Виховна робота 

2023-2024 рік

                                                                                               З Днем української вишиванки!

Вітаємо з святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – Днем вишиванки! Сьогодні вишиванка є символом нашої сили, незламності, одвічного духу свободи. Нехай патріотизм допомагає захищати Україну. Ми – Українці й зможемо все!

 Вишиємо долю власними руками,

Помережим квітами села і міста.

Світ весь відзначатиме ПЕРЕМОГУ з нами,

Відродиться країна вічна і свята. 



Святе і величне слово – мама.

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято найріднішої, наймилішої, найближчої для нас людини - Матері.

Мама – це не тільки добрі очі , дбайливе серце , ніжне дихання і ласкаві руки рідної людини. Мама – це янгол охоронець. Вона завжди оберігає, піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу , сімейного стану, майже єдина людина, яка любить нас безумовною , щирою любов'ю.

Про всі материнські привілеї та  неперевершену турботливість  і любов добре знають  учні нашої школи. Креативно та творчо учні початкової ланки привітали своїх матусь: створили власноруч листівки та символічні подаруночки, співали пісні,  читали вірші, вкладаючи в  кожне речення , кожний рядочок любов , ніжність і повагу до мами.      

0-02-05-1093dd5caee648eeae65eae37acd2002cdf4c5fff97f3e6d7bf745112300c969_4cea79100af20a78.mp4
0-02-05-7f3f51c5f4eee40ab6f2f312b20fd892eeac0b8fc1923366d5084b1c84b6eff3_ac30195f4c59277f.mp4
0-02-05-89f2d37aa286d99daa0f1dc5cb105f8e42de9a8158c6772164079119009335e1_af24afcaedeabe8d.mp4

 День Європи   

      На уроці англійської мови учні 9 класу підготували змістовні повідомлення про Європейську співдружність, поглибили свої знання з історії заснування ЄС. Під час заходу також було проведено "Європейську вікторину", метою якої було сприяти розширенню світогляду дітей та розвитку пізнавальних інтересів.

  День пам'яті та примирення.

8 травня  Україна разом з усім світом  відзначає День пам'яті  та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні .

Ми вшановуємо пам'ять кожного , хто загинув внаслідок бойових дій , та завдячуємо героям, які захищали рідну землю.

                                        Роковини Чорнобильської трагедії.

26 квітня2024 року виповнюється 38 років з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття – Чорнобильської трагедії. Чотири букви ЧАЕС – стали символом трагедії , яка торкнулася мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації.

Учасники освітнього процесу Полошківського НВК в цей день згадали події тієї страшної ночі , переглянули відео,  намагалися розібратися і зрозуміти причини трагедії, вшанували подвиг  ліквідаторів , які ціною власного життя  врятували світ від ядерної катастрофи. Учні початкової ланки переглянули анімаційний фільм та виготовили білу троянду – символ екологічно чистого довкілля.

Сьогодні 38-мі роковини аварії на Чорнобильській АЕС – це не просто день, коли українці віддають шану подвигу ліквідаторів аварії та пам’ятають про  руйнівні наслідки недбалості радянської влади, що привела до найстрашнішого. На третьому році війни цей день, 26 квітня, – це попередження про те, що знову може статися через дії Росії, якщо не зупинити її ядерний тероризм. Чорнобильська трагедія  є зловісним нагадуванням про відповідальність людства перед природою і самим собою.

 



#Обласний_марафон_ЕКОжиття_наше_МАЙБУТТЯ2024 

День Землі

    Кожного року 22 квітня відзначається Міжнародний день Землі – свято природи, яке нагадує про важливість збереження нашої планети та її ресурсів. Цей день започаткований з метою підкреслення проблем екології, привернення уваги до потреби збереження природи, є нагадуванням про те, що планета Земля – це наш дім, і ми всі маємо обов'язок берегти її ресурси.

Історія та походження свята

     Міжнародний день Землі був запропонований у 1969 році американським сенатором Гейлордом Нельсоном як реакція на серію екологічних катастроф. Перший офіційний День Землі відбувся 22 квітня 1970 року. Зараз це свято світового масштабу, що об'єднує людей у всьому світі для заохочення більшого розуміння та захисту довкілля.

