"Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" -  пілотний проєкт

 Пілотний проєкт 

"ВИХОВАТЕЛЬ З БЕЗПЕКИ В ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ"

Родіка ТІМІШ - спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі 

Пам'ятка при ризику нападу.docx

Як боротись зі стресом?

22.03.24 для учнів 7-А класу спеціалістом з безпеки  в освітньому середовищі Родікою Тіміш спільно з працівницею ювенальної превенції Єлизаветою Довгань та психологом БФ «Право на захист» Іваном Шородком проведено тренінгове заняття «Стресостійкість і підлітки». Діти дізнались що таке стрес, які його ознаки та спробували різні техніки боротьби зі стресом. А також отримали корисні та практичні поради, як діяти у стресових ситуаціях та допомагати людям, які перебувать у стресі. 

Команда реагування 

19.01.2024 Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Чернівецької ТГ  спільно з командою реагування Чернівецької гімназії 18 провели навчальне тренування з питань раннього попередження нападу на заклад освіти.

До навчання та тренування щодо дій учасників освітнього процесу в разі виявлення підозрілого предмета долучилися уповноваженні представники:

Поліціі  охорони: Степан Грицай, заступник начальника Управління поліції охорони в Чернівецькій області

ДСНС: Єлена Гаїна, головний інспектор відділу запобігання НС по м.Чернівці Чернівецького РУГУ ДСНС України у Чернівецькій області

Ювенальної превенції: Єлізавета Довгань, інспектор сектору ювенальної превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області

Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі Чернівецької МТГ, Родіка Тіміш.

Спільний захід відповідальних за безпеку у громаді передбачав проведення:

наради при директорі гімназії, Ірини Скрипник за участі команди реагування (керівник, Інна Орлова, заступник з виховної роботи)

евакуації учасників освітнього процесу.

У гімназії був присутній заступник начальника УПО Чернівецької області Степан Грицай. Він розповів присутнім про проєкт "Служба освітньої безпеки ", який втілюється в Україні, а  також додав, що Поліція охорони готова долучатися до нарад у закладах освіти, аби допомагати адміністрації розповідати про алгоритм дій у разі різних непередбачуваних ситуацій.

У 18-й гімназії пропрацювали алгоритм дій керівництва закладу,  вчителів та дітей у разі уявного випадку. Начебто діти виявили у вбиральні підозрілий предмет.

Запрошені представники Поліції охорони, ДСНС та ГУНП спочатку теоретично обговорили всі кроки. Відтак було змодельовано прописану ситуацію. Були оповіщення, евакуація дітей. Фізичний охоронець закладу натиснув "тривожну" кнопку і огородив місце небезпеки. За лічені хвилини прибув наряд Поліції охорони.

16 листопада - Міжнародний день толерантності

Свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхньої раси, статі, мови, національної належності, релігії або стану здоров’я.  

В рамках пілотного проєкту "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" для учнів 8-х класів Родіка Тіміш провела урок безпеки "Права дитини", на якому ознайомила учнів з документами, які регламентують права дітей.

Проєкт Флікери- для дітей і дорослих.pptx
текст.docx