АРХІВ 2022-2023 н. р.

Відповідно до графіку проведення атестаційних екзаменів у КЗ "ХГПА" у 2022/2023 навчальному році, пройшли атестаційні іспити у випускних групах денної та заочної форм навчання психолого-педагогічного факультету.

41 по

411 по

411 уф

411 бп

411 пп

512 по, 613 по/з

19 травня 2023 року в Академії відбулися урочистості з нагоди Дня науки в Україні. 

Науково-педагогічних працівників привітали та вручили нагороди Ігор Олександрович Терехов, Харківський міський голова, Максим Валерійович Колінько, заступник керуючого справами виконавчого апарату Харківської обласної ради, та Ольга Сергіївна Алфьорова, заступниця директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації. 

Щороку в третій четвер травня українці відзначають Всесвітній день вишиванки. Цьогоріч свято припало на 18 травня 2023 року. Вишиванка – це наш генетичний код, оберіг, наша гордість. Символ нашої невмирущої культури та автентичності. Одягнувши вишиванку колектив психолого-педагогічного факультету долучився до загальноакадемічного флешмобу «Вишиванка – генетичний код українця». Учасники флешмобу отримали яскраві емоції та заряд гарного настрою на увесь день.

Ми єдині!

Ми незламні!

Усе буде Україна!

15 травня 2023 року в стінах Академії для викладачів, співпрацівників, кращих матусь наших здобувачів освіти, студенток, які поєднали успішне навчання з найпочеснішою місією на планеті – бути мамою та внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитку, відбулися урочистості з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. 

10 травня 2023 року відбулось підведення підсумків районного етапу Міського конкурсу «Молода людина року». 

Здобувачки вищої освіти психолого-педагогічного факультету Маргарита Денисова, Уляна Кузьменко, Тетяна Жиденко, Вікторія Перевєрзєва та Анна Сосновська  отримали нагороди лауреатів у номінації «Наукова діяльність» та були нагороджені дипломами Департаменту у справах сімʼї, молоді та спорту і грамотами Адміністрації Основʼянського району Харківської міської  ради.

Вітаємо лауреатів та бажаємо творчої наснаги у науковій діяльності!

28 квітня 2023 року відбувся онлайн тренінг на тему: "Розвиваємо соціальний інтелект: управління емоційними станами"

Спікер - Марія Ломберг - к.п.н., фахівець по роботі з дітьми, підлітками та батьками, координатор психологічної підтримки у м. Гамбург. 

26 квітня 2023 року в рамках вивчення освітнього компоненту «Педагогічні інновації» відбувся відкритий захист інноваційних проєктів з питань впровадження інновацій у освітній процес закладів освіти. Організатором та модератором заходу заходу була кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Малихіна Валентина Михайлівна. 

26 квітня 2023 року за співініціативи Університету Григорія Сковороди в Переяславі, КЗ «ХГПА» та Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» в альма-матер відбувся ІІІ Всеукраїнський круглий стіл: «Екологічні виклики та загрози в період російсько-української війни (до 37-річчя аварії на Чорнобильській АЕС)». 

10 – 21 квітня 2023 р. на базі кафедри природничих дисциплін під егідою Всеукраїнської екологічної ліги було проведено конкурс екологічних міні-проєктів «Екозавр-2023». Конкурс проводився з метою біологічної та екологічної просвіти учнів 8–11 класів та залучення їх до дослідницької діяльності.

Maria Lomberg запрошує на конференцію

Тема: Seminar

Час: 28 квітня 2023 12:00

https://us06web.zoom.us/j/83182969359?pwd=MkQycVV3c3RwR0RlZkhCaTlZRitNUT09

Ідентифікатор конференції: 831 8296 9359

Код доступу: 428336

21 квітня 2023 року для філологів-першокурсників магістрами Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди було проведено заняття, присвячене підвищенню рівня академічної культури.

21 квітня 2023 року відбувся майстер-клас "Психологічний Check-up" ментального здоров'я та психологічного благополуччя. 

Спікер - Юлія КОБЗЄВА, викладач кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту, доктор філософії (Ph. D.).  

21 квітня 2023 року колектив кафедри разом зі здобувачами-філологами долучилися до проведення ХІV  Всеукраїнської студентсько-викладацької науково-практичної конференції «Мова й література у проєкції різних наукових парадигм» у  ДЗ «Луганський національний університет  імені Тараса Шевченка» ЛНУ імені Тараса Шевченка.

20 квітня 2023 року відбувся методичний семінар «Мовно-літературна освіта в 5 класі НУШ: зміни й очікування», доповідачами на якому були проф. О. Маленко й доц. О. Муслієнко – викладачі Харківського національного педагогічного університету імені Г. С.  Сковороди. До вебінару долучилися викладачі й здобувачі вищої освіти кафедри української мови, літератури та методики навчання Харківської гуманітарно-педагогічної академії. 

20 квітня 2023 року у рамках студентського наукового гуртка "Біолог" за ініціативою та під керівництвом доцента Ольги Філатової, кандидата біологічних наук, відбувся круглий стіл: "Ефемероїди: краса у небезпеці".  

19 квітня 2023 року викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти мали честь взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасна дитяча література: реалії та перспективи», що відбулася у  закладі-партнері Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.  

З вітальним словом до учасників конференції звернулася Наталя Демченко - завідувач кафедри української лінгвістики, літератури та методики навчання, кандидат філологічних наук, доцент. 

19 квітня 2023 року для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 013 Початкова освіта, відбувся майстер-клас Істоцької Ольги Василівни на тему: «Проєктна діяльність в початковій школі за межами звичного. Міжнародна співпраця».

Спікерка, Ольга Василівна, вчителька початкових класів Комунального закладу «Липецький ліцей ім. П. В. Щепкіна Липецької сільської ради Харківського району Харківської області», лауреатка І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» в номінації «Початкова освіта» поділилася  зі здобувачами вищої освіти власним досвідом роботи щодо реалізації проєктної діяльності в початкових класах, презентувала міжнародні проєкти реалізовані разом з учнями.

18 квітня 2023 року для здобувачів освіти спеціальності 013 Початкова освіта та 053 Психологія в рамках роботи лабораторії «Психологічного благополуччя особистості» був проведений вебінар на тему «До мене прийшла дитина з особливими потребами: мої дії».

Спікер вебінару - Поліщук Юлія Віталіївна, старший викладач Дніпровського Національного Університету факультету «Психологія та спеціальна освіта» кафедри «Педагогіка та спеціальна освіта»,  голова Громадської організації «Центр розвитку, корекції, психіатричної, психологічної, педагогічної допомоги для дітей та дорослих «Територія розвитку»», член асоціації «Дитячих та сімейних психологів України», медичний психолог, арт-терапевт, дефектолог, логопед, педагог, ведуча освітніх вебінарів для фахівців допомогаючих професій.

11 квітня 2023 року відбулось засідання представників деканату з випускними групами денної та заочної форм навчання факультету в режимі онлайн щодо складання атестаційних екзаменів та обговорення умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році. На зустріч були запрошені перший проректор Академії Лариса Петриченко та заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Наталя Демченко.

10 квітня 2023 року вчителькою початкових класів та англійської мови, інфлюенсеркою, експерт-блогеркою у сфері освіти Юліаною Довгопол  проведено освітній бранч онлайн на тему: «Сучасний урок» зі здобувачами вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта денної та заочної форм навчання.

З вітальним словом до учасників освітнього бранчу звернулись перший проректор, доктор педагогічних наук, професор Лариса Петриченко та декан психолого-педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор Оксана Бабакіна.

Модератор зустрічі – доктор філософії, старший викладач кафедри природничих дисциплін Олена Борзик.

7 квітня 2023 року відбулося засідання наукового гуртка «Наукові студії з історії мови й діалектології». Гуртківці, бакалаври й магістри, ухвалили план проєкту, метою якого стане дослідження гастрономічного компоненту національної культури, що відображений у говіркових наративах слобожан. 

Кураторами проєкту є Роман Міняйло, доктор філологічних наук, професор,  Анна Чала, кандидат педагогічних наук, доцент, Тетяна Крехно, кандидат філологічних наук, доцент. 

29 березня 2023 року та 6 квітня 2023 року викладачем кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту, кандидатом психологічних наук, доцентом Кондрацькою Ларисою Вікторівною був проведений дводенний тренінг «Ресурси стресостійкості». Тренінгові заняття були проведені офлайн для НПП та співпрацівників Академії.

