Поєднання акустичної системи KEF C5 та NAD 326 BEE

опубліковано 30 бер. 2015 р., 06:43 MrDem MrDem   [ оновлено 31 бер. 2015 р., 06:03 ]

KEF C5

Модель С5 - молодша з двох фронтальних моделей С-серії. У корпусі поєднані новий 19-мм високоточний алюмінієвий твітер з хвилеводом "tangerine", узятий від престижної XQ серії і два 130-мм низькочастотних динаміка. Твітер і динамік втоплені в щільній двошаровій накладці, яка гасить резонансні звуки корпусу і забезпечує рівну звукову панораму. Корпус акустичних систем виконаний з плит MDF і дуже добре задемпфирований. Розташований на передній панелі щільовий порт фазоінвертора дозволяє встановити акустику ближче до стін і розширити характеристику звуку в області низьких частот. Як відомо, звучання багато в чому залежить від якості клем, тому розробники встановили в С5 позолочені клеми. Крім того, акустика оснащена двома парами клем, що дає можливість поліпшити звукову панораму. Можна використовувати схему підключення bi-wire при одному підсилювачі і bi-amp з двома підсилювачами для найбільш чистого відтворення звуку у всьому частотному діапазоні. Відразу за клемами розташовані точно налаштовані кросовери, які забезпечують рівні перехідні характеристики.

Всю лінійку C-серії відрізняє чистий, чіткий звук і просторова точність, властива більш дорогій акустиці. Рівень максимально допустимої потужності дозволяє використовувати акустичні системи практично з будь-яким підсилювачем. Незалежно від обраного жанру та транспорту, звукова сцена завжди буде гранично чистою і рівномірною.

Виробник: Kef

Серія: C

Країна: Великобританія

Тип корпуса: Фазоінвертор

Гарантія: 1 рік

Колір: чорний

Габарити (В*Ш*Г): 915 х 177 х 260 мм

Вага: 11.5 кг

Опір: 8 Ом

Чутливість: 90 дб

К-сть динаміків: 3

К-сть полос: 2

Магнітне экранування: є

Розмір ВЧ: 19 мм

Матеріал ВЧ: алюминий

Розмір НЧ: 130 мм

Фазоінвертор: есть

Частота розділу: 2,5 кГц

Рекомендуєма потужність: 10 - 150 Вт

Частотний діапазон: 40 Гц - 40 кГц

Роз’єемы: bi-wiring; bi-amping;


NAD 326 BEE


Потужність і відсутність спотворень - запорука музичності NAD C326BEE. Звісно, цей інтегральний підсилювач несе на борту ексклюзивну технологію NAD PowerDrive, що забезпечує запас потужності в самі напружені моменти роботи. Що стосується спотворень, зазвичай вони вимірюються на 80% потужності. У сучасних моделях, включаючи NAD C326BEE, спотворення на 80% потужності становлять менш ніж 0,004%.

Різні способи управління та інтеграції - інша сильна сторона NAD C326BEE. Пульт ДУ NAD SR-8 дозволяє керувати крім підсилювача такими компонентами NAD, як CD-плеєр, тюнер і т.д. Передпідсилювач і підсилювач потужності з'єднані знімною перемичкою на задній панелі. Таким чином, NAD C326BEE можна використовувати як передпідсилювач і два підсилювача потужності (для схеми bi-amping), так і як підсилювач потужності (наприклад озвучування потужних фронтів у домашньому кінотеатрі). Для цього є вихід на зовнішній підсилювач і 1 вхід на підсилювач потужності. Крім цього є аналогові входи для 7 пристроїв.

Виробник: Nad

Тип: стереопідсилювач

Країна: Великобританія

Гарантія: 1 рік

Колір: чорний

Габарити (В * Ш * Г): 100 х 435 x 286 мм

Вага: 6.9 кг

Каналів підсилення: 2

Пульт ДК: є

Коефіцієнт нелінійних спотворень: 0.009%

Вихідна потужність (постійна): 50 Вт / канал на 8 Ом

Вихідна потужність (короткочасна): 100 Вт / канал на 8 Ом

150 Вт / канал на 4 Ом

200 Вт / канал на 2 Ом

Частотний діапазон: 20 Гц - 20 кГц

Відношення С / Ш: 117 дБ

Лінійний вхід (RCA): 7

Лінійний вихід (RCA): 1 Вихід на сабвуфер: 1

Вихід для навушників: є

Вихід на передпідсилювач: 1

Виходи на AC, пар: 1

Comments