10клас дівчата

Увага учениці 10 класів (дівчата) прошу пройти тести і до 21.11.2020 18:00 годин відповіді відправити на пошту:

Fedorenkok160 @gmail.com

Правила безпечної поведінки на уроках фізичної культури

  1. Чи потрібен дозвіл лікаря для занять на уроках фізичної культури?

а) так б)ні

2. Який потрібен одяг для занять фізичною культурою?

а) Стильний в)Креативний

б)Спортивний г)Класичний

3. Яке має бути взуття на уроках фізичної культури?

а)Туфлі на підборах в)Кросівки

б)Кеди г)Сланці

4. У спортивному залі дозволяється вживати їжу, жувати жуйку, гратися в гаджетах?

а) так б) ні

5. Під час поганого самопочуття учні повинні:

а)Повідомити вчителя в)Продовжувати займатися на уроці

б)Розповісти друзям г) Розповісти батькам

6. Які учні допускаються до уроків фізичної культури?

а)Учні які помили руки з милом в)Учні які пройшли інструктаж з безпечної поведінки

б)Учні класу за розкладом г)Учні якім дозволили займатися батьки

7. Учні, які за станом здоров'я звільнені або тимчасово відсторонені від уроків фізичної культури:

а)Зовсім не приходять на урок в)Присутні на уроці в спортивній формі

б)Присутні в класному кабінеті г)Присутні в медичному кабінеті

8.Учні повинні поводити себе толерантно на уроках фізичної культури. У разі виникнення конфлікту:

а)Почати сваритися в)Не заважати з'ясовувати відношення

б)Повідомити вчителя г)Спостерігати осторонь

9. Коли можна починати виконувати вправи?

а)Як тільки зайшли до залу в)За дозволом вчителя

б)Будь коли, як тобі захотілось

10. Після уроку потрібно вимити руки з милом та переодягнути спортивну форму.

а)так в) ні

б)За бажанням

11. По дзвінку на урок учні:

а)Заходять до залу, шикуються в)Йдуть до їдальні

б)Починають бігати по коридорах г)Заходять до залу, починають бігати

12. Чи можна заходити до спортивного залу без дозволу вчителя?

а)так б)ні

Кожна правильна відповідь оцінюється в один бал!

Бажаю успіхів!

Вправи для сильних рук, плечей, грудних м'язів і м'язів пресу

Волейбол

Волейбо́л -спортивна гра з м'ячем, у якій дві команди змагаються на спеціальному майданчику, розділеному сіткою. Волейбол є олімпійським видом спорту.

Існують декілька різних версій гри. Мета гри — направити м'яч над сіткою таким чином, щоб він доторкнувся до ділянки суперника та запобігти спробі гравців суперника зробити те саме. Для цього команда має торкнутися до м'яча не більше трьох разів (або, можливо, ще один раз на блоку).

М'яч вводиться до гри через подачу: гравець, що подає, завдає удару по м'ячу направляючи його у бік суперника. Розіграш кожного м'яча триває до приземлення м'яча на майданчик, виходу в «аут» або порушення правил.

У волейболі команда, яка виграла розіграш, отримує очко (за системою «кожний розіграш — одне очко»). Коли команда, що приймає подачу, виграє розіграш, вона одержує очко і право подавати, її гравці переходять на одну позицію за годинниковою стрілкою.

Правила

Атакує збірна Сербії (фрагмент матчу проти Болгарії)

Гра ведеться на прямокутному майданчику розміром 18х9 метрів. Майданчик розділений посередині сіткою. Гра ведеться сферичним м'ячем колом 65—67 см, вагою 260—280 г. Кожна з двох команд складається максимум з 12 гравців, а на полі одночасно знаходяться 6. Мета гри — ударом добити м'яч до ігрової поверхні майданчика половини супротивника або примусити його помилитися.

Гра починається введенням м'яча в гру за допомогою подачі. Після введення м'яча в гру подачею і успішного розіграшу подача переходить до тієї команди, яка виграла очко. Майданчик за кількістю гравців умовно розділений на 6 зон. Після кожного переходу права подачі переходять від однієї команди до іншої в результаті розіграшу очка, гравці переміщаються в наступну зону за годинниковою стрілкою.

Подача

Виконує подачу гравець, який в результаті останнього переходу переміщається з четвертої в п’яту зону. Подача проводиться із зони подачі за задньою лінією ігрового майданчика. Завдання гравця, що подає, відправити м'яч на половину супротивника. До того як гравець не торкнеться м'яча при подачі, жодна частина його тіла не повинна торкнутися поверхні майданчика (особливо це стосується подачі в стрибку). У польоті м'яч може торкнутися сітки, але не повинен торкатися антен або їх уявного продовження вгору. Якщо м'яч торкнеться поверхні ігрового майданчика, команді, що подавала, зараховується очко. Якщо гравець, який подавав, порушив правила або відправив м'яч до ауту, то очко зараховується команді, що приймала. Не дозволяється блокувати м'яч при подачі, перериваючи його траєкторію над сіткою.

Прийом

Зазвичай приймають м'яч гравці, які стоять на задній лінії, тобто в 5, 6, 1 зонах. Проте прийняти подачу може будь-який гравець. Гравцям команди, що перебувають на прийомі, дозволяється зробити три торкання і максимум після третього перевести м'яч на половину супротивника. Обробляти м'яч на прийомі можна в будь-якому місці майданчика і вільного простору, але тільки не на половині майданчика супротивника. При цьому, якщо доводиться пасом переводити м'яч назад на свою ігрову половину, друга передача з трьох не може проходити між антенами, а обов'язково повинна проходити поза ними. Під час прийому не допускається затримка м'яча при його обробці, хоча приймати м'яч можна будь-якою частиною тіла.

Атака

Зазвичай при успішному прийомі м'яч приймається гравцями задньої лінії (1-е торкання), доводиться до зв'язкового гравця (2-е торкання), який передає м'яч гравцеві атаки (3-е торкання). При ударі м'яч, повинен пройти над сіткою, але в просторі між двома антенами. При цьому м'яч може зачепити сітку, але не повинен зачіпати антени або їх уявного продовження вгору. Гравці передньої лінії можуть атакувати з будь-якої точки майданчика. Гравці задньої лінії перед атакою повинні відштовхуватися за спеціальною триметровою лінією. Ліберо заборонено атакувати, тобто завдавати удару по м'ячу, котрий знаходиться вище за лінію верхнього краю сітки.

Регламент

Волейбольна партія не обмежена в часі і триває до 25 очок. При цьому, якщо перевага над супротивником не досягла 2 очок, партія триватиме до тих пір, поки не буде досягнута потрібна перевага. Матч триває до того, як одна з команд виграє три партії. У п'ятій партії (тай-брейк) рахунок ведеться до 15 очок. У кожній партії тренер кожної з команд може попросити два тайм-аути по 30 секунд. Додатково у перших 4 партіях призначаються технічні тайм-аути після досягнення однієї з команд 8 і 16 очок (по 60 секунд). У кожній партії тренер має право провести не більше 6 замін польових гравців (окрім ліберо).


З повагою вчитель фізичної культури Федоренко О.В. Fedorenkok160 @gmail.com


Зміцнюємо свій імунітет ! Переглядаємо відео

Увага нове завдання!!!Зробити проєкт на тему :

" Мої улюблені види спорту" ( волейбол, спортивні танці, плавання, акрабатика тощо). Проєкти відправляємо до04.12.2020р. на електронну адресу

З повагою вчитель фізичної культури Федоренко О.В. Fedorenkok160 @gmail.com