Досягнення

Наші перемоги !

Смірнов Дмитро, учень 6-Б класу школи №5, за підсумками чемпіонату Черкаської області з традиційного карате потрапив до складу збірників та гідно представив Черкащину на чемпіонаті України з традиційного карате, що відбувся 19-22 квітня2024 року в м. Кропивницький:

Смірнов Дмитро(6-Б клас) отримав БРОНЗОВУнагороду в розділі Команднеката.

Вітаємо вчителів, батьків і тренерів з цими результатами і бажаємо натхнення і завзяття в процесі становлення наших підопічних як особистостей та їх всебічного розвитку.

Пишаємось перемогами наших учнів! Учень 9Б класу Кучеренко Матвій гідно виступив на змаганнях з таенкван-до в Любліні на чемпіонаті Європи! Вітаємо переможця та бажаємо нових спортивних досягнень!

Учень 3-А класу нашої школи,  Дошка Ростислав, виборов І місце у змаганнях з кросфіту! Вітаємо!!! Так тримати!!!

Вітаємо Яська Артема, учня 3-А класу, з перемогою у обласну чемпіонаті по карате! Так тримати!!!

У Черкаська міська станція юних техніків відбулося суддівство Міського конкурсу-пленеру з образотворчого мистецтва «Барви мого міста» (осіння та зимова тематики). Учениця 7Б класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів #5 стала переможницею в номінації живопис та зайняла почесне ІІІ місце (керівник Людмила Іванівна Пінішкевич Людмила Кириченко).

Пишаємося спортивними досягненнями наших учнів! Учень 3А класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів #5 Бондаренко Макар здобув перші місця з греплінгу в категорії профі MMА GRIZZLY. КУБКИ ГРІЗЛІ ММА З ГРЕПЛІНГУ - старт для нових спортивних досягнень!

Пишаємося перемогами наших учнів! Мосійчук Кіріл, учень 3А класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів #5 став переможцем Всеукраїнського конкурсу мистецтв Global Talent Ukraine Lviv 2024. Кіріл є вихованцем студії акробатики та спортивного танцю "AcroDance".

Творчі та талановиті діти - гордість нашого закладу освіти!

Пишаємося перемогами наших учнів! Учень 9-А класу Черкаської ЗОШ5  Калашник Максим у відкритому чемпіонаті Черкаської області з військово-спортивного багатоборства зайняв почесне І місце та ІІ місце на чемпіонаті Черкаської області з кікбоксингу WAKO. Вітаємо переможця та бажаємо нових спортивних досягнень!

Пишаємося перемогами наших учнів!

Учень 9Б класу Кучеренко Матвій став переможцем змагань з таекван-до на чемпіонаті України представлятиме країну на чемпіонаті Європи. Вітаємо переможця та бажаємо нових спортивних досягнень!!!

Учень 9А класу Калашник Максима став переможцем на чемпіонаті Черкаської області з кікбоксингу WAKO та зайняв І місце у своїй ваговій категорії. Вітаємо переможця та бажаємо нових спортивних досягнень.

Творчі та талановиті діти навчаються в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів #5. Учениця 1-Б класу Федорович Вероніка стала переможницею Всеукраїнського хореографічного  фестивалю-конкурсу "Dance portal UKraine 2023-2024", що відбувся цими вихідними в м.Черкаси.

Пишаємося перемогами наших учнів!!!

Учениця 5-Б класу Кручиненко Меланія стала переможницею у відкритому чемпіонаті з настільного тенісу серед юнаків та дівчат, який відбувся в м. Сміла цими вихідними та зайняла почесне І місце у своїй віковій категорії. Вітаємо з перемогою та бажаємо нових спортивних досягнень!

Вихованці гуртка "Паперопластика", учні 2А та 2Б класів Черкаської ЗОШ5, стала переможцями у міському патріотичному конкурсі колективних творчих робіт " Я - частинка України" від комунального позашкільного навчального закладу Черкаська міська станція юних техніків . Під керівництвом вчителів Володченко Л.М. та Біленко Т.Д.  вихованці гуртка виконали роботи в техніці паперопластики та стали переможцями в номінації "Пано на задану тематику" - І місце та "Площине модульне оригамі"- ІІ місце.  Вітаємо переможців та їх наставників.

