Вітаємо переможців та призерів!

       Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

І місце

Гергель Аріна, 9-А клас, учитель Спринчак Л.А.

ІІ місце

Бабарика Олександра, 4-А клас, учитель Поліщук Н.І.

ІІІ місце 

Семьонова Анастасія, 6-Б клас, учитель Тодоренко Л.І.

Кульбіда Сніжана , 8-А клас, учитель Суконнік Т.С.


1000 днів мужності, боротьби та незламності

19 листопада весь світ вклонився могутнім, нескореним воїнам ЗСУ,

 непереможному українському народові за незламність та твердість супротиву на рідній землі проти російського агресора. 1000 днів ми виборюємо незалежність та свободу для своєї держави.

Рої «Яструби», «Нащадки козаків» Білоцерківської гімназії – початкової школи №11, курінь імені Олександра Шикери,  підготували та провели для старшокласників, учнів 8-9-х класів, урок стійкості «1000 днів мужності, боротьби та незламності».  День нападу; Європейська підтримка; російський терор мирного населення; контрнаступ ЗСУ; знищення греблі Каховської гідроелектростанції; ракетний терор населення України; військова, фінансова та гуманітарна допомога партнерів; широкий волонтерський рух; доля  військово полонених; Курська операція; Герої, які повернулися на щиті; Ігри Нескорених – сторінки хроніки за 1000 днів, за якими людські болі, втрати, відчай. Але разом з тим, вже 1000 днів у кожного з нас є віра та надія, що зовсім скоро будемо святкувати ПЕРЕМОГУ. Присутні мали нагоду переглянути відеохроніку тисячі днів війни, поділитися своїми спогадами та відчуттями.

Директор закладу Володимир Сержук розповів до долю своєї батьківщини – Миколаївщини, та поділився спогадами рідних про окупацію.

 У фойє  гімназії  клуб «Дослідник» музею історії школи презентував тематичну  пересувну виставку.  Класні керівники та класоводи провели години  мужності . А молоді козачата,  рій «Нащадки козаків», організували  флешмоб «Тисяча днів сили. Тисяча днів боротьби».


1000 днів війни.mp4

Тиждень безпеки дорожнього руху

 Уже  традиційно  наша гімназія  проводить у листопаді другий етап щорічного  Тижня безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

У рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.

       Учні 3-х класів зустрілися з представниками громадського полку патрульної поліції в місті Біла Церква та Білоцерківського району Світланою Шульгою та Дмитром Штукованим.  У цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільм і визначили порушення як з боку пішохода, так і з боку водія, а також отримали світлодіодні браслети та жилетки.

Учасники Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура-Котигорошко» рій «Нащадки козаків»  (4-В клас, класовод Соляр Н. В.)  провели інформаційний захід «Безпека на дорозі – безпека життя» для учнів 2-А класу (класовод Грушко О. П.).  

Тож будьте уважні і бережіть себе!

тиждень безпеки дорожнього руху.mp4

"Герої серед нас. Сучасні захисники України" 

Територіальна краєзнавча конференція учнівської молоді, приурочена Дню Гідності і свободи.

Яструб Артем, учень 8-Б класу,  підготував з керівником гуртка "Дослідник" Сердюк О.В.  роботу про випускника школи, старшого сержанта Єгорова Олександра Ігоровича, який загинув у російсько - українській війні. 

Жити в мирі з собою та іншими

До Міжнародного дня толерантності в ЦДБ проведена бесіда-гра "Толерантність збереже і врятує ", учасниками якої стали читачі, учні 4-Б класу (класовод Демченко А.І.) нашої гімназії.

Діти ознайомилися з поняттям "толерантність", історією свята, значенням толерантності в житті людей. Школярі навчилися розрізняти вчинки, обговорюючи запропоновані ситуації "Толерантність у людських стосунках", та робили висновки щодо толерантної чи не толерантної поведінки, ставлення до оточуючих. Під час заходу учні взяли участь у своєрідному "Турнірі ввічливості" та у грі "Асоціативний ряд".

Зустріч пройшла весело, цікаво та доброзичливо. 

Тож будьмо толерантними! Адже щаслива людина та, яка дарує ЩАСТЯ  багатьом людям.


Вітання призерам!

              Всеукраїнська учнівська олімпіада

з української мови та літератури 

 ІІ (територіальний) етап

ІІ місце   Ямбуренко Дарина, 9-А клас, учитель Спринчак Л.А. 

      ІІІ місце   Янішевський Єгор, 7-Б клас, учитель                                       Ярич В.В.


Вітаємо з перемогою !

Міський конкурс читців у рамках проєкту "Театральний форум - 2" 

"Щоб жить - ні в кого права не питаюсь, Щоб жить - я всі кайдани розірву"

Перехейда Злата , учениця  4-В класу

ІІІ місце

0-02-05-cd2585406d742f5ac3f10b4503eb162106153f44d76097d00326b93ba2324603_3179438.mp4

Вітаємо з перемогою!

Всеукраїнський конкурс фото робіт "Неосяжна моя, Україно!" 

І місце

Ярослав Гаврильченко, учень 6-А класу

номінація "Дива України очима дітей"

         Свято гарбуза

Свято гарбуза 2024 вер 3.mp4

Всеукраїнський конкурс «Слово до слова»

Учасники Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура-Котигорошко» рій «Нащадки козаків» (4-В клас, класовод Соляр Н.В.) взяли активну участь у конкурсі, присвяченому Дню української писемності та мови. 


Виконуючи завдання, учні покращили рівень володіння українською мовою, вдосконалили навички усного та писемного мовлення, вчилися вдало добирати фразеологізми, розширили свої знання з історії становлення української мови та писемності. 


Рідне слово бринить, хвилює душу. Бо мова українська – то невичерпне джерело, скарбниця народного духу. А колорит нашої мови безмежний, це підтверджують мільйони українців.



Радіодиктант національної єдності

презентація Радіодиктант 1.pptx

    Люби свою мову. Вона - джерело,

    Що поїть людину у спрагу.

Дарує їй Силу, Любов і Тепло,

Надію і Віру, й Відвагу.

Надія Красоткіна

До Дня української писемності та мови на Українському радіо вже в 25-й раз відбувся диктант національної єдності. Авторкою радіодиктанту "Магія голосу" стала Оксана Забужко, українська письменниця. Читав текст письменник, музикант, екоактивіст і військовий Павло Вишебаба (автор книги віршів "Тільки не пиши мені про війну", виданої у 2022 році).

Учні та вчителі нашої гімназії теж стали частиною цієї величної події та з гордістю долучилися до великої справи об’єднання мільйонів українців навколо рідного слова. Ми впевнені, що кожен написаний рядок — це крок до зміцнення національної свідомості, єдності та віри в переможне майбутнє нашої держави.

Виття сирен не перекрило мелодії тексту...А День української писемності та мови вкотре нагадав про історію боротьби за право говорити, писати та творити РІДНОЮ МОВОЮ!

Перешкоджання законній діяльності ЗСУ

Інспектор сектору «Служба освітньої безпеки», лейтенант поліції Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області   Оверченко Аліна Сергіївна провела цикл бесід з вихованцями 8-9-х класів щодо відповідальності за вчитення дій з послаблення військового, економічного потенціалу держави, відповіла на запитання та  поділилася з учнями посиланням у телеграм каналі на службу захисту та боротьби з російськими чат ботами. Мотивувала учнів на активну життєву позицію, безпечну поведінку, розвиток правової обізнаності та формування високої патріотичної свідомості.


День відповідальності людини

День відповідальності.mp4

Щороку 19 жовтня задля згуртування суспільства та сприяння покращенню життя завдяки відповідальним діям кожного з нас в Україні з 2021 року відзначають День відповідальності людини. Саме з цією метою 21 жовтня учні 8-В класу  провели урок відповідальності. Під час заходу учні ознайомилися із принципами відповідальності людини, зазначених в Декларації відповідальності людини, створену Богданом Гаврилишиним.


Декларація відповідальності людини – 15 пунктів про відповідальність на персональному, міжособистісному рівні, у стосунку до свого міста, країни та цілого світу. Урок спонукав учнів до широкого обговорення та обміну думками, ідеями щодо співвідношення принципів відповідальності зі своїми діями.

«Відповідальність – це суперсила, а не тягар! Відповідальність живе у найрізноманітніших діях”. Під таким гаслом учні будуть втілювати принципи відповідальності у своєму житті. 

              Всеукраїнський освітній двиг «Незламні, коли разом»                    

Двиг Незламні, коли разом.mp4

Учні 4-В класу Гімназії №11 стали учасниками Всеукраїнського освітнього двигу «Незламні, коли разом», організованого ГО «Центр інноваційної освіти «Про.Світ» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Психолог освітнього закладу Сердюк В.І. та класовод Соляр Н.В. проінформували дітей про важливість надавання підтримки одне одному у шкільному освітньому середовищі та об’єднання задля досягнення спільної мети.

Діти, використовуючи м’яку іграшку, вчилися турбуватися про себе та про тих, хто поруч, розповідали про силу, яка закладена в нашій різності. Вправа “Знайомство з іграшкою та собою” дала змогу побачити кожному свої сильні сторони, суперможливості, відверто розповісти про власні страхи й підтримати одне одного. Також під час заходу були виконані вправи "Моя улюблена іграшка" і "Селфі масок". Казка ж “Ведмедик Бо і міст” довела: разом ми – сила!

Від такого двигозаняття всі отримали позитивні емоції та гарний настрій для подальшої роботи протягом дня.     

                                Дбаємо про власну безпеку           

Вкотре Білоцерківський ліцей-гімназія №12 радо зустрів учнів нашого  освітнього закладу в чудовому кабінеті безпеки.


Хлопці та дівчата 6-А класу (керівник Мельник І.М.) повторили правила пожежної безпеки, алгоритм порятунку та надання домедичної допомоги при найпоширеніших ураженнях у надзвичайних ситуаціях. Також із  задоволенням переглянули відеоролик "Особиста безпека рятувальника". Та найголовніше - навчалися застосовувати одержані знання у змодельованих ситуаціях.


Дякуємо Ліцею №12 за гостинність!



Секрети рятувальної справи

Днями до аварійно-рятувального загону спеціального призначення завітали особливі гості – учні 4-В класу (класовод Соляр Н.В.) нашої гімназії. Екскурсія перетворила звичайний день школярів на незабутню пригоду, наповнену новими знаннями, емоціями та враженнями.


Захоплені погляди дітей свідчили про те, наскільки їх вразила робота рятувальників. Юним гостям показали спеціальну техніку, яка використовується під час ліквідації пожеж, аварій та інших надзвичайних ситуацій. Величезні пожежні автомобілі, драбини, спецобладнання, засоби захисту та боротьби з вогнем – усе це діти змогли побачити на власні очі.


Крім того, школярі отримали унікальну можливість відчути себе в ролі рятувальників: вони приміряли спецкостюми та спробували підняти важке спорядження. Співробітники загону із задоволенням розповіли про свою роботу, наголосивши на тому, як важливо завжди бути готовим до будь-яких викликів.


Особлива увага під час екскурсії була приділена правилам безпеки в повсякденному житті. Рятувальники нагадали про необхідність дотримання правил пожежної безпеки вдома і в школі, а також про те, як правильно діяти в разі небезпеки.


Ця зустріч залишила в дитячих серцях не лише глибокі враження, а й сформувала нове розуміння мужності та самовідданості. Можливо, серед сьогоднішніх школярів уже ростуть майбутні герої, які одного дня оберуть нелегку, але таку важливу професію рятувальника.

