Робота зі стейкґолдерами

Коледж збагатився ще одним стейкголдером -  Агропромхолдинг "Астарта Київ" . Представник агрохолдингу Владислав Сьомкін зустрівся із здобувачами освіти спеціальності 201 " Агрономія".  Під час зустрічі було окреслено перспективи для наших агрономів, а саме: проходження практики, вивчення новітніх технологій рослинництва підприємства та перспективи працевлаштування.

Стейкголдер зустрівся із ведучими викладачами спеціальності  201 " Агрономія" під час якої обговорили ОПП та важливі питання  співпраці.

Інформаційна підтримка СТЕЙКГОЛДЕРІВ

  Освіта і досвід є необхідними передумовами та каталізаторами усіх наукових та технічних відкриттів, інновацій, руху вперед людства загалом. 

 Освіта і наука створюють нові знання через дослідження і спостереження. Це впливає на формування і розвиток людської особистості, що, в свою чергу призводить до інновацій та зростання конкурентоспроможності країни. 

Піклуючись про інформаційне забезпечення стейкголдер, Олег ВЕРЕЩАКА, надав інформаційні  каталоги засобів захисту рослин, визначники хвороб і шкідників с.г. рослин та каталоги насіневого матеріалу.

Освічена нація формує вектор руху країни.

Дякуємо СТЕЙКГОЛДЕРАМ за підтримку! ! 

Змістовна екскурсія до Диканьки

На  заняттях з рослинництва ми дуже часто зі студентами обговорюємо різні питання щодо господарювання на землі. Одним із найактивніших співрозмовників є студент  групи Костянтин Супрун - стейкґолдер опп «Агрономія». Навчаючись на  2 курсі, хлопець працює в господарстві свого батька. Тому він вже «на ти» з сільгосптехнікою, використовує сучасні технології і більше за все любить працювати у полі безпосередньо з рослинами. Студент точно знає, що агрономи надзвичайно багато працюють, а тому  отримують стабільний прибуток.

На запрошення Кості  відвідали господарство, де все побачили на власні очі.

Батьки Костянтина, Олександр та Оксана, радо зустріли нас, розказали про особливості ведення господарства.

Батько й син продемонстрували нам їхню удосконалену техніку, провели екскурсію по порівняно невеликих полях, які засіяні багаторічними травами, озимими культурами, часником, а також в молодий закладений сад фруктових дерев та фундуку; оглянули домашню ферму свиней, пташник тощо. Така різнонаправленість ведення господарства  дає можливість сім’ї одержувати відносно стабільний дохід при різних коливаннях попиту на ринку сільськогосподарської продукції.

Приємно усвідомлювати, що Костя пішов  по стопах свого батька-агронома, який з дитинства привив синові любов до землі, і син вирішив продовжувати аграрну справу. Пишаємося нашими студентами!


випускники стають СТЕЙКГОЛДЕРАМИ

Сімейні господарства випускників  спеціальності 201 Агрономія, ОПП "ОТВФГ" Верещака Олег: ФОП Верещака Л.М. та Іванина Данило:  ФГ "ЖУРАВЕЛЬ",  підписали із Коледжем меморандум про співпрацю.

Здавалося б, зовсім недавно, в червні 2020 р., молоді та амбітні фахівці Олег та Данило закінчили навчальний заклад, а вже є вагомим прикладом для теперішніх студентів. На даний час вони ще навчаються в ПДАУ, але вже продовжують справу батьків.

З такими фахівцями можна бути впевненим у  майбутньому аграрної України!

Зустріч зі стейкґолдером

   Що може бути краще ніж отримувати знання споглядаючи одне із кращих сільськогосподарських підприємств Полтавщини?!

  Студенти спеціальності агрономія мали змогу зустрітися із директором ПП "імені Калашника" Іваном СТЕПАНЕНКО, який є стейкґолдером нашого навчального закладу і, за сумісництвом,  випускником ФКУЕП. 

  І. СТЕПАНЕНКО під час зустрічі поділився, з юними агрономами-початківцями, своїм досвідом.

Головний агроном господарства Микола Сергійович Курінний ознайомив студентів із сільськогосподарською технікою, яка використовується при виробництві продукції рослинництва. Студенти на тільки ознайомилися із принципом роботи техніки, але й групували її за використанням: машини для обробітку ґрунту, машини для внесення добрив, машини для захисту рослин, машини для сівби і садіння сільськогосподарських культур, машини для збирання врожаю.

Такі заняття закладають основу для вивчення спеціальних дисциплін, зокрема, дисципліни механізація і автоматизація сільськогосподарського виробництва.

Ознайомлювальна практика

(заняття на виробництві 12, 21 ан групи)

 

  Знання стають знаннями в повному розумінні цього слова тільки тоді, коли вони одержані самостійно, мають зв'язок з практичною діяльністю і застосовуються на власному досвіді.

 Тому у ВСП «Фаховий коледж управління, економіки і права ПДАУ» велику увагу приділяють практичній підготовці студентів, під час якої формуються професійні компетентності майбутніх фахівців сільського господарства.   

 Отже, 25 жовтня проведено практичне виїзне заняття в приватне сільськогосподарське підприємство імені «Калашника», де Іван Іванович Степаненко – директор підприємства ознайомив з матеріально-технічною базою господарства,  економічними показниками, перспективою розвитку.        

Студенти із захопленням слухали розповідь провідного фахівця – головного агронома Миколу Сергійовича Курінного про технологію вирощування сільськогосподарських культур, а саме – ріпаку озимого, кукурудзи, ячменю ярого, також мали можливість ознайомитися із системою землеробства, машино-тракторним парком господарства, сучасною технікою.

Такий вид роботи  істотно розширює і поглиблює знання студентів, пов'язує навчання з майбутньою агрономічною діяльністю.