    Мета цього дня - нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного. Це день є приводом зайвий раз замислитися про те, що нас оточує. В результаті своєї життєдіяльності людина завдає значної шкоди нашій планеті, що може призвести до її руйнування.

#Обласний_марафон_ЕКОжиття_наше_МАЙБУТТЯ2024 

День проліска

    19 квітня проводиться День проліска або День підсніжника. Ці квітневі заходи у другий декаді місяця мають традиційний щорічний характер. Історія цієї дати починається з 1984 року в Англії, де вперше було засновано це свято. Причина в тому, що проліски дуже популярні там, і до них ставляться дуже бережно.

  Англійцям підсніжник відомий під назвою «снігова сережка» або «снігова краплина», німцям – як «сніговий дзвіночок», а у нас його називають підсніжником за ранню появу на ґрунті після зими.

  День проліска проводиться з метою розширити знання широкої аудиторії про раннє цвітіння та сформувати дбайливе ставлення до дикоростучих рослин, а також актуалізувати екологічні навички.

     Ще не так давно вони росли в багатьох країнах, але квітучі рослини піддавалися масовому знищенню на букети, а їх цибулини викопувалися. Тому в даний час більшість видів підсніжників занесено в Червону Книгу як зникаючий вид, збирати їх не можна.

#Обласний_марафон_ЕКОжиття_наше_МАЙБУТТЯ2024      

День довкілля 

      В цьому році День довкілля співпадає з відзначенням 15 квітня в Україні та світі щорічного Міжнародного дня екологічних знань, метою якого є популяризація екологічних знань, формування екологічної культури населення, надання інформації про стан екологічної безпеки та навколишнього середовища, виховання у дітей і дорослих екологічного мислення.

     З урахуванням Дня довкілля у весняний період проводиться толока, місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану, в якому активну участь приймають працівники та учні школи.

#Обласний_марафон_ЕКОжиття_наше_МАЙБУТТЯ2024 

5  квітня – День переробки та повторного використання відходів.

         Сьогодні особливо важливо зберігати природні ресурси, шукати альтернативні джерела, використовувати вторинну переробку сировини. Існує багато способів, якими ми можемо використовувати відходи на користь нашого суспільства. Головне – розуміти, що такий підхід допомагає зробити наше життя кращим і безпечнішим. У 9 класі була проведена виховна година: «Друге життя побутових речей». Мета якого ознайомити учнів про креативні ідеї використання вторинних матеріалів у сучасному світі, дати означення поняттю «переробка, утилізація відходів», навчити правилам сортування сміття  використовуючи спеціальні баки, очищену вторинну сировину, познайомити зі способами використання вторинних матеріалів для занять творчістю, виховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища.

#Обласний_марафон_ЕКОжиття_наше_МАЙБУТТЯ2024 

ПЕРШЕ КВІТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПТАХІВ

Із чим у нас асоціюється перший день квітня? Перш за все це День гумору та сміху. Але це ще не все. Бо ж саме цього дня щорічно відзначається Міжнародний день птахів у рамках програми ЮНЕСКО “Людина і біосфера”. 1 квітня 1906 р. була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.  Починаючи з 1923 року це свято стало уже традиційним і святкується у всіх закладах освіти України.

Мета акцій, які організовують у День птахів – популяризувати знання про птахів, звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу та необхідність й важливість його гармонійного співіснування з людьми, адже це дійсно актуальне для нас і стосується всіх країн і континентів.

У нашому закладі, з учасниками виховного процесу, в дистанційному форматі, була проведена виховна година: «Підкорення світу птахів». Під час виконання нестандартних завдань: «Відгадай загадку», «Хто  співає», «Кмітливі», «Прислів’я та приказки»,  «Вершина слави», «Шифровка», «Рекордсмени», «Вікторина», «Розшифруй», «Математична», «Знайди відмінності», «Ребуси», учні закріпили й поглибили знання про птахів,  видове різноманіття перелітних птахів рідного краю, їхнє значення та практичну цінність у житті людини.

