Студентська наука

2023-2024 начальний рік

В рамках дисципліни «Бізнес-аналітика зовнішньоеномічної діяльності» студентка групи МЗД-4-4 Цвік Вікторія представила свою наукову роботу «Бізнес-аналітика та її роль в управлінні конкурентоспроможністю підприємства при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності» на ІІ Міжнародній  науково-практичній конференції «Менеджмент та маркетинг як фактори розвитку бізнесу», яка відбулась 17 -19 квітня 2024 р. в НУКМА, м. Київ. Отримала відповідний сертифікат - загальний обсяг 30 год./ 1 кредит

 ECTS. Посилання на збірник тез доповідей додається.

Цвік Вікторія Геннадіївна.pdf
Матеріали_ТОМ_ 2.pdf

Міжнародний конкурс стартапів «TourSystemUkrChallenge»

В Державному торговельно-економічному університеті 27.03.2024 року відбувся Міжнародний конкурс стартапів «TourSystemUkrChallenge». На секцію Start-up.  Hospitality було подано 64 заявки, з яких  13 стартап-проектів від  студентів Національного транспортного університету.

Дипломом ІІІ ступеню була нагороджена Шепета Марія студентка гр. МР 4-1 за проект "Recover & Rejoice", керівник к.е.н., доц.  Дяченко Т.О. 

Сертифікатами за участь в Міжнародний конкурсу стартапів «TourSystemUkrChallenge» нагороджені студенти ОП "Маркетинг послуг", ОП "Менеджмент організацій та адміністрування", ОП "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" Національного транспортного університету:

Парфеній Максим, проект "Electronic tile", керівник д.е.н., проф. Ложачевська О.М.

Фендікова Руслана,  проект "GuestTech Innovations",  керівник к.е.н., доц. Литвишко Л.О. 

Колібаба Вікторія, проект "SmartStay Solutions", керівник д.е.н., проф. Ложачевська О.М.

Остряніна Вікторія, проект "Hospitality Hub", керівник к.е.н., доц.  Малахова Ю.А.

Компанець Ілля, проект"StayStream Ventures", керівник д.е.н., проф. Ложачевська О.М.

Поліщук Богдан, проект "DineDash Innovations", керівник к.т.н., доц. Лаврик І.Ф. 

Костюченко Вадим,  прокект "Формування екологічної служби", керівник к.е.н., доц. Железняк К.Л. 

Тертичний Максим,  проект "Екологічний моніторинг", керівник к.е.н, доц. Железняк К.Л. 

Студентка групи МН(МЗД)-4-4 Смітюх Юлія на Міжнародній науково-практичній конференції з економічних та гуманітарних питань, 14-15 березня 2024 р., м. Дніпро, представила наукову роботу: «Управління та оптимізація логістичних процесів з використанням елементів бізнес-аналітики». Розкрила особливості бізнес-аналітики, що сприяє ухваленню обґрунтованих рішень, оптимізації бізнес-процесів, підвищенню продуктивності діяльності компанії для досягнення стратегічних цілей. Отримала відповідний сертифікат.

Посилання на програму конференції (http://surl.li/sqgxq) та збірник тез (http://surl.li/sqgvp).

СУЧАСНІ_ТЕХНОЛОГІЇ_МАРКЕТИНГУ_ГОТОВИЙ_МАКЕТ (1).pdf

Студентка групи МН(МО)-4-2 Колєснік Аліна приймала участь у I Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні технології маркетингу», 07 березня 2024 р., м. Луцьк. Доповідь на тему: «Підприємство як об'єкт маркетинг менеджменту: сучасні тенденції та закономірності». Збірник тез додається. 

На засіданні гуртка «Антикризовий менеджмент в бізнес-процесах» обговорювались проблеми розвитку зовнішньоекономічної дільності підприємств ДТК, наслідки повномасштабної війни росії проти України тощо. Результати досліджень знаходять своє відображення у спільних з керівником публікаціях. Свої наукові матеріали з питань використання антикризового менеджменту при формуванні бізнес-стратегій виходу підприємств на зовнішні ринки подали студенти групи МН(МЗД)-4-4 Владислав Фастовець і Катерина Заяць. 

Міжнародна науково-практична конференція «Науковий вимір осмислення та пошуку оптимальних моделей розвитку України: маркетинговий, економічний, управлінський аспекти» відбулась 4-5 березня 2024 року в АПСВТ у Києві. За результатами проведення конференції, опубліковано електронне видання збірника тез, учасники конференції отримали відповідні сертифікати.

 У ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Якість та безпечність продукції у внутрішній і зовнішній торгівлі і торговельне підприємництво», 20 лютого 2024 р., м. Полтава, брала участь студентка групи МН(МО)-4-2 Сліпенко Анна, висвітлюючи питання впливу державного регулювання на сфери торгівлі та підприємництва в Україні в умовах глобальних викликів. 

Збірник тез конференції розташований  за посиланням: https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/academicdepartment/kafedra-pidpryyemnyctva-i-prava/zbirnykyakist2024-stysnuto.pdf.

У період з 13.02.2024 р. до 16.02.2024 р., студенти групи МН(МПД)-4-5 Євген Юрченко та Ян Кучер пройшли навчання за програмою зимової міжнародної школи: «Європейський досвід стратегічного планування розвитку територій з урахуванням екосистемних послуг для післявоєнної відбудови України», є учасниками ІV Міжнародного наукового симпозіуму «Сталий розвиток – стан та перспективи» в рамках Еразмус+ Модуль Жан Моне «Концепція екосистемних послуг: Європейський досвід» («ЕЕ4CES»). Отримали сертифікати про підвищення кваліфікації – стажування, обсягом 2 кредити ЄКТС. 