Ситий хвостик

У  період з 1 по 11 жовтня педагогічний та учнівський колектив закладу взяв активну участь в оголошеній Центром еколого – натуралістичної творчості акції «Ситий хвостик», яка  присвячена Всесвітньому дню захисту тварин, що відзначається 4 жовтня. Мета акції – привернути увагу до тварин, які опинилися через війну у скрутному становищі, забезпечення безпритульних тварин, тварин живого куточка їжею та іншими необхідними речами.

Вихованці закладу долучилися до всіх чотирьох напрямів акції.

       Зібрали речі вторинного вжитку (ковдри, простирадла, махрові рушники), крупи, сухий корм та передали громадській організації «Добробут тварин» . Усього зібрано понад 100 кг корму та мішок речей.

Рій «Нащадки козаків» (молодша вікова група) зібрав корм для тварин «живого куточка» та залюбки поспілкувався з пухнастими.Четвертокласники дізналися  чимало цікавого щодо догляду та допомоги хвостатикам  від керівника ЦЕНТ БМР.

Рій «Яструби» допоміг тваринам зоопарку в дендропарку "Олександрія". Передав зібрані овочі та фрукти його мешканцям.

Хвилинки радості й теплої посмішки подарували кожному гімназисту малюнки улюблених тварин вихованців закладу. Найкращі передано ЦЕНТ БМР.

Дякуємо за небайдужість до питання виховання та гуманного ставлення до тварин, за щедре серце. Все буде Україна! Разом ми робимо цей світ кращим.

Вітаємо з перемогою!

Всеукраїнська виставка-конкурс "Український сувенір"


ІІ місце 

Сухомлин Злата, 9- Б клас

Номінація 

Меблі, посуд, предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції, 

виготовлені з використанням народних традицій та символіки

ІІ категорія  - підлітки 12-16 років

ІІ місце 

Земляк  Артем, 9-А клас

Номінація

Сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку, виготовлені спільно з батьками та родичами 

ІІ категорія  - підлітки 12-16 років

Дерев’яна фруктовниця, келих та глечик

Декоративна менажниця та цукерниця

                                   Профільна - реформа старшої школи

 Старша школа змінюється! 


З 2027 року в Україні запрацює Профільна: реформа старшої школи. У підлітків буде можливість вибору профілю навчання    і предметів — вони свідомо формуватимуть свій освітній шлях. Після 9 класу учні обирають навчання в академічному ліцеї або професійному коледжі. 


 Профільна — це можливість самостійно обрати, що вчити, щоб потім обрати, ким стати!


Посилання на інформаційний сайт Профільної:   https://profilna.mon.gov.ua 



Урок доброти

Білоцерківська гімназія - початкова школа № 11 долучилася до V Міжнародного уроку доброти, присвяченому Всесвітньому дню захисту тварин. Учні гімназії  з захопленням розповідали про своїх домашніх улюбленців, ділилися світлинами та цікавими історіями.

   Такі уроки виховують у дітей віру у силу добра, бажання творити добро, бути милосердними та співчутливими.

урок доброти.mp4

Рух - це життя!

 6 жовтня відбувся Білоцерківський Благодійний марафон 2024, кошти від якого будуть спрямовані на допомогу в реабілітації нашим військовим. У цьому марафоні було зареєстровано більше 600 дорослих учасників і близько 300 дітей. На марафоні було зібрано біля 500 тисяч гривень.

 Серед учасників була і наша колега, учитель фізичної культури, Хоменко Марія Володимирівна, яка успішно подолала дистанцію в 5 км.

 Щиро вітаємо з успіхом та нагородою, Маріє Володимирівно! Було яскраво, емоційно та потужно!

 Дякуємо учасникам за спортивне свято, а нашим захисникам за те, що маємо можливість це робити!


Вітаємо з перемогою!

Територіальний етап Всеукраїнського конкурсу «Птах року – 2024. Горобець хатній"

І місце 

Номінація:  реферати, презентації, результати власних спостережень за птахами, власні фото

                                                  Янішевський Єгор, 7-А клас (керівник Ямбуренко М.І.)

           ІІ місце 

Номінація: кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни 

                                              Ямбуренко Дарина, 9-А клас (керівник Ямбуренко М.І.).

          ІІІ місце 

Номінація:  власні оповідання, казки вірші про птахів

                                              Дяченко Юліана, 9-Б клас (керівник Ямбуренко М.І.)

Вітаємо з перемогою!

Територіальний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів

 «Моя Україно!»

ІІІ місце 

Номінація "Пейзаж" 

"Краса ріки",      Розпутний Артем,  5-В клас ( керівник Семигаленко А.Р) 

                                           "Тараканівський форд. Місто Рівно",     Пекельна Злата , 4-В клас (керівник Соляр Н.В.)

Номінація "Макрофотографія"

 "Макрокомашка»,    Щеглов Олексій, 5-В клас (керівник Семигаленко А.Р. )


«Тараканівський форд»


"Краса ріки"

"Макрокомашка"



Всеукраїнський конкурс «Захисники та захисниці України»

Учасники  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-Котигорошко» рій «Нащадки козаків» взяли активну участь у конкурсі, присвяченому Дню захисників і захисниць України. Цим самим висловили вдячність мільйонам наших героїв, які захищали та продовжують захищати рідну землю від ворожих атак. 

Під час виконання завдань діти продемонстрували свої знання з історіі України й доповнили свої знання про звитягу захисників доби Київської держави та українських козаків, подвиги українців і українок в часи Другої світової війни та ключові події російсько-української війни.

Зустріч із героєм

У переддень Дня захисників і захисниць України здобувачі освіти 6-9 -х класів мали можливість поспілкуватися з наймолодшим випускником - учасником російсько - української війни Олексієм Костенком, який став до лав ЗСУ у 18 років, втратив ногу під Авдіївкою і зараз продовжує службу в третій штурмовій бригаді.   Неймовірна сила волі героя, його оптимізм та надрання мудрість полонили присутніх . Керівник шкільного музею Сердюк О.В. спільно з групою "Дослідник" презентувала фільм про загиблого випускника Олександра Котиніна та книгу - реквієм "Воїни світла" у пам'ять про героїв- земляків, які загинули, захищаючи Україну під час російсько - української війни.

З’їв каші – допоможи ЗСУ нашим

                                                                                 Народ мій є! Народ мій завжди буде!
                                                                                Ніхто не перекреслить мій народ.

                                                                                Народ мій є! В його волячих жилах
                                                                                Козацька кров пульсує і гуде!
                                                                                                      В. Симоненко

Під таким гаслом у нашій гімназії День українського козацтва відзначили благодійним ярмарком козацьких страв. Учасниками Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-Котигорошко» (молодша вікова група) роєм «Нащадки козаків» (4-В клас, класовод Наталія Соляр) було ініційовано й проведено це неймовірне дійство.

Із самого ранку у фоє гімназії проходила виставка-ярмарка козацьких страв. Приміщення закладу наповнилося запахами козацької  кухні: смажених пиріжків з яблуками та сиром, вареників із картоплею та капустою, пампушок, вергунів, шуликів та інших українських кулінарних шедеврів.

Один із найкращих способів познайомитися з країною — спробувати її на смак. Для учнів 5-их класів класовод Соляр Н.В. разом зі своїми вихованцями провела вікторину про звичаї та традиції запорожців в епоху козаччини. В ігровій формі діти дізналися про способи приготування та компоненти страв, в яких зашифровано культурний код нації. 

На святі панував дух козацької звитяги, волі до перемоги, щирої радості. По-родинному, дружно та весело пройшла благодійна смачна зустріч по-козацьки, яка стала ще однією яскравою сторінкою гімназійного життя рою «Нащадки козаків».

Ми -нащадки.mp4

                                                                                 

 Вітаємо !


Гаврильченка Ярослава, 

учня 6-А класу (керівник Мельник І.М.), 

переможця   територіального  етапу Всеукраїнського конкурсу «Неосяжна моя, Україно!» в номінації " Дива України очима дітей".

Фоторобота "Улюбленець Білої Церкви"


День миру

День миру.mov

Всесвітній день прибирання

Вихованці 7-Б класу (керівник Ямбуренко М.І.) 20 вересня доєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», який відбувся під гаслом «Зробимо Україну чистою разом!», з дотриманням норм безпеки та обмежень воєнного часу. Силами семикласників прибрано перехід від закладу через лісосмугу до залізничної колії на масив Томилівський.

Дев'ятикласники (керівник Шулдик Л.С.) прибрали сад закладу від опалого листя.

Навіть у складних умовах ми повинні формувати екозвички та дбати про нашу Землю. 

Разом збережемо наше довкілля для майбутніх поколінь, об’єднаємо зусилля для екологічного відновлення та привернення уваги всього світу!

 

Голубка для Героя

Відкриття шкільної спартакіади

 У спортивному залі  відбулося відкриття шкільної спартакіади, яке приурочене Олімпійському тижню та Дню фізичної культури та спорту. Спорт об'єднує всі народи і нації, усі покоління. Він дає мир, здоров'я, щастя та свободу. Дарує радість дорослим і малечі. 

Після відкриття першими на смугу перешкод вийшли п'ятикласники.  Юні учасники продемонстрували відмінну фізичну підготовку та стратегічне мислення, що, без сумніву, стане запорукою здорового способу життя та перемоги на спортивних змаганнях.  Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій гімназії ростуть сильні, сміливі, спритні та спортивні учні.

Цей захід став не лише платформою для спортивного змагання, але й сприяв зміцненню командного духу та дружби серед юнаків і дівчат.

Безпека на дорозі - запорука життя

1-2 класи ПДР 11 вересня 24.MOV

У період із 02 до 13 вересня у Білоцерківській гімназії – початковій школі №11 проходить  щорічна декада  безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!».

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі,  у закладі  класними керівниками та класоводами проведено єдиний урок з безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі – запорука життя»,  спрямований на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

11 вересня   відбулася зустріч першокласників та другокласників із інспекторами групи зв'язків з громадськістю із полку Патрульної поліції міста Біла Церква - сержантом поліції Шульгою Світланою Василівною та лейтенантом Штукованим Дмитром Сергійовичем. Учням було цікаво повторити знаки дорожнього руху, ознайомитись із сигналами регулювальника та спробувати виконувати їх. Діти фотографувались із працівниками поліції та отримали море позитивних емоцій.

Заходи  спрямовані на розв'язання актуальних питань безпеки на дорозі,  транспорті в умовах воєнного стану та поширення свідомості про безпеку дорожнього руху.


День грамотності

День Грамотності.mp4

Перемагає той, хто пам'ятає

Перемагає той,хто памятає.mp4

Свято Першого дзвоника

cdznj 1 lpdjybrf 24.MOV

Дякуємо силам оборони за незалежність!

Учнівський та педагогічний колектив закладу щиро вітає всіх з Днем Незалежності. Особливі слова вдячності нашим захисникам, які щохвилинно відстоюють право нашої країни на самостійне, вільне, щасливе, незалежне майбутнє. Доземний уклін кожному захиснику, вічна пам'ять тим, хто охороняє нас із небес.

Зі святом великим, рідна країно,

Хай доля твоя буде світла й щаслива,

Ми разом з тобою у цій боротьбі,

Моя земле рідна, зичу миру тобі!

Дякуємо захисникам.MOV

У


Випуск 2024

IMG_2570.MOV

Зарахування учнів до 1-го класу

Про зарахування до 1 класу першочергове

Свято Останнього дзвінка - 2024

Вітання!

Дорога шкільна родино!

Вітаю вас із закінченням навчального року!