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

26 лютого в Україні відзначають День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Ця дата сильно резонує із тим , що відбувається навколо. Той спротив, що його у 2014 році розпочали найхоробріші та найвідданіші мешканці Криму, тепер чинить вся країна. Сьогодні день, коли ми стоїмо пліч – о – пліч супроти повномаштабної російської агресії, коли б'ємося за кожен клаптик рідної землі, і коли без вагань знищуємо тих, хто на цю землю непрохано прийшов. Кримський спротив – це наш символ і дороговказ, це наша сила і нагадування , як важливо бути вірним цінностям свободи.

З метою вшанування мужності і героїзму громадян України , які проживають на тимчасово окупованій території -  в Автономній Республіці  Крим та місті Севастополі, вчитель історії  Кудіменко Наталія  Вікторівна із здобувачами освіти  провела тематичну інформаційну годину. Наталія Вікторівна розповіла про події в Криму, коли в  2014 році у  мітингу на захист територіальної цілісності України взяли участь близько 10 тисяч учасників. Що  рашисти уже 10 років переслідують корінний народ півострова. Кримські татари не визнали російської окупації та заявляють про свій протест проти порушень прав людини й норм демократії, до яких систематично вдаються російські загарбники. Захід супроводжувався переглядом презентації. Також була огодошена акція «Листи до вільного Криму», мета якої підтримати політв'язнів, яких незаконно утримує Росія.  

  

 


Небесна сотня – наша перша лава.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами - Охоронцями на небі.


День єднання

      Сьогодні - 16 лютого українці втретє в історії відзначають День єднання.  Його було проголошено президентом України Володимиром Зеленським напередодні повномасштабного  вторгнення Російської Федерації  на територію України. 

      Сьогодні країна страждає від війни. Але, незважаючи на будь - які загрози, ми - єдиний народ і наша сила - в ЄДНОСТІ! Ніхто не зламає наш дух, адже ми - УКРАЇНЦІ !

День вшанування учасників бойових дій 

на території інших держав

Покотилась у вічність афганська дорога ,

Пломеніють над нею тривожні зірки.

Мов полеглі солдати з граніту виходять

І, вкарбовані в пам'ять , ідуть у віки!...

15  лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня 1989 року  з Афганістану були виведені радянські війська , які з 25 грудня1979  брали участь у війні на території цієї країни.

Минуло 35 років, але до цього часу не притупилися душевні страждання  від втрат у рідних , у колишніх воїнів – афганців, які бережуть пам'ять про події тих років.

Через страшне горнило афганської війни пройшли тисячі українських солдат. Згідно зі статистикою, в Афганістані  загинули 4 тисячі  українців. 72 українські воїни зникли безвісті . Майже 3 тисячі матерів втратили своїх синів, півтисячі жінок стали вдовами , 711 дітей – сиротами. Більше 8 тисяч українців отримали поранення, 6 тисяч залишилися інвалідами. А ті, хто залишилися  живими , пройшли сувору школу  випробування долі.

Із самого початку війни  на сході України тисячі афганців  та ветеранів інших війн добровільно виступили на захист  рідної землі  від загарбників.

В цей день ми поділяємо весь біль втрати за тими , хто втратив на цій війні  своїх близьких і віддаємо шану та повагу  всім  учасникам тих подій.

25 років Соборності

День соборності України – свято , яке символізує єдність  українських земель. Це одне з найважливіших свят нашої країни. Сьогодні соборність залишається невід'ємною національною цінністю, важливим елементом нашої культури, духовності та самосвідомості.

В умовах війни ми усвідомлюємо всю значимість соборності, яка полягає перш за все у згуртованості українців, спільній боротьбі та об'єднаним зусиллям  кожного . Незалежно від того, з яких ми регіонів , ми маємо разом навчатися, працювати , допомагати один одному , бути з людьми,  для людей та заради людей, адже лише в єдності ми наближаємо омріяну перемогу 


                                                         На канукули у веселому настрої.

