Портфоліо вчителів
2023-2024 навчальний рік
Кизько Юлія Володимирівна - заступник з НВР, вчитель-дефектолог, вища категорія
Зубченко Ілона Олександрівна - вчитель-дефектолог, ІІ категорія
Линник Людмила Дмитрівна - учитель-дефектолог (учитель природознавства), вища категорія, учитель-методист
Назаренко Оксана Сергіївна - вчитель-дефектолог, І категорія
Огородник Людмила Володимирівна - бібліотекар, вчитель-дефектолог (учитель історії), вища категорія, учитель-методист
Шарапова Олена Альвіанівна - вчитель-дефектолог, вища категорія
Потіха Олена Вікторівна - вчитель-дефектолог, І категорія
2022-2023 навчальний рік
Фареник Валентина Василівна - вчитель-дефектолог (учитель фізики), вища категорія, старший учитель
Казьміренко Іванна Романівна - вчитель-логопед, ІІ категорія
Лещенко Юлія Володимирівна - учитель-дефектолог (учитель музичноо мистецтва), І категорія
Ковбасюк Світлана Петрівна - вчитель-дефектолог, вища категорія
Пархомчук Євгенія Леонідівна - вчитель-дефектолог (учитель інформатики), І категорія
Світлична Раїса Павлівна - вчитель-дефектолог, вища категорія
Статкевич Світлана Валеріївна - вчитель-дефектолог, ІІ категорія
Чистяков Юрій Володимирович - вчитель-дефектолог (учитель фізичної культури), вища категорія
2021-2022 навчальний рік
Бусленко Олена Володимирівна - вчитель-дефектолог (учитель СПО), вища категорія, учитель-методист
Ковальчук Анна Сергіївна - учитель-логопед, ІІ категорія
Моргай Ірина Георгіївна - вчитель-дефектолог, вища категорія
Редзюк Олена Федорівна - вчитель-дефектолог (учитель трудового навчання), вища категорія
Рибак Ольга Володимирівна - практичний психолог, вища категорія, практичний психолог-методист
Шаповал Лариса Миколаївна - вчитель-дефектолог, вища категорія, старший учитель
Тарганенко Олена Григорівна - вчитель-дефектолог (учитель математики), вища категорія, старший учитель
Чистякова Надія Прокопівна - вчитель-дефектолог (учитель фізичної культури), вища категорія
2020-2021 навчальний рік
Юрченко Тетяна Володимирівна - вчитель-дефектолог (учитель початкових класів), вища категорія, старший учитель
Онофрійчук Надія Миколаївна - вчитель-дефектолог (учитель початкових класів), вища категорія, вчитель-методист
Антосюк Ольга Степанівна - вчитель-дефектолог, вища категорія, вчитель-методист
Ведмідь Ольга Василівна - вчитель-дефектолог (учитель початкових класів), вища категорія, вчитель-методист
Шлапацька Тетяна Миколаївна - вчитель-дефектолог (учитель початкових класів), вища категорія, старший учитель
Кириченко Тетяна Олександрівна - вчитель-дефектолог (учитель географії), вища категорія, старший вчитель
Мартиненко Алла Іванівна - учитель-дефектолог (учитель трудового навчання), вища категорія
Марчук Фросина Андріївна - вчитель-дефектолог, вища категорія, старший учитель
Опанасюк Олена Василівна - вчитель-дефектолог
Торбенко Ольга Григорівна - вчитель-дефектолог, вища категорія, вчитель-методист