Хочу висловити щиру подяку всім учителям та батькам. Адже завдяки узгодженій роботі ми змогли організувати освітній процес в складних умовах,  успішно справилися з усіма випробуваннями і дали можливість нашим дітям здобувати знання. Також дякую всім учням, які сумлінно та натхненно навчалися, займалися волонтерством, підтримували наші Збройні сили.

Я пишаюся тим, що у нас такі розумні вихованці, дружні батьки  та невтомні педагоги, а в  мирній Україні буде  свідома, культурна та освічена нація.  

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою директор гімназії   Володимир Сержук



Свято науки, знань, творчості

IMG_2358.MOV

Прощавай - початкова школо!

IMG_2385.MOV

Рух - це здорово!

IMG_2353.MOV

З метою залучення учнівської молоді до рухової активності і популяризації регулярних занять фізичною культурою та спортом, в рамках відзначення Дня захисту дітей,   педагогічний та учнівський колектив закладу долучився до проведення  Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух - це здорово!».  Вихованці четвертих  (учитель Універсал М.І.) та шостих класів (учитель Фомін О.М.) змагалися  в естафетах з м'ячем, стрибках на скаканці. А   весела руханка від семикласників підняла всім настрій  та вкотре нагадала: "Рух - це здоров'я!".

Батькам майбутніх першокласників

День пам’яті жертв політичних репресій 

Щорічно, 19 травня,.в Україні відзначають День пам`яті жертв політичних репресій. Лідери учнівського самоврядуваня закладу провели тематичну інформаційну годину для вихованців 7-Б та 8-В класів, присвячену тим, хто боровся за нашу свободу за часів совєтської окупації: людям, зброєю  яких  були не наган, чи гвинтівка, а слово; тим, чиї імена сьогодні можна побачити хіба на сторінках підручників історії.

Куліш, Курбас, Зеров, Вороний, Підмогильний, Яловий - ці та десятки інших прізвищ назавжди закарбуються у нескорених українських серцях. Усі вони були вбиті кривавою совєтською імперією лише за те, що попри заборони створювали щось, що дійсно гідне не лише українського, а й світового поціновування.


Там, де Плужник і Да Вінчі,

Там, де зло нас не знайде.

Там, де Ратушний і Курбас,

Там ніхто не нападе.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Презентація ТБДР (2).mp4

У період з 13 по 19 травня 2024 р. в  закладі відбувся перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Класні керівники та класоводи 1- 9-х класів організували заходи, спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.  17 травня 2024 року провели єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». А вихованці Демченко А.І. взяли участь у проєкті "Моя безпечна дорога додому".

День вишиванки

IMG_1422.MOV

 Вишиванка — це генетичний код, який зберігає коріння та ідентичність України, це символ незламності і споконвічного прагнення до волі та свободи, це й оберіг для тих, хто зі зброєю в руках боронить незалежність України, її право на власне майбуття. Вихованці 3-В (керівник Соляр Н.В.), 6-А (керівник Спринчак Л.А.), дівчата 9-В та 9-Г класів доєдналися до національної руханки з нагоди Міжнародного дня вишиванки. 

 Зруйновані, але незламні. Скалічені, але живі.

 Година спілкування у 8-Б класі пройшла під гаслом: « Зруйновані, але незламні. Скалічені, але живі.»

Виховна година присвячена містам - героям Київщини: Ірпеню, Бучі, Гостомелю. Учні широко дослідили дану тему: історію, «життя»в окупації та героїчне звільнення наших територій захисниками, поділились спогадами людей, що пережили окупацію.

Буча - «Стільки літаків летіло…»,

Гостомель - «Зараз вже буде добре…»,

Ірпінь - « Важливо, щоб місто повернулось до життя…».

Хвилина мовчання була присвячена пам‘яті всіх тих, хто поклав своє життя у боротьбі з агресією ворога. 

Після окупації минуло вже не мало часу, але наслідки все ще не ліквідовано. Вони ще відчуваються у повітрі. Вони помітні. Війна триває. Буча, Ірпінь та Гостомель пробули в окупації місяць, а скільки горя принесли за цей час. Вони повертаються до життя, але вже нічого не буде таким, як було до війни.

 Тиждень безпеки дорожнього руху

Тижні безпеки дорожнього руху в Україні, що проходять двічі на рік, є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні. Тижні мають на меті консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, зацікавленої громадськості та ЗМІ  для напрацювання спільних рішень та вирішення цієї проблеми. 

Більше інформації ТУТ


З Днем матері

IMG_1260.MOV

 Мама — найрідніша людина у житті кожного з нас. Вона перебуває поряд під час усіх найважливіших подій у  житті, навчає нас перших слів, кроків та інших навичок.

Вихованці Білоцерківської гімназії №11 від щирого серця вітають найріднійших, найдорожчих матусь зі світом. 

Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! 

Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому будинку!

Рух - заради здоров'я 

IMG_1253.MOV

Вихованці Білоцерківської гімназії - початкової школи №11 долучилися до наймаштабнішої Всеукраїнської патріотичної руханки до міжнародного Дня руху заради здоров'я.

Семикласники з гарним настроєм та бажанням доєдналися до ініційованої ГО «Об’єднані спортом», Державною науковою

установою «Інститут модернізації змісту освіти», Національною скаутською організацією України «Пласт», Федерацією легкої атлетики України, ГО «ЮкрейнЕктів» руханки.

Символ нашої руханки – трек alyona alyona та Jerry Heil, які представляють Україну на Євробаченні-2024, щоб підтримати українських виконавець, популяризувати спорт та культуру.

День пам'яті та перемоги

День пам'яті та перемоги.mp4

Всесвітній день гігієни рук

Щорічно 5 травня за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) світова спільнота відзначає Всесвітній день гігієни рук. Основна мета цього дня – привернути увагу громадськості до необхідності цієї простої, але дуже важливої гігієнічної процедури як головного підходу до профілактики багатьох захворювань.

Дата цього заходу обирається не випадково: 5-й день, 5-го місяця символізує 5-ть пальців на кожній руці людини. Оскільки рука є одним із основних факторів ризику розповсюдження хвороботворних мікроорганізмів, гігієна рук дозволяє знизити рівень поширення інфекційних захворювань.

Цей день сприяє підвищенню обізнаності та розумінню важливості миття рук із милом, як ефективного та доступного способу запобігання хворобам і збереження життя людей. «Той не хворіє, хто руки чисто миє», – говорить народна мудрість. І до неї варто прислухатися.

Тож із метою формування усвідомлення необхідності миття рук із милом, розвитку переконання у важливості такої процедури та позитивне ставлення до неї, ознайомлення вихованців 1-4 класів гімназії з алгоритмом  миття рук   медична сестра закладу Тетяна Гаврилюк провела заняття «Чисті руки – твоя корисна звичка», на яких поглибили знання дітей про здоровий спосіб життя, розширили знання про мікроби, які нас оточують, та навчили правильно мити руки з милом впродовж дня з метою профілактики захворювань. 

Чому саме БРАМА?

Перш за все брама -це ворота, які захищають від небезпеки та закривають нас від негативного впливу.

БРАМА — це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Наші цінності: прозорість; компетентність; незалежність; результативність.

Наша місія: очищення інформаційного простору від російської пропаганди та дезінформації; знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту.

Наші цілі: знищення російських осередків в Інтернеті; зменшення рівня булінгу та цькування в мережі; протидія наркотикам та шахрайству; навчання та тренінги з кібергігієни; просвіта населення щодо інформаційної гігієни; залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

Станом на січень 2024 року учасниками спільноти заблоковано понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту.

ЯКЩО ТИ НЕ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВОЇМИ СИЛАМИ АБО ФІНАНСАМИ, ТО ТИ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВІЙ ЧАС!

Детальніше...101 інформує 

Незламні міста Київщини

  ,,Незламні міста Киівщини‘‘ - під таким гаслом вихованці  8-А класу (керівник Ільченко Н.В.) долучилися до тематичних уроків "Міста героїв. Перемоги України у війні", присвячених звільненню населених пунктів Киівщини від російської окупації. Учні взяли участь  в обговоренні героїчного опору українського народу, пригадали міста - герої, переглянули відео ,,Переломний момент у битві за Киів. Звільнення Ірпеня‘‘. Хвилиною мовчання вшанували кожного, хто віддав життя за Україну. Жертви цієї війни, загиблі воїни та мирні жителі - це наш біль, наша гордість, наші сльози і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас.

"Вільні читають українською"

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів та книжкових полиць  Уповноваженим із захисту держаної мови з-за підтримки МОН України започатковано Всеукраїнський проєк "Вільні читають українською". Здобувачі освіти 1 -А, 1 - Б, 1 - В, 2 - В, 2 - Г, 3 - А, 3 - В, 4 - В, 4 - Д, 6 - Б, 6-В, 6-Г, 7-В, 8-А, 9-В класів зібрали  104 книжки,  які  було відправлено до Новопсковської громади,  новою поштою до м.Харків. Дякуємо всім небайдужим.

 Пам'ятаємо:  "Мова - ДНК нації, українська -  мова вільних людей."

Зустрічаємо Великдень

Напередодні Великодніх свят учні 8-А класу Ямбуренко Дарина та Гергель Аріна, учні 6-А класу Онатій Поліна, Бондаренко Ангеліна та Смага Софія під керівництвом учителя української мови та літератури, керівника шкільного музею “Українська вітальня” Спринчак Лілії Анатоліївни провели майстер-клас для учнів 4-А, Б, В класів по виготовленню писанок. Обрали пінопласт та тканину. Також ознайомили четвертокласників зі звичаями та традиціями святкування Великодня в різних куточках України. Діти дякували дівчаткам за допомогу та з великим старанням і захопленням виготовляли писанки. Кожен тепер покладе їх у свій Великодній кошик!

38-мі роковини Чорнобильської трагедії 

Чорнобиль.mp4

Вшануємо пам'ять про трагічну подію, яка сталася 26 квітня 1986 року - аварію на Чорнобильській атомній електростанції. Ця катастрофа залишила невиліковні рани в серцях багатьох людей і мала надзвичайно великий вплив на навколишнє середовище та життя мільйонів людей.

26 квітня вихованці гімназії  вшановували  пам'ять про загиблих героїв, які віддали свої життя, борючись із наслідками аварії, а також  всіх, хто постраждав від цієї катастрофи. Нехай їхні жертви не будуть марними і нагадують нам про важливість безпеки в ядерній промисловості та необхідність пильності при використанні атомної енергії.

Нехай цей день стане нагадуванням про потребу в безпекових технологіях, відповідальному використанні ресурсів та пам'яті про тих, хто став жертвою недбалості. Нехай такі трагедії ніколи не повторяться! Пам'ятаймо про Чорнобильську трагедію!


Вітаємо!

Територіальний конкурс

«Лірика природи»

Гран - прі 

номінація "Творча робота" ІІ вікова категорія

"Руїни Олександрії" 

Ямбуренко Дарина , 8-А клас

І місце 

Номінація "Літературний твір" ІІ вікова категорія

Кульбіда Сніжана, 7-А клас

Вітаємо!

"Форпост Ірпінь"

15.04 здобувачі освіти  9-Б класу переглянули та обговорили документальний фільм "Форпост Ірпінь". Переглянувши фільм, дев'ятикласники  зрозуміли, що основна сюжетна лінія стрічки - оборона міста силами ЗСУ та територіальної оборони з 24 лютого по 28 березня 2024 р. під час повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Місто стримало російські війська на шляху до столиці та отримало статус "Ірпінь - місто - Герой". Цьому передували бої, внаслідок яких було зруйновано 70% соціальної та житлової інфраструктури.  Відеоматеріали знімали безпосередні учасники подій: теробороновці, бійці ЗСУ, лікарі, волонтери, цивільні жителі.  