В період з 13-15 грудня 2023 року, студенти групи МР-1-1 Дяченко О. та Купрієнко О. приймали участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «RESEARCHING ADVANCED HORIZONS OF GLOBAL PROGRESS: CHALLENGES AND INNOVATIVE CONCEPTS», м. Севілья, Іспанія. Тематикою робіт були дослідження особливостей управління маркетингом на міжнародних ринках і особливості та види використання цифрових активів. За результатами конференції отримали сертифікати учасників.

Студенти групи МН(МЗД)-4-3 Фастовець Владислав, Заєць Катерина і Смітюх Юлія, 22 листопада 2023 року, м. Київ, приймали участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ В УМОВАХ ПРОТИДІЇ ГІБРИДНИМ ЗАГРОЗАМ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ», що проходилп в рамках реалізації проєкту Erasmus+ «Академічна протидія гібридним загрозам» WARN 610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP. В роботах обґрунтовано вибір основних форм організації міжнародного бізнесу та особливості розвитку зовнішньоекономічної діяльності в аграрному секторі України під час війни.

Студенти груп МН(МЗД)-2-2 Нечитайло Євгенія та Купрієнко Олексій (МР-1-1) отримали сертифікати учасників Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Перспективи розвитку територій: теорія і практика», 16-17 листопада 2023 року, м. Харків. В тезах виствітлено питання щодо регулювання зовнішньоекономічної діяльності в умовах війни та вровадження концепції енергоефективності в аспекті сталого розвитку економіки України.


Щорічний студентський мотиваційний форум 2023 

«Фахівці довкілля: зелена відбудова України та міжнародні тренди»,

19 грудня 2023 року науковці та більш ніж 100 студентів факультету менеджменту, логістики та туризму Національного транспортного університету взяли участь у четвертому Щорічному студентському мотиваційному форумі-2023 «Фахівці довкілля: зелена відбудова України та міжнародні тренди», що організував Professional Association Of Environmentalists Of The World (PAEW).

В умовах кадрової кризи, воєнної та поствоєнної зеленої відбудови, як і екотрансформація всіх сфер і галузей потребує значної кількості спеціалістів. Тому на форумі розглядалися актуальні питання:

Міжнародна конференція 

«Управління бізнес- процесами та технологічними інноваціями в сучасних умовах та післявоєнний період» 

10-11 жовтня 2023 року в НТУ у змішаному режимі відбулась Міжнародна конференція «Управління бізнес-процесами та технологічними інноваціями в сучасних умовах та післявоєнний період». Серед учасників конференції представники 63 закладів вищої освіти з 20 областей України, 13 Європейських університетів з Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії, Естонії, Грузії, Ірландії, а, також наші стейкхолдери з провідних підприємств України.

У колі професорів, заслужених діячів науки, представників бізнесу та стейкхолдерів активно приймали участь студенти НТУ ФМЛТ кафедри менеджменту Купрієнко Олексій, МР-1-1;, студенти групи МР-4-1 Гончарова Євгенія, Жилін Данило, Козаченко Анастасія, Рибальченко Оксана; Нечитайло Євгенія, МЗД-2-1; Стрельніков Данило, МО-2-1м; студенти гр. МЗД-2-1м Лукашенко Анастасія, Безугла Катерина,Лунякін Олексій, Плющ Катерина, Рябикіна Анастасія; Митрохін Леонід і Мельник Ірина, МО-4-2 та інші.

2022-2023 навчальний рік

Літня економічна школа

Здобувачі спеціальності "Менеджмент зовнішньоекономічної освіти" першого (бакалаврського) та другого магістерського рівнів вищої освіти у період з 19 по 23 червня 2023 року прийняли участь в Літній економічній школі, організованій .ГО "Міжнародна Асоціація економістів-міжнародників" та Факультетом економіки та управління Київського університету імені Бориса Грінченка. на тему "Україна і ЄС: кандидатський статус і перспективи євроінтеграції", про що отримали сертифікати від 23.06.2023 (30 год. / 1кред ECTS):

Безугла Катерина, МЗДмаг

Заяц Катерина, МЗДбак

Фастовець Владислав, МЗДбак

Цвік Вікторія, МЗДбак

79-та наукова конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників, секція «Перспективні напрями управління транспортною сферою», 18 травня 2023 року

На кафедрі Менеджменту 18 травня відбулася 79-та наукова конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету, секція «Перспективні напрями управління транспортною сферою». На конференції були присутні стейкхолдери-роботодавці - голова правління ПАТ «АТП-13058» Міщенко Сергій, керівник проекту  Kyiv City Express від «Укрзалізниці» Красноштан Олександр, викладачі кафедри, аспіранти та студенти за спеціальностями «Менеджмент» та «Маркетинг». Прозвучали цікаві доповіді, присвячені проблематиці маркетингу, управління та адміністрування в дорожньо-транспортному комплексі, перспективам розвитку зовнішньоекономічної та природоохоронної діяльності підприємств, зокрема транспортної галузі. Присутні відмітили  наукові дослідження аспірантів Марципаки Валерії на тему «Вплив цифровізації на інноваційний розвиток транспортної галузі», аспіранта Бокого Антона - «Діджиталізація бізнес-процесів як основний фактор розвитку управління підприємством», та аспірантки Голоденко Вікторії на тему «Еколого-економічна ефективність транспортного підприємства у воєнний час».

Вітаємо переможців конференції!

1 місце присуджено студентці групи МЗД-1-2 Нечитайло Євгенії з дослідженням на тему «Особливості транспортного забезпечення пасажирських перевезень в Києві під час воєнного стану».  ЇЇ дослідження рекомендовано на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт.

