Dla Rodziców‎ > ‎

Nasze Potrzeby

Nasze działania polegają głównie na organizowaniu zbiórek, biwaków, rajdów i innych imprez dla naszych zuchów i harcerzy. W związku z tym jedyne czego nam brakuje to liczba instruktorów/opiekunów.
Być może wśród Was, Drodzy Rodzice/Drodzy Goście, jest jakiś instruktor harcerski w stanie spoczynku, który z sentymentem wspomina swoje lata spędzone w ZHP, a może ktoś z Was zawsze chciał być harcerzem, ale z różnych powodów nie udało się to.
Zapraszamy w obu wypadkach do pomocy przy organizacji czasu dzieciom i młodzieży, do aktywnego działania w kadrze hufca lub do prowadzenia drużyny harcerskiej/gromady zuchowej w Waszej miejscowości. Nie żądamy abyście mieli mnóstwo wolnego czasu, gdyż w dzisiejszych czasach nikt go nie ma, ale jedynie o poświęcenie godziny, dwóch lub więcej w tygodniu na pracę jako wolontariusz dla dobra naszych harcerzy i oczywiście zuchów. :)

Kolejne nasze potrzeby wynikają z tego, że posiadamy bazę obozową, którą musimy utrzymać w stanie pozwalającym na organizowanie w tym miejscu wypoczynku wakacyjnego. Co jakiś czas musimy więc wykonywać drobne naprawy, remonty, wymianę sprzętów... Przez wiele lat to miejsce było zapomniane, lecz chcielibyśmy przywrócić jego świetność i ściągnąć na te tereny grupy harcerzy również z innych miejscowości. Aby tego dokonać musimy podnieść standardy.
Poniżej zamieszczamy listę najpilniejszych naszych potrzeb, choć bardzo chętnie i z wdzięcznością przyjmiemy wszystkich ofiarujących nam swój czas i pomoc przy wykonywaniu remontów, sprzątania i konserwacji na Harcerskiej Bazie Obozowej "Azymut" w Rekowie.
Liczba wyświetlanych pozycji: 6
Czego potrzebujemy?Dlaczego?
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Czego potrzebujemy?Dlaczego?
Farba elewacyjna Chcielibyśmy odswieżyć elewację naszej stołówki i budynku, w którym znajdują się łaźnie. 
Skrzynki drewniane Potrzebne do wykonanania półek i przechowywania różnych drobnych rzeczy w magazynie. 
Krzesła W naszym biurze mamy obecnie trzy krzesła. Każde z "innej parafii". Jedno nie ma kółka, a drugiemu odpada oparcie... Nam ręce też opadają. 
Cement W elewacji na budynku stołówki pojawiły się ubytki. Przed malowaniem trzeba będzie je uzupełnić. 
Szafka na środki czystości Na razie środki czystości trzymamy w biurze, w szafce z dokumentami. Nie jest to estetyczne, a dodatkowo płyny i środki czyszczące muszą leżeć na półce gdyż nie mieszczą się w pozycji stojacej. 
Garnki, kotły Stare garnki swoje już odsłużyły. Pora na nowe. :) 
Liczba wyświetlanych pozycji: 6
Comments