ВІТАЄМО!

Всеукраїнські учнівські олімпіади 

ІІ (територіальний) етап 

Курс "Я досліджую світ"

І місце     Лещенко Анастасія, 4-Г клас,  учитель Лінчевська Ж. А.

Українська мова

ІІ місце         Збронжко Аліса, 4-А клас,  учитель Балезіна Н. М.

Літературне читання

ІІІ місце         Титор Софія, 4- В клас, учитель Коваленко Т. А.


Героїчні міста Київщини

Події, що сталися в містах, містечках та селах Київської області на початку наступу рашистів на Київ, можна назвати ніяк інакше, окрім як кривавою плямою, що залишиться в історії на завжди. Багато експертів кажуть, що російські орки чинили там звірства, набагато жорстокіші за злочини нацистів у Другій Світовій війні. І нам ще доведеться поступово дізнаватися все більше оголеної, жорстокої правди й далі, і ще довго після завершення війни. Наша доля – пам’ятати, не дозволити нікому з них уникнути покарання, помститися.

Найпотужніший удар на себе прийняли містечка Гостомель, Буча, Ірпінь, Бородянка, чиї назви прозвучали на весь світ далеко за межами українських кордонів. Захопивши їх, орки займались мародерством та вандалізмом, тримали мирних людей в заручниках, гвалтували жінок, знущалися з дітей, тренувалися стріляти, вбиваючи цивільних. Згодом, відступаючи, рашисти руйнували все, що могли. В результаті маємо зметені з лиця землі міста, які ще довго очищуватимемо від слідів російської погані й відбудовуватимемо; й утрачені людські життя, які вже не повернути. 

Вихованці 9-Г класу (керівник Кучма Н.Д.) не лише пригадали події повномаштабного вторгнення, героїчного протистояння наших земляків, а й хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих, закатованих московською ордою українців. 

День здоров'я

День здоров'я.mp4

 Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я – один із Міжнародних днів ООН.

Мета дня – привернути увагу  громадськості  до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. У  цей день здобувачі освіти закладу взяли участь у проєкті  «День здоров’я».  

У 3 - В класі  (класовод Соляр Н.В.)  відбувся захід, присвячений Дню здоров'я. Здоров'я буває різним: фізичним, психічним, ментальним... Тому діти отримували різноманітні завдання: від спортивних естафет до колективного малювання. "Наша мета -  підтримати сьогодні дітей: навчити взаємодіяти з іншими людьми, подарувати гарний настрій, показати, як можна розважатися разом без використання гаджетів. І на нашу думку, це сьогодні вдалося,"- зазначає вчитель фізичної культури Універсал М.І.

Учителі фізичної культури Фомін О.М., Хоменко М.В. провели спортивні змагання серед учнів 6,8 класів "Здоровим бути модно".  Переможцями стали:

І місце  - 6-В, 8-В класи

ІІ місце - 6-Б, 8-А класи   

ІІІ місце -6-А, 6-Г , 8-Б класи

Звитяжна Київщина

Березень 2022 року став переломним моментом у повномасштабній війні росії проти України. Сили безпеки й оборони України завдяки мужності та стійкості розпочали звільнення міст і сіл, окупованих російськими військами.

21 березня 2022 року українські сили оборони, зокрема 72-а бригада, звільнили село Мощун Бучанського району Київської області. Битва за Мощун стала одним із переломних моментів в історії сучасної України. Після переможної битви за Мощун було звільнено низку інших населених пунктів України: Макарів, Ірпінь, Гостомель, Бородянку, Ворзель, Бучу, Городню, Ягідне, Тростянець, Охтирку та інші. 2 квітня від окупантів повністю визволили Київщину й Чернігівщину, а 4 квітня – Житомирщину та Сумщину, пізніше – населені пункти Харківщини, Херсон.

Звільнення цих міст і сіл стало можливим завдяки героїзму українських воїнів, підтримці українського народу, ефективній координації дій Сил безпеки й оборони України, військовій допомозі з боку країн-партнерів, а також свідченням того, що український народ не здасться, буде боротися за свою свободу і перемогу.

4 березня керівник музею історії школи Сердюк О.В. провела перший урок "Звитяжна Київщина" з циклу уроків "Міста Героїв. Перемоги України у війні".  Юні джури, учасники територіального етапу Всеукраїнської військово - патріотичної гри "Сокіл" ("Джура" ), не лише перегорнули сторінки боротьби Київщини з окупантом, пригадали відважних захисників батьківщини, але й висловили впевненість у перемозі, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. 

Національний тиждень читання. Тиждень поезії

У виставковій залі бібліотеки- філії 5 під час проведення Всеукраїнської інформаційно- просвітницької тематичної акції  "Національний тиждень читання. Тиждень поезії" відбулося літературно- мистецьке свято " О жінко! І реальність, й світла мріє..." Білоцерківці та жителі громади зібралися на зустріч із надзвичайно цікавою людиною, відомою письменницею-краянкою Тетяною Тезіславівною Строкач.

Учні 4- Б класу (класовод Красінська І.Є.) нашої гімназії теж не залишилися осторонь і підготували вітальну поетичну композицію "Миру, злагоди, любові Вам віншуєм в кожнім слові!"

На згадку про цікаву і захоплюючу зустріч четвертокласники подарували пані Тетяні великого зайця- мотанку, виготовленого власноруч, із побажаннями від  юних читачів, . А поетеса  їм - зайчиків-мотанок із солодким сюрпризом.

Сподіваємося на подальші зустрічі і цікаві творчі новинки для дітей від талановитої поетеси Тетяни Строкач.

Поетичний ТікТок

День поезії.mp4

Інформаційно-просвітницька акція «Національний тиждень читання. Тиждень поезії» проходила цьогоріч із 16 по 24 березня. Тема тижня поезії 2024 –ДІМ. Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетеси Ірини Шувалової – «Ріки незмінно течуть додому». 

Учні 3-В класу разом із класоводом Соляр Н. В. та бібліотекарем Поліщук С. Г. приєдналися до відзначення Всесвітнього дня поезії. Адже поезія єднає всіх! Світлана Григорівна підготувала пізнавальний відеоролик про першу поетесу античного світу, жінку-легенду – Сапфо. Діти ж майстерно декламували вірші сучасних поетів, які були присвячені рідній домівці. Деякі третьокласники приєдналися до поетичного ритму і солов’їною українською вже у власних віршах зізналися у любові до родини, до Батьківщини. 

Учні гімназії влаштували не лише справжній поетичний перформанс, а й намагалися розібратися, як же навчитися відчувати поезію навколо себе, вправлялися у створенні мнемотаблиць до поетичних рядків, каліграфічно розписували плакати цитатами з віршів.

Тож шануймо і плекаймо рідне поетичне слово!

 Всесвітній день лісів

Ліси називають «легенями планети». Ліс – середовище існування приблизно 3/4 усіх видів рослин, тварин і грибів. Він є частиною культурно-історичного середовища, під впливом якого формуються культура і звичаї цілих народів, та джерелом матеріального благополуччя населення. Сьогодні, на жаль, значно скоротилася площа лісів через війну та діяльність людини. 

21 березня відзначають Всесвітній день лісів. Учителі географії Дідушко В.В. та Трущенко Л.П. разом зі своїми вихованцями щорічно доєднуються до просвітницьких акцій. 

Під час акції "Ліси Білоцерківщини" проведено еколого-валеологічний захід "Тваринний і рослинний світ Київщини" (учитель Трущенко Л.П.), на якому учні 7-А та 7-В класів ознайомилися з природно-заповідним фондом Київської області. 

Учні 8-х класів стали учасниками конференції "Ліси Білоцерківщини" (учитель Дідушко В.В.). Восьмикласники детально ознайомилися із сучасним станом лісів, проблемами їх використання та охорони. Визначилися з природоохоронними об'єктами Білоцерківщини.

Зростаймо патріотами своєї країни!

До учнів 3-В класу (класовод Соляр Н.В.) завітав молодший лейтенант 1129 зенітного ракетного Білоцерківського полку  Шипко Олег. 

Під час зустрічі діти дізналися багато нового й цікавого про військову службу та військовий обов’язок. В ігровій формі учні з'ясували, які життєві цінності важливі для військових. Як військовим вдається зберігати «холодний» розум? Як злагоджено працювати в команді? Хто ж такий воїн, і що це таке дух воїна? Для чого і як придумують позивний? Яка інформація міститься на шевронах?

Військовослужбовець наглядно продемонстрував школярам  спеціальні засоби захисту (бронежилет, каску, індивідуальну аптечку, бінокль, тактичні рукавички та ін.),  а діти мали змогу їх приміряти на себе. 

Спілкування  викликало неабиякий інтерес у молодших школярів. Третьокласники активно співпрацювали, розгадували ребуси про військові обладунки, обговорювали, задавали багато запитань. Зустріч додала  позитиву та впевненості в завтрашньому дні. 

Тож пліч-о-пліч до ПЕРЕМОГИ!

Вітаємо з перемогою

Міський конкурс читців- декламаторів

 " Тараса думки будуть жити віки"

Гран- прі

Янішевський Єгор, 6- Б клас 

( вчитель Ярич В.В.)

Бажаємо нових творчих злетів!

"Як пахне весна перемогою, а ще - словом правдивим Ліни..."

IMG_2688.MOV

 19 березня святкує свій 94-ий день народження одна з найвідоміших українок сучасності, жінка-епоха – Ліна Костенко. 

Учні 7-А класу (учитель Тетяна Суконнік)  провели віршований флешмоб та акцію до Дня народження Ліни Костенко. Семикласники декламували твори Ліни,  пригадали її дитячі, юнацькі роки та перші поетичні проби пера. Присутні мали нагоду прослухати пісні на вірші поетеси.

  Це людина глибокої думки та високого розуму, поетеса, яку називають «невловимою королевою української поезії».Видатна поетеса пережила Другу світову війну та гоніння з боку радянської влади. В сучасній Україні вона є безумовним моральним авторитетом нації. ЇЇ вважають генієм слова та живою легендою. Протягом життя вона не боялася влади як за часів КДБ, так і Януковича. Через підтримку руху дисидентів її твори не публікували 16 років, але вона все одно продовжувала писати. Письменниця боролася за збереження української мови, культури, спонукала відроджувати національну свідомість, коли була активною учасницею руху шістдесятників. 

Її слово надихає та окрилює. А головне - об'єднує нас навколо спільних цінностей та української ідеї.

"Квітка буття"

Вітаємо з перемогою!

Міжнародний конкурс еколого - валеологічної спрямованості "Квітка буття". 

І місце

Жоржоліана Ілляс, 2-Б клас

Номінація "Екологічна сумка з мотивами природних об'єктів"

Керівник: Нестеренко Тетяна Володимирівна

ІІ місце

Богославець Артем, 3-Б клас

Номінація "Один день з життя природи"

Керівник: Демченко Алла Іванівна

"Зоологічна галерея"

Вітаємо з перемогою!

Територіальний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Зоологічна галерея". 

Керівник Ямбуренко Марина Іванівна.

"Зайці русаки"

ІІ місце

Ямбуренко  Дарина, 8- А клас

"Квіткарка гавайська"

ІІ місце

Ямбуренко Дарина, 8-А клас

"Великий строкатий дятел"

ІІІ місце

Наюк Анастасія, 9-Г клас

"Страус африканський"

ІІІ місце

Наюк Анастасія, 9-Г клас

"Закликаємо Перемогу!"

Територіальний арт - проєкт "Закликаємо Перемогу!"