06 квітня 2023 року докторкою філософії, старшою викладачкою кафедри природничих дисциплін Оленою БОРЗИК було проведено педагогічну лабораторію «Організація проєктної діяльності здобувачів початкової освіти в умовах тривалого дистанційного навчання» для здобувачів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта.

5 квітня 2023 року було проведено фільмотренінг за темою: "Що важливо знати про шокову травму". Працювали з фільмом «Політ довжиною в життя».

Заняття проводив викладач кафедри  педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту, президент ГО "Асоціація дитячих та сімейних психологів України", керівник ГО «Інститут режисованої фільмотерапії та фільмотренінгу», автор методу «Режисована фільмотерапія», член Ради Правління Національної психологічної асоціації Сергій Красін.

04 квітня 2023 року до Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки Молодіжний хаб спільно з викладачем академії Аллою Гейдел долучили дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитку академії, до написання радіодиктанту «Пес Патрон застерігає».

Онлайн_зустріч_до_Міжнародного_дня_птахів.pdf

4 квітня 2023 року професоркою кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради Одарченко Веронікою для вчителів початкових класів  Харківської  спеціалізованої  школи  І-ІІІ ступенів  № 99 Харківської міської ради в режимі онлайн був проведений майстер-клас «Цифрові освітні ресурси». 

4 квітня 2023 року на онлайн-платформі Zoom для здобувачів вищої освіти ОП Біологія та запрошених гостей було проведено студентський кругулий стіл «Птахи – окраса рідної природи» (до Міжнародногодня птахів). 

03 квітня 2023 року до Міжнародного дня птахів за ініціативою здобувачок освіти 31-по групи під керівництвом Олени БОРЗИК, докторки філософії, старшої викладачки кафедри природничих дисциплін було реалізовано та представлено проєкт «Перелітні птахи України» для загалу.  До участі у проєкті долучились і здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта. Результати проєкту репрезентовано у форматі інтерактивного плакату на цифровій платформі gеnially.

Meeting ID:    844 1352 1038

Passcode:       M4KUc5

31 березня 2023 року викладачі кафедри педагогіки, психології початкової освіти та освітнього менеджменту Юлія Блудова та Олена Ільїна провели творчий майстер-клас для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитку. 

30 березня 2023 року відбувся методичний калейдоскоп ідей «Проєктні технології в НУШ в умовах тривалого дистанційного навчання» для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Люботинської міської територіальної громади.

У рамках заходу Оленою БОРЗИК, докторкою філософії, старшою викладачкою кафедри природничих дисциплін проведено методичний онлайн-вебінар на тему «Використання онлайн-ресурсів для реалізації проєктної діяльності здобувачів початкової освіти на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ»».

програма.pdf

30 березня 2023 року відбулася настановча конференція щодо організації переддипломної практики здобувачів вищої освіти спеціальності 035 Філологія, 013 Початкова освіта. Під час зустрічі завідувач навчально-виробничої практики Юлія Місяк розповіла про особливості організації практики у воєнний час. Викладачі-керівники практики закцентували увагу на програмі практики, програмних результатах її проходження та підкреслили важливість практичної підготовки для формування компетентного фахівця. Окрім цього були надані методичні рекомендації щодо проходження та зразки звітної документації. Здобувачі вищої освіти мали можливість обрати базу практики згідно з власними побажаннями. 

28 березня 2023 року та 29 березня 2023 року відбулись засідання представників деканату з кураторами та старостами груп факультету щодо ефективної організації сесії, складання атестаційних екзаменів та обговорення умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році.

🎉Раді вітати з перемогою у Всеукраїнському конкурсі есе учнівської та студентської молоді  "Мій Шевченко" здобувачок вищої освіти 511 уф групи спеціальності 035 Філологія🎉

🔅Ібрагімову Уляну Азарівну з дипломом ІІ ступеня,  

🔅Жиденко Тетяну Олександрівну  з грамотою в номінації "Пророцтво Генія" 

🔅і їх керівницю - Чалу Анну Геннадіївну!

Інші 42 учасниці конкурсу від академії та структурних підрозділів нагороджені подяками. 

👏🏻Пишаємося нашими здобувачами вищої освіти і бажаємо нових перемог!

28 березня 2023 року здобувачі освіти спеціальності 013 Початкова освіта денної та заочної форм навчання мали можливість обговорити актуальні питання запровадження електронних освітніх ресурсів на уроках математики під час круглого столу «Використання електронних освітніх ресурсів на уроках математики в початковій школі».

Організаторами заходу були т.в.о. завідувача кафедри математики та фізики, викладач вищої категорії, викладач-методист Бган Тетяна Сергіївна та старший викладач кафедри математики та фізики, доктор філософії Фоменко Лариса Миколаївна.

З вітальним словом до присутніх звернулась декан психолого-педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор Бабакіна Оксана Олексіївна, яка відмітила актуальність та сучасність обговорюваних питань.

27 березня 2023 року кафедрою природничих дисциплін проведено віртуальну подорож оранжереями ботанічних садів Європи для здобувачів вищої освіти спеціальності 091 Біологія. Подорожуючи оранжереями Німеччини, Польщі, Естонії віртуальні екскурсанти знайомилися з різноманітними екосистеми нашої планети й відкривали секрети адаптацій різних видів і форм існування екзотичних рослин.

27 березня 2023 року для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 013 Початкова освіта (денна та заочна форми навчання), вчителькою початкових класів КЗО «НВК №106» ДМР Кульбач Людмилою Вікторівною було проведено тренінг №1 на тему: «Ключові компетентності НУШ. Які вони?» 

З вітальним словом до присутніх звернувся проректор з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, професор Степанець Іван Олексійович. Модераторами зустрічі виступили декан психолого-педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор Бабакіна Оксана Олексіївна та професор кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент, гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня спеціальності 013 «Початкова освіта» Кузнецова Оксана Вікторівна.

Упродовж лютого-березня 2023 року кафедра української філології та журналістики Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка до дня народження нашої видатної сучасниці Ліни Костенко проводила конкурс на краще читання поезії Ліни Костенко. А вже 25 березня оголосили результати, на основі яких ми щиро вітаємо нашу переможницю, яка посіла призове 3 місце 🥉серед 2300 учасників із усієї України - Ібрагімову Уляну Азарівну, здобувачку вищої освіти 511 уф групи психолого-педагогічного факультету спеціальності 035 Філологія. Інші здобувачі вищої освіти нашої академії нагороджені подяками за участь у конкурсі. Ми пишаємося нашими здобувачами вищої освіти! 

Висловлюємо щиру вдячність викладачам за підготовку учасників.  

23 березня 2023 року в онлайн-форматі старшим викладачем кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Ільїною Оленою Олексіївною був проведений майстер-клас для здобувачів освіти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради спеціальності 013 Початкова освіта, викладачів кафедр та вчителів початкових класів Харківської області з теми «Формування практичних навичок за допомогою Lego-технологій»

На початку зустрічі, з вітальним словом та побажаннями плідної та творчої роботи, звернулась декан психолого-педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор БАБАКІНА Оксана Олексіївна.

21 березня 2023 року відбувся за допомогою сервісу відеозв’язку Zoom майстер-клас Смірнової Ольги Сергіївни на тему: «Застосування  сучасних освітніх методів і прийомів при організації дистанційного навчання молодших школярів».  

Спікерка, Ольга СМІРНОВА, вчителька початкових класів Харківської гімназії N152 Харківської міської ради Харківської області, Переможець Міського конкурсу Учитель року 2023 в номінації «Початкова освіта» поділилася  зі здобувачами вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта досвідом своєї роботи з дітьми першого класу в умовах дистанційного навчання, презентувала інтерактивні методи та прийоми роботи з учнями, спонукала майбутніх колег до співучасті у майстер-класі. 

21 березня 2023 року у Міжнародний день людини з синдромом Дауна спільнота психолого-педагогічного факультету приєдналася до Світової акції на підтримку дітей із синдромом Дауна. Кожен бажаючий міг одягнути цього дня різні шкарпетки, і показати – бути не таким, як усі, не означає бути гіршим. 

Відзначайте Міжнародний день людини із синдромом Дауна правильно – познайомтеся із «сонячними» людьми ближче!

#Lotsofsocks

#KHGPA_HUB

14 та 21 березня 2023 року проходили спільні онлайн-лекції за допомогою сервісу відеозв’язку Google Meet зі здобувачами вищої освіти спеціальностей 013 Початкова освіта, 011 Освітні, педагогічні науки, 035 Філологія на теми: «Якісна школа - сучасний простір для комфортної освіти» та «Безпека освітнього кіберсередовища».