Останній навчальний день  І семестру був незвичайним  для учнів молодшої ланки Полошківського НВК. Для дітей провели конкурсно - розважальну програму: ігри, розваги, змагання та руханки. А пісні, у виконанні учениці 1 класу Сідонової Єсенії, створили казкову атмосферу та піднесений настрій дітям напередодні   новорічно - різдвяних свят. Кульмінацією заходу було отримання солодких подарунків .

 


          Акція "Подаруй добро"

           У Полошківському НВК було проведено акцію «Подаруй добро», у ході якої всі учасники освітньо - виховного процесу прийняли участь. Були зібрані теплі речі та смаколики, які волонтери передадуть військовим.

Тиждень читання 

#Тиждень читання2023#Бути своїми 

       4 грудня стартувала щорічна  Всеукраїнська акція "Національний тиждень читання" під гаслом "Бути своїми".  Адже читанняє важливим у час миру та добробуту, а ще важливіше у часи випробувань. Книги можуть стати нашим захистом і нашою зброєю, друзями і порадниками, вчителями і лікарями.

         Упродовж тижня в бібліотеці були проведені такі заходи: обговорення літературних творів, читання книжок вголос, було проведено вікторину "Твій друг - книга" та інформаційну годину "Бібліотека - ліки для душі".

Тиждень читання.mp4

Вітаємо!!!

 Сідонову Єсєнію, Лизун Поліну , Максимович Юлію та Максимович Марину ,   лауреатів багатожанрового мистецького фестивалю "Патріот -  FEST", який був присвячений Дню Збройних Сил України. Бажаємо успіхів,  миру,   натхнення і нових творчих  злетів!   

День української хустки

7 грудня в Україні відзначають День української хустки.   Вона здавна вважалася оберегом та символом патріотизму, свободи та любові.

А хустиночка моя, а хустина,

 Як квітуча в нас земля Україна!

 А хустиночка моя з тороками,

Від бабусі оберіг і від мами!

  Йде від роду і до роду хустка ця,

   Як же хустка українкам до лиця.

   Збережемо цю святиню сотні літ,

             Не зів’яне, а розквітне її цвіт!




День сили  й могутності Української Армії 

Сьогодні ми всі святкуємо День сили  й могутності Української Армії – День Збройних Сил України.

Герої  наші, Ви щодня демонструєте  Стійкість, Мужність, Хоробрість , Відвагу, доводячи, що немає такої сили, яка може здолати  Волю до Перемоги.

Ми дякуємо кожному, хто стоїть на захисті українських кордонів, цілісності, неподільності  та єдності нашої країни.  Ми дякуємо Вам за кожен ранок. Нехай береже Вас Господь! Дає сил, терпіння, витримки, здоров'я!

Ви - наші герої!

ВІРИМО В ЗСУ!



ЗАПАЛИМО ПАМ’ЯТІ СВІЧУ

Запалімо пам’яті свічу,
Всім святим молімось в Божім Храмі.
За душі закатованих катами,
Молитву нашу, Господи, почуй!

Згадаймо тих, хто з голоду зітлів,
Кого та смерть поклала у могилу...
Мільйони українців! Боже Милий,
Чому Ти мій народ не захистив?

Міжнародний День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, пропаганди принципів терпимості в усіх учасників навчально-виховного процесу з 16 по 22 листопада 2023 року в нашій школі було проведено ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ під девізом "Толерантність - дорога до миру та співпраці". Впродовж тижня робота психологічної служби школи була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуацій-успіху для невпевнених учнів. План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Упродовж тижня Толерантності всі учні школи приймали активну участь в заходах, які змінювали один одного.  

З педколективом проведено годину спілкування «Толерантність як ціннісна основа професійної діяльності педагога».

Інформаційна хвилинка «Що таке толерантність», хвилинка позитиву «Комплімент кожному» (1-11 класи).

З учнями школи були проведені: виховна година «Що таке Толерантність» (1 – 4 класи), година спілкування: «Що таке дружба» (1-4 класи). Тренінг толерантності «Вчимося толерантному спілкуванню» (9-11 класи) та тренінги «Дозволь собі бути щасливим» (9-11класи), «Назустріч

толерантності» (8-9 класи). Психологічна гра «Подорож на планету добра» (5-6 класи).

