Список затверджених робіт 2023-2024

Протокол № 1 від 06.09.2023 р.

Усього розглянуто – 7

затверджено – 5, із них:

затверджено з технічним доопрацюванням – 2

повернуто на доопрацювання - 2



КРАСНОГРАДСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ  

Укладач:  Варенич Лариса Валентинівна 

Назва роботи: Методичні настанови "Художня своєрідність поетичної мови творів Василя Симоненка" 

Експерт: Дригач Тетяна Григорівна  

Анотація роботи: Робота містить перелік теоретичних питань, які орієнтують викладачів, здобувачів освіти до виконання завдань під час вивчення розділу «Поняття норми в сучасній українській літературній мові» теми «Лексична норма»,  розділу «Літературне шістдесятництво», під час вивчення  творчої спадщини поета, аналізу творів.

Запропонованими матеріалами можуть послуговуватись викладачі, вчителі закладів загальної середньої освіти  для організації навчальних занять, здобувачі освіти з метою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, практичних занять.



ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ  

Укладачі:  Толмачова Ірина Миколаївна, Єрьоменко Ольга Анатоліївна, Павлова Олена Геннадіївна, Ільїна Олена Олексіївна, Місяк Юлія Володимиріна 

 Назва роботи: Методичні рекомендації для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня «Практика «Пробні заняття у ЗВО»  

Експерт: Харківська Алла Анатоліївна 

Анотація роботи: Методичні рекомендації до проведення практики «Пробні заняття у ЗВО» сприяють розв’язанню завдань вдосконалення практичної підготовки майбутніх фахівців в умовах магістратури. Запропоновані матеріали укладено для здобувачів освітнього ступеню «магістр», галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, освітньо-професійна програма «Освітні, педагогічні науки».

У методичних рекомендаціях описано загальні положення щодо проходження практики, зазначено мету, основні завдання, очікувані результати та зміст практики, обов’язки студентів та керівників, вимоги до звітної документації тощо. 

Укладачі рекомендують навчальне видання викладачам закладів вищої освіти педагогічного профілю, здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня та всім, хто цікавиться питаннями організації та проведення практичної підготовки майбутніх фахівців.

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА МИСТЕЦТВ  

Укладачі:  Смородський Віталій Ігорович, Смородська Марина Миколаївна, Овчарова Ірина Арсентіївна

  Назва роботи: Методичні настанови для здобувачів фахової передвищої та вищої освіти «Використання стильового підходу в процесі організації музичного сприймання у ЗЗСО» 

Експерт: Прокопенко Альона Олександрівна

Анотація роботи: Проблема стильового підходу в осмисленні явищ музичного мистецтва є особливо актуальною у сфері виховання молодого покоління, адже сприяє духовному самовдосконаленню кожної особистості, формуванню інтелектуально-культурного потенціалу нації.

В методичних настановах розглядаються питання музичного стилю, як предмету освоєння творів музичного мистецтва, досліджуються особливості стильового підходу до змісту й організації музичного сприймання в процесі фахової підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва, визначено принципи та методи музичного сприймання, спрямовані на засвоєння школярами знань про музичні стилі, представлені практичні рекомендації щодо проведення занять з музичного мистецтва з використанням стильового підходу.

Видання адресовано здобувачам фахової передвищої та вищої освіти, а також стане у пригоді всім учасникам освітнього процесу музично-педагогічних спеціальностей.

ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК ТА ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ  

Укладачі:  Анголенко Валентина Володимирівна, Печериця Наталя Михайлівна, Білозерова Маріанна Вікторівна

  Назва роботи: Навчально-методичний посібник "Соціально-педагогічна робота з ВПО, біженцями, мігрантами "

Експерт: Прокопенко Альона Олександрівна

Анотація роботи: У навчально-методичному посібнику узагальнено теоретичні та практичні знання щодо соціально-педагогічної роботи з ВПО, біженцями, мігрантами в умовах воєнного стану. Зміст навчально-методичного посібника відповідає освітньо-професійній програмі підготовки фахівців галузі знань 23 Соціальна робота та вимогам Державного галузевого стандарту освіти для спеціальності 231 «Соціальна робота». У посібнику розкрито нормативно-законодавчу базу, особливості роботи з означеними категоріями, сутність соціально-педагогічної роботи з ВПО, біженцями, мігрантами, визначено цілі та завдання, принципи, методи та форми соціально-педагогічної роботи з ВПО, біженцями, мігрантами.

Видання розраховане на здобувачів фахової передвищої освіти освітнього ступеня фаховий молодший бакалавр, вищої освіти освітнього ступеня бакалавр, магістр за освітньо-професійною програмою галузі знань 23 Соціальна робота, спеціальності 231 Соціальна робота, науково-педагогічних працівників, працівників соціальної сфери, соціальних педагогів.


ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК ТА ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ  

Укладачі:  Анголенко Валентина Володимирівна, Печериця Наталя Михайлівна, Білозерова Маріанна Вікторівна

  Назва роботи: Навчально-методичний посібник "Соціально-педагогічна та психологічна робота в умовах воєнного стану"

Експерт: Прокопенко Альона Олександрівна

Анотація роботи: У навчально-методичному посібнику репрезентовано теоретичні та практичні аспекти соціально-педагогічної та психологічної роботи в умовах воєнного стану. Зміст навчально-методичного посібника відповідає освітньо-професійній програмі підготовки фахівців галузі знань 23 Соціальна робота та вимогам Державного галузевого стандарту освіти для спеціальності 231 «Соціальна робота». У посібнику розкрито нормативно-законодавчу базу, особливості роботи з різними категоріями населення, які постраждали від війни, методи та форми роботи з людьми, які потребують допомоги, особливості надання соціально-педагогічної та психологічної роботи в умовах воєнного стану різним категоріям населення.

Видання розраховане на здобувачів фахової передвищої освіти освітнього ступеня фаховий молодший бакалавр, вищої освіти освітнього ступеня бакалавр, магістр за освітньо-професійною програмою галузі знань 23 Соціальна робота, спеціальності 231 Соціальна робота, науково-педагогічних працівників, працівників соціальної сфери, соціальних педагогів.

Протокол № 2 від 08.11.2023 р.

Усього розглянуто – 24, із них:

затверджено – 13;

затверджено з технічним доопрацюванням – 8.

Повернуто на доопрацювання - 3



КРАСНОГРАДСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ  

Укладач:  Шелева Ірина Миколаївна 

Назва роботи: Методичні настанови «Методичні настанови «Текстильне матеріалознавство» 

Експерт: Данильченко Людмила Теодорівна  

Анотація роботи: Методичні настанови укладено відповідно до робочих навчальних програм освітніх компонентів «Обробка конструкційних матеріалів», «Технологія виготовлення конструкційних матеріалів» для здобувачів освітиза освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Трудове навчання та технології)». Матеріали допоможуть у підготовці фахівця, який матиме широкий політехнічний кругозір, знатиме технологію і організацію сучасного виробництва; фізичні, механічні, технологічні властивості волокон та текстильних матеріалів

Методичні настанови стануть у нагоді вчителям трудового навчання та технологій закладів загальної середньої освіти, викладачам закладів фахової передвищої освіти, здобувачам освітньо-квалфікаційного ступеня фаховий молодший бакалавр зі спеціальності «Середня освіта (Трудове навчання та технології)».

КРАСНОГРАДСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ  

Укладач:  Гайдук Катерина Віталіївна 

Назва роботи: Курс лекцій «Хімія»

Експерт:Білостоцька Ольга Вячеславівна  

Анотація роботи: Навчальне видання укладено відповідно до змісту освітньо-професійної програми Середня освіта (Трудове навчання та технології) з освітнього компонента «Хімія» для здобувачів освіти освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр. Зміст лекцій охоплює розділи, спрямовані на ґрунтовне вивчення хімічних технологій, узагальнення, систематизацію та поглиблення знань загальної хімії, хімії карбонових сполук, узагальнення знань щодо ролі хімії у створенні нових матеріалів, розвитку нових напрямів технологій. Видання розраховане на викладачів і здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти.

КРАСНОГРАДСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ  

Укладач:  Зозуля Ольга Василівна 

Назва роботи: Методичні настанови «Основи образотворчої грамоти: малювання з натури»

Експерт: Бескорса Вікторія Миколаївна  

Анотація роботи: Методичні  настанови  розроблено  відповідно  до  змісту  інтегрованого освітнього  компонента  «Технологічний  практикум  та  основи  образотворчої грамоти»  складено відповідно до освітньо-професійної програми  «Середня освіта (Трудове  навчання  та  технології)».  У  роботі  узагальнено   використання освітнього  потенціалу  малювання  з  натури  у  творчому  процесі  та  формуванні загальнокультурної  компетентності  здобувачів  освіти  на аудиторних  заняттях за типовими навчальними планами освітнього компонента. Розглянуто проблему практичного впровадження освітнього потенціалу малювання з натури. 

Настанови  можуть  бути  використані  здобувачами  освіти  у процесі вивчення  образотворчого  мистецтва  та  у  позааудиторній  діяльності;  стануть  у нагоді  педагогічним  працівникам,  що  здійснюють  підготовку  фахівців  за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр.

КРАСНОГРАДСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ  

Укладач:  Погоріла Вікторія Іванівна  

Назва роботи: Методичні настанови «Мистецький гурток як дієвий чинник культурно-дозвіллєвої діяльності»

Експерт: Репко Інна Петівна 

Анотація роботи: Методичні настанови укладено відповідно до освітньо-професійної програми спеціальності 013 Початкова освіта з додатковою спеціалізацією «Керівник гуртка образотворчого мистецтва». Систематизовані теоретичні знання дозволять майбутнім педагогам оволодіти фаховими компетентностями. Теоретико-практична інформація є допоміжним матеріалом та рекомендовано здобувачам освіти під час підготовки до практичних занять та педагогічної практики «Пробні уроки та заняття з образотворчого мистецтва», «Переддипломна практика з додаткової спеціалізації «Керівник гуртка образотворчого мистецтва»».


КРАСНОГРАДСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ  

Укладач:  Тракун Марина Миколаївна  

Назва роботи: Методичні настанови «Виховна робота в закладі загальної середньої освіти: особливості організації» 

Експерт: Лисак Анна Федорівна 

Анотація роботи: У методичних настановах  висвітлено теоретичні та методичні основи планування, проведення і підведення підсумків практики «Позакласна виховна робота в школі». Розкрито вимоги до змісту практики та результатів її оформлення. У настановах надано поради щодо вибору найбільш  дієвих підходів до організації виховної роботи в сучасній школі з урахуванням досягнень пелагогічної науки. Методичні  настанови стануть у нагоді здобувачам освіти-практикантам, керівникам-методистам.

ФАКУЛЬТЕТ ДОШКІЛЬНОЇ І СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА ІСТОРІЇ 

Укладач:  Сирова Юлія Володимирівна

Назва роботи: Практикум «Методика розвитку мовлення дошкільника»

Експерт: Демченко Наталя Дмитрівна

Анотація роботи: Практикум  укладено  відповідно  до  програми  курсу  «Методика  ознайомлення  дітей  з природою» (спеціальність 012 Дошкільна освіта).  Практикум  включають перелік  практичних завдань, які спрямовані на засвоєння та закріплення теоретичних знань з дисципліни. Рекомендовані матеріали можуть бути використані  студентами  фахової передвищої та вищої освіти


ФАКУЛЬТЕТ ДОШКІЛЬНОЇ І СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА ІСТОРІЇ 