Лекторами виступили: кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради Юлія БЛУДОВА та кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Тетяна ПРИБОРА.

Модератор зустрічей: кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради Вероніка ОДАРЧЕНКО.

18 березня 2023 року доцент кафедри природничих дисциплін О.В. Філатова провела лекцію для школярів 8-11 класів Харківської гімназії № 46 ім. М. В. Ломоносова, що готуються до ІV туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.  

17 березня 2023 року здобувачі освіти психолого-педагогічного факультету мали можливість обговорити актуальні питання мовно-літературної освіти в Новій українській школі, що не передбачає запам’ятовування учнями визначень термінів і понять, а натомість забезпечує активне конструювання знань, формування умінь, уявлень через досвід практичної пошукової діяльності. До діалогу були залучені бакалаври спеціальностей Філологія, Початкова освіта й магістри спеціальності Філологія. 

15-16 березня 2023 року на базі кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту КЗ «ХГПА» відбувся цикл онлайн-івентів присвячених теоретичному і практичному досвіду з експертної діяльності в галузі освіти. У заході взяли участь більше 100 осіб: адміністрація та викладачі різних кафедр Академії, директори та вчителі закладів загальної середньої освіти, здобувачі освіти спеціальностей 011 Освітні педагогічні науки, 053 Менеджмент, 013 Початкова освіта.

15 березня 2023 року для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 053 Психологія був проведений психологічний тренінг «Перша психологічна допомога та емоційна стабілізація» ГО ACTION AGAINST HUNGER в рамках роботи лабораторії «Психологічного благополуччя особистості». 

15 березня 2023 року серед планових заходів академічної мобільності кафедри української лінгвістики, літератури та методики навчання ХГПА здобувачі освіти бакалаврату спеціальності 035 Філологія і магістратури за спеціалізацією 035.033 слов’янські мови та літератури (переклад включно, перша – польська) мали чудову нагоду слухати гостьову лекцію доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри українознавства і лінгводидактики ХНПУ імені Г.С. Сковороди Олени Маленко на тему "Наше мовне сьогодення: «своє» VS «чуже»". 

Станом на 15 березня 2023 року в межах внутрішньої академічної мобільності для здобувачів 3-го курсу спеціальності 091 Біологія проведено п'ять практичних занять з вибіркового освітнього компонента "Рослини в пробірці: одержання та можливості використання" 

Практичні заняття проводила м.н.с. відділу генної інженерії Інституту фізіології рослин і генетики НАНУ, аспірант кафедри інтродукції та фізіології рослин біолого-екологічного факультету ДНУ імені Олеся Гончара Броннікова Лариса Іванівна.

13 березня 2023 року відбулася творча зустріч здобувачів вищої освіти психолого-педагогічного факультету, викладачів кафедри української лінгвістики, літератури та методики навчання, викладачів кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту з випускницею 2000 р. спеціальності «Початкова освіта» Оленою Лисих. На сучасному етапі спікерка є засновницею та ведучою Клубу переговорів, експерткою з переговорів, бізнес-тренеркою, коучем, автором книг з психології, зокрема «Щоденник переговорів». Пані Олена продемонструвала авторський метод «ІІІМ» (інтуїтивно-інтегрально-інструментальний метод впливу на переговорах).

На початку зустрічі з привітальним словом до учасників звернулася декан психолого-педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор Оксана Бабакіна.

Оксана Олексіївна підкреслила, що ми завжди пишаємось здобутками наших випускників!

13 березня 2023 року для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 053 Психологія був проведений психологічний тренінг «Перша психологічна допомога та емоційна стабілізація» ГО ACTION AGAINST HUNGER в рамках роботи лабораторії «Психологічного благополуччя особистості».

 Тренери: 

Кирило Кривошей - психосоціальний працівник, випускник академії спеціальності 053 Психологія. 

Юлія Дікалова - менеджер  програми з психосоціальної підтримки в Харкові.

11 березня 2023 року доцент кафедри природничих дисциплін О.В. Філатова провела лекцію для школярів 8-11 класів Харківської гімназії № 46 ім. М. В. Ломоносова, що готуються до ІV туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Тема лекції: «Анатомічна будова осьових органів рослин».

Цикл онлайн-івентів

«Експертна діяльність в галузі освіти: зваженість, обізнаність, досвід»

15-16 березня 2023 року о 18.00 на базі кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради відбудеться цикл онлайн-івентів, присвячених експертній діяльності в галузі освіти. Метою зустрічей є підвищення рівня обізнаності здобувачів вищої освіти про експертну діяльність в галузі освіти; сприяння поглибленню та розширенню компетентностей освітнього експерта; здійснення обміну досвідом реалізації експертної діяльності у закладах освіти різних рівнів.

Поділитися досвідом запрошені експерти з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, експерти Державної служби якості освіти з вивчення практичного досвіду педагогічних працівників та експерт з інституційного аудиту.

Online-канал зустрічі: Платформа Zoom. 

Лінк зустрічі: https://us04web.zoom.us/j/72356257347?pwd=Occ3Daa8EajiSZQjSgkyIXDrwbXEeT.1 

Програма_зустрічі_Експертна_діяльність_15_16_03.doc

07 та 10 березня 2023 року для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 013 Початкова освіта був проведений психологічний тренінг «Перша психологічна допомога та емоційна стабілізація» ГО ACTION AGAINST HUNGER в рамках роботи лабораторії «Психологічного благополуччя особистості».

 Тренери: 

Кирило Кривошей - психосоціальний працівник, випускник академії спеціальності 053 Психологія. 

Юлія Дікалова - менеджер  програми з психосоціальної підтримки в Харкові. 

10 березня 2023 року в конференц-залі Академії відбулося нагородження переможців і призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022-2023 навчальному році.

Дипломи переможцям та подяки керівникам вручила Галина Федорівна Пономарьова, докторка педагогічних наук, професорка, заслужена працівниця народної освіти України, Почесна громадянка Харківської області, ректорка Академії.

Вітаємо наших молодих науковців та їх наукових керівників!

Щороку 9 березня українці відзначають день народження Тараса Григоровича Шевченка - Великого Кобзаря, геніального поета і художника.

Сьогодні - у часи потрясінь та повномасштабної війни, слова Шевченка як ніколи актуальні. В його рядках знаходимо силу, віру і наснагу. Прикладом Шевченка надихається багато людей, його пророчі слова дають сили і нашим героям-захисникам.

У рамках "Шевченківських днів" у закладі освіти пройшли тематичні заходи.

До 209-річчя з дня народження національного філософа-поета Тараса Шевченка здобувачі творчо та креативно попрацювали над створенням асоціативного грона до слова "Тарас Шевченко". 

02 березня 2023 року до річниці з повномасштабного вторгнення рф в Україну для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальностей 013 Початкова освіта, 073 Менеджмент та 011 Освітні, педагогічні науки кураторами академічних груп Павловою Оленою Геннадіївною та Литвин Валентиною Анатоліївною було проведено спільний виховний захід «Честь і слава незламним!». Організатором та модератором заходу заходу була кандидат педагогічних наук, доцент, старший викладач кафедри Павлова Олена Геннадіївна.

01 березня 2023 року відбувся майстер-клас Ахметової Лілії Фирдинантівни на тему: «Використання креативних завдань для формування критичного мислення та розвитку творчих здібностей молодших школярів».  

Спікерка, Лілія Ахметова, вчителька початкових класів Харківського ліцею N89 Харківської міської ради, Лауреат першого туру Всеукраїнського туру Учитель року-2023 та Лауреат Міського конкурсу Учитель року 2023 в номінації «Початкова освіта», випускниця Харківської гуманітарно-педагогічної академії (тоді інститут)  2007 року  поділилася  зі здобувачами вищої освіти психолого-педагогічного факультету спеціальностей 013 Початкова освіта та 011 Освітні, педагогічні науки власним досвідом роботи з даної проблеми, презентувала інтерактивні методи та прийоми роботи з дітьми,  спонукала майбутніх колег  до активної співпраці.

1 березня 2023 року на платформі Zoom відбулася педагогічна лабораторія «Онлайн-інструменти сучасного педагога в освітньому середовищі» для викладачів-початківців за участі докторки філософії, старшої викладачки – Олени БОРЗИК.

Під час зустрічі було розглянуто особливості дистанційного навчання, основні проблеми та фактори, що ускладнюють цей процес. Поговорили про цифрові ресурси, які можна використовувати під час синхронного та асинхронного режимів навчання.

