Інформація для учнів та батьків 

Служба у справах дітей Новомиргородської міської ради закликає батьків і опікунів неповнолітніх памʼятати про комендантську годину і дбати про її дотримання, зокрема й неповнолітніми.

«Шановні батьки, або особи, що їх замінюють!

Служба у справах дітей Новомиргородської міської ради звертає Вашу увагу, що на території громади діє рішення виконавчого комітету Новомиргородської міської ради від 10 червня 2021 року № 45 «Про обмеження перебування неповнолітніх дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях у вечірній та нічний час без супроводу батьків, або осіб, що їх замінюють на території Новомиргородської міської ради» з метою попередження злочинності як з боку дітей, так і проти них, стимулювання відповідальності батьків за виховання та розвиток дітей.

У рішенні визначений проміжок часу, протягом якого діти (ті, хто не досягли 18 років) не можуть перебувати без супроводу дорослих у громадських місцях. Це нічний час (з 01 травня до 01 вересня: до 16-ти років – з 22:00 год; до 18-ти років – з 00:00 год; з 01 вересня до 01 травня: до 16-ти років – з 21:00 год; до 18-ти років – з 23:00 год.).

Громадськими місцями вважаються парки, вулиці, території шкіл та дитячих садків, дитячі та спортивні майданчики, бари, дискотеки, гральні заклади, тощо.

За порушення Закону встановлена адміністративна відповідальність.

Покарання передбачене у вигляді штрафів: для батьків і адміністрації закладів, що його порушують. У разі виявлення дитини в розважальному закладі чи в громадських місцях (парки, вулиці, території шкіл та дитячих садків, дитячі та спортивні майданчики, бари, дискотеки, магазини з алкогольною продукцією, тощо) у нічний час, буде притягнуто до адміністративної відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП України).

Уперше до батьків може застосовуватись попередження або накладання штрафу в розмірі від 850 до 1700 грн. За вчинення такого правопорушення повторно протягом року передбачено штраф в розмірі від 1700 до 5100 грн. Повнолітні особи, які вживають або пригощають алкогольнимми напоями неповнолітніх, також несуть відповідальність і відносно них складається адміністративний протокол за статтею 180 КУпАП України (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння).

Окремо, зауважуємо, що у зв’язку з вторгненням російської федерації на територію нашої держави з 24 лютого 2022 року в Україні введено військовий стан та запровадженні комендантські години, а саме в Кіровоградській області з 23:00 до 5:00 години. Комендантська година - це заборона перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень», ‒ зазначено у зверненні служби у справах дітей міської ради

РЕД.СТАТТЯ ХАРЧУВАННЯ ШКОЛЯРIВ ПIДЧАС ОНЛАЙН НАВЧАННЯ (1).docx
РЕД.ПАМЯТКИ ПО ХАРЧУВАННЮ3 (1).doc
РЕД.ПАМЯТКИ ПО ХАРЧУВАННЮ2.doc
РЕД.ПАМЯТКИ ПО ХАРЧУВАННЮ1 (1).doc
РЕД.ПАМЯТКИ ПО ХАРЧУВАННЮ5 (2).doc
РЕД.ПАМЯТКИ ПО ХАРЧУВАННЮ4 (2).doc
Техніка безпеки під час воєнного стану.pptx
РЕД.ПАМЯТКИ ПО ХАРЧУВАННЮ1 (1).doc
Поради батькам.docx
Сім порад для батьків, як підтримати дитину під час війни.docx

5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати, щоб убезпечити свою родину від хвороби. Про це розповідають Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством охорони здоров’я сьогодні, 12 березня 2020 року.

“Уряд оголосив загальнонаціональний карантин до 3 квітня. Однак ми розуміємо, що просто не ходити до школи чи іншого закладу освіти – недостатньо. Важливо, щоб батьки знали, як діяти в ситуації карантину та від чого берегти дітей. Тому така інформація зараз дуже потрібна”, – розповіла заступниця Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

ПЕРШЕ. Інфекція передається переважно повітряно-крапельним шляхом від зараженої людини або через дотик до забруднених поверхонь.

ЩО РОБИТИ:

ДРУГЕ. Симптомиінфекції: кашель, біль у горлі, риніт, лихоманка, утруднене дихання, сухий кашель, чхання, біль у грудині; у деяких випадках – діарея або кон'юнктивіт.У складних випадках інфекція може викликати пневмонію. У деяких випадках ця хвороба може бути смертельною, однак переважно це відбувається з людьми середнього чи похилого віку, що мають супутні захворювання.

ЩО РОБИТИ:

у разі підвищеної температури дитина має залишитися вдома до повного одужання та одразу отримати консультацію сімейного лікаря.

ТРЕТЄ. Як правильно поводити себе в умовах поширення вірусу?

ЧЕТВЕРТЕ. Маски не допомагають убезпечити себе від вірусу, вони допомагають лише в тому разі, коли маску носить хвора людина.

П’ЯТЕ. Наразі не існує жодних ліків для лікування чи запобігання коронавірусу. Будь-які пропозиції в Інтернеті про вакцини чи ліки – неправда.

Нагадуємо, що з 12 березня 2020 року в Українізапровадженотритижневий карантин для усіх закладів освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 11 березня 2020 року.