Aurora
district runner-up
2023 Record: 11-6-3 (3-3-1 SA)
W 2-1 @ Madison (8.14)
L 1-0 Eastlake North (8.19)
W 5-0 @ Chagrin Falls (8.22)
T 0-0 Nordonia (8.26)
L 2-0 Revere (8.29)
T 1-1 Copley (9.5)
W 3-0 @ Cuyahoga Falls (9.12)
W 5-1 @ Willoughby South (9.16)
W 5-2 @ Tallmadge (9.19)
T 0-0 Padua Franciscan (9.23)
L 3-0 Roosevelt (9.26)
L 4-1 @ Twinsburg (9.30)
W 2-0 @ Barberton (10.3)
W 2-0 West Geauga (10.7)
L 1-0 @ Highland (10.10)
W 2-1 @ Chardon (10.14)
Division I Northeast 1 (No. 19)
W 8-1 No. 37 Euclid (10.17, 1st)
W 2-1 (SO) @ No. 6 Jackson (10.21, SF)
W 2-1 (2OT) @ No. 9 Louisville (10.25, DS)
L 4-1 No. 1 Walsh Jesuit (10.28, DC)
2022 Record: 4-12-2 (3-4-0 SA)
T 1-1 @ Rocky River (8.19)
L 7-2 @ Mayfield (8.25)
L 3-0 Kenston (8.27)
L 5-0 @ Copley (8.30)
W 4-0 Cuyahoga Falls (9.6)
L 4-1 Chagrin Falls (9.10)
W 3-0 Tallmadge (9.13)
L 1-0 Buckeye (9.17)
L 3-0 @ Roosevelt (9.20)
T 1-1 @ West Geauga (9.22)
L 5-0 Twinsburg (10.1)
W 5-0 Barberton (10.3)
L 2-1 Highland (10.4)
L 6-0 @ Riverside (10.6)
L 2-0 @ Revere (10.11)
L 2-0 @ Hawken (10.15)
Division I Cleveland 2 (No. 26)
W 6-0 No. 28 Lakeside (10.18, 1st)
L 2-0 @ No. 1 Hudson (10.22, SF)
2021 Record: 9-6-3 (3-2-2 SA)
T 2-2 Mayfield (8.23)
L 4-1 Copley (8.31)
W 3-1 Streetsboro (9.2, 7p)
W 2-1 Firelands (9.4)
W 2-1 @ Cuyahoga Falls (9.7)
L 3-0 @ Kenston (9.11)
T 1-1 @ Tallmadge (9.14)
W 1-0 @ Chagrin Falls (9.18)
T 0-0 Roosevelt (9.21)
L 2-1 @ Buckeye (9.25)
W 2-0 @ Barberton (9.28)
L 3-0 @ Twinsburg (10.2)
W 3-0 @ Highland (10.5)
W 4-2 @ West Geauga (10.9)
L 4-0 Revere (10.12)
W 3-2 Hawken (10.16)
Division II Akron 2 (No. 7)
W 7-0 No. 27 Southeast (10.19, 1st)
L 4-2 (SO) No. 9 Chagrin Falls (10.23, SF)
2020 Record: 14-3-3 (4-1-1 SA)
W 2-0 Kenston (8.25)
L 1-0 Chagrin Falls (8.29)
W 3-2 Tallmadge (9.1)
W 2-0 @ Mayfield (9.3)
W 6-0 Lake Catholic (9.5)
T 2-2 @ Roosevelt (9.8)
W 3-1 Barberton (9.15)
W 2-1 @ CVCA (9.17)
W 2-1 Highland (9.22)
T 0-0 Twinsburg (9.24)
T 1-1 Buckeye (9.26)
W 2-1 @ Revere (9.29)
W 5-0 @ Streetsboro (10.3)
L 4-0 @ Copley (10.6)
W 4-0 West Geauga (10.15)
W 5-0 @ Geneva (10.17)
Division II Northeast I District (No. 4)
W 11-0 No. 29 Jefferson Area (10.20, 1st)
W 2-0 No. 21 Tallmadge (10.24, SF)
W 2-0 No. 22 NDCL (10.27, DS)
L 4-0 @ No. 1 Howland (10.31, DC)
2019 Record: 13-5-1 (4-2-0)
W 6-3 Geneva (8.17)
W 1-0 @ West Geauga (8.20)
W 5-2 @ Chagrin Falls (8.24)
L 2-1 Perry (8.26)
W 4-1 Mayfield (8.31)
W 5-1 @ Tallmadge (9.3)
L 6-1 Copley (9.5)
L 2-1 Roosevelt (9.10)
W 2-0 CVCA (9.14)
W 4-2 @ Barberton (9.17)
L 2-1 @ Twinsburg (9.21)
W 4-1 @ Highland (9.24)
W 4-1 Ravenna (9.28)
W 3-2 Revere (10.1)
T 0-0 @ NDCL (10.3)
W 2-0 @ Kenston (10.10)
Division II Kent District (No. 2)
W 5-1 No. 7 Beachwood (10.19, SF)
W 3-0 No. 3 Revere (10.22, DS)
L 3-0 @ No. 1 CVCA (10.26, DC)
2018 Record: 11-6-1 (4-2-0)
W 3-1 @ Geneva (8.18)
W 1-0 NDCL (8.23)
L 6-1 Chagrin Falls (8.25)
W 5-0 Tallmadge (8.28)
W 2-0 @ Roosevelt (9.4)
W 2-1 @ Mayfield (9.6)
L 3-2 @ CVCA (9.8)
W 5-0 Barberton (9.11)
W 3-1 West Geauga (9.13)
W 4-0 @ Ravenna (9.20)
L 2-1 @ Revere (9.25)
W 2-1 Highland (9.27)
L 5-1 @ Copley (10.2)
L 2-1 Twinsburg (10.6)
T 2-2 @ Cleveland Heights (10.9)
W 3-2 Kenston (10.11)Â
DII Kent Sectional Final (No. 4)
W 4-0 No. 5 Orange (10.20, SF)
L 7-2 No. 1 Chagrin Falls (10.23, DS)