Олена Богданівна поділилася своїм досвідом з викладачами-початківцями щодо використання інструментів дистанційного навчання. Були розглянуті особливості роботи в таких додатках: Wizer.me, WordWall, Jamboard, Genially та Google презентації.

У рамках академічної мобільності й обміну досвідом між гуманітарно-педагогічними вишами доктор філологічних наук, професор кафедри української лінгвістики, літератури та методики навчання Міняйло Роман Вікторович 28 лютого 2023 року провів гостьову лекцію «Фразеологія: розділ мовознавства і поклик серця...» для викладачів і студентів навчально-наукового інституту педагогіки і психології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Були присутні й студенти спеціальності «спеціальна освіта» ХГПА. 

24 лютого 2023 року здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія та викладачі психології були присутні на зустрічі зі всесвітньо відомою психоаналітикинею Ненсі Мак-Вільямс, яка провела відкриту лекцію для Національної психологічної асоціації та психологів України "Для моїх українських колег з нагоди болісної річниці: деякі сердечні ідеї для підтримки практики в час війни". 

24 лютого 2023 року було проведено тренінг «Тімбілдінг як ефективний засіб формування командного духу в дитячому колективі» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 013 Початкова освіта. Спікером тренінгу була випускниця Академії - Кривенко Юлія Олександрівна, яка зараз працює учителем початкової школи Комунального закладу "Харківська гімназія № 6 "Маріїнська гімназія" Харківської міської ради Харківської області. Юлія є переможницею міського етапу конкурсу на кращий дистанційний курс у номінації "Початкова освіта", переможницею ІІ Міжнародного конкурсу для вчителів "Українознавчі пріоритети освітнього процесу" та дипломанткою фестивалів інноваційних уроків зі спеціальності «Початкова освіта». 

Пишаємося нашими випускниками та дякуємо за плідну співпрацю!  

До річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну для майбутніх бакалаврів біології проведено інтерактивну лекцію «‎Великий народе великої країни...»‎ .

До річниці широкомасштабного вторгнення росії в Україну студенти-філологи долучилися до проведення круглого столу «Український культурний простір під час російсько-української війни».

Здобувачі окреслили мапу незламності українців шляхом занурення в різноманітні культурні проєкти, реалізовані як в Україні, так і за кордоном. Не оминули своєю увагою діяльність кінорежисерів та труднощі, з якими вони зіштовхуються. Розповіли про зміни в дизайні одягу, творчість ілюстраторів під час війни, діяльність музикантів, українських коміків, які працюють в жанрі стендап за кордоном. Згадали про численні культурні акції, організовані на підтримку України.

Культура стала на захист України із перших днів війни, як вона це робила й протягом тривалого часу в ХІХ та ХХ столітті. Увесь світ зрозумів, що словами можна плакати, звуками пісень кричати про біль та боротьбу, жовто-блакитними фарбами промовляти про свою незламність. 

23 лютого 2023 року на платформі Zoom викладачами кафедри Оленою Акімовою та Веронікою Одарченко проведено педагогічний тренінг «Благополуччя для майбутніх педагогів – дієві інструменти підтримки» зі здобувачами освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 013 Початкова освіта та другого (магістерського) рівня спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.  

22 лютого 2023 року здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія та викладачі психології відвідали семінар "Догляд за собою психотерапевта в терапевтичному процесі" спікером якого була майстер-тренер з Румунії - Оана Бодор. 

Працює в приватній практиці в Брашові, Румунія, майстер-тренер та супервізор з позитивної психотерапії. 

22 лютого 2023 року у рамках внутрішньої академічної мобільності для здобувачів 2-го курсу спеціальності 091 Біологія проведено  лекційне заняття з освітнього компонента "Біохімія" на тему: "Нуклеїнові кислоти".

Лектор - Сукач Олександр Миколайович, доктор біологічних наук, провідний науковий співробітник відділу кріобіохімії Інституту проблем кріобіології і кріомедицини НАН України.

Викладачі кафедри та студенти-філологи взяли участь в онлайн марафоні "Мова єднає націю"

Результатом якого стали єдине відео декламування поезій та карта єдності.

Учасники продемонстрували свої таланти та вкотре довели, що наша нація об'єднана українською мовою, любов'ю до Батьківщини та жагою до ПЕРЕМОГИ!

Все буде Україна!

22 лютого 2023 року викладачами кафедри Одарченко В. І. та Кузнецовою О. В. для здобувачів освіти 311 ПО групи (галузь знань 01 Освіта/Педагогіка, спеціальність 013 Початкова освіта, освітній ступінь бакалавр) було проведено бінарне заняття з освітніх компонентів «Дидактика. Школознавство» та «Засоби дистанційної освіти» на тему: «Сучасні онлайн-сервіси для відеоконференцій». 

21 лютого 2023 року Оксана ПАЛЬЧИК, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри природничих дисциплін Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради, провела онлайн-лекцію «Популяційна екологія» з ОК «Загальна екологія» для здобувачів вищої освіти 3 курсу ХНПУ ім. Г.С. Сковороди (спеціальність 014 Середня освіта. ОП : Біологія та валеологія в закладах освіти) (обсяг 2 години, 0,07 кред. ЄКТС).

Викладач дисципліни від ЗВО-партнера – Яна БАЧИНСЬКА, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри зоології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.

Викладачі кафедри української лінгвістики, літератури та методики навчання разом зі здобувачами вищої освіти відзначають Міжнародний день рідної мови, як і кожна культурна людина, яка усвідомлює, що мова є безцінним надбанням людства. 

Міжнародний день рідної мовидень, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі. У  Комунальному закладі «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради   здобувачі вищої освіти разом із викладачами долучилися до святкування. Цікава вікторина, читання поезій не залишили нікого байдужими. 

20 лютого 2023 року в рамках навчальної дисципліни "Психологія особистості" в групі 211-пп старшим викладачем кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Нежутою Аліною Вікторівною було проведено практичне заняття "Психологічні техніки самодопомоги в стресовій ситуації (антистресова аптечка)". 

20 лютого 2023 року кафедрою української лінгвістики, літератури та методики навчання була проведена гостьова лекція "Сучасна українська поезія очима студентів-журналістів в Україні та Польщі", присвячена творчості поетів Нью-Йоркської групи і нашого земляка Сергія Жадана.

17 лютого 2023 року для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки та 073 Менеджмент було проведено тренінг «Тімбілдінг як один із ефективних методів управління колективом». На заході були присутні гарант ОП Освітні, педагогічні науки Бєляєв Сергій Борисович, доктор педагогічних наук, професор; гарант ОП Менеджмент Бабакіна Оксана Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор; модератор зустрічі, куратор 511 опн групи Литвин Валентина Анатоліївна, доктор філософії, доцент. 

Спікером тренінгу була випускниця Академії - Кривенко Юлія Олександрівна, яка зараз є аспіранткою Академії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, працює учителем початкової школи Комунального закладу "Харківська гімназія № 6 "Маріїнська гімназія" Харківської міської ради Харківської області. Юлія є переможницею міського етапу конкурсу на кращий дистанційний курс у номінації "Початкова освіта", переможницею ІІ Міжнародного конкурсу для вчителів "Українознавчі пріоритети освітнього процесу" та дипломанткою фестивалів інноваційних уроків. 

Дякуємо за співпрацю нашій випускниці, майбутній докторці філософії. 

17 лютого 2023 року для здобувачів освіти, науково-педагогічних працівників та співробітників академії  було проведено гостьову лекцію до "Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні", "Дня спротиву окупації АРК та м. Севастополя" та річниці широкомасштабної збройної агресії РФ проти України.

Лекторка - Юлія Тахтаулова, керівниця Північно-Східного відділу Українського інституту національної пам'яті, кандидатка історичних наук.

17 лютого 2023 року, в умовах співробітницва з закладом ЦДУ імені В. Винниченка, здобувачі вищої освіти спеціальностей: 013 Початкова освіта, 011 Освітні, педагогічні науки, 035 Філологія та викладачі психолого-педагогічного факультету були запрошені на творчу зустріч з композитором зі світовим ім’ям Найджелом Осборном. 

🔔 Шановні викладачі та здобувачі вищої освіти❗️🔔

📖 Запрошуємо вас відвідати гостьову онлайн-лекцію «Популяційна екологія» з ОК «Загальна екологія» для здобувачів вищої освіти 3 курсу ХНПУ ім.Г.С.Сковороди (спеціальність 014 Середня освіта. ОП : Біологія та валеологія в закладах освіти), яка відбудеться 21.02.2023 р. о 9:30.