ВІТАЄМО Макарову Кристину

Яка стала ЧЕМПІОНКОЮ України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2009-2010 року народження

з бігу на 200 м у дівчат з результатом 25.81 с.

09-11.02.2024 року м. Львів

Кристина Макарова представляє Обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву м. Черкаси

За підготовку спортсменки дякуємо її тренеру Ирина Проценко

Вітаємо Макарову Кристину, ученицю 9-А класу. Номiнацiя" Краща легкоатлетка Черкащини 2023" юнацького складу збiрноi'Черкаськоi' областi. Вперед до нових звершень!

Пишаємося перемогами наших учнів та колег! Учень 10А Куліш Дмитро зайняв ІІІ місце в ІІ (міському) етапі учнівських олімпіад з базових дисциплін по історії України. Підготувала учня вчитель Наталія Гриценко. Вдячні за наполегливу працю та бажаємо нових перемог!

Пишаємося перемогами наших учнів! Учень 3А класу Черкаської ЗОШ5 переможцем у змаганнях з спортивної гімнастики, кросфіту (І та ІІІ місця). Учениця 3А класу Черкаської ЗОШ5 Сафронова Кіра зайняла І місце у творчих змаганнях "Музичний грамотій" Черкаської дитячої школи мистецтв. Талановиті діти - талановиті в усьому!

Шкільна родина щиро вітає переможниць ІІ (міського) етапу олімпіади з української мови. Учениця 7Б класу Волгунова Катерина посіла ІІ місце (вчитель Валентина Овсюк ) та учениця 8Б класу Гопка Софія зайняла ІІІ місце (вчитель Тетяна Нецвітна ). Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень та перемог.

20 грудня учениця 4-В класу Черкаської ЗОШ5 Кобець Вікторія зайнята 1 місце у ІІІ міському конкурсі дитячого малюнку, який проводила Черкаська дитяча школа мистецтв. Талановита дитина - гордість родини та майбутнє нашої України.

Пишаємося перемогами наших учнів та колег! Вітаємо учня 10А класу Куліша Дмитра з перемогою в ІІ (міському) етапі учнівських олімпіад з базових дисциплін (географія, ІІ місце). Щиро вдячні вчителю Дядюрі В.С. за наполегливу працю та підготовку до олімпіади. Бажаємо Дмитру підкорити нові вершини на шляху до знань.

Натальченко Дмитро, учень 7-А класу (2022-2023)  посів ІІ місце у ІІ етапі VІІ ОБЛАСНИЙ та Х МІСЬКИЙ КОНКУРСИ УЧНІВСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ІСТОРІЇ «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» (вчитель Гриценко Н.М.)

З 25 січня 2023 р. по 23 березня 2023 р. тривав VІІ ОБЛАСНИЙ та Х МІСЬКИЙ КОНКУРСИ УЧНІВСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ІСТОРІЇ «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» на тему: «ЛЮДИНА, ГРОМАДЯНИН, ПАТРІОТ: ПОРТРЕТИ СУЧАСНИХ УКРАЇНЦІВ».  Цьогорічний конкурс присвячений співвітчизникам, які зробили і роблять свій внесок у Перемогу України в російсько-українській війні: воїнам, волонтерам, громадським, політичним та культурним діячам. ОРГАНІЗАТОРАМИ є Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького;        Навчально-науковий інститут міжнародних відносин, історії та філософії; Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво».

Дмитро Куліш, учень 9-Б класу (2022-2023 н.р.)

Призер ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з географії,ІІ місце (Дядюра В.С.)

та з історії, ІІІ місце (Гриценко Н.М.)

Бардадим Марія

учасниця ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад , учениця 10-А  класу,  яка виборола

ІІ місце з біології (вч. Чеберяк)

ІІ місце на  міському етапі Всеукраїнського конкурсу ім. П.Яцика (вч. Овсюк В.М.)

ІІІ  місце з історії (вч. Шкорубко Л.О.)

ІІІ місце з географії (вч. Дядюра В.С.)

ІІІ місце на  міському етапі Всеукраїнського конкурсу ім. Т.Шевченка (вч. Овсюк В.М.)