Інформація для учнів

Моя країна - моя відповідальність

Дорогі друзі!

З великою радістю оголошуємо про старт всеукраїнського конкурсу для школярів та студентів України на тему: Моя країна - моя відповідальність

Мета конкурсу: допомогти у формуванні національної свідомості серед молодих людей України. 

Учасник гранту має змогу отримати стипендію у розмірі 20000 гривень! Для цього необхідно написати конкурсу роботу згідно умов та тематиці зазначеної на сторінці гранту

Звертайте увагу на усі умови, щоб Ваша робота була прийнята суддівською колегією та мала шанси стати найкращою серед інших. Рекомендуємо використовувати власний життєвий досвід та писати особисті щирі думки. Усі необхідна інформація на сторінці гранту.

Дякуємо Вам за участь! Слава Україні! Друзі, дякую Вам за участь у цій нелегкій але добрій та важливій справі! 

З повагою Ілля Олійник, керівник проекту https://scholarship-foundation.net/

Допомагаємо військовим

Учні нашого освітнього закладу виготовили окопні свічки, щоб допомогти нашим військовим, які захищають нас від ворогів. Свічки були передані на передову через нашу золочівську волонтерку Катю Тихонову. Дякуємо!

Свято Миколая для учнів 5-9 класів

    Святий Миколай завітав у Ясеновецький ЗЗСО з подарунками для дітей дошкільного підрозділу та учнів 1-9 класів. Цікавий виступ підготували члени учнівського самоврядування. Учні гарно відіграли свої ролі, а насамкінець до них завітав Миколай і роздав солодощі. Дякуємо учням, що організували для всіх гарне свято. Молодці!

        Щира подяка усім причетним до організації свята. Окреме дякую за подарунки нашим меценатам ТОВ «Княжі Лани» та ТОВ ім.М.Шашкевича за сприяння старости села Сенчука Я.Р.

Цікава зустріч

      8 грудня у нас в гостях були представники КЗ молодіжного центру "Підйом" п.Оксана та п.Христина. Темою зустрічі було "Знайомство з молодіжним центром та молодіжною роботою". Участь взяли учні 8-9 класів.

Щодо вступної кампанії

З радістю запрошуємо Вас в престижний та передовий Харківський національний університет внутрішніх справ, який пропонує вступ на факультет № 4 для отримання вищої освіти за спеціальністю «Кібербезпека».

Університет пропонує найсучасніші освітні програми, які розроблені на основі актуальних трендів та передових технологій у сфері кібербезпеки. Фаховий науково-педагогічний склад факультету складається з провідних експертів, які забезпечують високоякісне навчання та особисту увагу до кожного студента. Ви отримаєте не тільки якісну освіту, а й можливість стати частиною елітного колективу фахівців у сфері кібербезпеки.

Безкоштовне практично орієнтоване навчання, державне забезпечення (проживання, харчування, формений одяг), можливості самовдосконалення у спорті й науковій діяльності, а також гарантоване працевлаштування після закінчення навчання - це лише маленька частина переваг, що надає флагман освіти і науки - Харківський національний університет внутрішніх справ.

Щодо використання месенджерів

Месенджери МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ.docx

Кіберполіція інформує! Будьте обережні!

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні вашою довірою. 

При цьому кмітливість шахраїв виходить за рамки вже добре знайомих українцям афер, тож з’являються нові способи ошукування.

 Національна поліція України розповідає про найпоширеніші схеми шахрайств та основні правила безпеки, які допоможуть викрити аферистів.

Детальніше читаємо за цим покликанням:

Проект MRIYA

ПублікаціяМрія.pdf

Використання інструменту SELFIE

Наказ селфі.docx
Про SELFIE.pdf

Правила поведінки на льоду

Будьте обізнаними!

Інформація про “гарячі лінії”, центри допомоги для постраждалих від насильства та булінгу

До Дня захисників і захисниць

додаток2.pdf

Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

Правила для здобувачів освіти (добрі).docx

Щодо проявів булінгу. Хто і як відповідає за булінг в Україні?

