Професійна активність викладачів

Інтенсив із менеджменту продуктового ІТ для викладачів – проєкт від Міністерства освіти і науки України, Мінцифри та Genesis

З 01 до 12 квітня 2024 року в онлайн-форматі викладачі кафедри опанували навчальну програму «Менеджмент у продуктовому ІТ», яка містить 17 інтерактивних модулів, 6 вебінарів і самостійну роботу на LMS-платформі. Всеукраїнський проєкт сприяє розвитку ІТ-екосистеми, що заохочує фахівців залишатися в Україні, створювати ІТ-продукти та власний бізнес, працювати в продуктових ІТ-компаніях. Це дозволило викладачам розширити експертизу в бізнес-контексті галузі, інтегрувати курс в освітні компоненти при вивченні project, operations та people management у продуктових ІТ-компаніях. Після успішного проходження курсу, викладачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації (обсяг програми - 2 кредити ECTS).

Всеукраїнський проєкт "Uni-Biz Bridge: Сучасний викладач»

Викладачі кафедри менеджменту з 27-29 лютого 2024 року прийняли участь у Всеукраїнському проєкті «Uni-Biz Bridge: Сучасний викладач» від UGEN. 

Були представлені актуальні воркшопи провідними компаніями-роботодавцями. Зокрема, компанія SoftServe представила воркшоп на тему: «Як сформувати особистий бренд викладача»; міжнародна аудит-консалтингова корпорація Deloitte – воркшоп: «Work & Study: популярний тренд чи реальне рішення для розвитку талантів?»; компанія Genesis проєкт «Бізнес-підходи до створення навчальних програм»; KPMG – воркшоп на тему: «Постановка цілей: інструменти та підходи»; Хлібпром - воркшоп на тему: «Стресостійкість - базова компетенція сучасного викладача». Це були приємні та пізнавальні зустрічі зі спікерами з розвитку різних галузей економіки України. Після фінального тестування учасники проєкту отримали відповідні сертифікати. Обсяг: 12 академічних годин.

Вебінар «Самореалізація під час війни»

Викладачі кафедри були присутні на вебінарі з підвищення кваліфікації на тему: «Самореалізація під час війни», яке відбулося онлайн 22 лютого 2024р. Модератор заходу - професор кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної Полтавського державного аграрного університету Микола Зось-Кіор. Спікери - практики, громадські активісти, волонтери, військові. Усі учасники вебінару отримали влучні поради і техніки визначення траєкторії самореалізації під час війни, отримали електронні сертифікати.  

Робоча нарада з розроблення оновленої Екологічної політики Міністерства оборони України та ЗСУ

16.02.2024 професор кафедри Олена Бакуліч взяла участь у Робочій нараді з розроблення оновленої Екологічної політики Міністерства оборони України та ЗСУ, що проводилася за підтримки Асоціації професіоналів довкілля PAEW .

На нараді були обговорені такі питання:
1. Про утворення Робочої групи з розроблення проекту Екологічної політики, що відповідатиме реаліям сучасної війни та стандартам НАТО із залученням представників МО, ЗСУ, ГШ ЗСУ, науково-дослідних інститутів МО, Асоціації професіоналів довкілля PAEW.
2. Про доцільність внесення змін до статей 35 та 58 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» в частині надання спеціальним підрозділам Міноборони функцій державного екологічного нагляду (контролю).

3. Про вектори і виклики, над якими працюватиме спеціальний комітет з військової екології та відновлення екосистем в PAEW у 2024 році.  

Зимова економічна школа “Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір”

25-31 січня 2024 викладачі та аспіранти кафедри менеджменту, а також студенти спеціальностей 073 "Менеджмент" та 075 "Маркетинг" були учасниками Зимової економічної школи “Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір” від ВГО «Українська Асоціація Економістів-міжнародників» та Хмельницького національного університету. Під час зазначеного заходу проведено багато цікавих зустрічей з науковцями та практиками, обговорено проблеми трудового потенціалу України, розвитку зовнішньоекономічної діяльності, захисту довкілля.

Щорічний Всеукраїнський онлайн-конгрес для студентів із питань прикладної екології та зеленої економіки

 Викладачі кафедри менеджменту та студенти спеціальності 073 Менеджмент, освітньої програми Менеджмент природоохоронної діяльності Андрущенко Артем, Булич Анастасія (група МН(МПД)-4-5),  Захарчук Максим, Міогло Луіза (група МН(МПД)-2-4)  22.11.23 долучилися до   Всеукраїнського онлайн-конгресу для  майбутніх менеджерів зеленої економіки. Всеукраїнський онлайн-конгрес для майбутніх менеджерів зеленої економіки організовано Асоціацією професіоналів довкілля «ПАЕУ» спільно з Офісом сталих рішень за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу. В рамках форуму були обговорені наступні питання:   перспективи для професійного розвитку майбутніх фахівців з екологічного менеджменту під час війни, їхня роль у повоєнній зеленій відбудові України;   виклики екологічної сфери в умовах змін клімату, викликаних декарбонізацією та війною в Україні; створення платформи для нетворкінгу між фахівцями екологічної сфери, які себе професійно реалізували; були окреслені основні екологічні виклики, на яких буде зосереджено увагу найближчі 20 років. 

 02 грудня 2022 року викладачі кафедри та студенти освітньої програми Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності відвідали вебінар «Останні нововведення в сфері ЗЕД, нові можливості та потенційні спрощення для бізнесу», організований Управлінням організаційної роботи та міжнародних відносин Запорізької торгово-промислової палати

29 листопада 2022 року викладачі кафедри прийняли участь в щорічному заході Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціаціії 

«ЕВА INFRASTRUCTURE DAY 2022»

Серед спікерів заходу були Юлія Клименко, заступниця голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, Мустафа Наєм, заступник Міністра інфраструктури України, Олексій Востріков, в.о Голови ДП «АМПУ», представники компаній-членів Комітету з логістики ЕВА

На заході обговорювалися  основні виклики, з якими зіткнулась держава та бізнес з 24 лютого 2022 року, зокрема загальний стан бізнесу у сфері транспорту,  спроможність інфраструктури України та її східно-європейських країн-сусідів забезпечити транспортування українського експорту, загрози для транспортної галузі в майбутньому. стратегічні рішення їх подолання тощо.

Академічна доброчесніть

Викладачі кафедри менеджменту пройшли курс з підвищення кваліфікації "Академічна доброчесність: "Онлайн-курс для викладачів" на онлайн-платформі Prometheus

Викладачі кафедри менеджменту прийняли участь у вебінарі від Unicheck та Укрінформнауки "Готуємо текст до публікації в наукових журналах".


Артемчук В. О.

Бакуліч О.О.

Гончар Т.М.

Гребельник М.М.

Дяченко Т.О.

Железняк К.Л.

Заяц О.В.

Ігнатюк В.В.

Ільченко В.Ю.

Литвишко Л.О.

Ложачевська О.М.

Малахова Ю.А.

Навроцька Т.А.

Сніжко Л.Л.

Парохненко О.С.

Самойленко О.С.

Коваленко Н.В.

Сукманюк В.М.

Хобта М.О.