І місце

 Номінація "Вільна країна вільних людей"

вихованці 3-В класу (керівник Соляр Н.В.)

ІІІ місце

Номінація "Близько до серця"

Микола Гуртовенко,  8-А клас, Пилип Єфремов, 8-В клас

номінація "Етно - свобода"

Юлія Царук, 8-Б клас

Керівник: Лиса Ганна Геннадіївна

"Юний дослідник"

Вітаємо з перемогою!

Територіальний етап Всееукраїнського конкурсу дослідницько - експериментальних робіт з природознавства "Юний дослідник"

Янішевський Єгор, 6-Б клас

ІІ місце

Керівник: Ямбуренко Марина Іванівна

Роби, що вмієш!

Семінар-практикум «Нові виклики наступності дошкільної та початкової освіти: оцінюємо, розмірковуємо, упроваджуємо» відбувся 12 березня 2024 року в Білоцерківській гімназії-початковій школі №11.

До участі в заході були запрошені спеціалісти Центру професійного розвитку педагогічних працівників, вчителі початкових класів Білоцерківської міської територіальної громади, методисти закладів дошкільної освіти, які співпрацюють із гімназією, логопед, тобто всі ті, кому важлива необхідність налагодження взаємозв’язку між різними сходинками освіти.

У своєму вступному слові директор КУ БМР ЦПРПП Владислав Григорович Висторонський наголосив на актуальності проблеми, розповів про те, що вже зроблено в цьому напрямку, які є плани та перспективи, коротко описав заклад, що приймав нині гостей.

Заступник директора Білоцерківської гімназії-початкової школи №11 Вікторія Валеріївна Ярич провела паралелі між НУШ та дошкіллям, за допомогою діаграми Ейлера-Венна гості визначили, що в початковій школі та дошкільному закладі багато спільного як в діяльності, так і в цілях. Тому взаємозв’язок вихователів та вчителів перших класів – необхідна умова успіху. 

Вчитель-методист початкових класів та інформатики Наталія Вікторівна Соляр  показала наступність в організації не лише освітніх, а й виховних заходів, метою яких є прагнення сформувати випускника ЗДО, а далі й  випускника НУШ, озброєного основними життєвими компетентностями.

Логопед-методист, голова міської спільноти логопедів громади Інна Петрівна Васильєва поділилася досвідом непростої роботи своїх колег, яка потребує не лише залучення знань, отриманих у ВНЗ, а й величезної кількості засобів, методик, технологій, часом і власних, щоб поставити звуки, допомогти дітям правильно комунікувати, говорити, розуміти світ.

Слід зазначити, що атмосфера заходу була дуже позитивною, дружньою, з обох сторін звучали слова вдячності за роботу, підтримку, спільність думок і сподівання на те, що така співпраця триватиме і принесе лише позитивні результати.

 210 річниця з дня народження Кобзаря

Тарас Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. Цьогоріч відзначаємо 210-у річницю з дня народження Кобзаря.

Учителями української мови та літератури  6-их класів був проведений літературний квест "Чи знаєш ти Шевченка?" 

Завдання кожної станції квесту давали можливість учням згадати цікаві моменти з життя поета та дізнатися неочікувані факти про його таланти.

Як весна оновлює  природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі,закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну. 

Шануймо Кобзареве слово, звіряймо з ним свої кроки. Шевченко та Україна - нероздільні.

Всесвітній день письменника

У гімназії цей день проходив цікаво, пізнавально та творчо!

До нас завітали письменники рідного краю: Володимир Дідківський, Ігор Растівський та Галина Невінчана

Живе спілкування з талановитими земляками спонукає дітей  мислити, творити, читати.

А читати ми будемо подаровані та підписані авторами книги!

Тож запрошуємо до бібліотеки гімназії N11.

До нових зустрічей!

Більше інформації ТУТ...

Пліч-о-пліч шкільні ліги Київщини

ПліЧ-о-пліч.mp4

В останній день зими у спортивному залі закладу відбулися фінальні змагання з черліденгу серед команд закладів освіти нашої громади, які є учасниками проєкту «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». 

13 команд із 13 освітніх закладів територіальної громади змагалися за право представляти громаду в обласному етапі гри.  Відкриваючи змагання, присутніх привітали та побажали перемоги найсильнішому: заступник міського голови Катерина Возненко, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик та амбасадор проєкту «Пліч-о-пліч» від Білоцерківського району, легкоатлетка, неодноразова чемпіонка України та міжнародних змагань, учасниця Олімпійський ігор в Токіо Дар’я Михайлова.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про тих, завдяки кому сьогодні українські діти мають можливість жити, навчатися, займатися спортом.

«Для дітей такі змагання є важливими і цікавими. Вони емоційно та жваво реагують на кожне із завдань, із задоволенням демонструють свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних умінь. Бажаю перемоги нашим командам в обласних змаганнях», - зауважила заступник міського голови Катерина Возненко.

Начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик, коментуючи захід, зауважив: «Останніми роками в Україні стало зрозуміло, що через пандемію коронавірусу, а потім військову агресію стали менше приділяти уваги руховій активності учнів, а від цього, звичайно, страждає загальний стан здоров’я населення. Тому було започатковано таку чудову акцію – патріотичні змагання «Пліч-о-пліч». Наша громада ніколи не була пасивною, ми завжди брали активну участь у всіх починаннях, особливо тих, що стосуються спорту. Дуже приємно, що на змагання визначених видів спорту відгукнулося більше тисячі учнів 4-6 класів нашої громади. Ми вже провели чотири етапи інших змагань, сьогодні відбулися змагання з черлідингу. Це для нас новий вид змагань і було справжнім здивуванням, що аж 13 закладів освіти, перемігши на шкільних етапах, наразі, представляють себе на міському рівні. Черлідинг – це не просто красиво, це ще й фізична підготовка. Ми бачили акробатичні трюки, почуття ритму у команди. Цьому слугує велика робота, яка здружує дітей, а тому позитивно сприймається ними. Сподіваюся, що переможці гідно представлятимуть нашу громаду на обласних змаганнях. Бажаємо їм перемоги».

 Перемогу здобула команда гімназії №17. Наша команда посіла 5 місце.

 

Космічні фантазії

Вітаємо з перемогою

Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»-2024

Територіальний етап

« Модель Сонячної системи»

І місце

Пономаренко Артур, 6-А клас

Керівник: Мельник Ірина Миколаївна

«Ти як» 

У нашій державі діє Всеукраїнська програма ментального здоров’я 

«Ти як».

Українська ілюстраторка Ольга Дегтярьова розробила цикл картинок «Ментальне здоров’я – це…».

Більше інформації   ТУТ…



День підгодівлі птахів

День годування птахів 1.ppt

День годування птахів (День підгодівлі птахів) відзначають 3 лютого. Він присвячений здоров’ю та виживанню диких птахів, що мешкають на подвір’ї, в найхолоднішу частину зими, коли джерел їжі для них не вистачає. Учні 3-В класу (класовод Соляр Н. В.) мали нагоду проявити креативність, створюючи годівнички для птахів із конструктора Лего. У формі інтерактивного квесту “Не все ще знаємо про птахів” діти відкрили багато нового для себе, зокрема:

• Яких птахів можна годувати взимку?

• Чим саме їх годувати ?

• А головне, як правильно це робити?

Виконуючи завдання на різних зупинках, школярі пригадували, які види пернатих лишаються взимку в Україні, та дізнавалися, яка їжа найкраще підходить для кожного птаха.

Робота в команді була жвавою та веселою!

Безпека в Інтернеті

День безпечного Інтернета.ppt

Тиждень «Безпеки в Інтернеті»

6 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer InternetDay). Ця дата покликана нагадати, наскільки важливо зберігати в безпеці свої особисті дані та фінанси у світі сучасних технологій.Із цієї нагоди в гімназії проходив тиждень «Безпеки в Інтернеті», протягом якого здобувачі освіти отримали можливість ознайомитися із основними правилами безпеки платежів та розрахунків в Інтернеті, з цікавими фактами історії шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства.

Вчителями інформатики (Буханцовою Н. М., Соляр Н. В.) було проведено уроки інформатики, на яких учні перевірили свої знання з інформаційної безпеки в

банківській сфері: виконували інтерактивні вправи, грали в гру з платіжної безпеки «КіберБезпека: думай швидко, плати безпечно!», створювали стінгазету “Бережись монстрів-шахраїв”. Учні обговорювали такі види шахрайства, як «фішинг», «вішинг» (телефонне шахрайство), «скімінг» та методи захисту смартфона від шахраїв. Були створені поради з кібербезпеки у воєнний час. Для учнів початкових класів було проведено заняття з платіжної безпеки “Готівкові та безготівкові гроші”, переглянуто навчальне відео про платіжне шахрайство.

Кожен учень гімназії може скористатися інформаційним куточком «Бережись монстрів-шахраїв».

#ДеньБезпечногоІнтернету, #ШахрайГудбай

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги зі спортивного орієнтування"

спортивне орієнтування.mp4

Сьогодні у спортивному залі Білоцерківської гімназії - початкової щколи №11  було весело, гаряче та гучно, адже продовжується І етап змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” зі спортивного орієнтування  серед здобувачів освіти 7-х класів.

Спортивне орієнтування – це унікальний вид спорту, що поєднує в собі фізичну витривалість, стратегічне планування і навички орієнтування на місцевості. Цей вид спорту виник на початку 20-го століття у Скандинавії як військове навчання, але згодом трансформувалося в популярний цивільний спорт. 

У спортивному орієнтуванні учасники використовують спеціальну мапу та компас або схематичні підказки  для проходження через контрольні пункти (КП) в заданому порядку. Мапи для орієнтування значно деталізованіші за звичайні туристичні. Команди показали добру майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги.    

І місце - 7-В клас 

ІІ місце - 7-А клас

ІІІ місце 7-Б клас.

У номінації "Кращий гравець" перемогу здобув Шлямар Ярослав, 7-В клас. 

Вітаємо юних спортсменів та бажаємо не зупинятися на досягнутому, нових перемог і сильного командного духу!

Герої Крут – для нащадків взірець 

Новий Презентация Microsoft PowerPoint.mp4

29 січня 1918 року армія УНР виконала своє бойове завдання на полі під Крутами - зупинила російських окупантів, які рвалися до Києва. 

Минуло 106 років, і нині українські воїни знову дають бій російським загарбникам на всій лінії фронту та щохвилини доводять - Україна була, є і буде вільною і незалежною.  На тематичній годині спілкування "Бій під Крутами -символ героїзму молодого покоління в боротьбі з агресором"  здобувачі освіти 8-А,Б,В класів не лише перегорнули сторінки історії,  переглянули документальний фільм про ті події,  прослухали поезії присвячені юним борцям за незалежну Україну, а й провели паралель із сьогоденням та поміркували про ціну свободи та гіркі уроки історії,  і були одностайні у своїх міркуваннях: "Ця битва символізує патріотизм, стійкість і самопожертву української молоді в боротьбі за державність". 

Екочелендж "Затишна оселя для пернатих"

Презентация Microsoft PowerPoint (2).mp4

#ЦЕНТ_ЕКОоселя_для_пернатих

Зима - важка пора року для пернатих, які залишаються в Україні на зимівлю: їм не вистачає корму та місць для прихистку.

Екологічні домівки та годівнички на деревах мають рятувати птахів від негоди, хижаків та голоду. Тому вихованці Білоцерківської гімназії - початкової школи №11 охоче підтримали та долучилися до еко челенджу "Затишна оселя для пернатих", яку ініціював Центр еколого - натуралістичної творчості.

