9 клас. Українська література


Шановні учні! Через ситуацію, яка склалася в нашому місті, ми разом з вами протягом розпочинаємо дистанційне навчання . Для зручності навчання для вас створена окрема сторінка дистанційного навчання " 9 клас Українська література" з підсторінками, на яких будуть розміщуватися навчальні матеріали для вивчення та опрацювання. Звертаю вашу увагу, що на сторінці дистанційного навчання ви маєте можливість переглянути графік додавання навчального матеріалу, на якому будуть вказані терміни:

  • додавання для опрацювання навчального матеріалу

  • терміни виконання заданих робіт

Завдання для оцінювання будуть надаватися на сторінках віртуальних кімнат класів GoogleClassroom. Кожен із вас має код приєднання

wsp3ui7

Пам'ятайте! Ви заходитеся на дистанційному навчанні. Всі оцінки, які ви отримаєте, будуть виставлені до класного журналу. Усі записи, конспекти уроків, вправи записувати у робочих зошитах .

Я розумію, що ситуація складна, але тільки всі разом – учні, викладачі та батьки – ми зможемо реалізувати дистанційне навчання. Витривалості, взаємної підтримки та здоров’я! Успіхів вам!


04.11.2020 р. Продовжуємо вивчення давньоруської пам*ятки " Слово о полку Ігоревім". Тема уроку. Образи руських князів у творі.Наскрізна ідея патріотизму. Символічно - міфологічні образи та їхнє значення. Поетичність образу Ярославни.

Д.р Опрацювати підручник с. 48 - 52, переглянути відеоурок . У зошиті з української літератури, використовуючи відеоурок та матеріал підручника, скласти літературний паспорт твору ( с. 52) , скласти план героїчної поеми, виписати цитати, що характеризують князів" Слово о полку Ігоревім" ( 2 до кожного образу). (Роботи надіслати до наступного уроку. ) Успіхів!

05.11.2020 р. Тема уроку Українська література доби Ренесансу і доби Бароко. Розвиток книгодрукування. Перші друковані книги в Україні. Іван Вишенський, Іван Величковський, Семен Климовський – видатні діячі української культури (оглядово). ТЛ: Ренесанс і Бароко. Історико-мемуарна проза. Загальні відомості про козацькі літописи (Самовидця, Г.Граб’янки, С.Величка). “Історія Русів”. Вертеп як вид лялькового театрального дійства (оглядово).

Д.р. Опрацювати підручник с. 54 - 63, переглянути презентацію та відео . У зошиті з української літератури, використовуючи резентацію, відео та матеріал підручника, дати відповіді на питання , с. 63 - 64 ( 1 - 9) (Роботи надіслати до наступного уроку. ) Успіхів!