✅Лекторка: Оксана Олександрівна Пальчик, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри природничих дисциплін Комунального закладу "Харківської гуманітарно-педагогічної академії".

🌐 Посилання на конференцію:

https://meet.google.com/fse-tghn-wgd

🔑 PIN-код: 552 827 541 4720#

❗️ Додатковий номер: https://tel.meet/fse-tghn-wgd?pin=5528275414720

🎊 Чекаємо усіх охочих!

16 лютого 2023 року проведено Всеукраїнський методологічний семінар «Цифрові ресурси для вчительства. Чому принцип «чим більше – тим краще» не працює?»

У заході взяли участь викладачки кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту О.М. Акімова, Ю.О. Блудова, О.А.Єрьоменко, О.О. Ільїна, О.В. Кузнецова, В.І. Одарченко, Н.В. Ткачова, І.М. Толмачова.

Організатори семінару: Міністерство освіти і науки України, Державна установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання і спорту МОН України, Центр освітнього консультування, ГО «Ukraine Active», МБО «Лідер якості».

16 лютого 2023 року, у День Єднання об 11:00 відбулася гостьова лекція Тетяни Сасіної, старшої наукової співробітниці Комунального закладу «Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова». 

У лекції йшлося про історію Державного Герба України, присвячену відзначенню Дню Державного Герба України 19 лютого 2023 року. 

16 лютого 2023 року здобувачі освіти спеціальності 013 Початкова освіта та викладачі кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту відвідали майстер-клас вчителя початкових класів Кульбач Людмили Вікторівни на тему: "Використання інструментів дистанційного навчання в умовах війни". 

13 лютого 2023 року відбувся віртуальний освітній коворкінг  "ЖІНКИ-БІОЛОГИ: ОДВІЧНЕ ПРАГНЕННЯ ДО НАУКИ"

Метою проведення заходу було заохочення майбутніх бакалаврів біології до розвитку української науки, опанування способів обміну досвідом, ідеями, професійними навичками; формування у здобувачів вищої освіти комунікативної компетентності, навичок Soft skills. 

11 лютого 2023 року за підтримки ЮНЕСКО та спеціальної структури ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок відзначається Міжнародний день жінок та дівчат у науці, маючи на меті сприяння повноцінному та рівному доступу жінок та дівчат до участі в науці. 

З нагоди свята 11 лютого відбувся круглий стіл «Жінки в педагогічній науці: Харківські наукові школи», який організувала кафедра педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту. 

До заходу були залучені здобувачі вищої освіти психолого-педагогічного факультету, що навчаються за спеціальностями: 013 Початкова освіта; 011 Освітні, педагогічні науки; 035 Філологія. 

Тема: Тренінг «Тімбілдінг як один із ефективних методів управління колективом» 

Час: 17 лютого 2023 11:00 AM Київ 

Під'єднатись до конференції Zoom 

https://us04web.zoom.us/j/79694623854?pwd=adenTQABYX6laDnuCBmxHKyumbl8vb.1 

Ідентифікатор конференції: 796 9462 3854 

Код доступу: 2023

10 лютого 2023 року до  Дня жінки в науці студенти-філологи психолого-педагогічного факультету долучилися до проведення круглого столу «Постать української жінки в науковому та мистецькому контексті». 

9 лютого 2023 року з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат у науці за вагомі досягнення у науково-дослідній роботі грамотами Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради були нагороджені викладачі психолого-педагогічного факультету.  

Запрошуємо всіх охочих відвідати

віртуальну виставку, де Ви відкриєте для себе нові імена українських жінок-науковиць, які зробили прорив у науці і прославились на весь світ.


І це лише 16 науковиць! Насправді, таких жінок багато – було, є і буде!


Приємного занурення у світ науки!


Лінк: https://cutt.ly/F3jWoGT

06-07 лютого 2023  року викладачі психології відвідали двохденний вебінар "РОБОТА З ВТОРИННОЮ ТРАВМОЮ", влаштований Національною психологічною асоціацією. Спікер з Інституту Хедінгтон - Аліса Шруба, клінічна психологиня в США. Протягом двох днів отримали інформацію про вторинну травму та про досвід, як вони працюють з цим в своїй практиці.

06 лютого 2023 року на онлайн-платформі Zoom для здобувачів вищої освіти ОП Біологія та запрошених гостей було проведено кргулий стіл «Онкологічні захворювання та онкогенні чинники» (до Всесвітнього дня боротьби із раком).

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради повсякчас орієнтований на зміцнення міжнародних зв’язків академії у світовому освітньому й науковому товаристві. Задля цього виш проводить кропітку системну роботу.

Черговим заходом стало проведення 3 лютого 2023 року в стінах закладу в онлайн форматі зустрічі, на якій очільниця відділу міжнародних звʼязків та академічної мобільності Юліана Дьоміна ознайомила здобувачів бакалаврських і магістерських освітньо-професійних програм та всіх інших присутніх на заході зацікавлених осіб із сайтами, на яких розміщено відомості про конкурсні, грантові й стипендіальні програми, з алгоритмами пошуку інформації й подання заявок.

3 лютого 2023 року о 10:30 відбудеться онлайн-вебінар «Особливості зовнішньої і внутрішньої академічної мобільності в умовах воєнного часу» для здобувачів вищої освіти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

Лектор: Юліана ДЬОМІНА, начальник відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності.

Технічне забезпечення: платформа Zoom.

ПОСИЛАННЯ НА ВЕБІНАР

Join Zoom Meeting

https://us04web.zoom.us/j/8993421529?pwd=xlc7sQTCKjqWgzXh29FuCfsW6h3kN0.1

Meeting ID: 899 342 1529

Passcode: T9Z3pi

30 січня 2023 року на онлайн-платформі Zoom для здобувачів вищої освіти ОП Біологія та запрошених гостей було проведено науково-практичний онлайн-семінар «Автостопом біоінформатикою».

Мета науково-практичного семінару – визначити теоретичний аспект сучасного стану та перспективи використання біоінформаційних методів у науково-дослідній діяльності здобувачів вищої освіти, а також формування практичних фахових компетентностей у порівлянльній філогенетиці з використанням бази даних GenBank та програми MEGA X.

Під час семінару розглянуто роль біоінформатичних методів у різних галузях біологічних досліджень, загальні методи роботи з базами даних та моделювання, а також виконано порівняння геномів найбільш визначних ліхенезованих грибів, включаючи етапи пошуку даних, вирівнювання послідовностей та кластеризацію кількома методами з перевіркою статистичної значущості одержаних кладограм.

29 січня 2023 року для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки було проведено захід «Організація безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану» в межах академічної мобільності учасників освітнього процесу в закладах вищої освіти спільно з Національним університетом цивільного захисту України для популяризації правил поводження під час повітряних тривог, евакуації, перебування у сховищі чи укритті. 

Спікерами заходу були представники кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту КЗ «ХГПА» ХОР - гарант ОП 011 Освітні, педагогічні науки, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри Бєляєв Сергій Борисович, куратор групи, доктор філософії, доцент, доцент кафедри Литвин Валентина Анатоліївна; представники Національного університету цивільного захисту України - доктор технічних наук, доцент, доцент кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища Кондратенко Олександр Миколайович, здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня спеціальності 183 Технології захисту навколишнього середовища Коваленко Світлана та старший лейтенант служби цивільного захисту Краснов Вячеслав. 

27 січня 2023 року зі здобувачами 411-бп групи було проведено виховний захід до МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ та ПАМ’ЯТІ ПОДВИГУ ГЕРОЇВ КРУТ.  

23 січня 2023 року почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, відданість справі в умовах війни та з нагоди Дня Соборності України нагороджена випускниця 2022 року спеціальності 073 Менеджмент Марія ПІШОХА

Пишаємось нашими випускниками!

22 січня 2023 року здобувачами освіти психолого-педагогічного факультету Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради та Харківського фахового педагогічного коледжу разом з кураторами груп (Акімова Олена, Блудова Юлія, Одарченко Вероніка, Кузнецова Оксана, Корсікова Катерина, Ільїна Олена) були підготовлені грунтовні доповіді, презентації та відео матеріали щодо відзначання проголошення Української Народної Республіки та Акту Об'єднання українських земель. У кінці заходу було створено ланцюжок ЄДНОСТІ. 

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято ще раз нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремо Східної і Західної України, а є єдина держава і ми - єдиний народ! Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків. 

Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня соборності, уже незалежної України!

22 грудня 2022 року кафедрою української лінгвістики, літератури та методики викладання було організовано гостьову лекцію з методики викладання мови як іноземної. Лектор - викладач Державного загальноосвітнього коледжу м. Мюнхена (Німеччина) Вікторія Зарапіна. Здобувачі освіти та викладачі академії мали змогу дізнатися про тонкощі практичної роботи з іноземцями, які вивчають мову. Вікторія розповіла про методики, які застосовує, викладаючи німецьку мову в школі й коледжі, зокрема про застосування театральних вистав. Особливий інтерес викликала розповідь про способи усунення непорозумінь, спричинених різницею менталітету, культурними особливостями іноземних учнів. Наприкінці лекторка відповіла на численні питання студентів і викладачів. 

20 січня 2023 року зі здобувачами вищої освіти спеціальності 091 Біологія проведено виховний захід до Дня Соборності України. 

Минулий рік видався надскладним, але незважаючи ні на що, Ми вистояли! Не втратили віри та мужності. Натомість стали незламними та нездоланними. Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку ми виборюємо щодня.

Отже, нехай у Новому 2023 році у Ваших домівках завжди панує тепло та затишок, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього! Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба над усією Україною! Нехай серце завжди пишається нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

З нагоди Міжнародного дня волонтера Харківський міський голова Ігор Терехов, 2 грудня привітав молодь міста. За активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, надання допомоги мешканцям міста Харкова під час воєнного стану Подяку міського голови отримала здобувачка вищої освіти 511 ОПН групи, спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки - Дарина МАРИНЕНКО. Дарина активно займається волонтерством із початком повномасштабної війни разом з волонтерською організацією «РУХ ВІЛЬНИЙ ХАРКІВ», допомагає харків’янам, жителям області та військовим. 

МАРИНЕНКО Дарина: «Наша організація вже допомогла понад півмільйону жителів їжею, ліками, гуманітарними наборами. 

За час роботи ми передали військовим близько 5000 необхідних речей та техніки: це і машини, і дрони, тепловізори, каремати та спальники, бронежилети та турнікети, тактичні аптечки та ліки та інші одиниці різних позицій для потреб ЗСУ. Також, передали більше 30 тонн гуманітарної допомоги та ≈ 700 л палива. 

Нині, ми займаємось допомогою на деокупованих територіях: наші волонтери їздять в населені пункти, куди не доїжджає допомога, так як там все ще постійні обстріли і небезпека. 

Підтримуємо дітей та сім’ї, які евакуювались в Харків з небезпечних територій: наприклад, пару днів тому відвезли 40 подарункових наборів на свято для діток з деокупованих територій.

Також, наша організація постійно підтримує військових. Зараз в нас триває збір на 200 теплих комплектів для ЗСУ та 15 пар тактичного взуття для спец підрозділу. 

Наша організація - це харків’яни, які безмежно люблять своє місто та людей. І ми кожен день робимо все можливе, щоб перемога була завтра».

26 листопада здобувачі освіти психолого-педагогічного факультету доєднались до акції "Запали свічку".

З нагоди Дня пам'яті до українців звернувся президент Володимир Зеленський. "Українці пройшли через дуже страшні речі. І попри все зберегли здатність не підкорюватися та свою волелюбність. Колись нас хотіли знищити голодом, тепер – темрявою та холодом. Нас не зламати. Наш вогонь не згасне. Ми знову переможемо смерть", - написав він. 

Харківський міський голова Ігор Терехов, 18 листопада, привітав молодь з Днем студента. За активну громадянську позицію, високі досягнення в навчанні, участь у науковій та громадській діяльності, формування інтелектуального потенціалу України Подяку міського голови отримала Голова Студентської ради психолого-педагогічного факультету, здобувачка вищої освіти 412 ПО групи Єлизавета ЛИТВИН. 

17 листопада до першого студентського «ONLINE QUIZ», організованого Харківським міським центром дозвілля долучилось 19 студентських команд з 14-ти закладів освіти міста Харкова, серед яких було 5 команд від нашого факультету. Директор Департаменту у справах сім’ї , молоді та спорту Олександр Власенко привітав учасників із Днем студента, який відзначався цього дня, та побажав їм успіхів у турнірі. За результатами змагань  було визначено трьох переможців: перше місце посіла команда Харківської гуманітарно-педагогічної академії «Знала, але забула», яка представляла спецальність 013 Початкова освіта: Катерина БЕСКОРОВАЙНА, Вікторія КОНЄВА, Ангеліна СТЕПАНЕНКО, Ніка ЧЕРНЯЄВА, Анна ПРАСОЛ; третє - команда «Психея», яка представляла спеціальність 053 Психологія: Євген ОНЄГІН, Валерія КЛИМЕНКО, Анастасія ТИЩЕНКО, Любов КОЛОДЬКО, Анастасія КРАПИВКО, Ганна ХОМЕНКО. 

Вітаємо наших переможців!

Колектив психолого-педагогічного факультету вітає всіх здобувачів освіти 

з Міжнародним днем студента!!!

Студентство –  кращий період життя. Бажаємо вам відчути на собі всі його принади. Нехай навчання дається легко, іспити здаються швидко, а вільного часу буде все більше. Бажаємо вам направляти весь присутній ентузіазм в потрібне русло. Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам’яті незгладимий слід радісних і позитивних вражень.

Все буде Україна!!!

Мова об'єднує! 

09 листопада українці вшановують пам’ять Преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. І саме сьогодні, в День української писемності та мови, викладачі кафедри української лінгвістики, літератури та методики навчання, здобувачі вищої та фахової передвищої освіти Академії та структурних підрозділів і всі охочі долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який об’єднав українців у всьому світі навколо рідної мови. 

Цьогоріч диктант читала відома народна артистка, Герой України Ада Роговцева. Автор тексту – українська письменниця і режисерка Ірина Цілик. «Розкажи мені про свій дім» – такою була тема 22 Радіодиктанту національної єдності. 

В умовах повномасштабної збройної агресії українська мова стала стратегічною зброєю, символом незламності та віри! Розмовляти українською, мовою сильної та незламної нації, – модно та престижно!!! 

Дякуємо усім небайдужим до українського слова. В єдності наша сила. Ми – непереможні! 

Все буде Україна!

8 листопада відбувся захід «Дегустуємо українську мову!», присвячений Дню української писемності та мови. Цьогоріч це свято набуває особливого звучання, а тому немає потреби вкотре наголошувати: мова має значення!

Метафорична назва цього заходу підкреслює витонченість, надзвичайно вишуканий смак, привабливість української мови. Учасники дегустували тексти раннього Павла Тичини, Миколи Хвильового, Анатолія Камінчука, Оксани Забужко, Ірини Рубець. Здобувачі освіти декламували вірші, слухали музичні композиції, брали участь в обговоренні питань щодо значущості української мови в житті сучасної людини. Слово є потужним маркером ідентичності, указує на зв'язок людини з культурою української спільноти.

Уклінно дякуємо учасникам за цікавий комунікативний захід!

Незважаючи на складні воєнно-економічні умови 4 листопада здобувачі вищої освіти освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти Філологія. Польська мова та література. Українська мова та література разом із викладачами були учасниками VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Українська мова у світі». Раз на два роки Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» організовують такий захід.

Під час конференції учасники обговорили найактуальніші мовні питання. Також мали змогу прослухати виступи панельної дискусії на тему «Українська мова як світова: реальна перспектива чи фантазія?» за участю відомих науковців і громадських діячів.

27-29 жовтня 2022 року здобувачі вищої освіти психолого-педагогічного факультету спеціальності 053 Психологія брали участь у конкурсі есе з Психології, який проходив у рамках VI Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю для професійного вдосконалення психологів. 

Вітаємо здобувачів освіти із  отриманими результатами!!!

Із 24 жовтня до 29 жовтня здобувачі вищої освіти освітніх програм: першого (бакалаврського) рівня Українська мова та література та другого (магістерського) рівня вищої освіти Філологія. Польська мова та література. Українська мова та література  з приємністю долучилися до участі в марафоні до дня народження освітнього центру "Я І МОЯ ШКОЛА". Зручно, цікаво , креативно - це те, що подобається сучасним здобувачам вищої освіти.

28 жовтня відбулася онлайн-виставка «Happy Helloween» організована викладачами кафедри природничих дисциплін.

Після того, як Хелловін почав активно відзначатися з XIX століття в США і Канаді, він поширився у всьому світі завдяки впливу американської культури, при цьому існує ряд регіональних відмінностей. Сьогодні Helloween – сучасне свято, яке щорічно відзначається 31 жовтня у більшості країн світу.

