Понеділок 07.11.2022
😄Доброго дня!😄
Заняття з малювання "Петриківка" 😋
Зробимо руханку 👏
Давай трішки дізнаємось про Петриківський розпис🥳
Пограємо в музично-дидактичку гру 😲
🤩Веселого Вам дня!!!🤩
Вівторок 08.11.2022
Доброго ранку!
Починаємо наш день з ранкової зарядки💪💪💪
Заняття з навчання грамоти "Голосні звуки"
Zoom
https://us05web.zoom.us/j/5770760685?pwd=RnN1N01vRWlPZkh5bFpQMUhLckpVUT09
Идентификатор конференции: 577 076 0685
Код доступа: q3w4gw
Заняття з патріотичного виховання "Народні символи. Рушник."😻
Також читаємо корисну консультацію "Боротьба за самостійність, як уникнути конфліктів"🥺😣
А тепер пограємо у веселу гру "Миші та кіт"🐱🐭
Відновлюємо дихання 😗💨
☺☺☺До нових зустрічей!☺☺☺
Середа 09.11.2022
😃Доброго дня!😃
Складні заняття позаду, саме час пограти в ігри, я кі ми зможемо зробити самостійно🥳
Подивимось консультацію 🙌
Саме час пограти в рухливу гру🤩
Пограємо у гру "Чиї це ноги?", допоможи розібратися🤔
Ти такий молодець! В тебе все вийшло! Завтра пограємо ще!😘😘😘
Четвер 10.11.2022
😁Доброго ранку! Рада Вас бачити!😁
Починаємо наш день як завжди з накової зарядки, ти з нею вже знайомий💪💪💪
Заняття з ознайомлення з природним довкіллям "Будинок для лісових мешканців"😏
Заняття з художньої літератури "Мишків велосипед"😉
Zoom
https://us05web.zoom.us/j/5770760685?pwd=RnN1N01vRWlPZkh5bFpQMUhLckpVUT09
Идентификатор конференции: 577 076 0685
Код доступа: q3w4gw
Давай разом танцювати🤭
Пограємо у пальчикову гру🖖
💙💛Ще побачимось💙💛
П'ятниця 11.11.2022
🙂Доброго ранку!🙂
Починаємо ранок з зарядки
На занятті з екологічного виховання дізнаємося "Екологія в картинках"
На занятті з економічної абетки поговоримо про "Потреби в спілкуванні та повазі"
Пограємо у пальчикову гру🖖
Спробуємо зліпити з вами малята "Мої чарівні дерева" 🤩 Вийшо справжній осінній ліс🍂🍁🍂
Подорожуємо по лісу 😃
🙂Гарного відпочинку🙂
💙💛Мирного неба нам💙💛
Мета: закріплювати та розширювати уявлення дітей про норми взаємин між людьми, пріоритети загальнолюдських цінностей (чесність, відповідальність, справедливість, повагу, співчуття); про те, що таке погані вчинки (ображати інших, брати чужі речі, бути байдужими до тих, кому потрібна допомога, обманювати); надавати елементарні знання про толерантність, тактовність; розвивати в дітей соціальні емоції (співчуття, бажання допомогти), вміння поставити себе на місце іншої людини, давати оцінку своїм вчинкам, враховувати бажання інших; формувати вміння міркувати, аналізувати, робити висновки; розвивати уважність, мислення, пам’ять; виховувати бажання бути ввічливою людиною. Лексичний словник (та поняття, з якими знайомлять дітей): чесність, відповідальність, справедливість, повага, співчуття, турбота. Матеріал: твори «Погано» (Валентин Осєєва), ілюстрації до твору, картинки з зображенням різних вчинків, квітка з пелюстками блакитного та червоного кольору, персонажі до різних казок настільного театру.
Хід заняття: І. Організаційний момент
Вихователь звертає увагу на пульт від телевізора.
Вихователь: Малята, здається нам час подивитися щось цікаве по телевізору. На екрані з’являються ілюстрації до оповідання «Погано», вихователь читає оповідання. Валентина Осєєва «Погано» Собака люто гавкав, припадаючи на передні лапи. Прямо перед нею, притулившись до паркана, сиділо маленьке скуйовджене кошеня. Він широко розкривав рот і жалібно нявчав. Неподалік стояли два хлопчика і чекали, що буде. У вікно виглянула жінка і квапливо вибігла на ганок. Вона відігнала собаку і сердито крикнула хлопчикам: - Як вам не соромно! - А що соромно? Ми нічого не робили! - здивувалися хлопці. - От це й погано! - гнівно відповіла жінка.
ІІ. Основна частина
Бесіда за змістом оповідання:
Вихователь: Що трапилось з кошеням? Який вчинок хлопчиків можна назвати поганим? Чому?
Вихователь: Діти, а чи знаєте ви правила добра? Давайте поглянемо на наш екран і спробуємо їх відгадати за картинками.
Вправа «Правила доброти»
Діти розглядають картинки на екрані телевізора та складають правила. Допомагай слабким, маленьким, хворим Жалій інших, а не себе Ніколи не заздри Бережи природу та охороняй її Шануй працю інших людей Допомагай друзям у біді Прощай іншим помилки Не будь жадібним Люби своїх батьків та близьких
Дидактична гра «Впізнай себе»
Вихователь називає вчинки, а діти якщо впізнали в них себе плескають в долоні.
Наприклад: Я допомагаю мамі. Я люблю читати книги. Я ображаю друзів? Я проганяю птахів з галявини. І т.д.
Вправа «Добрий друг»
Вихователь показує пелюстки та пропонує дітям зібрати квітку дружби та скласти правила дружби. Діти беруть пелюстку, називають правило дружби та приєднують пелюстку до квітки.
Вихователь: Наша квіточка готова, але ось погляньте кожна пелюстка має поганий та гарний настрій. Пелюстки якого кольору мають гарний настрій? (Блакитні) А поганий настрій? (Червоні)
Дидиактична гра «Добре – погано»
Вихователь показує картинки з різними вчинками. Якщо вчинок гарний діти називають колір блакитної пелюстка, а якщо поганий, то червоної.
Фізхвилинка «Хлопчики й дівчатка»
Хлопчики й дівчатка!
Колони підрівняйте.
Й розминку - веселинку
Зі мною починайте.
Раз — підняти руки вгору,
Два - нагнутися додолу.
Три, чотири — прямо стати.
Будем знову починати.
Руки в боки, руки так,
Руки вгору, як вітряк.
Вище руки підніміть і голівки потрясіть.
Нахил вліво — раз, два. три
Нахил вправо — раз, два три.
Нахилились, розігнулись.
Навкруг себе повернулись.
Раз присядьте.Два присядьте.
І на стільчики тихо сядьте.
Етюди «Мені приємно»
Вихователь: Малята уявіть, що ви отримали подарунок. Вам стало так весело, приємно, ви посміхаєтесь. А тепер відкрийте подарунок і скажіть, що кому подарували та покажіть як вам приємно.
Бесіда «Що означає бути добрим».
Вихователь: Діти, як ви розумієте слово доброта? Які вчинки називають добрими? Яку людину можна назвати доброю? Чи є серед дітей нашої групи, добрі діти?
ІІІ. Підсумок Обмін думками «Чому добро перемагає зло»