Заправка та відновлення картриджів в Тернополі

опубліковано 14 жовт. 2009 р., 23:16 MrDem MrDem   [ оновлено 30 бер. 2015 р., 06:25 ]

Купуючи принтер, ксерокс чи мультифункціональний пристрій ми повинні розуміти, що будемо змушені постійно додатково витрачати гроші на купівлю оригінальних витратних матеріалів. Така ситуація дуже вигідна виробникам принтерів і копіювальних апаратів.

Наш сервіс пропонуємо Вам істотно скоротити витрати, за рахунок заправок та відновлення існуючих картриджів, а не купуючи оригінальні.

Заправка картриджів забезпечує значне здешевлення вартості друку, оскільки є набагато дешевшою за купівлю нових витратних матеріалів. Простіше кажучи, при заправці картриджа, корпус залишається той самий, міняється тільки тонер, а решта деталей проходять профілактичне очищення. Як правило, лазерний картридж витримує 2-5 заправок, після цього потрібно робити відновлення. Слід зауважити, що процес заправки картриджів досить складний і вимагає спеціальної підготовки, тобто вдома процедуру виконати досить важко, оскільки кустарна заправка картриджів часто закінчується не тільки зіпсованим корпусом, але і зламаним пристроєм, що призводить до дорогого ремонту принтера чи копіра. Крім досвіду та навичок, спеціальних інструментів, для самостійного заправлення принтерів знадобиться спеціальна речовина (тонер), який є токсичним і використання в домашніх умовах може вплинути на Ваше здоров’я.

Відновлення картриджа відрізняється від його заправки тим, що міняється не тільки тонер, але і схильні до зносу компоненти картриджа – фото-барабан (OPC, Dram, Photoreceptor), ракель (Wiper Blade, Cleaning Blade, лезо очистки) і, при необхідності, інші компоненти, наприклад PCR (первинний вал заряду), втулки, шестерні тощо. При цьому Вам все одно буде в рази вигідніше відновити картридж, ніж купувати новий.

Для того, щоб заправка принтерів виправдала себе економічно і не перетворилася на проблему, краще звернутись до спеціалізованих сервісів, одним з яких є наша фірма.

Ми пропонуємо професійну заправку всіх видів лазерних картриджів перевіреними розхідними матеріалами. Також застерігаємо Вас: звертайте увагу на якість послуг, оскільки почастішали випадки шахрайства, коли ціна заправки на 5-10 грн. нижча середньої, а в картридж тонер повністю недосипається, відповідно вартість збільшується, а не зменшується, і Ви додатково втрачаєте свій час. Вимагайте очистку бункеру від відпрацьованого тонеру, що значно продовжить життя вашому картриджу.

Comments