Не так давно звичай святкування Helloween прийшов і в Україну, а традиції – активно переймають здобувачі академії. Студентами Академії було представлено фото виготовлених композицій із природних матеріалів.

Вітаємо з заслуженою перемогою! Ми впевнені, що досвід участі в цьому конкурсі багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

Студентська рада факультету пропонує здобувачам вищої освіти взяти участь у:

26 жовтня 2022 року для здобувачів заочної форми навчання спеціальності 013 Початкова освіта був розпочат цикл тренінгів «Початкова освіта» в контексті ідей Нової української школи».

Перший тренінг на тему: «Ефективне і безпечне освітнє середовище – сучасний простір для комфортного навчання дітей» провела Блудова Юлія Олександрівна.

Увага акцентувалась на одній з основних концептуальних засад реформування в межах Нової української школи - створенні сучасного освітнього середовища, яке сприятиме творчому розвитку й мотивації учнів до навчання. 

Здобувачі дізнались на що насамперед варто звернути увагу під час організації нового освітнього простору, якими нормативним документами керуватися та яким обладнанням варто забезпечити навчальні осередки в початковій школі.

Під час роботи в сесійних залах, майбутні вчителі обговорили позитивні та негативні варіанти розміщення парт в класі, а також спробували організувати ідеальний сучасний клас за вимогами НУШ.

24 жовтня 2022 р. директоркою бібліотеки Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради Самойловою Світланою для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 091 Біологія було проведено віртуальний дайджест до бібліотеки.

У ході зустрічі майбутні бакалаври біології 1-4 курсів ознайомилися з рекомендаціями щодо користування бібліотечним фондом, зокрема: академічними пошуковими системами, електронними навчально-методичними комплексами освітніх компонентів, матеріалами віртуальних виставок, цифровим репозиторієм, періодичними виданнями, буктрейлерами тощо. А також, було представлено нормативно-правову базу щодо дотримання академічної доброчесності, актуальні ресурси для запобігання недоброчесних практик під час освітнього процесу здобувачів в академії.

24 жовтня світ відзначає Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй .

Організація Об’єднаних Націй живе в серці і свідомості кожного громадянина як організація, здатна покласти край насильству і укоренити терпимість, сприяти розвитку і забезпечити рівність, захистити права людини і зменшити масштаби бідності. Працюючи на повну силу, ООН сприяє здійсненню цих високих сподівань людства. Святкування Дня Організації Об’єднаних Націй є ствердженням нашої віри в ці сподівання людства.

21 жовтня о 17:30  здобувачі вищої освіти освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти Філологія. Польська мова та література. Українська мова та література разом із викладачами-керівниками практики Наталею Демченко і Анною Чалою відвідали вебінар від «Школи успіху» «Використання маршрутних листів на уроках української мови та літератури» спікерки Тетяна Бутурлим.

Метелики, намисто, цукерки, стакан кави... На що вас навіюють ці слова??? Красиво і смачно, так??? Але мова йдеться тут про замасковані вибухонебезпечні предмети. Так, сьогодні, 19 жовтня, для здобувачів освіти психолого-педагогічного факультету КЗ "ХГПА" ХОР відбулася відкрита лекція, присвячена порядку дій та правил поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, яку провів доцент кафедри тактики, кандидат технічних наук, полковник Національної академії Національної гвардії України Пащенко Віктор Володимирович. Завдяки лекції, було з'ясовано, як визначити ці предмети, як діяти, куди звертатися. 

Будьте уважними та не ризикуйте життям!!! Бережіть себе!!!!

18 та 19 жовтня практичним психологом Аліною ЄНОЮ було проведено тренінг на тему: "Психологічний клімат в групі" зі здобувачами вищої освіти освітнього ступеня "магістр" спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки та 035 Філологія відповідно. 

18 жовтня 2022 року для першокурсників психолого-педагогічного факультету академії та фахового педагогічного коледжу Самойловою Світланою Борисівною проведене знайомство із сайтом бібліотеки. Здобувачі освіти дізнались про історію бібліотеки, про ресурси та систему каталогів і картотек, електронний навчально-методичний комплекс, періодичні видання, навчальну та художню літературу.

18 жовтня практичними психологами Аліною ЄНОЮ та Мариною НАДТОЧИЙ було проведено тренінг на тему: "Психологічний клімат в групі. Розвиток комунікативних навичок" зі здобувачами вищої освіти 111 пп групи. 

14 жовтня 2022 року  директоркою бібліотеки Комунального закладу «Харківська гуманітарно - педагогічна академія» Харківської обласної ради Самойловою Світланою був проведений віртуальний дайджест до бібліотеки КЗ "ХГПА" ХОР для здобувачів вищої освіти магістерського рівня.

У ході зустрічі  були схарактеризовані рекомендації по користуванню фондами бібліотеки, електронними навчально-методичними комплексами освітніх компонентів, цифровим репозиторієм, доступом до періодичних видань, академічними пошуковими системами, матеріалами віртуальних виставок, букс трейлерами видань тощо. 

Магістри були ознайомлені із нормативно-правовими засадами академічної доброчесності у сучасному науково-освітньому просторі, із можливостями ресурсів для запобігання недоброчесних практик.

1665760664586340.docx

14 жовтня 2022 року викладацький склад кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту та здобувачі освіти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради у межах програми Erasmus+ провели наукову зустріч з теми «Європейські практики психолого-педагогічної підтримки здобувачів освіти в умовах воєнного стану», метою якої було охарактеризувати стан, перспективи, шляхи реалізації   європейських практик психолого-педагогічної підтримки здобувачів освіти; проаналізувати  основні аспекти модернізації освітнього простору країн-партнерів програми Еразмус+ відповідно до умов воєнного стану в Україні.

Здобувачами освіти було досліджено та презентовано Європейські програми  підтримки здобувачів освіти із України в освітньому просторі Естонії, Німеччини, Польщі, Канади, Латвійської Республіки, Португалії, Бельгії, Фінляндії, Угорщини тощо. Хочеться підкреслити, що усі країни Європи надали і продовжують надавати підтримку для забезпечення можливості для продовження навчання дітей, а також надання робочих місць нашим освітянам. 

У такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, хлопців, а також жінок, які стоять на захисті кордонів нашої Батьківщини. 

Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. 

Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя – яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. 

Шана і слава захисникам Вітчизни, слава Україні! 

13 жовтня відбулась зустріч першокурсників з головою первинної профспілкової організації Академії Савченко Людмилою Леонідівною, в ході якої була надана інформація про мету, завдання та принципи діяльності освітянської Профспілки.

14 жовтня об 11:00 відбудеться віртуальний дайджест до бібліотеки КЗ "ХГПА" ХОР для здобувачів вищої освіти 511 по, 511 пп, 511 уф, 511 мд та 511 опн груп.

Вітаємо Маргариту ДЕНИСОВУ

з призначенням на посаду Голови

Студентської Ради Академії!

Вітаємо Ангеліну ІБРАГІМ

з призначенням на посаду Голови

Студентської Ради Коледжу!

12 жовтня відбулася зустріч з психологами Олександром ЛЮБЧЕНКО та Каміло ГАРСІЄМ з Міжнародної незалежної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» (Medecins sans frontiers) на тему: «Ознайомлення з психологічними техніками та прийомами, спрямовані на зняття емоційного напруження під час кризових ситуацій» для здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія та аспірантів спеціальності 011 Освітні педагогічні науки. 

Вітаємо Єлизавету ЛИТВИН 

з призначенням на посаду Голови

Студентської Ради психолого-педагогічного факультету! 

06 жовтня 2022 року  директоркою бібліотеки Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради Самойловою Світланою була проведена віртуальна подорож фондами бібліотеки для здобувачів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта.

У ході зустрічі були схарактеризовані рекомендації по користуванню фондами бібліотеки, електронними навчально-методичними комплексами освітніх компонентів, цифровим репозиторієм, академічними пошуковими системами, букс трейлерами видань тощо.

12 жовтня о 09.30 відбудеться зустріч здобувачів вищої освіти 211 пп та 311 пп груп з психологом із Міжнародної медичної гуманітарної організації "Лікарі без кордонів" на тему: "Ознайомлення з психологічними техніками та прийомами,  спрямовані на зняття емоційного напруження під час кризових ситуацій".

