целюлозова мембрана знаходиться між двома тонкими слоями алюмінію, що забезпечує оптимальне співвідношення легкості та жорсткості. 
      FS68 - є топовими колонками у шістдесятій серії. Це класична трьохполосна АС, в якій басовий регістр озвучується двома 180 міліметровими вуферами. Середні частоти відведені на окремий динамік, що знаходиться між верхнім вуфером та "пищалкою". За металевою решіткою можна розгледіти твітер,що був ретельно прикритий інженерами ELAC, щоб запобігти його пошкодженню. 
      Із випуском 50 Series Elac зробили переворот у світі акустики, поглянемо (послухаємо), чи вдалось їм це знову.
У тестуванні використовували один з топових ресіверів - ONKYO SR-875, а також інтегральний підсилювач MYRYAD MX2010. В якості "транспорту" використовувались DVD DENON 2930, CD Cambridge Audio 740C. 
Кабеля - M1000 High Resolution Digital Fiber Optic Cable - для підключення DVD-Ресівер, а також Analysis-Plus Oval One - для підключення CD-AMP.
      З перших нот композиції Susan Osborn - Beauty and the Beast, було зрозуміло наскільки маштабно АС відтворює звук, голос вокалістки проник у кожет куточок тіла і викликав всі ті емоції, що заложив автор при написанні пісні. По динамічності, у  цих колонок навряд є конкурент у цьому ціновому діапазоні, під час програвання пісень "поп короля" Michael Jackson'a  хотілось вскочити з дивану і танцювати :). Порадував також бас, він досить глибокий і детальний а також неймовірно швидкий, як удар славнозвісного боксера Роя Джоунса. Вцілому можна зазначити що АС має перкрасно збалансовну акустичну "картину", з дуже детальним, та чітким саундом. Можливо комусь і не сподобається деяка "безкомпромісність" цієї АС, але такі вони "німці". Ну що час розставити точки над "і".

  Ми відмітили такі плюси та мінуси:
+ Глибокий та детальний бас, хороший тембральний баланс та динамічність, прекрасна якість виготовлення.
- Потребує якісного та дорогого підсилювача та хороших кабелів, щоб розкирити весь потенціал. Довгий час прогріву.
Тех. спеціфікація: 
   


Виробник: Elac 


Серія: 60 Країна: Германія 
Колір: Вишня, чорний  

Розмір (В*Ш*Г): 1080 х 250 х 335 мм 


Вага: 20 кг Опір: 4-8 Ом 


Чутливість: 89 Дб 


Кількість динаміків: 4
 
Кількість полос: 3Магнітне экранування: є


Матеріал високочастотника: Шовк Матеріал низькочастотника: Целлюлоза + алюмінієві пластини 


Розмір високочастотника: 25 мм 


Розмір середньочастотника: 140 мм
Розмір низькочастотника: 2 х 165 мм Фазоінвертор: є (2 шт.)


Частота зрізу кроссовера: 600 / 2,200 Гц 

Рекомендована потужність: 20 - 180 Вт 
Частотный діапазон: 38 - 25 Гц

1-4 of 4