Серед дітей було оголошено фото – конкурс «Подаруй світу посмішку». Проведене анкетування «Що ти знаєш про толерантність» (5-11 класи),  «Наскільки ви толерантний».  (5 – 11 класи), «Який ти друг» (2-11 класи).

З дітьми здійснено перегляд і обговорення мультфільмів «Про дружбу і толерантність» (1-5 класи), «Казка про добро. Те що повертається» (дошкільнята), «Толерантність починається з мене» (учні школи),  «Не треба ображати друзів» (1-4 класи), відеоролик «Банка життя» -5-11класи.

Протягом тижня Толерантності були проведені акції: «Обійму безкоштовно», «Дерево толерантності», «Долоньки».

Для дітей була створена пам’ятка толерантної людини.

Україна – країна гідності та свободи.

21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Всупереч жорстокому тиску антидемократичного режиму українці об ’єдналися і відстояли своє право на вибір достойного життя та майбутнього.

Революція Гідності повернула людям віру у цінності свободи, гідності, та самопожертви, а також кинула виклик диктаторству, подвійним стандартам, корупції.

Значення тих подій неможливо переоцінити, адже протягом листопада 2013 –лютого 2014 років відбулося найважливіше для української нації – пробудження свідомості суспільства.

Історія Революції гідності, її причини, перебіг подій і наслідки, як діти розуміють слова «гідність», «Небесна Сотня»,» «Боротьба за свободу», хто такі патріоти  стали предметом обговорення під час проведених заходів у навчальному закладі.

В глибокій скорботі було згадано тих, хто загинув за нашу Україну, хто зараз своїм життям виборює на сході її мир і спокій, всіх героїв, що полягли під час Революції Гідності та російської агресії на Донбасі.

На превеликий жаль  боротьба триває і досі, ми заплатили й продовжуємо платити за свободу велику ціну. Тому з пошаною до минулого ми повинні підтримувати та бути вдячні тим безмежно сильним духом людям, які і далі оберігають наш спокій і дають можливість, особливо молодому поколінню, бачити своє майбутнє у мирній, процвітаючій державі.



 


ІІ етап національного Тижня безпеки дорожнього руху.

Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні.  Учні та вчителі нашої школи приєдналися до ІІ-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який  проходив  із 13 по 19 листопада  2023 .
        Вирішення завдань тижня безпеки здійснювалось через такі форми роботи: спеціально організовані ігрові заняття пізнавального циклу, бесіди, спостереження за рухом транспорту, розгляд ілюстрацій, малювання  малюнків на задану тематику.
          Всі проведені заходи послужили основою для подальшої мотивації здобувачів освіти  з вивчення правил безпечної поведінки на дорозі. Різноманітність форм дозволило їм проявити свою активність і творчість. Кожна освітня діяльність містила  цікавий пізнавальний матеріал.



Відкриття «Класу безпеки»

На базі Полошківського  НВК відбулося відкриття «Класу безпеки», мета якого полягає в опануванні знань і практичних навичок у випадках виникнення індивідуальної чи колективної безпеки, навчання українських дітей основам безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, виховання культури безпечної поведінки.

Перший урок у новоствореному класі , який провели працівники Глухівського районного сектору ДСНС, був активним і пізнавальним.  Учні початкових класів  активно спілкувалася з рятувальниками про пожежну безпеку, вибухонебезпечні предмети, мали змогу переглянути пізнавальне відео. Надзвичайники розповіли дітям, як правильно користуватись вогнегасником, дали приміряти форму пожежника.

На подвір ї навчального закладу школярів чекав автомобіль  пожежно-рятувальної служби . Рятувальники показали оснащення, спеціальні засоби гасіння, вказали на  причини виникнення пожежі.  На завершення зустрічі гості роздали школярам подаруночки у вигляді наліпок та дитячих книжечок на тему безпеки.

Такі проекти в освітньому просторі є досить важливими в умовах сьогодення, оскільки метою даних заходів є навчити підростаюче покоління правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомити дітлахів з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги та вберегти наші майбутні покоління на тлі подій сучасності.

 


День української писемності

            27 жовтня 2023 року Україна вперше відзначає День української писемності саме в цей день. Колектив Полошківського НВК та учні доєдналися до написання радіодиктанту "Дороги України"

Олімпійський тиждень

               З 4 по 8 вересня у школі було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту.

       Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

      В рамках Олімпійського тижня в нашій школі були проведені Олімпійський урок на тему  "Історія виникнення ігор. «Видатні олімпійці України».

 

Урок мужності.

                                                                                                 Хто осмислено спрямовується заради                                                                                         добра в небезпеку і не боїться її,

                                                                                    той мужній, і в цьому мужність

                                                                                                                             (Арістотель).

           Під  таким гаслом, з метою гідного відзначення подвигу захисників і захисниць України, у закладі був проведений урок мужності   «Герої рідного краю».

       Учні  пригадали та переглянули  пам'ятні події   збройної агресії російської федерації проти України та визначні здобутки  українського війська, згадали імена всіх уроженців села Полошки, що на даний час боронять неньку Україну. Члени учнівського самоврядування підготували підготували щире відеопривітання  для захисників та захисниць України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого земляка Євгенія Івановича Подставки та  всіх, хто поклав життя за свободу і незалежність нашої країни.

    Захід проходив у змішаному форматі.Учні ,що навчаються  онлайн , мали змогу приєднатися  за посиланням.

 


До Міжнародного  дня людей похилого віку

1жовтня – дуже особлива дата. В цей день у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН.                                                                                                                                 

     Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності: вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави. Міжнародний день людей похилого віку є символом єдності і спадкоємності поколінь.

У Полошківському НВК до цієї дати була проведена виховна година з учнями 1- 11 класів. У 1 класі проведено майстер – клас з аплікації  ,,Букет для бабусі’’, 3 – 4 класи зробили для своїх бабусь подарунок – малюнок.

         Висловлюємо слова глибокої  вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Бажаємо мирного неба над головою, довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!

Все буде Україна!


                                           Тиждень безпеки дорожнього руху 

З метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму  з 18 по 22 травня в закладі було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

У кожному класі було проведено низку тематичних бесід, вікторин, ігор  та  занять.

       Діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

       Профілактичні заходи будуть  продовжується.  Ми й надалі працюватимемо над тим , щоб  кожний маленький  громадянин усвідомив, що найцінніше, що має людина  – це життя, а  знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах  є запорукою  не тільки власної безпеки,а й безпеки всіх учасників дорожнього руху.




День миру

21 вересня в усьому світі відзначають День миру. Для когось мирне життя — це буденність, а для українців — це мрія. Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну ми кожного дня змушені виборювати право жити під мирним небом. Мир справді має дуже важливе значення і наш народ, наші діти по-особливому це відчувають зараз...

 


         День знань

            Ось і пролетіло тепле літечко, і ми знову зібрались, нажаль, поки що в онлайн форматі.

          Свято першого дзвоника— це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, а також і для випускників. Маленькі сьогодні вперше переступлять поріг незвичайної і дивної країни, де будуть навчатися протягом багатьох років, зростатимуть і мужнітимуть.А випускники востаннє переживають сьогодні зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами своїх батьків та дідів, і будуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

       Дорогі учні! Яскраві  зірочки на нашому шкільному небосхилі!. Вітаємо  з Днем знань!  Робіть усе можливе й неможливе, щоб  зрозуміти себе, розкрити власні таланти,  Знайте: без скромної, але розумної впевненості у своїх силах, неможливо бути успішним чи   щасливим. Вершіть, плекайте! Вірте в себе! Вірте в свої здібності !Летіть у своїх мріях, творіть незабутнє для себе, для країни. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

      Шановні вчителі! Ласкаві і вимогливі порадники! Бажаємо в новий навчальний рік увійти з новими силами та креативними ідеями, гарним настроєм і добрим здоров'ям, великим прагненням до спільного успіху і моральною стійкістю. Нехай у кожного з нас все неодмінно виходить.Нехай новий навчальний рік буде легким і плідним, а  головне мирним .