До роботи включилися всі: і дітлахи, і батьки, і мудрі дідусі. Працювали і біля новорічних ялинок, і на кухні, і в гаражі. Кожен намагався зробити якнайкращу годівничку для санітарів дерев. Подбали і про креативне оформлення. Усі будиночки для птахів розмістили на подвір'ї гімназії та у прибудинкових скверах.

Маленька турбота про пернатих  допоможе врятувати не лише одне життя, а й збереже майбутній урожай саду!

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» 

З грудня 2023 до червня 2024 року пройдуть всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» з пʼяти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Учні нашої гімназії вже взяли участь у І етапі та розпочали формувати команду для подальшої участі в іграх.


  День Соборності України

День Соборності.mp4

Товариська зустріч із волейболу

Спорт та здоров’я тісно пов’язані між собою. Фізичні навантаження дуже важливі для зміцнення організму, а це допомагає продовжити життя, уникати сезонних захворювань та легко справлятися зі стресами. Спорт – це також і відмінний настрій, високий життєвий тонус і надзвичайний душевний підйом.

Тому під час зимових канікул у нашій гімназії були проведені змагання з волейболу. Участь брали команди 11 гімназії (хлопці 6-9 клас та дівчата 7-9 клас) та 17 гімназії (дівчата).

І місце -17 гімназія (дівчата)

ІІ місце -11 гімназія (хлопці)

ІІІ місце - 11 гімназія (дівчата)

Дякуємо Хоменко Марії Володимирівні за організацію змагань!

А спортсменам бажаємо нових звершень та завжди прагнути до успіху!

ІV Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

Марафон _гімназія 11.ppt

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь та дозволяє передавати їх нащадкам.

Четвертий рік поспіль в Україні проводиться один із наймасштабніших конкурсів - Всеукраїнський відкритий марафон з української мови. Організаторами ІV Всеукраїнського відкритого марафону є ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та компанія освітніх технологій HUMAN.

Учні 3-В класу гімназії (класовод Соляр Н. В.) також взяли участь у марафоні та успішно пройшли всі 4 етапи: «Культура слова. Лексикологія, фразеологія», «Граматика. Синтаксис, морфологія, словотворення», «Правопис. Орфографія, пунктуація, фонетика, орфоепія», «Робота з текстом».

Фінішу дісталися найвитриваліші та найцілеспрямованіші учасники, які підтвердили свої знання української мови та, впевнені, дізналися багато нового під час виконання завдань.

За результатами конкурсу: І місце Злата Перехейда, Назар Ткач

                                                     ІІ місце Лев Браганець

                                                 ІІІ місце Софія Степурко, Поліна Шерстяк

Вітаємо учасників та зичимо невичерпної енергії до здобуття нових знань!

Тримайте поради учасникам наступного марафону від Олександра Авраменка: «Виконуючи завдання, не вагайтеся, не лінуйтеся, розгорніть книжку, скористайтеся онлайн-ресурсами, порадьтеся з учителем. Адже конкурс націлений і на знання, і на уміння здобувати знання».

Вітаємо

Всеукраїнський конкурс 

"Об'єднаймося ж, брати мої!"

Номінація:  декоративно-ужиткове мистецтво


ІІІ місце


Царук Юлія, 8-Б клас


Учитель Нестеренко О. О.

Практичні заняття "Техніки самодопомоги в кризових ситуаціях"

гімназія 11_практ_заняття.pptx

Усе, що відбувається в час війни, має вплив на ментальне здоров’я кожного. Тому питання психологічної допомоги та самодопомоги є особливо актуальним як для учнів, так і для вчителів. 

3-4 січня 2024 року для педагогічних працівників Білоцерківської гімназії-початкової школи №11 практичним  психологом закладу Сердюк В.І. були проведені практичні заняття «Техніки самодопомоги в кризових ситуаціях».

Педагоги оцінили свою стійкість до стресів, ознайомилися з протоколом допомоги при гострій реакції на стрес та відпрацювали техніки саморегуляції емоційного стану. Корисними стали поради психіатра та психотерапевта Олега Чабана.

У такі складні часи маємо думати про себе, щоб надалі могти турбуватися про ближніх, допомагати країні та наближати ПЕРЕМОГУ.

 Конкурс-виставка "Символ року - 2024"

Вітаємо переможців територіального конкурсу-виставки "Символ року - 2024"

І місце -      Пелих Вероніка, учениця 7-В класу (класний керівник Лиса Г. Г.), 

ІІІ місце -  Перехейда Злата, учениця 3-В класу (класовод Соляр Н. В.)

Акція "Нехай моя ялинка залишиться у лісі"

Підбито підсумки територіальної акції "Нехай моя ялинка залишиться у лісі", ініційованої Ценром еколого-натуралістичної творчості БМР та проведеної в цьому році вперше. До участі в акції було надіслано 21 роботу з 8 закладів освіти громади.

Щиро вітаємо переможців та призерів, учениць 3-В класу (класовод Соляр Н.В.)!

І місце  Азаренкова Марина

І  місце. Перехейда Злата

ІІІ місце  Степурко Софія

Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

100 днів у школі...

100 днів у школі.mp4

План на зимові канікули 

план на зимові канікули (3).doc

Вітаємо!

Всеукраїнські учнівські олімпіади 

ІІ (територіальний) етап 

Правознавство

ІІ місце      Рябоконь Марія, 9-В клас, учитель Лиса Г. Г.


Вітання призерам

 І (територіальний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту 

науково-дослідницьких робіт 

учнів-членів Малої академії наук України

Відділення екології та аграрних наук

Секція : технологія виробництва продукції тваринництва

ІІ місце

Ільченко Анна, 9-В клас

Науковий керівник: Шулдик Любов Степанівна, вчитель біології 

Вітання переможцям!

Новорічна композиція.mp4
Переможці_конкурсу_Паперова_країна.mp4

Вітаємо


 І (територіальний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту 

науково-дослідницьких робіт 

учнів-членів Малої академії наук України


Відділення математики

Секція : прикладна математика


ІV місце


Рябоконь Марія, 9-В клас

Науковий керівник: Воронецька Тамара Олександрівна, вчитель математики



Благодійні театралізовані вистави "Новорічна вечірка в Драконограмі"

Вистава Драконограм.mp4

Рій "Яструби"  разом з учнями 7-8-х класів підготував благодійну виставу "Дракоко збирає друзів". Юні актори не лише зібрали кошти на найнеобхідніші речі для наших захисників, але й водночас нагадали всім про найголовніші пріоритети для юних громадян країни, правила поведінки в Інтернеті та висловили непохитну віру в Перемогу. 

Усього зібрано 22 тисячі 894 гривні.

Вітання призерам!

Всеукраїнські учнівські олімпіади 

ІІ (територіальний) етап 

Історія 

ІІ місце      Рябоконь Марія, 9-В клас, учитель Лиса Г. Г.

ІІІ місце     Гаврильченко Артем, 8-Б клас, учитель Сердюк О. В.

Хімія

ІІ місце      Ястреб Артем, 7-Б клас, учитель Якуненко О. І.

ІІ місце      Ілуца Анастасія, 9-В клас, учитель Якуненко О. І.

ІV місце    Ямбуренко Дарина, 8-А клас, учитель Ямбуренко М. І.

Квіти ПЕРЕМОГИ

Зима? Мороз? Холод? Не бояться їх маленькі, але витривалі морозостійкі цибулинки тюльпанів, гіацинтів, крокусів та алліумів. Їх було висаджено на подвір’ї гімназії учнями 9-А класу (класний керівник Дідушко В.В.).

Ми вдруге взяли участь у Всеукраїнському благодійному проєкті для дітей України Flowers4School, який був створений у 2022році  БФ "Флоріум Фундація". Тоді за допомогою нідерландських меценатів було зібрано 5 млн цибулин квітів  та надіслано в 10082 школи України.

Цьогоріч на тюльпани збирали благодійні внески учнівські родини, а цибулинки інших весняних квітів ми отримали в подарунок.

Чекаємо ПЕРЕМОЖНОЇ КВІТУЧОЇ весни!


Вітання призерам!


 І (територіальний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту 

науково-дослідницьких робіт 

учнів-членів Малої академії наук України


Відділення філософії та суспільствознавства

Секція : психологія

ІІ місце

Шевченко Аліна, 9-Г клас

Науковий керівник: Сердюк Валентина Іванівна , практичний психолог



Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ

Кольоровий тиждень.mp4

"Чудеса Святого Миколая"

IMG_0703.MOV

Вітання!

Всеукраїнські учнівські олімпіади ІІ (територіальний) етап 

Географія

ІІ місце       Земляк Артем, 8-А клас, учитель Дідушко В. В.

ІІІ місце     Рябоконь Марія, 9-В клас, учитель Дідушко В. В.

Англійська мова

ІІІ місце      Ілуца Анастасія, 9-В клас, учитель Черепанова Л. В.

ІV місце      Гаврильченко Артем, 8-А клас, учитедь Ільченко Н. В.

Вітаємо переможця та призерів!

Всеукраїнські учнівські олімпіади

ІІ (територіальний) етап 

Фізика

І місце      Ямбуренко Дарина, 8-А клас, учитель Мельник І. М.

ІІ місце     Кульбіда Сніжана, 7-А клас, учитель Мельник І. М.

ІІ місце     Ламтєв Віталій, 9-Б клас, учитель Кревська В. О.


Благодійна акція " Смілива гривня"

Смілива гривня.pptx

Учасники освітнього процесу нашого закладу вже вдруге поспіль  взяли участь у благодійній акції "Смілива гривня". У межах акції  здавали монети номіналом 10, 50 копійок та 1,2,5,10 гривень. Зібрано та відправлено 1273.30грн.  Усі кошти перераховано на потреби Збройних Сил України. 

Нехай наша єдність допоможе нашим героям! Разом ми можемо зробити більше!

Вітаємо!

Конкурс самодіяльних поетів і прозаїків

" До України серце прихилю" 


Номінація "Поезія"


ІІІ місце- Збронжко Аліса,

 4-А (вчитель Балезіна Н. М.)

 Вітаємо з гарним результатом!


Вітання призерам

Всеукраїнські учнівські олімпіади

ІІ (територіальний) етап 


   БІОЛОГІЯ   ІІ місце Ямбуренко Дарина, 8-А клас,    учитель Шулдик Л.С.


   ТРУДОВЕ   ІІ  місце Бондаренко Максим,  9-Б клас, учитель Поліщук П.В.

   НАВЧАННЯ    

День пам'яті жертв Голодомору

голодомор.pptx

"Полк Азов - Янголи Маріуполя"

У переддень Дня Гідності та Свободи здобувачі освіти 5-8 класів відвідали виставку "Полк Азов - Янголи Маріуполя", яку у виставковій залі бібліотеки №5 розмістила Громадська організація родин загиблих захисників України "Серце нАЗОВні" (голова Литвиненко Віра). Леся Крижанівська розповіла відвідувачам історію створення підрозділу "Азов", 86-ти денну оборону Маріуполя, про перебування захисників у сховищах "Азовсталі", полон і, головне, про героїчний подвиг справжніх Воїнів Світла. Діти дізналися, яку високу ціну заплачено за наш відносний спокій та мирне небо - це 222 Янголи тільки полку "Азов", а насправді їх значно більше...

полк Азов - Янголи Маріуноля.pptx

Ліга дружніх

ліга дружніх.mp4

З метою розвитку та формування здорового, активного способу життя і здорових звичок щоденної рухової активності вихованці гімназії  активно приєднуються  до різноманітних видів фізкультурно-спортивної діяльності.