2 місце зайняв студент групи МО-4-1 Норець Станіслав з роботою на тему «Удосконалення системи управління збутовою діяльністю на підприємстві».

3 місце отримав студентка групи МР-3-1 Фандікова Руслана з доповіддю на тему «Проблеми розвитку і впровадження маркетингових стратегій в діяльності підприємств»

Щиро вітаємо, бажаємо аспірантам і студентам успіхів у навчанні та нових наукових досягнень!  


Нездімінова Милослава, здобувач 1-го курсу освітнього ступеня «бакалавр», група МН(МЗД)-1-2 отримала сертифікат учасниці Міжнародної науково-практичної конференції "Тренди розвитку менеджменту, фінансів та бізнес-технологій в умовах формування сучасної економіки та суспільства", 30 листопада 2022 року, м. Київ.

Судентки групи МН(МЗД)-1-2 Нечитайло Євгенія та Кумпан Анна отримали сертифікати учасниць VI Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених "Перспективи розвитку територій: теорія і практика", 16-17 листопада 2022 року, м. Харків. 

Студенти групи МЗД-4-2 Гребенюк Павло та Ясінська Карина прийняли участь у Міжнародному студенському конкурсі стартапів "TOURSYSTEMUKR CHALLENGE»

2022 рік

78-ма наукова конференція професорсько-викладацького складу (3 листопада 2022 р.)

На кафедрі Менеджменту 3 листопада відбулася 78-ма наукова конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету, секція «Розвиток управління транспортними підприємствами». На конференції були присутні стейкхолдери-роботодавці - голова правління ПАТ «АТП-13058» Міщенко Сергій, керівник проекту  Kyiv City Express від «Укрзалізниці» Красноштан Олександр, викладачі кафедри, аспіранти та студенти за спеціальностями «Менеджмент» та «Маркетинг». Прозвучали цікаві доповіді, присвячені проблематиці маркетингу, управління та адміністрування в дорожньо-транспортному комплексі, перспективам розвитку зовнішньоекономічної та природоохоронної діяльності підприємств, зокрема транспортної галузі. Присутні відмітили  наукові дослідження аспірантів Марципаки Валерії на тему «Формування інноваційного розвитку транспортно-дорожнього комплексу» та Бокого Антона - «Омнікальний маркетинг як ефективна бізнес-технологія вс спілкуванні зі споживачем».

Вітаємо переможців конференції!

1 місце присуджено студенту групи МО-3-2 Журенко Максим з дослідженням на тему «Проблеми управління персоналом на прикладі компанії «Укрпошта».  Його дослідження рекомендовано на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт.

2 місце зайняв студент групи МЗД-4-2 Сухаров Богдан з роботою на тему «Перспективу розвитку платформ електронної торгівлі в експортній діяльності підприємства».

3 місце отримали студенти групи МЗД-4-2 Гніденко Андрій з доповіддю на тему «Імпортозаміщення як фактор росту конкурентоспроможності підприємства» та групи МПД-3-5 Юрченко Євген з роботою «Поводження з побутовими відходами»

Щиро вітаємо, бажаємо аспірантам і студентам успіхів у навчанні та нових наукових досягнень!  

2021 рік

Конкурс бізнес-проєктів "STARTUP

15 грудня 2021 року на кафедрі менеджменту проведено конкурс бізнес проектів "STARTUP". У конкурсі прийняли участь понад 20 проєктів, підготовлених  студентами спеціальності 073 "Менеджмент", освітніх програм "Менеджмент організацій та адміністрування (транспортний менеджмент)", "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", "Менеджмент природоохоронної діяльності", "Логістика". 

Учасники отримали сертифікати у 12  номінаціях, серед яких: 

"Найкращий проєкт міжнародного спрямування", 

" Найкращий проєкт екологічного спрямування", 

"Найкращий природоохоронний проєкт",

"Найкращий проєкт соціального спрямування"

Дякуємо усім учасникам за активну участь, креативні ідеї та проведену роботу; членам комісії за рецензування та позитивну оцінку; усім, хто прийняв участь в онлайн-голосуванні та підтримав учасників! 

Вітаємо переможців!!!

V Спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум (14-16 вересня 2021 р.)

Студенти, що навчаються за освітньою програмою «Менеджмент природоохоронної діяльності» прийняли участь у Всеукраїнському студентському конкурсі наукових проектів з екологічного менеджменту в контексті кліматичних змін, що відбувся у березні-червні 2021року. 

Студентка групи МН(МПД)-3-7 Булич Анастасія під керівництвом проф. Бакуліч О.О. з проектом на тему «Оцінка витрат на впровадження системи екологічного управління ПАТ Київський суднобудівний-судноремонтний завод» посіла 3 місце та нагороджена дипломом ІІІ ступеня за підготовку проекту впровадження якого сприятиме сталому економічному зростанню та екологічній стійкості та відповідальному ставленню суспільства до навколишнього середовища.

Копія "Грамота 3 место Булич + грамота керівнику.jpeg"
Копія "Бакуліч еко-форум.jpg"

Студенти Андрущенко Артем група МН(МПД)-3-7 та Войцехівський Михайло група МН(МПД)-4-5 отримали грамоти за підготовку екологічного проекту.

Андрущенко Артем Володимирович.pdf
Войцеховський Михайло Миколайович.pdf

Студенти, що навчаються за освітньою програмою "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" приймають активну участь в Міжнародних наукових конференціях.

Anastasia Lukashenko .pdf
Yuliia Vlasenko .pdf
Сертифiкат_Плющ_К.pdf

2020 рік


Участь студентів у LXXІУ Науковій конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів. К.: НТУ. 


Секція «ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ», 4-5 листопада 2020 року


1. Бакалінський О.В., Овсяник А.С. Особливості методології розробки бізнес-плану. 