Булiнг.docx

Зразок заяви щодо випадку булінгу (цькування)

Заява.docx

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в Ясеновецькому ЗЗСО І-ІІ ст.

План_заходiв_протидii_булiнгу.docx

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в Ясеновецькому ЗЗСО І-ІІ ст.

Порядок_подання_та_розгляду_заяв_про_випадки_булiнгу.docx

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в Ясеновецькому ЗЗСО І-ІІ ст. та відповідальність осіб, причетних до булінгу

Реагування_на_доведенi_випадки_булiнгу.docx

Телефони довіри

Телефони_довiри.docx

Правове виховання

Правове виховання.docx

Права та обов'язки неповнолітніх

Права та обовязки.pdf

Порядок користування мобільним зв’язком

Адміністрація навчально–виховного комплексу, учнівське самоврядування та батьківський комітет радить усім абонентам мобільного зв’язку дотримуватися розробленого нами мобільного етикету, який допоможе гармонійно поєднувати особисту свободу абонента та повагу до інтересів оточуючих.

Ми знаємо:

· Вимикаємо або переводимо телефон під час занять у режим «без звуку», тому що ми виховані, поважаємо себе, друзів і вчителів;

· під час проведення уроків суворо забороняється використання мобільних телефонів;

· якщо ця заборона буде порушена, то вчитель має право вилучити телефон і повернути його батькам учня;

· якщо нам необхідно комусь зателефонувати, то можемо зробити це на перерві;

· знаходячись у школі, не забуваємо брати з собою телефон, навіть коли

ненадовго залишаємо своє робоче місце;

· у випадку крадіжок телефонів, це не компетенція дирекції школи або вчителів, і відповідальність за збереження наших мобільних телефонів вони не несуть;

· учні користуються телефоном виключно як засобом зв’язку;

· у школі суворо забороняється фотографувати або знімати на відео, бо наявність камери є певним стимулом до створення штучних сцен, образ і приниження в учнівському середовищі, що негативно впливає на навчальний процес;

· розповідаємо про правила мобільного етикету своїм друзям.

Як добре вчитися

Кожен з нас в дитинстві йде в школу і вчиться там, як мінімум, 9 класів, щоб здобути середню загальну освіту. Потім багато хто або продовжує вчитися в школі, або йде в технікум, коледж чи інший навчальний заклад. Після цього багато хто йде на вищий пілотаж – навчання у вищому навчальному закладі.

Тепер перейдемо до справи і поміркуємо про те, як же вчитися на відмінно. Що потрібно робити для хорошого навчання? Отож – поради для здобуття успішних та дійсно заслужених оцінок, або просто «як добре вчитися»:

Відвідувати всі уроки або лекції. Тобто необхідно прагнути до сто процентної відвідуваності. Це часто буває дуже важливо, оскільки багато викладачів звертають сильну увагу на відвідуваність і якщо у Вас є багато пропусків, то можливо Вам не варто чекати високої оцінки.

Конспектувати все, що диктують, а також старатися майже все, що говорять. Для цього потрібно не відволікатися на інші предмети. Тобто Ви повинні забути, що у Вас є телефон і інші речі.

Окрім конспектування, ще потрібно слухати все, що говорять. Намагайтеся зрозуміти і запам’ятати найголовніше, що говорить Ваш викладач.

Після лекції, пари або уроку, ми радимо відкрити Ваш конспект і ще раз перечитати, подумати, що Ви тільки що пройшли. Іншими словами, переварити інформацію, яку Ви запам’ятали, почули або встигли записати. Це дуже важливо. Пам’ятайте повторення – мати навчання, а відразу після пройденого матеріалу Ви зможете пригадати ті тонкощі, які Ви не зможете пригадати через тиждень.

Якщо щось не зрозуміле, то необхідно відразу з цим розібратися. Для цього пошукайте в інтернеті необхідну інформацію, в крайньому випадку можна узяти книгу в бібліотеці.

Якщо Ви отримали завдання, то зробіть його якнайшвидше.

Про роботу учнівського самоврядування 

читаємо тут: