Акустична система ELAC FS68

опубліковано 14 жовт. 2009 р., 23:11 MrDem MrDem   [ оновлено 30 бер. 2015 р., 06:19 ]                                        Довгий час у модельному ряді славнозвісної компанії ELAC не було акустичних систем що стояли б між легендарною бюджетною пятидесятою,  та стодвадцятою серією. І ось у 2008 році компанія випустила нову лінійку акустичних систем з  індексом 60. На даниий момент у неї входять дві напольні системи, а токож центр та полочний монітор. Лінійка поки що не укомплектована власним сабвуфером, тому якщо хтось захоче зібрати ДК на базі ELAC 60 Series, йому прийдеться задовільнитися субнизом від 50-ої серії. Загальна основна відмінність від молодшої серії, це використання фірмових дифузорів - целюлозова мембрана знаходиться між двома тонкими слоями алюмінію, що забезпечує оптимальне співвідношення легкості та жорсткості. 
      FS68 - є топовими колонками у шістдесятій серії. Це класична трьохполосна АС, в якій басовий регістр озвучується двома 180 міліметровими вуферами. Середні частоти відведені на окремий динамік, що знаходиться між верхнім вуфером та "пищалкою". За металевою решіткою можна розгледіти твітер,що був ретельно прикритий інженерами ELAC, щоб запобігти його пошкодженню. 
      Із випуском 50 Series Elac зробили переворот у світі акустики, поглянемо (послухаємо), чи вдалось їм це знову.
У тестуванні використовували один з топових ресіверів - ONKYO SR-875, а також інтегральний підсилювач MYRYAD MX2010. В якості "транспорту" використовувались DVD DENON 2930, CD Cambridge Audio 740C. 
Кабеля - M1000 High Resolution Digital Fiber Optic Cable - для підключення DVD-Ресівер, а також Analysis-Plus Oval One - для підключення CD-AMP.
      З перших нот композиції Susan Osborn - Beauty and the Beast, було зрозуміло наскільки маштабно АС відтворює звук, голос вокалістки проник у кожет куточок тіла і викликав всі ті емоції, що заложив автор при написанні пісні. По динамічності, у  цих колонок навряд є конкурент у цьому ціновому діапазоні, під час програвання пісень "поп короля" Michael Jackson'a  хотілось вскочити з дивану і танцювати :). Порадував також бас, він досить глибокий і детальний а також неймовірно швидкий, як удар славнозвісного боксера Роя Джоунса. Вцілому можна зазначити що АС має перкрасно збалансовну акустичну "картину", з дуже детальним, та чітким саундом. Можливо комусь і не сподобається деяка "безкомпромісність" цієї АС, але такі вони "німці". Ну що час розставити точки над "і".

  Ми відмітили такі плюси та мінуси:
+ Глибокий та детальний бас, хороший тембральний баланс та динамічність, прекрасна якість виготовлення.
- Потребує якісного та дорогого підсилювача та хороших кабелів, щоб розкирити весь потенціал. Довгий час прогріву.
Тех. спеціфікація: 
   


Виробник: Elac 


Серія: 60 Країна: Германія 
Колір: Вишня, чорний  

Розмір (В*Ш*Г): 1080 х 250 х 335 мм 


Вага: 20 кг Опір: 4-8 Ом 


Чутливість: 89 Дб 


Кількість динаміків: 4
 
Кількість полос: 3Магнітне экранування: є


Матеріал високочастотника: Шовк Матеріал низькочастотника: Целлюлоза + алюмінієві пластини 


Розмір високочастотника: 25 мм 


Розмір середньочастотника: 140 мм
Розмір низькочастотника: 2 х 165 мм Фазоінвертор: є (2 шт.)


Частота зрізу кроссовера: 600 / 2,200 Гц 

Рекомендована потужність: 20 - 180 Вт 
Частотный діапазон: 38 - 25 Гц

Comments