Наукові дослідження студентів ОПП "АГРОНОМІЯ"

ФОРМУВАННЯ ЗНАНЬ З ВИРОЩУВАННЯ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР У ВІДКРИТОМУ ТА ЗАКРИТОМУ ГРУНТІ  

          Продовжуємо  формувати знання гуртківців з вирощування овочевих культур в теплиці, ознайомлення з гідропонним методом вирощування, його перевагами.                                       

         Зимове вирощування овочів в теплицях дозволяє зібрати достатньо великий урожай. У тепличних умовах навіть у самому суворому кліматі можна виростити огірки, помідори, кабачки, редиску, цибулю, а також багато сортів зелені. Головним завданням є правильне обладнання зимової теплиці.

        Зимові теплиці зазвичай виготовляються зі скла або полікарбонату. Необхідно звернути увагу на товщину  стінок теплиці. Якщо це полікарбонат, то товщина стінок повинна бути не менше 6 мм, якщо теплиця виготовлена зі скла, то то рекомендується використовувати подвійний склопакет. Також потрібно перевірити, щоб всі стики і кути були герметичними, без щілин, тріщин, завдяки цьому в теплиці буде підтримуватися постійна температура повітря, і рослинам не загрожуватимуть заморозки.. Для додаткового обігріву, крім печей можна використовувати каміни. Особливу увагу слід приділити системі освітлення теплиці. Вирощування овочів в зимовий час припускає оснащення теплиць потужними лампами денного світла. Такі лампи служать не тільки джерелом світла, але і є додатковим джерелом для обігріву рослин.

      Вентиляція також є важливим елементом оснащення теплиці. Можна продумати систему вентиляції за допомогою  облаштування кватирок і дверей на протилежних стінах теплиці. Можна провести вбудовану систему вентиляції, яка забезпечить постійну циркуляцію повітря в приміщенні.

вирощування у теплиці.pptx

 Всеукраїнська акція-змагання ,,День юного натураліста”

                  Політика коледжу на сучасному етапі розвитку суспільства полягає в активному залученні студентів та викладачів до активностей, спрямованих на збереження природи та зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Студенти КУЕП залучаються до екологічних ініціатив. Вони стають учасниками та організаторами різноманітних заходів з озеленення та захисту навколишнього середовища. Деякі приклади включають:

  Гурба Поліна  – вихованка гуртка «Агросвіт» прийняла участь у всеукраїнському  заході “День юного натураліста” та була нагороджена дипломом Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за високі результати у виконанні завдань обласного етапу Всеукраїнської акції ,,День юного натураліста” (керівник: Гордієнко Оксана Вікторівна)

Наукові дослідження студентів ОПП "АГРОНОМІЯ"

Пенькова О.В., Гордієнко О.В.  РЕАЛІЗАЦІЯ ІНТЕРАКТИВНОГО МЕТОДУ "АКВАРІУМ" НА ЗАНЯТТІ З ЕКОЛОГІЇ 

Стегній Т.М., Таран Д.МПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

22-23 лютого 2023 року студенти груп 12 АН та 21 АН мали можливість взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції "Ресурсно-орієнтоване навчання в 3Д: доступність, діалог, динаміка". 

 Ця конференція є не просто традиційною для нашого коледжу, вона була ініційована та започаткована ще у 2016 році завідувачкою аграрно-економічного відділення Наталією Кононец та заступником директора з навчалної роботи Вікторією Балюк. Студенти разом зі своїми науковими керівниками презентували результати наукової роботи, мали можливість у підготовлених тезах висловити свою позицію щодо організації сучасного освітнього процесу, засобів навчання, інформаційних ресурсів та методів, які пропонуються у фаховому коледжі, науково обґрунтувати її та окреслити перспективи подальших наукових досліджень. 

Учасниця наукового гуртка"Агросвіт" студентка 21 ан групи О. Пенькова висвітлила питання реалізації інтерактивного методу «Акваріум» на занятті з екології.

     Майбутні агрономи є активними учасниками наукових конференій від Syngenta "Майстерня аграрія" де розглядають актуальні питання щодо вирощування, захисту сільськогосподарських рослин, ефективне використання гербіцидів, біопродуктів, фунгіцидів. Отриманні знання дають можливість  майбутнім фахівцям чітко уявити собі, які завдання їм доведеться вирішувати на виробництві.