2. Бакуліч О.О., Басько А. С. Бенчмаркінг як інструмент підвищення ефективності підприємства. 

3. Дяченко Т.О., Бурлаченко Є.О. Інформаційні ресурси для прийняття рішення по визначенню цільових ринків для експорту продукції. 

4. Дяченко Т.О., Кучер М.О. Особливості функціонування підприємств малого бізнесу в сфері перевезень. 

5. Дяченко Т.О., Хархун Р.М. Роль транспорту в системі  зовнішньоекономічної діяльності підприємства. 

6. Железняк К. Л., Коваль О.І. Підвищення конкурентноздатності підприємства за рахунок маркетингової діяльності.

7. Железняк К. Л., Єнь Є. В. Антикризове управління при зовнішньоекономічній діяльності підприємства. 

8. Железняк К. Л., Давиденко О. О. Підвищення ефективності управління персоналом. 

9. Іванов В.Б., Лазько І. Сучасні проблеми корпоративного управління та завдання з впровадження Комплаєнс менеджмент. 

10.Іванов В.Б., Левченко М. Впровадження системи Комплаєнс в підприємствах транспорту та логістики. 

11. Ігнатюк В.В., Бойко Д.О. Сучасні маркетингові технології в зовнішньоекономічній діяльності підприємств. 

12Ігнатюк В.В, Охріменко Є.Ю. Мотивація праці персоналу на підприємстві в сучасних умовах господарювання. 

13. Ігнатюк В.В., Мушинська І.Р. Планування підвищення мотивації персоналу підприємства. 

14 Ігнатюк В.В, Овчаренко К.Ю. Управління продуктивністю праці на підприємстві. 

15. Ігнатюк В.В, Гавриш Д.І. Стратегічне управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємства. 

16. Ігнатюк В.В, Котик А.М. Управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємства на засадах маркетингу. 

17. Ігнатюк В. В., Пухнаревич Д. Ю. Віртуальні комунікації в організації. 

18. Ільченко В.Ю., Матейчик П.В. Тенденції розвитку каршерінга в Україні та світі. 

19. Ільченко В.Ю., Новікова А.С. Дослідження розвитку digital-маркетингу в Україні. 

20. Компанець К.А., Повшедний І.В. Економіко - екологічний ефект при реструктуризації автотранспортних підприємств. 

21. Литвишко Л.О., Забродцька В.М. Планування маркетингової діяльності підприємства.

22. Литвишко Л.О., Ясінський О.М. Особливості антикризового управління персоналом.

23. Литвишко Л.О., Щурик Д.М. Діджиталізація: роль у розвитку сучасного бізнесу.

24. Литвишко Л.О., Мекешко Д.О. Застосування WOM-маркетингу для просування товарів.

25. Навроцька Т.А., Ралко А. І. .Інноваційна діяльність як об'єкт управління.

26. Навроцька Т.А., Юрченко Ю. І. Проблеми формування інноваційного потенціалу підприємствами машинобудування.

27. Порфіренко В. І., Сівак В.В. Тенденції розвитку ринку електромобілів в Україні.

28. Порфіренко В. І., Минка Ю. В. Мотивація праці на підприємстві.

29. Седой В.Г., Стаценко Ю.П. Сутність та особливості формування експортної стратегії підприємства.

30. Сніжко Л.Л., Єфимець І.В. Використання CRM-системи у роботі підприємства як спосіб збільшення ступеня задоволеності споживачів

31. Сніжко Л.Л., Островерх М.М. Розробка ефективної системи мотивації на підприємстві в сучасних умовах.

32. Хобта М.О., Суднік Я.Р. Статистичне забезпечення маркетингового дослідження ринку транспортних послуг.

33. Хобта М.О., Васильченко Ю.А. Покращення плану автобусних перевезень.

34. Цегольник П.А., Акіжанова В.М. Розбудова внутрішньоорганізаційної системи управління знаннями туроператора. 

35. Цегольник П.А., Минка Ю.В. Система управління якістю в сфері освіти і підготовки кадрів ISO 29990.

36. Цегольник П.А., Власенко В.В. Цифровий маркетиг: впровадження на підприємстві.

37. Артемчук В.О., сШейко А. Застосування системи МПД при інтермодальних перевезеннях вантажів.

38. Артемчук В.О., Ляшенко А. Методи управління транспортним підприємством.

39. Артемчук В.О., Мося Б. Методи досягнення конкурентних переваг.

40. Височило О.М.,  Левченко М.О. Постійне удосконалення системи Кайдзен у менеджменті. 

41. Парохненко О.С., Никоненко С.С. Екстраполяційні методи прогнозування засобами комп’ютерних технологій. 

42. Парохненко О.С., Лейчук Ю.В. Застосування оптимізаційних моделей й методів для пошуку оптимальних управлінських рішень. 

43. Разводовська В.О., Горбенко Ю.В. Моделювання інформаційної структури в управлінні підприємством. 

44. Гончар Т.М., Турчик О.О. Сучасні тенденції розвитку маркетингової діяльності в Україні. 

45. Заяц О.В., Харитонова А.А. SMART-технології  у сучасному освітньому процесі. 

46. Малахова Ю.А., Лещенко О.С. Перспективи застосування «бережливого виробництва» на вітчизняних підприємствах. 

47. Малахова Ю.А., Мельниченко Р. С. Управління інноваційним розвитком підприємства. 

48. Малахова Ю.А., Олійник О.А. Особливості конкурентоспроможності АТП в сучасних умовах. 

49. Малахова Ю.А., Галай С.О. Управління транспортуванням на підприємстві. 

50. Малахова Ю.А., Іванова А.Є. Конкурентоспроможність як чинник розвитку підприємства. 