У рамках спортивних ігор “Учнівська ліга – Здорова Україна” п'ятикласники грали у різні спортивні ігри, які розвивають спритність, формують навички командної гри.  А вчителі фізичної культура Хоменко М.В., Фомін О.М. тільки допомагали дітям отримувати масу задоволення від фізичної активності під час змагань. Кожна команда отримала грамоту за витривалість, наполегливість та командний дух. До зустрічі на етапі "Ліга сміливих".


Всесвітній день дитини

День дитини.mp4

Вітання призерам

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

ІІ місце                         Збронжко Аліса  4-А клас                                учитель  Балезіна Н. М.

ІІ місце                        Миронова Вероніка  6-В клас                          учитель  Бондарчук О. Г.

ІІ місце                        Чорноморець Владислав  9-Г                          учитель  Тодоренко Л. І.

місце                       Кривошея Дарина  3-Б клас                            учитель Демченко А. І.

Бажаємо нових звершень!

Тиждень безпеки дорожнього руху

Новий Презентация Microsoft PowerPoint.pptx

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні пройшов 2-й етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.  

 З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі,  у закладі були проведені заходи, спрямовані на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму:

-         квест «Знавці правил дорожнього руху», 4-ті класи;

-         інформаційні години класного керівника «Наш друг – дорожній рух» , 1-4 класи;

-         рольова гра «Безпека дорожнього руху – це життя», 6-Г клас;

-         тренінг «Безпека дорожнього руху», 7-мі класи;

-         спілкування в колі «Організація дорожнього руху», 8-А,8-В класи;

-         інтенсив «Наш друг – дорожній рух», 1-А, 3-В класи;

-         змагання «Знай і виконуй правила вуличного руху», 6-В, 7-В класи.

Тож бережіть своє життя та здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху! Наше життя та здоров’я – це наша відповідальність!

Гепатит А, як вберегтись 

Додаток 1 Пам'ятка.pdf

День доброти

У Всесвітній День доброти учні 1-А класу (класовод Грушко О.П.) створили класну газету "Калейдоскоп добрих справ": поділилися світлинами про допомогу ближнім, піклуванням про навколишнє середовище, підтримку ЗСУ. Вихованці 1-Б та 1-В класів (класоводи БілецькаТ.І., Ксенофонтова Г.А.) ділилися власним досвідом і поповнювали "Банку доброти" своїми чуйними серцями. А здобувачі освіти 5-8 класів донатили на ЗСУ. 

Творіть добро, і воно сторицею повернеться до вас!

IMG_0132.MOV

Вітання переможцям!

Всеукраїнська учнівська олімпіада

з української мови та літератури 

ІІ (територіальний) етап


ІІ місце Кульбіда Сніжана, 7-А клас, учитель Семенюк Т.В.

ІІ місце Ямбуренко Дарина, 8-А клас, учитель Спринчак Л.А.

ІІ місце Чорноморець Владислав, 9-Г клас, учитель Тодоренко Л.І.

Вітання переможцям

Вітаємо команду "Яструби"

 за зайняте ІІІ місце

 в міських змаганнях 

з воєнізованого кросу .


Уроки мінної безпеки

Brown Minimalist Casual Fashion Collection Presentation.mp4

У рамках реалізації гуманітарного проєкту «Зменшення ризиків травмувань та загибелі дітей від вибухонебезпечних предметів» тренери ГО «Ліги офіцерів»  провели для учнів 2,3,9 класів інформаційно – пізнавальне заняття з мінної безпеки.

Заняття проводилося з вмілим поєднанням слухового і зорового методів навчання. Основні зусилля були спрямовані на встановлення двостороннього зв’язку з аудиторією шляхом відтворення практичного алгоритму дій у разі зустрічі з мінною небезпекою.

З метою ефективного перевірки якості засвоєного матеріалу, що викладався, наприкінці кожного заняття проводилися тематичні ігри та опитування.

Здобувачі освіти та педагогічний колектив закладу висловлюють вдячність Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні за організацію та проведення таких важливих профілактичних занять.


Cемінар-практикум для учителів історії БМТГ

семінар 03.11.2023.pptx

03 листопада 2023 року у Білоцерківській гімназії № 11 відбувся семінар-практикум для учителів історії БМТГ «Формування ключових компетентностей при викладанні інтегрованого курсу «Досліджуємо історію та суспільство».

Під час теоретичного блоку Сердюк Ольга Вікторівна розкрила шляхи формування ключових та предметних компетентностей, а колеги висловили свої думки з приводу доцільності введення інтегрованих курсів в громадянській та історичній освітній галузі. Присутні зазначили, що інтегроване навчання не лише економить навчальний час і позбавляє учнів від перевтоми, а й пожвавлює освітній процес, забезпечує кожній особистості можливість самостійно досягати певних цілей, творчо самостверджуватися в різних соціальних сферах, що сприяє якісно новому рівню освіти.

Також гості семінару мали можливість ознайомитися з експозиціями шкільного музею, послухали екскурсію «Звитяжна Київщина» та переглянути матеріали роботи пошукової групи «Дослідник».

Учні 6 класу разом з учителем Лисою Ганною Геннадіївною досліджували особливості розвитку фінікійської цивілізації. Учні визначили природно-географічні умови розвитку, господарське життя та заняття фінікійців. Вивчаючи історичні факти та виконуючи завдання «Оживи предмети», вони дослідили основні винаходи фінікійців та їхній вклад в розвиток світової цивілізації. Ганна Геннадіївна блискуче продемонструвала головне завдання повсякденної роботи вчителя: розвивати у дітей бажання вчитися, самореалізуватися, самостверджуватися, дізнаватися нове і не боятися висловлювати власну думку.

Учителі громади, які були присутні на семінарі, відзначили високий професійний рівень підготовки заходу та залишили позитивні відгуки.

Продуктивні осінні канікули

Відео з канікул.mp4

День української писемності та мови

27 жовтня.mp4

Дорожи українською мовою,

Рідна мова – основа життя...
Дмитро Білоус

27 жовтня відзначається день нашої мови, нашої культури та нашої історії. 

На Українському радіо традиційно відбувся радіодиктант національної єдності. Учні та вчителі гімназії дистанційно приєдналися до його написання і продемонстрували єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Автором тексту “Дороги України” стала українська перекладачка, поетеса, авторка прозових творів та лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав диктант актор театру і кіно Олексій Гладковський, відомий нам по фільму “Довбуш”.

Коли пишеш диктант одночасно з багатьма іншими людьми, які приєднуються до події не лише в Україні, а й по всьому світу, з’являється надзвичайне відчуття єдності та гордості за свою країну, за її героїв.

Тож любіть, поважайте та плекайте рідну мову!

Вона, як і Україна, починається з кожного!

План роботи на канікули

канікули осінь 23.docx

Вітаємо!

Птах.pptx

Всеукраїнський конкурс

 "Птах року — 2023"

Обласний етап

Номінація: презентації

ІІІ місце- Янішевський Єгор,

 6-Б (вчитель Ямбуренко М. І.)

 Вітаємо з чудовим результатом!

Всесвітній день хліба

День хліба.pptx

 Пахне хліб. Як тепло пахне хліб.

Любов'ю трударів і радістю земною...

П. Воронько

Хліб - один із найпопулярніших продуктів у світі, без якого не обходиться жоден день нашого життя. Тому і не дивно, що у нього є власне свято - Всесвітній день хліба-, яке відзначається щорічно 16 жовтня.

Завідувачка бібліотекою гімназії Поліщук С. Г. та класовод 1-А класу Грушко О. П. провели бібліотечний урок «Хліб - усьому голова». Вони розповіли дітям про працю хліборобів і пекарів, про дбайливе та бережливе ставлення до рідної землі. Маленькі школярі звернулися до усної народної творчості: вчили прислів'я, інсценізували казку "Колосок". Учитель образотворчого мистецтва Сержук Н. В. та класовод 3-В класу Соляр Н. В. провели інтегрований урок «Звідки хліб до нас прийшов». Багато цікавої інформації дізналися учні про хліб: коли він з’явився, в якій країні, люди яких професій вкладають в його появу свою невтомну працю та старання. Учні складали сенкани, усні розповіді за малюнками, розв’язували кросворд, створювали аплікацію. І прийшли до висновку, що не хлібом єдиним живе людина, але без нього не було б ні вчителя, ні поета, ні робітника, ні вченого...

Колосок до колоска ... і буде Хліб, і буде МИР у нашій українській родині!

Вітання найкращим!


Рій “Яструби” (9-В клас) 

виборов ІІ місце

 у “Військово-патріотичних іграх 

серед молоді”.

Підготували призерів педагоги гімназії 

Трущенко Л.П. та Хоменко М.В.

Вітаємо з достойним виступом!

 Бажаємо не зупинятися на досягнутому!




Казкові гарбузові посиденьки 

12 жовтня до нашої гімназії на запрошення завідувачки бібліотеки Світлани Поліщук завітала казкова осіння чарівниця - дитяча письменниця Тетяна Строкач. Вона зачитала, закружляла дітей у свої диво-історії та чарівні казки про абетку, про тварин, про мрії…

Учні 4-Б класу (класовод Красінська І.Є.)  розгадували цікаві кросворди, слухали затишну казку про справедливість та дружбу, про найзаповітнішу мрію українців. Бібліотеки гімназії та класу поповнилися новим та цікавим виданням авторки «Казкові вечорниці».

А родзинкою зустрічі став майстер-клас із виготовлення оберегів-ангелочків для наших захисників, для рідних та друзів. Діти з радістю долучилися до роботи і були задоволені своїми оберегами .

Щиро дякуємо Тетяні Строкач за теплу та цікаву осінню зустріч! Бажаємо зустрітися ще і подорожувати вже у зимовому дивосвіті пригод Тетяни Тезіславівни.



Вітання з перемогою!

 Конкурс читців патріотичної поезії 

"Слово про Україну"


ЗА САМОБУТНІСТЬ ВИКОНАННЯ


 Зборонжко Аліса,  4-А (класовод Балезіна Н. М.)

Бажаємо нових творчих успіхів!


Свято повітряних кульок

Повітряні кульки дарують нам свято,

Їх люблять дорослі й ще більше малята!

Повітряна кулька літати уміє,

А кожна дитина про це тільки мріє!

Повітряну кульку у небо пущу –

З привітом летить хай вона до дощу!

2 жовтня  відзначається Всесвітній день повітряної кульки. Вважається, що першу повітряну кульку 1824 року створив вчений Майкл Фарадей, який зміг закачати водень до мішечку з каучуку.

З метою створення позитивного емоційного настрою, пропаганди здорового способу життя вчителем фізичної культури Універсал М.І. та класоводом 3-В класу Соляр Н.В. проведена розвага «Свято повітряних кульок».  Діти забавлялися, змагалися у конкурсах, розвагах, естафетах, грали в ігри з кульками. Наприкінці свята з великим задоволенням  усі потанцювали.

Бажаємо, щоб наші діти назавжди залишалися веселими, життєрадісними.  А найкращою нагородою для нас є їх усміхнені обличчя та сяючі очі.

Акція "Калина пам'яті"

Калина пам’яті.pptx

Білоцерківська гімназія - початкова школа №11 долучилася до ініційованої командою пам'яті Меморіал акції "Калина пам'яті". Спільними зусиллями педагогів, батьків та родичів загиблих випускників, дев'ятикласників висаджено 10 кущів калини в знак пам'яті загиблих випускників: Чумака Дмитра,Шикери Олександра, Макарова Владислава, Макарова Володимира, Єгорова Олександра, Котиніна Олександра; батьків учнів закладу: Мазура Павла, Гилюка Олександра, Романіка Анатолія, Даниленка Валерія.