Передвиборча програма кандидата на посаду

Голови Студентської ради

психолого-педагогічного факультету

КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

«ХАРКІВСЬКА ГУМАНІТАРНО-ПЕДГОГІЧА АКАДЕМІЯ»

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Передвиборча програма LYTVYN.docx

6 жовтня о 12:30 у здобувачів вищої освіти 21 по, 211 по, 311 по та 412 по груп відбудеться захід на тему: "Он-лайн екскурсія до БІБЛІОТЕКИ" .

28 вересня наша факультетська родина доповнилась магістрантами. Пройшов ряд конференцій, на яких здобувачі вищої освіти познайомились з представниками деканату, кураторами, завідувачами кафедр та соціально-психологічною службою академії.

Вітаємо 511 по, 511 пп, 511 мд, 511 уф та 511 опн групи!

 Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей.

ОГОЛОШЕННЯ!

Для організації та проведення виборів

Голови Студентської ради факультету створюється Виборча комісія.

Усі охочі здобувачі вищої освіти мають право у термін з 26.09 по 28.09  подати свої кандидатури до складу Виборчої комісії.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/16cgyFnsr7koBwMMA

Голова Студентської ради факультету

Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Ми впевнені, що Ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно богатої України.

29 вересня відбулися урочистості  з нагоди Дня працівників освіти. Шістдесят п’ять  викладачів, працівників академії та її структурних підрозділів отримали відзнаки з нагоди професійного свята.

27 вересня зі здобувачами вищої освіти 31 ПО групи педагогічного відділення була проведена виховна година "Ми Вам даруємо тепло своїх сердець" до Дня працівників освіти. Студенти щиро вітали педагогів із їхнім професійним святом, бажали щастя, здоров'я, всіляких гараздів, творчої наснаги, мирного неба, уклінно дякували за їхню працю.

27 вересня практичним психологом Мариною Надточий було проведено тренінг на тему "Розвиток комунікативних навичок" зі студентами 111 по групи. 

21 вересня відзначають Міжнародний день миру

21 ПО вітає всіх з Міжнародним днем миру! Хай в цей вересневий день в кожну домівку прилетить Голуб миру з добрими звістками! 

0-02-05-f16cfd60bf9c39e27e8288f63cb76812d7a4f596e3c43d89f2b48a57d2c4fcfe_9d110af4747906b1.mp4

Бажаємо вам довгих років здорового і щасливого життя, хай кожна мить дарує радість, хай удача веде вас за руку по світлому шляху! Мир вам і вашим близьким!

20 вересня практичним психологом Аліною Єною було проведено тренінг на тему "Згуртованість. Розвиток комунікативних навичок" зі студентами 11 по групи. Захід був націлений на поняття психологічного клімату колективу, усвідомлення кожним учасником своєї ролі, функції у групі. 

18 вересня відбулось знайомство здобувачів вищої освіти 1 курсів із соціально-психологічною службою академії. На зустрічі були присутні представники деканату, наставники груп, соціальний педагог - Богомол І.Є., практичні психологи академії - Надточий М.В. та Єна А.С. 

На зустрічі першокурсники дізнались, що загальною метою служби є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти. Було обговорено категорії осіб, які мають право на соціальну стипендію та заплановані заходи психологів з першокурсниками. 

Зустріч проходила в режимі онлайн із використанням платформи ZOOM.

Шановні першокурсники - здобувачі вищої освіти 

111 по, 111 пп, 111 уф, 111 бп та 412 по груп! 

Щиросердно вітаємо Вас з новим етапом вашого життя – вступом до нашої дружньої родини Харківської гуманітарно-педагогічної академії та першим навчальним роком у статусі здобувача вищої освіти.

15 вересня 2022 року студентську сім’ю психолого-педагогічного факультету поповнили 93 майбутніх бакалаври.

Щира вдячність Вам та Вашим рідним, що під час воєнного лихоліття Ви залишилися патріотами України і обрали місцем свого фахового становлення нашу академію та наш факультет. 

Від усієї душі бажаємо Вам злагоди, добра, натхнення, мирного неба, світлих надій, упевненості в нашій перемозі та щасливого життя у вільній Україні! Гарних Вам та незабутніх студентських років. Успіхів у навчанні.

14 вересня відбулось знайомство декана та представників деканату психолого-педагогічного факультету зі здобувачами вищої освіти 412 по групи. Наставником групи було обрано Акімову Олену Михайлівну - доцента кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту.

13 вересня відбулось знайомство декана та представників деканату психолого-педагогічного факультету зі здобувачами вищої освіти 111 уф групи. Наставником групи було обрано Крехно Тетяну Іванівну - професора кафедри української лінгвістики, літератури та методики навчання.

13 вересня відбулось знайомство декана та представників деканату психолого-педагогічного факультету зі здобувачами вищої освіти 111 пп групи. Наставником групи було обрано Зайцеву Ольгу Олександрівну - викладача кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту.

11 вересня відбулось знайомство декана та представників деканату психолого-педагогічного факультету зі здобувачами вищої освіти 111 по групи. Наставником групи було обрано Блудову Юлію Олександрівну - доцента кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту.

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. В усіх містах і селах піднімаються національні знамена. 

Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації!

Ми сердечно вітаємо всіх вас з Днем Державного Прапора України! Бажаємо щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу. 

19 червня в Україні відзначається День батька. Здобувачі вищої освіти 111 ПО групи долучились до академічного флешмобу, присвяченого цьому святу.

Всіх батьків вітаємо з їх "професійним" святом! Найтурботливіші, терплячі та люблячі, живіть довго і щасливо, будьте бадьорі та повні сил, залишаючись вірною підтримкою та опорою для своїх улюблених дітей. Нехай у вас все ладиться!

2022/2023 навчальний рік на факультеті стартував! 

В умовах воєнного стану навчання розпочато у дистанційному форматі із використанням платформи Zoom та Google Meet, а також сервісу Google Classroom

До уваги здобувачів вищої освіти та викладачів! 

15 серпня в Академії розпочинається новий 2022-2023 навчальний рік.

За складних умов та впливу війни на життєдіяльність усіх ланок суспільства Академія продовжує успішно працювати й досягати нових обріїв. Попри те що останні півроку року були одними з найскладніших за характером викликів, академічна спільнота зберігає високу стабільність і злагодженість роботи, демонструє згуртованість і принциповість під час виконання нових завдань. 

З 15 серпня 2022 року розпочинається освітній процес у здобувачів освіти Харківського педагогічного фахового коледжу, а також у здобувачів вищої освіти Академії, які продовжують навчання та перейшли на 2,3,4,5 та 6 курси. 

Для кожного з нас це важливий життєвий етап. Абітурієнти вступили до коледжу, здобувачі перейшли на наступний курс, викладачі продовжують свою педагогічну та наукову роботу. Ми бажаємо, щоб у всіх добрих починаннях Вас супроводжував успіх. Це важливі рубежі, які вимагають від нас наполегливої праці, конструктивних та зважених рішень, готовності йти вперед і впевненості в досягненні мети.

Будьте здорові та нехай цей навчальний рік відкриє нові горизонти знань, стане часом високих досягнень, яскравих успіхів і здійснення мрій!

13 серпня відбулось засідання Вченої ради факультету щодо ефективної організації освітнього процесу в 2022/2023 навчальному році. Засідання проходило в режимі онлайн із використанням платформи ZOOM.

13 серпня відбулось засідання кураторів факультету щодо організації освітнього процесу 2022/2023 навчального року. Засідання проходило в режимі онлайн із використанням платформи ZOOM.

13 серпня відбулось засідання старост факультету щодо організації освітнього процесу 2022/2023 навчального року. Засідання проходило в режимі онлайн із використанням платформи ZOOM.

12 серпня відбулось знайомство декана та представників деканату психолого-педагогічного факультету зі здобувачами освіти 11 по групи. Наставником групи було обрано Корсікову Катерину Геннадіївну - старшого викладача кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту. 

Бажаємо легкої адаптації, здоров'я та мирного неба над головою. Нехай цей навчальний рік відкриє вам нові горизонти знань!

Колектив факультету вітає:

Бєляєва Сергія Борисовича,

завідувача кафедри педагогіки, психології, 

початкової освіти та освітнього менеджменту

з присвоєнням вченого звання професора;

Степанця Івана Олексійовича,

професора кафедри педагогіки, психології, 

початкової освіти та освітнього менеджменту

з присвоєнням вченого звання професора.


Зичимо Вам миру, добра, приємних життєвих моментів, невичерпної енергії для нових наукових досягнень. Нехай Ваша плідна робота стане запорукою успіху та визнання.