51. Севост'янова А. В., Трохименко С. А. Удосконалення системи морального стимулювання працівників на підприємстві. 

52. Сукманюк В.М., Войцеховський М.М. Екологічні проблеми України та шляхи їх вирішення. 

53. Сукманюк В.М., Кравченко Т. Г. Менеджмент XXI століття. 

54. Сукманюк В.М., Поліщук Р.В. Статистичне дослідження втрат робочого часу на АТП. 


Участь студентів у семінарах та конференціях.

Вітчизняні

1.Литвишко Л.О., Горбенко Ю.А. Адаптація бізнесу до нових реалій пандемії COVID-19. Управління та адміністрування в умовах протидії гібридним загрозам національної безпеці. : 2020 рік : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф., 7 груд. 2020 р.: ДУІТ, С.149-151.


Міжнародні 

1. Железняк К. Л., Гнатюк В.А. Просування бренду на ринку та імідж компанії. Економічні та інноваційно-інвестиційні процеси в умовах змін ринкового середовища : зб. матеріалів доп. учасн.  Міжнар. наук.-практ. конф. Львів : Львівська економічна фундація, 2020.  С.30-33.

2. Ігнатюк В.В., Разумова К. М., Мушинська І. Вивчення зарубіжного досвіду мотивації праці та імплементація його в сучасних кризових умовах. Стратегічні пріоритети розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності: зб. матеріалів доп. учасн.  Міжнар. наук.-практ. конф. Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. С. 83-85.

3. Ільченко В.Ю., Новікова А.С. Вплив цифрових технологій на маркетингові інструменти. Актуальні проблеми маркетингового менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки : зб. матеріалів доп. учасн. VII Міжнар. наук.-практ. конф. Луцьк : Луцький НТУ, 2020. C. 174-176.

4. Ільченко В. Ю., Масенко А. Тенденції розвитку аутсорсингу в діяльності міжнародних компаній. Інноваційні рішення в сучасній науці, освіті та практиці : зб. матеріалів доп. учасн. I Міжнар. наук.-практ. конф. Київ : 2020. С.125-128.

5. Компанець К.А., Іванюта О.А. Стратегічне управління розвитком підприємства. Соціально-компетентне управління корпораціями умовах поведінкової економіки : зб. матеріалів доп. учасн. Міжнар. наук.-практ. конф. Луцьк : 2020. С.64-69.

6. Компанець К.А., Комендант М.Л. Особливості корпоративної культури підприємства. Соціально-компетентне управління корпораціями умовах поведінкової економіки : зб. матеріалів доп. учасн. Міжнар. наук.-практ. конф. Луцьк :  2020. С.212-216.

7. Компанець К.А., Повшедний І.В. Економічно - екологічний ефект при реструктуризації автотранспортних підприємствах. Соціально-компетентне управління корпораціями умовах поведінкової економіки : зб. матеріалів доп. учасн. Міжнар. наук.-практ. конф. Луцьк : 2020. С. 131-135.

8. Литвишко Л.О., Горбенко Ю.А. Адаптація функціонування великого та середнього бізнесу до сучасних умов роботи в період карантину, пов’язаного з пандемією Covid-19. Механізми управління розвитком територій : зб. матеріалів доп. учасн. Міжнар. наук.-практ. конф. Житомир: Поліський національний університет, 2020. С.134-137.

9. Малахова Ю.А., Павленко А.М. Переваги маркетингових інтернет-досліджень. Актуальні проблеми маркетингового менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки. : зб. матеріалів доп. учасн. VІІ Міжнар. наук.-практ. конф. студентів та молодих вчених Луцьк: 2020. С. 45-47.

10. Малахова Ю.А.,  Бовсуновський Є.В. Роль інвестицій в інноваційному розвитку підприємств. Стратегічні пріоритети розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності : міжнар. наук.-практ. конф.  Запоріжжя: 2020. С. 120-121.

11. Малахова Ю., Плющ К. Ключові фактори успіху експортоорієнтованих підприємств. Інноваційні рішення в сучасній науці, освіті та практиці: міжнар. наук.-практ. інтернет-конф. Київ: 2020. С.67-68.

12. Porfirenko V., Franovska V Global trends in aliminating traffic jams in megacities. Сучасний менеджмент : моделі, стратегії, технології : : зб. матеріалів доп. учасн.  Міжнар. наук.-практ. конф. Одеса : ОРІДУ НАДУ, 2020. С.412-413.

13. Височило О.М., Литвишко Л.О., Коршун Н.М. Сутність маркетингових комунікацій, специфіка комунікації FMCG ринків. Актуальні проблеми маркетингового менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки : зб. матеріалів доп. учасн. VІІ Міжнар. наук.-практ. конф. Луцьк : ЛНТУ, 2020. С. 133-135.

14. Парохненко О.С., Плетьова М. Застосування інтегрованої інформаційної системи управління проектами для оптимізації управління. Проблеми інформатизації : . матеріалів доп. учасн. ХІV Міжнар. наук.-практ. конф. Київ: ДУТ, НТУ; Полтава: ПНТУ; Катовице: КЕУ; Париж: Університет Париж VІІ Вєнсент-Сен-Дені; Вільнюс: ВДТУ; Харків : ХНДІТМ; Білорусь: БДАЗ; Кропивницький: ЛА НАУ, 2020. С.162.

15. Сукманюк В.М., Бондар Н.М., Веретельніков О. Державно – приватне партнерство: спільні риси успішних проектів. Інноваційні рішення в сучасній науці, освіти та практиці : зб. матеріалів доп. учасн. Міжнар. наук.-практ. конф. Київ: НТУ, 2020. С.129-133.


