Contact

Eemnesser Gymnastiek Vereniging

Opgericht 17 september 1968, Koninklijk goedgekeurd 29 augustus 1970

Postadres:

Zilverschoon 2
3755 TG Eemnes
Rabobank : NL 88 RABO 0315951915
Tel: 06 - 50254105 (Mark van Raaijen)


Voorzitters:  Lise de Boer

Telefoon: 06 11928521

E-mail:  voorzitter@egveemnes.nl


Penningmeester:  Caroline de Haan

E-mail:  penningmeester@egveemnes.nl

Secretaris:  Mark van Raaijen
Telefoon: 
06 - 50254105
E-mail:   secretaris@egveemnes.nl

Ledenadministratie: Rob Scheffer 
Telefoon:  035 - 5310238
E-mail:  ledenadministratie@egveemnes.nl

Bestuurslid:  Martijn Gebbink
E-mail:  martijn.gebbink@egveemnes.nl


Wedstrijdsecretariaat:  Mira Scheffer
Telefoon:  036 - 5342008
E-mail:  mira.scheffer@egveemnes.nl

Kleding:  
Telefoon:  
E-mail:  kleding@egveemnes.nl



Alle lessen worden gegeven in 'Sport en Ontmoetingscentrum De Hilt in Eemnes', Hasselaarlaan 1c, 3755AV Eemnes (telefoon: 035.5311887).

Comments