телефони гарячих ліній та посилання на різні групи допомоги

Гаряча лінія для жертв домашнього насильства 15-47 (з мобільного чи стаціонарного телефону)

Гаряча лінія працює на базі Урядового контактного центру, аби надавати психологічну допомогу потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам і дітям. Сервіс доступний цілодобово. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного телефону) або 116 123 (з мобільного)

Громадська міжнародна правозахисна організація Ла Страда-Україна надає безкоштовну, цілодобову та анонімну допомогу тим, хто піддається фізичному, психологічному, сексуальному чи економічному насильству. Постраждалі можуть отримати психологічну підтримку та консультації щодо того, як знайти безпечний вихід із складної ситуації. 

Консультації можна також отримати онлайн: 

Національна гаряча лінія для дітей та молоді

0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного телефону) або 116 111 (з мобільного)

Звернувшись на цю лінію, діти та молодь можуть анонімно отримати пітримку і поради щодо проблем в особистих стосунках, булінгу, непорозумінь з батьками, насильства чи жорсткого поводження. Крім того, дорослі можуть проконсультуватися з психологами, юристами та соціальними працівниками щодо випадків порушення прав дитини. Наразі лінія працює у будні з 12:00 до 20:00.

Консультації можна також отримати онлайн: 

Безоплатна правова допомога

0 800 213 103  (зі стаціонарних та мобільних телефонів) 

 Дорослі та діти постраждалі від домашнього насильства, люди, які опинилися у складних життєвих обставинах, люди з інвалідністю чи малозабезпечені сім'ї, внутрішньо переміщені особи, учасники бойових дій можуть безоплатно отримати правову інформацію, консультації і роз’яснення з правових питань, допомогу зі складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних), а також допомоги у доступі до вторинної правової допомоги та медіації. 

Психологічні консультації для підлітків Teenergizer 

Об’єднання підлітків Східної Європи та Центральної Азії Teenergizer безкоштовно та анонімно надає онлайн-консультації, завдяки яким можна отримати професійну допомогу від психологів та консультантів щодо будь-яких запитань: булінгу у школі, конфліктів з батьками, хвилювання щодо сексу, стресу перед іспитами, а також підтримку щодо виявленого ВІЛ-позитивного статусу.

Телеграм-канал "Психологічна підтримка"

В Україні працює "гаряча лінія" психологічної допомоги для постраждалих від війни 

Куди звернутися по допомогу у випадку проявів насильства, якщо ви знаходитесь у західній Україні? 

УСП - Українська спілка психотерапевтів 

Консультанти Порадні працюють для Вас 24/7.

Вони надають контакти:

-психологів,

-психотерапевтів,

-психіатрів, які готові безоплатно надати Вам психологічну та психотерапевтичну допомогу у кризовому стані.

Консультації фахівці (психологи, психотерапевти) проводять очно та онлайн.

Працюють з різними віковими категоріями (дорослі, діти, підлітки), а також консультують у різних модальностях психотерапії.

Фахівці надають консультацію за такими запитами:

Тривога, страх, панічні атаки, стресостійкість, гостра стресова ситуація, профілактика травми, втрата, криза, депресія, почуття провини, психосоматика та ін.

Контакти:

(дзвінки та меседжери: Telegram, WhatsApp, Viber)

т. 093 547 37 73 (Life)

т. 097 112 45 91 (Kyivstar)

Психологічна безпека дорослих і дітей під час повітряної тривоги у школі

 Онлайн-курс допоможе дітям і вчителям підготуватися до повітряної тривоги у школі та впоратися зі стресовими ситуаціями, які можуть виникнути.

КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ

                                                                                                                 

Сертифікати

   Деякі вчителі нашого закладу вже пройшли спецкурс для слухачів очно-дистанційної форми навчання «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу в період воєнного та повоєнного часу» та практичний тренінг щодо техніки визначення психологічного стану дітей за методикою «Save the children» і отримали відповідні сертифікати.

   Увага! Спецкурс для освітян «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу в період воєнного та повоєнного часу»

   З метою підвищення професійного рівня педагогічних працівників закладів освіти та опанування ними сучасних технологій першої психологічної допомоги ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» розроблено спецкурс для слухачів очно-дистанційної форми навчання «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу в період воєнного та повоєнного часу».

   Спецкурс рекомендований керівникам та педагогічним працівникам закладів освіти, викладачам інститутів післядипломної педагогічної освіти, практичним психологам, соціальним педагогам, а також усім, хто цікавиться зазначеною темою.

Цей курс розроблено за моделлю змішаного навчання (blended learning), що охоплює: 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM; додаткові матеріали; практичний тренінг, під час якого українські освітяни опанують техніку визначення психологічного стану дітей за всесвітньо відомою методикою «Save the children», яка підтверджена як в Україні, так і у світі.

Практичний тренінг щодо техніки визначення психологічного стану дітей за методикою «Save the children» можна відвідати онлайн, зареєструвавшись за посиланням https://bit.ly/3wmSMN1. Достатньо відвідати один тренінг у будь-яку з дат: 20 липня, 30 серпня 2022 року. У ці дні тренінг розпочнеться о 15.00.

Свідоцтво за курс буде видано лише після проходження 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM та участі у вебінарі (залежно від обраної дати).