Участь студентів у публікаціях в міжнародних наукометричних базах даних (Sсopus,Web of science для соціо-гуманітарних Copernicus) та в інших наукометричних базах даних (крім РІНЦ) автор, видання).


1. Ложачевська О.М., Заяц О.В., Виноградова К.В., Кужель Я.Г. Місце контролінгу в системі управління підприємством. Науковий журнал «Молодий вчений». 2020. №4 (80). С. 331-335. 

2. Дяченко Т.О., Анохіна О.О. Особливості управління маркетингово. діяльністю підприємства на зовнішньому ринку. Причорноморські економічні студії. 2020. Вип. 58. С. 117-129.

3. Железняк К.Л., Отрок М.В. Напрямки підвищення конкурентоспроможності підприємства. Ефективна економіка. 2020. Вип 11.

http://www.economy.nayka.com.ua/?op=1&z=8347 С. 232-242.

4. Ільченко В.Ю., Малахова Ю.А., Краковецька А.О. Модель управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємства. Danish Scientific Journal. Копенгаген, Данія. 2020. № 42. Ч. 3. С. 39-43. URL: http://www.danish-journal.com/wp-content/uploads/2020/12/DSJ_42_3.pdf

5. Компанець К.А., Франовська В.О. Методика оцiнки персоналу в китайських компанiях. Науковий вісник Ужгородського національного університету. 2020. Вип. 33. С.147-157. 

6. Malakhova Yu.A., Ilchenko V.Yu, Varvarskyi V.A. Integral assessment of foreing economic activity of the enterprise. Colloquium-journal. 2020. №32 (84). Część 3. Р. 17-20. 

7. Малахова Ю.А., Ярмоленко Д.В. Експортний потенціал автотранспортного підприємства в умовах євроінтеграції. Wschodnioeuropejskie Czasopismo Naukowe (East European Scientific Journal). Варшава, Польща. 2020. №63. С.75-79.

8. Малахова Ю.А., Калашнікова А.О., Старовіт Є.А. Аналіз підходів до визначення сутності інвестиційного потенціалу  підприємства. Сolloquium-journal. Warszawa, Polska. 2020. №35(87). Część 2. Р. 52-54. URL: http://www.colloquium-journal.org/wp-content/uploads/2021/01/colloquium-journal-3587-chast-2.pdf 

2019 рік


Участь студентів у LXXY Науковій конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів. К.: НТУ. 


Секція «Підвищення ефективності організаційних структур та управління на автомобільному транспорті і дорожньому господарстві» , 16-17 травня 2019 р.


1. Бакуліч О.О., Бокий А.В. Маркетингові методи формування споживчих потреб. 

2. Бакуліч О.О., Басько А.С. Підвищення екологічної ефективності функціонування вулично-дорожньої мережі. 

3. Чеснакова Л. С., Дубініна В. С. Фінансова діагностика в системі антикризового управління. 

4. Дяченко Т.О., Польський Ю.В. Проблеми ефективності комерційної діяльності авіакомпаній в сучасних умовах. 

5. Дяченко Т.О., Харлан В.В. Особливості оцінки конкурентоспроможності автотранспортного підприємства. 

6. Дяченко Т.О., Вигорницька Т.О. Особливості  формування конкурентних переваг автотранспортного підприємства. 

7. Дяченко Т.О., Сікун О.А. Удосокналення механізму мотивації персоналу транспортного підприємства. 

8. Железняк К.Л., Шевчук А.В. Формування цінової стратегії підприємства.  

9. Ігнатюк В. В., Олексієнко О. О. Особливості управління віртуальними організаціями в сучасному світі. 

10. Ільченко В.Ю., Новікова А.С. Розвиток бренд-маркетингу в Україні. 

11. Литвишко Л.О., Минка Ю.В. Планування підприємницької діяльності. 

12. Литвишко Л.О., Таргоній Т.М. Сутність антикризового управління підприємством. 

13. Литвишко Л.О., Ярмоленко Д.В. Процес планування – запорука конкурентного успіху підприємства. 

14. Порфіренко В.І., Дехтяренко Д.П. Порівняльна характеристика українських недержавних підприємств. 

15. Порфіренко В.І., Кочеткова В.В. Споживча модель вибору раціонального маршруту в пасажирському сполученні. 

16. Сніжко Л.Л., Незгодінська А.О. Формування та реалізація SMM-стратегії підприємства як складова маркетингу майбутнього. 

17. Сніжко Л.Л., Пушкар О.О. Підвищення продуктивності праці персоналу на АТП. 

18. Хобта М.О., Орлова О.В. Дослідження розвитку кадрового потенціалу на підприємстві. 

19. Височило О.М., Левченко М.О. Дослідження та розвиток сучасного американського менеджменту. 

20. Парохненко О.С., Іванюта А.О. Методи економічного прогнозування з використанням часових рядів. 

21. Сукманюк В.М., Бершадский М.В. Проблеми і перспективи створення бізнесу в Україні. 

22. Гончар Т.М., Виноградова К.В. Особливості використання лінійно-функціональної організаційної структури на транспортних підприємствах. 

23. Заяц О.В., Гостіщева Л.О. Причини виникнення та методи боротьби зі стресом робітників. 

24. Заяц О.В., Басько А.С.  Особливості впровадження тайм-менеджменту на КП «Київпастранс». 

25. Заяц О.В., Доля А.О. Управління конфліктами в організації. 

26. Заяц О.В., Марціпака В.М. Антикризове управління підприємством в сучасних умовах. 

27. Заяц О.В., Белінська А.О. Удосконалення системи мотивації  й стимулювання персоналу на підприємстві. 

28. Заяц О.В., Виговська А.М. Формування інвестиційної привабливості на автотранспортному підприємстві. 

