Головна сторінка

Продаж та ремонт комп'ютерної техніки

Чому вибирають саме нас


Ви шукаєте найкращу техніку та акустику, Вас цікавить якісний сервісний ремонт комп'ютерів, ноутбуків, моніторів, принтерів, тощо? Все це Ви знайдете саме у нас. Якщо Ви некомпетентні у підборі комп'ютерних комплектуючих та переферії, або маєте сумніви що краще купити, - ми з радістю порадимо найоптимальніший варіант під Ваші потреби. 
Ремонт техніки проводиться досвідченими спеціалістами і на всі види ремонтних робіт надається гарантія.
Як правило, ставши нашим клієнтом, Ви схочете скористатись нашими послугами ще не один раз.

"Ми не продаємо Вам техніку, ми пропонуємо Вам якість"

Наш досвід 


За 19 років існування фірми "ТЕТРА Консалтинг" ми набули певного досвіду, тому з впевненістю можемо відзначити, що більшість клієнтів при купівлі комп'ютерної та офісної техніки не володіють відповідними знаннями, яка техніка буде найкраще виконувати поставлені задачі і при цьому не переплатити за неї. Все що потрібно для клієнта, це знати під які задачі купляється техніка, - всі наступні етапи підбору виконаємо ми. Слідкуючи за новинками, які з'являється на ринку техніки, ми завжди порекомендуємо Вам найкращий варіант.
Сервісний центр "ТЕТРА Консалтинг" вже досяг чималого досвіду і постійно вдосконалює свої навички в ремонті ноутбуків, моніторів, системних блоків, принтерів та іншої комп'ютерної техніки. Також маємо значний досвід в заправці та ремонті картриджів лазерних принтерів, відновлені інформації з будь-яких типів носіїв.

Новини Google