Всесвітній день моря заснований Міжнародною морською організацією у 1978 року. Він входить в систему всесвітніх і міжнародних днів ООН. Всесвітній день моря присвячений проблемам екологічної безпеки морських перевезень, збереженню біоресурсів. Відзначається в останній четвер вересня.
🌊Наші учні класу Олександри КОТЕНКО підготували свої роботи до цього дня.
20 вересня в рамках Циклу семінарських занять за участі Володимира Соляникова, доцента кафедри концертмейстерської майстерності Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського відбулося перше заняття за темою «Рекомендації по самостійній роботі з імпровізації та підбору на слух мелодії та гармонії для концертмейстерів мистецьких навчальних закладів». Доповідь складалася з двох частин - теоретичної і практичної.
Учасниками заходу були викладачі мистецьких навчальних закладів Харкова та області. Старший викладач нашої школи - Світлана ВОСКОБОЙНІКОВА приймала участь в цьому заході в якості слухача. Семінар був цікавий, пізнавальний, насичений і творчий.
Посміхніться разом зі смайликом, якому сьогодні 42 роки. Найпопулярніший символ “смайлик” народився 19 вересня 1982 року. Використовувати цей знак запропонував професор Карнегі-Меллон Скотт Фалман. Тоді Фалман відправив на університетську електронну дошку оголошень повідомлення:
«19-Вер-82 11:44. Скотт Елліот Фалман :-).
Від: Скотта Фалмана.
Пропоную затвердити таку послідовність символів для вираження сміху: :-). Прочитати його можна збоку. Враховуючи останні тенденції, доречно також затвердити послідовність символів для позначення речей, які не є смішними. Для цього використовувати: :-( ».
Його ідею активно підтримали студенти й смайлик швидко почав набувати популярності в усьому світі.
Наші юні художники створили смайлики на свій смак.
Ви постійно ризикуєте собою та визволяєте інших з біди. Для вас, немає нічого неможливого.
КЗ "ВИСОЧАНСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ" щиро вітає причетних до цього свята.
Дякуємо вам!💐
Перший крок... Перше слово... Чому це так цінно в житті людини? Чому так запам'ятовується? Тому що перше! Так й перші роботи на першому уроку в школі мистецтв!
Побажаємо нашім юним художникам творчих успіхів!
Наші учні Зінов'єва Олена, Надточій Зоряна, Пархоменко Гаспар та Синегуб Кіра класу Олександри КОТЕНКО стали посланцями миру й учасниками мандрівних виставок «Формула миру», що відкрилася у Львівському палаці мистецтв.
Організатори так розповіли про мету свого проєкту: "Емоції та почуття наших дітей є найкращою дипломатією», яка може розказати світові про Україну, закликаючи Людство до єдності заради миру на Землі. Мистецтво дітей, не має кордонів, воно летить над політикою та зрозуміле кожному".
Виставку, де є роботи наших учнів, можна переглянути за посиланням https://artclass.lviv.ua/roboty-uchasnykiv/
Початок навчального року художнього відділення починаємо плідно, сьогодні провели додатковий вступний іспит, контингент набрано.
Зі старшими учнями проговорили й прописали мету, плани, навчальні завдання цього року й з піднесеним настроєм попрощались до наступного заняття.
Заняття з танців активно проводить Марія ТОМАХ. Учні раді зустрітись після літнього відпочинку та прийняти до свого колективу новеньких.