29. Заяц О.В., Горбенко Ю.А. Підвищення ефективності управління дорожнього руху. 

30. Малахова Ю.А., Краковецька А.О. Дослідження сучасних методів найму працівників. 

31. Малахова Ю.А., Якименко В.В. Галактика Управління персоналом – як невід’ємна частина ефективної кадрової політики підприємства. 

32. Сукманюк В.М., Отрок М.В. Застосування та використання електромобілів в Україні. 


Участь студентів у семінарах та конференціях.

Вітчизняні

1.Железняк К.Л. Губенко Я.В. Організація маркетингу зовнішньоекономічної діяльності на підприємстві. Засади реформування економічної системи країни в контексті міжнародного співробітництва.2019 рік : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф., 9 лист. 2019 р. Одеса : ЦЕДР, 2019. С. 47-50.

2. Железняк К.Л., Чеверда І.П. Підвищення інвестиційної привабливості автотранспортного підприємства при зовнішньоекономічній діяльності. Іноземні інвестиції: сучасні виклики та перспективи : 2019 рік : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф., 5 лист. 2019 р. Київ : НУХТ, 2019. С.89-93.


Міжнародні 

1.Дяченко Т. О. , Кучер М.О. Функціонування підприємств малого бізнесу в сфері міжнародних перевезень. Інноваційний розвиток та безпека підприємств в умовах неоіндустріального суспільства : зб. матеріалів доп. учасн. Міжнар. наук.-практ. конф. Луцьк : 2019. С.335-338.

2. Железняк К.Л. Денисюк К.О. Особливості антикризового управління підприємством при зовнішньоекономічній діяльності. Інноваційне підприємництво, менеджмент, фінанси: стан, аналіз тенденцій та науково-економічний розвиток: зб. матеріалів доп. учасн.  Міжнар. наук.-практ. конф. Львів: ЛЕФ, 2019. Ч. 1. С. 83-85.

3. Ільченко В.Ю., Грицай А.Ю. До аналізу підходів розробки конкурентної стратегії підприємства. Сучасні наукові погляди на економічні механізми стимулювання соціально-економічного розвитку: зб. матеріалів доп. учасн. Міжнар. наук.-практ. конф. Ужгород : Видавничий дім «Гельветика», 2019. Ч. 1. С. 53-55.

4. Ільченко В.Ю., Лісовський О.І. Стратегія економічної експансії в умовах глобалізації світового ринку. Інноваційний розвиток та безпека підриємства в умовах неоіндустріального суспільства: зб. матеріалів доп. учасн. Міжнар. наук.-практ. конф. Луцьк, 2019.  С.  622-624.

5. Порфіренко В.І., Дехтяренко Д.П. Впровадження модульних електробусів як шлях зменшення заторів та забруднення повітря в містах мегаполісах. Інноваційне підприємництво, менеджмент, фінанси: стан, аналіз тенденцій та науково-економічний розвиток: зб. матеріалів доп. учасн. Міжнар. наук.-практ. конф. Львів : Економічні студії , 2019. С.134-137.


Участь студентів у  публікаціях  у наукових виданнях: 

1. Ільченко В.Ю., Григорів О.І. Сучасні тенденції розвитку автомобільних пасажирських перевезень. Інфраструктура ринку. 2019. Вип. 36. С. 72-84. http://www.market-infr.od.ua/uk/36-2019 

2. Порфіренко В.І., Дехтяренко Д.П. Аналіз та перспективи розвитку діючих форм суб’єктів підприємства в Україні. Соціально-гуманітарний вісник. Харків: СТНТМ «Новий курс»  2019. Вип. 25. С.225-231.

3. Порфіренко В.І. Дехтяренко Д.П. Організація оплати проїзду в міському пасажирському транспорті та перспективи її автоматизації. Соціально-гуманітарний вісник.Харків: 2019. Вип.26-27. С.121-126.

4. Порфіренко В.І., Гребельник М.М., Дехтяренко Д.П. Аналіз парку електричних автомобілів та перспективи модульного застосування електробусів в мегаполісах. Вісник «економічні науки ЧНУ. Черкаси: Вип. 4. С.56-67.

5. Малахова Ю. А., Крижанівська М.В. Сучасні  підходи до удосконалення перевезень. Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія «Міжнародні економічні відносини та світове господарство». 2019. Вип. 27. ч.1. С.88-92. 

2018 рік


Участь студентів у LXXІУ Науковій конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів. К.: НТУ. 

Секція «ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ТРАНСПОРТНОЇ ГАЛУЗІ КРАЇНИ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ»,  17-18 травня 2018 року.


1. Ложачевська О.М., Ярмоленко Д.В., Краковецька А.О. Глобалізаційні виклики у сучасному менеджменті. 

2. Чеснакова Л. С., Крикун О. О. Ефективна кредитна політика як фактор підвищення конкурентоспроможності підприємства. 

3. Бакуліч О.О., Басько А.С. Екологічна сертифікація підприємств транспортної галузі.  

4. Бакуліч О.О., Бокий А.В. Стратегія маркетингової діяльності підприємства на ринку роздрібної торгівлі.  

5. Лаврик І.Ф., Раченко М.В. Роль мотивації праці в сучасному менеджменті підприємства.  

6. Лаврик І.Ф., Гостіщева Л.О. Ефективність стилів керівництва колективом в організації.  

7. Бойко Г.Ф., Казмірчук Р.О. Особливості стратегічного планування діяльності автотранспортних підприємств.  

8. Дяченко Т.О., Стадник К.В. Конкурентоспроможність як необхідність забезпечення життєдіяльності підприємства.  

9. Дяченко Т.О., Євчук В.М. Впровадження системи оздоровлення навколишнього середовища від шумового забруднення.  