Калина – одна із найдавніших символів України. ЇЇ рубінові ягоди символізують мужність і відважність людей, які пролили кров, обороняючи Батьківщину від ворогів. Тисячі захисників і захисниць віддають своє життя за те, щоб ми жили у мирній і процвітаючій країні. Ми не маємо право забувати про їх подвиг. Пам'ять про них ми зобов’язані зберегти навіки.

Вони живуть навіки у серцях

І в пам’яті народу України.

І не дозволять нашим ворогам

Перетворить Вітчизну на руїни.

Ми вистоїм. Здолаємо катів,

Як маків – цвіт розквітне Україна!

На тих місцях, де йдуть тепер бої,

В земнім поклоні схилиться калина.


Герої нашої держави

video_2023-09-29_21-15-55.mp4

З нагоди Дня захисника України в актовому залі закладу освіти група "Дослідник"  музею історії гімназії (керівник Сердюк Ольга Вікторівна ) провела зустріч семикласників з рідними загиблого випускника Олександра Єгорова. На зібранні присутні пригадали славетні сторінки історії нашої країни, говорили про захисників, які воюють, воювали і полягли на полі бою, захищаючи рідну землю. 

Присутнім було презентовано фільм про героя Майдану, бійця батальйону "Азов" з 2014 року, сержанта - інструктора підготовки бійців "Азова" з 2020 по 24 лютого 2024 року Олександра Єгорова. З початку повномасштабного вторгнення Олександр звільняв Бучу, Ірпінь, Мощун та Київську область від рашистів. Удосконалював свої військові навички у Франції. Був з 3 січня 2023 року у Бахмуті. Загинув, рятуючи життя побратима. Має медаль "За оборону Києва", "За звільнення Маріуполя 2014". Нагороджений орденом "За мужність ІІІ ступеня".

Рідна тітка Олександра Єгорова передала до музею гімназії прапор полку "Азов".

 Хвилиною мовчання  присутні вшанували пам'ять усіх, хто поклав своє життя за мирну, незалежну Україну.

День захисника України –

Мужності й геройства свято.

Ми вклоняємося тим,

Хто літ тому назад багато

І тим, хто нині з автоматом

Наш спокій береже і захищає,

Всю нашу велику родину,

Рідну землю свою – Україну.

Вітання переможцям!


Всеукраїнський конкурс "Птах року - 2023"

Номінація: презентації

І місце - Янішевський Єгор, 6-Б ( вчитель Ямбуренко М. І. )

Номінація: кращий малюнок 

І місце - Ямбуренко Дарина, 8-А ( вчитель Ямбуренко М. І.)

Бажаємо нових перемог!

День смайлика

Весело і цікаво пройшов день 19 вересня в 3-В класі (класовод Соляр Н. В.), тут панувала атмосфера щирої радості. Адже учні долучилися  до світової тенденції: всюди 19 вересня відзначається як День народження смайлика.

Як говорить історія, ще у 1982 році професор Скотт Фалман запропонував додати до комп'ютерних символів повідомлення-значок, названий "смайлик", що в перекладі з англійської означає "усмішка".

У день "SMAIL time", учні 3-В класу виготовили закладки-смайлики для книжок, працювали з текстом за стратегією «Знаю, не знаю, хочу дізнатися більше», розшифровували в групах слова, складали повідомлення за допомогою смайлів, співали веселу пісню про Смайлика.Милий смайлик приніс багато приємних емоцій усім учням!

День миру

відео День миру.mp4

 Олімпійський тиждень 

З 11 по 15 вересня в нашій гімназії було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту.

 Діти провели насичений, цікавий та змістовний тиждень і поверталися додому з гарним настроєм, позитивними емоціями та нагородами.

Учні 9-х класів показали свою майстерність з волейболу та футболу, а п'ятикласники взяли участь у "Веселих стартах".

Ми вкотре впевнилися, що в гімназії №11 навчаються сильні, спритні й сміливі діти.

 Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їх межами!

Всесвітній день читання книги

Сьогодні, 6 вересня, світова спільнота відзначає Всесвітній день читання книги.

Більше цікавої інформації про цей захід читайте тут!

День знань

Сьогодні  у нашій гімназії пролунав перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року.  Першокласники, п'ятикласники та дев'ятикласники мали нагоду зустрітися з друзями, педагогами, провести свій перший урок у затишних класних кімнатах.  Усіх інших учнів об'єднала святкова онлайн-лінійка.  

Тож нехай цей навчальний рік буде спокійним, мирним та цікавим!

Разом - до ПЕРЕМОГИ!

Національний День Пам'яті загиблих захисників України

29 серпня в Україні відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Вшанування пам'яті - це  священний обов'язок кожного. У нинішній війні ми платимо надзвичайно велику ціну. Безперечно, це не єдиний день у році, коли згадуються полеглі герої, однак  він є нагодою  для всього суспільства разом зробити усе можливе, аби пам'ять була збережена та зміцнена на багато поколінь вперед.

Поки триває війна, ми не можемо знати точну кількість загиблих, назвати всіх поіменно або розповісти всі історії, проте впевнені, що українське суспільство докладе максимум зусиль, щоб усі захисники залишилися в нашій пам'яті не абстрактним образом або цифрою, а отримали належну шану.

Нехай вічно живе пам'ять про випускників нашої  школи Чумака Олександра, Макарова Владислава, Шикеру Олександра, Макарова Володимира, Єгорова Олександра, Котиніна Олександра!

Вітання учасникам ІІ обласного етапу гри "Джура" -2023 


IMG_3143.MOV

  

Переможці міського етапу Всеукраїнської військово - патріотичної гри "Джура" ("Сокіл") у середній віковій категорії  рій "Яструби" нашої гімназії  стали учасниками ІІ (обласного) етапу , який проходив з 16 по 18 червня у Володарці. Та вже за два дні до початку змагань юний "яструбів" чекала несподіванка- їх перевели до старшої групи, бо деяким вихованцям виповнилося 15 років. Але це їх лише підбадьорило, і впевненість у своїх силах, наполегливість та інтенсивна підготовка протягом року стали запорукою результативного виступу рою. Не зважаючи на те, що ми були наймолодші, злагоджена робота кожного учасника, мудра підтримка виховників Смірнова Олександра Вікторовича, Хоменко Марії Володимирівни - і як результат п'ять призових місць:  І місце "Ватра", ІІ - "Відун", ІІ -"Таборування", ІІІ - "Козацький гарт", ІІІ- "Смуга перешкод". Жодного штрафного балу. А також  майстер клас від ДСНС, Червоного Хреста лише зміцнили багаж знань кожного учасника гри.

Стомлені, але задоволені результатом гри, ми безмежно дякуємо за підтримку та допомогу з оснащенням начальнику управління освіти і науки Юрію Петрику, моральну та фахову підтримку начальнику центру військово –патріотичного виховання та допризовної підготовки «Звитяга» Дунаєвій Ірині Леонідівні, а також кожному педагогу, який протягом року працював з нами.

Дякуємо всім і кожному особисто за те, що стали частиною нашої перемоги.  Бажаємо всім гарного відпочинку та нових перемог.


Наказ про зарахування учнів до 1 класу

 на 2023/2024 навчального року

Про зарахування до першого класу01062023_0001.pdf

                                                                           Вітання найкращим       

Вітаємо рій "Яструби",  який здобув перемогу у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") і представлятимуть Білоцерківський район в обласному етапі змагань.

Щиро дякуємо педагогам - Швеню С.А., Сердюк О.В., Жаріковій Н.В., Дідушко В.В., Трущенко Л.П., Ткаченко А.В.- за допомогу  та  результативну підготовку.

Бажаємо нашим учасникам нових успіхів і перемог!

                                                                                    Свято Букваря

Сьогодні наші першокласники відзначили неймовірний день, присвячений найкращій у житті книзі  - Букварику! 

Класоводи (Ткач Н.І,  Бурлуцька Л.І, Міськова Т.А., Нестеренко Т.В.) підготували для своїх вихованців захопливу гру-квест "Прощавай, Букварику".  Учні із задоволенням виконували  різноманітні  завдання,  брали участь у конкурсах,  танцювали, співали і просто відпочивали. І довели, що вони  - кмітливі, веселі, спортивні  і розумні. 

Діти  також подякували Букварику за цінні та мудрі знання, продемонстрували те, чого навчилися та яким цікавим був цей навчальний рік.

Вітаємо вас, наші маленькі школярі! Нехай життя у країні знань буде яскравим та радісним!

                                                                                    Вітаємо з перемогою

Щиро вітаємо переможців конкурсу "Краща фотозона 2023"!  Дякуємо  за чудову результативну роботу!

                                                                                        День вишиванки 

Вишиванка є одним із символів нескореності, єдності нашого народу та визначенням того, що ми українці.

У давнину вірили, що вона оберігає людину, дарує добру долю та здоров'я. Жінки вишивали одяг своїм дітям з особливою теплотою та любов'ю. 

Для кожного українця вишиванка - це не просто одяг, а частина душі та становлення нації. Одягайте свої вишиванки, адже національна пам'ять надзвичайно важлива.

Україна - чарівна, разом зі своїми традиціями та символами.

З дДнем вишиванки!

                            Найтепліші, найщиріші, найкращі привітання з Днем Матері від учнів 1-В класу!

                                                                                          День Матері

Можна у світі чимало зробити:

Перетворити зиму на літо,

Можна моря й океани здолати,

Гору найвищу штурмом узяти,

Можна пройти крізь пустелі та хащі..

Тільки без мами не можна нізащо,

Бо найдорожче стоїть за словами:

В світі усе починається з мами! 

Щиро вітаємо усіх Мам зі святом! Бажаємо міцного здоров'я, любові, радості, злагоди й миру!

12 травня у нашій гімназії   відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.  

Для продажу приготували різноманітні смаколики, сувеніри і навіть картини. Захід пройшов весело та яскраво. Кожен клас, який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Учні  активно запрошували до своїх столів, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. 

Зібрані кошти  - 45 тис.786 грн -  були передані двом волонтерським організаціям.

Дякуємо за активність та підтримку усім педагогам,учням та  батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до благодійності. Разом  робимо все, що можемо, для нашої перемоги!

Нетворкінг лідерів учнівського самоврядування

У Білій Церкві в Центрві позашкільної  освіти "Соняшник" відбувся перший міський територіальний нетворкінг лідерів учнівського самоврядування !Біла Церква назустріч тисячоліттю: ідеї, цілі, пріорітети, можливості".

Активну участь у цьому заході взяли учні нашої гімназії!


День пам'яті та примирення

8 травня Україна разом з усім цивілізованим світом відзначає День пам’яті та примирення.  

Другий рік поспіль українці відзначають цю памʼятну дату в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну, яке називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. 

Намагаємося засвоїти  історичні уроки про те, що український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні. Ця пам’ять робить нас сильнішими.  

Наша боротьба триває щоденно -  і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє! 

Проєкт "Відкриті уроки футболу"

«Відкриті уроки футболу» – це захід, який згуртовує дорослих і малих, який дарує дитячі посмішки та справжнє задоволення від виконаної роботи, заохочує кожного до здорового способу життя та активного відпочинку. Це свято щирих емоцій, спорту та дружби!

Учасниками цієї цікавої події  стали учні  5-их класів нашої гімназії та учителі фізичної культури - Хоменко М.В. та Фомін О.М. Юні спортсмени продемонстрували  старанність , витримку та наполегливість.

"Відкриті уроки футболу" пройшли на високому рівні, на чудовому стадіоні, із гарною організацією!