Ремонт ноутбуків та комп’ютерної техніки у Тернополі

опубліковано 30 бер. 2015 р., 06:31 MrDem MrDem

В наш вік розвитку електронної техніки практично у кожної людини є ноутбук, нетбук, планшет або персональний комп’ютер та комп’ютерна периферія: принтери, сканери, колонки та інше. Ця техніка допомагає у навчанні чи роботі, дозволяє нам бути зажди в курсі всіх новин, дає можливість спілкуватись та розважатись. Але, нажаль, техніка має властивість ламатись. І тут на допомогу Вам прийде наша компанія.

Сервісний центр фірми «ТЕТРА Консалтинг» пропонує послуги по ремонту будь-якої комп’ютерної техніки. Ми виконуємо сервісне післягарантійне обслуговування, модернізацію та діагностику, а також займаємось ремонтами будь-якої складності – від заміни пошкодженої матриці до ремонту ноутбуків залитих водою, спалених материнських плат, блоків живлення, TFT-моніторів, принтерів, тощо. Завдяки великому досвіду, всі ремонтні роботи проводяться якісно, швидко, на всі роботи надається гарантія.

Пріоритетом діяльності Сервісного центру є здійснення ремонту ноутбуків всіх моделей наступних виробників: ACER, ASUS, HP, Samsung, LG, Dell, IBM, Toshiba, Fujitsu, SONY, Roverbook, Panasonic, Benq, MSI, Apple та інших виробників. Ми пропонуємо широкий спектр послуг по обслуговуванню и ремонту ноутбуків – від чистки ноутбука до заміни елементів живлення, прошивки BIOS, складної пайки BGA-компонентів.

Сервіс та ремонт в Тернополі виконується на спеціальному обладнанні, яке дозволяє дотримуватись всіх технологічних норм, точно встановити несправність та усунути її максимально ефективно.

Ремонт ноутбуків – основні види послуг:

- ремонт материнських плат ноутбуків любої складності

- заміна BGA-контактів (reball) та перепайка чіпсетів на материнських платах та відеоадаптерах

- ремонт і заміна екранних матриць

- заміна ламп підсвітки в матрицях

- ремонт та заміна шлейфа матриці

- ремонт та заміна інвентора матриці

- ремонт та заміна клавіатур

- ремонт та заміна корпуса та корпусних деталей ноутбука

- встановлення, заміна та ремонт DVD-CD приводів, встановлення додаткового обладнання на ноутбук

- заміна роз’ємів живлення, роз’ємів портів (USB, LAN, LPT…) ноутбуків

- ремонт та заміна блоків живлення для ноутбуків

- відновлення та прошивка BIOS

- повна чистка ноутбука із заміною термопасти, при потребі – заміна вентилятора або всієї системи охолодження

- унікальна послуга: доробка існуючої системи охолодження для покращення температурних режимів роботи ноутбука

- та інші види робіт…

Діагностика в нашому сервісному центрі БЕЗКОШТОВНА !

У нас також можна замовити терміновий ремонт і бути впевненим, що Ваша техніка буде відремонтована в самий короткий термін і отримає гарантію на виконані роботи. 

У випадку, якщо вартість ремонту техніки буде дорожче ніж розраховували – Ви завжди зможете відмовитись від ремонту і забрати техніку. При відмові від ремонту оплачується лише тестування (від 50 грн до 100 грн), а у випадку ремонту у нас – діагностика безкоштовна.

Якщо технічний пристрій все ж таки не працює, а вартість ремонту вища ніж вартість такого б/у або Ви просто не хочете його ремонтувати – завжди можете здати його нам на запчастини. Викуповуємо будь-яку комп’ютерну техніку в будь-якому стані. Краще отримати навіть невелику винагороду за неробочу техніку, ніж викинути її або зберігати роками в кладовці чи шафі. Щоб оцінити вартість зламаної техніки потрібно принести її до нас на сервіс. Майстер подивиться в якому стані комплектуючі і подзвонить Вам для узгодження ціни. Якщо запропонована сума грошей здається Вам замалою – техніку завжди можна забрати назад.

Вартість робіт є орієнтовною і ми завжди готові запропонувати знижки нашим постійним клієнтам. При повторному зверненні, або якщо Ви рекомендуєте нас своїм друзям, на виконані ремонтні роботи Ви отримуєте значні знижки.

Ви платите тільки за результат !

Наші координати: м.Тернопіль, вул. М.Гуршевського, 5. тел. (0352) 43-49-87, моб. 067 924-16-55.

Comments