10. Дяченко Т.О., Михайловська І.С. Проблеми мотивації персоналу на автотранспортних підприємствах.  

11. Дяченко Т.О., Дяченко Ю.В. Загальні проблеми екологізації автотранспортного комплексу.  

12. Ігнатюк В.В., Комендант М.Л. Організаційна культура, як мотиватор діяльності персоналу в організації.  

13. Ільченко В.Ю., Буженко А.В. Дослідження ринку CRM-систем та його тенденцій.  

14. Ільченко В.Ю., Новікова А.С. Дослідження питання аутсорсингу в комплексі маркетингу.  

15. Ільченко В.Ю., Бойко І.В. Дослідження механізму управління якістю продукції.  

16. Камалетдінов Н.Б., Нестеренко К.А. Методичні рекомендації щодо підвищення конкурентоспроможності автоперевізників на ринку транспортних послуг.  

17. Компанець К.А, Григорів О. І. «Big Data» або концепція «Великих даних» у транспортних системах.  

18. Компанець К.А., Команчук С.В. Організація ефективного антикризового управління підприємством.  

19. Компанець К.А., Бондаренко В.С. Управління розвитком персоналу організації в умовах глобалізації ринку робочої сили.  

20. Литвишко Л.О., Олексюк В.В. Бенчмаркінг як інструмент підвищення конкурентоспроможності автотранспортних підприємств на ринку.  

21. Литвишко Л.О., Бурлака І.П. Особливості системи мотивації праці персоналу на підприємстві.  

22. Литвишко Л.О., Пономаренко О.П. Тайм-менеджмент як основа особистого та ділового успіху менеджера.  

23. Литвишко Л.О., Таргоній Т.М. Сутність та основні елементи конфлікту в організаціях.  

24. Мітченко Г.В., Франовська В.О. Процес прийняття цінового рішення в організаціях.  

25. Навроцька Т.А., Діденко Ю.І. Дослідження сучасного стану інвестиційного клімату України.  

26. Порфіренко В.І., Полосухін Д.Г. Проблема неефективного використання громадського транспорту м. Києва та шляхи її вирішення.  

27. Сніжко Л.Л., Ахвердієва Е.Е. Маркетингова стратегія підприємства як складова його загальної стратегії.  

28. Сніжко Л.Л., Король А.В. Вплив якості та ціни на формування попиту на продукцію.  

29. Сніжко Л.Л., Олiйник А.С. Удосконалення роботи персоналу на підприємствах автосервісу.  

30. Сніжко Л.Л., Зубович П. Ефективне планування робочого часу менеджера.  

31. Хобта М.О., Ретілевська Н. В. Дослідження впливу різних факторів на формування зворотної логістики.  

32. Артемчук В.О., Доля А.О. Децентралізація управління в організаціях.  

33. Парохненко О.С., Іванюта А.О. Інструменти інвестиційного проектування в управлінні підприємством.  

34. Гончар Т.М., Тритиниченко Т.В. Проблеми мотивації персоналу на підприємствах України.  

35. Заяц О.В., Ахвердієва Е.Е. Методика конкурсного відбору персоналу на заміщення вакантної посади.  

36. Заяц О.В., Дубініна В.С. Проблеми кадрового менеджменту підприємств України.  

37. Заяц О.В., Олійник А.С. Роль інноваційної діяльності підприємств для економіки країни.  

38. Малахова Ю.А., Крижанівська М.В. Переваги та недоліки інноваційних методів удосконалення транспортних перевезень.  

40. Малахова Ю.А., студент Харченко І.В. Цикл Шухарта – Демінга як модель безперервного поліпшення процесів.  

41. Малахова Ю.А., Григорів О.І. Холакратія як нове бачення системи організації управління.  

42. Малахова Ю.А., Золотоверх І.О. Європейський дослідницький простір як складова українського потенціалу.  

43. Сукманюк В.М., Виноградова К.В. Інтегрована внутрішньофірмова логістика.  

44. Сукманюк В.М., Комендант М.Л. Дослідження персоналу підприємства.  


Участь студентів у семінарах та конференціях.  

Вітчизняні

1.Сніжко Л. Л., Ахвердієва Е. Е. Використання CRM-системи у роботі підприємства, як спосіб збільшення ступеня задоволеності споживачів. Сучасні напрямки розвитку економіки і менеджменту на підприємствах України: матеріали ІV Всеукр. наук.-практ. конф. здобувачів вищої освіти та молодих вчених  Харків : ХНАДУ, 2018.

2. Сніжко Л.Л. Карпенко О.А. Розробка ефективної системи мотивації на підприємстві в сучасних умовах. Сучасні напрямки розвитку економіки і менеджменту на підприємствах України: матеріали ІV Всеукр. наук.-практ. конф. здобувачів вищої освіти та молодих вчених  Харків : ХНАДУ, 2018.


Міжнародні 

1.Сніжко Л.Л. Олійник А. С. Розвиток ринку електроавтомобілів (на прикладі автомобіля Nissan Leaf) Соціально-компетентне управління корпораціями в умовах поведінкової економіки. зб. матеріалів доп. учасн. Міжнар. наук.-практ. конф., Луцьк : присвячена 25 річчю створення СЄНУ, 2018.


Участь студентів у публікаціях в міжнародних наукометричних базах даних (Sсopus,Web of science для соціо-гуманітарних Copernicus) та в інших наукометричних базах даних (крім РІНЦ) автор, видання).


1.Сніжко Л.Л, Олійник А. С. Удосконалення роботи персоналу на підприємствах автосервісу. International Academy Journal Web of Scholar Warsaw. 2018. №2-20. ICV 2017: 71.72. С.22-26.