Укладачі:  Колосова Світлана Вікторівна, Сирова Юлія Володимирівна 

Назва роботи: Практикум для студентів фахової передвищої та вищої освіти «Методика ознайомлення дітей з природою»

Експерт: Упатова Ірина Петрівна

Анотація роботи: Практикум  створений  для  надання  методичної допомоги  під  час  організації  та  виконання  практичних  робіт здобувачами освіти спеціальності  012 Дошкільна  освіта.  Завдання  до  практичних  робіт розроблені  з  метою  формування  професійних  компетентностей  і вдосконалення теоретичної підготовки майбутніх вихователів до здійснення формування мовленнєвої компетентності у дітей дошкільного віку. Рекомендовані матеріали можуть бути використані  викладачами та здобувачами освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта.

СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК ТА ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

Укладачі:  Анголенко Валентина Володимирівна, Волкова Катерина Сергіївна, Печериця Наталія Михайлівна, Цибуліна Ірина Вячеславівна

Назва роботи: Термінологічний словник з основ соціальної роботи

Експерт: Ільченко Оксана Валеріївна

Анотація роботи: Видання  розраховано  для  здобувачів  освітньо-професійного  ступеня фаховий  молодший  бакалавр,  педагогічних,  науково-педагогічних працівників, фахівців соціальної сфери та інших зацікавлених осіб.

.

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА МИСТЕЦТВ

Укладачі:  Дорош Тетяна Леонидівна, Турукіна Олена Вікторівна

Назва роботи: Методичні настанови для здобувачів вищої освіти освітньо-професійного ступеню (фаховий молодший бакалавр), першого (бакалаврського) рівня «Особливості опанування творів професійно-педагогічного репертуару»

Експерт: Четаєва Людмила Петрівна

Анотація роботи: У  методичних  настановах  висвітлено  питання  професійної  підготовки  здобувачів вищої освіти мистецького профілю навчання, зокрема другого курсу, до інструментального конкурсу  на  краще  виконання  творів  професійно-педагогічного  репертуару.  У  праці представлені  твори,  що  застосовуються  майбутніми  вчителями  музичного  мистецтва в освітньому процесі та під час практичних занять у закладах загальної середньої освіти. Доцільні  для  викладачів  та  здобувачів  закладів  вищої  освіти  мистецького  напряму навчання.

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА МИСТЕЦТВ

Укладач:  Кригін Олександр Іванович

Назва роботи: Методичні настанови «Українська музика у професійному навчанні гри на гітарі»  

Експерт: Четаєва Людмила Петрівна

Анотація роботи: Методичні настанови укладено відповідно програм освітніх компонентів «Спеціальний музичний інструмент», «Додатковий музичний інструмент (гітара)» з урахуванням чинних програм «Мистецтво» 5-6 кл. (Кондратова Л. М.), рекомендованих МОН України. Запропоновані до інтерпретації музичні твори на основі української народної музики та методичні настанови до опанування виконавських складностей професійно-педагогічного репертуару призначені для забезпечення освітнього процесу та практичної діяльності здобувачів закладів вищої освіти мистецького спрямування, а також викладачів і вчителів музичного мистецтва ЗЗСО.

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА МИСТЕЦТВ

Укладач:  Жога Руслан Анатолійович

Назва роботи: Методичні рекомендації до організації роботи факультативу «Навчаємось навчаючи»  

Експерт: Бескорса Вікторія Миколаївна

Анотація роботи: Методичні рекомендації до організації роботи факультативу «Навчаємось навчаючи» розкривають загальні принципи формування початкових музичних умінь майбутніх учителів музичного мистецтва без початкової музичної підготовки. Методичні рекомендації містять теоретичний матеріал для надання початкової музичної підготовки здобувачам вищої освіти та слугують дієвим засобом для прискореного опанування основ музичного мистецтва.  Методичні рекомендації рекомендовані здобувачам освітнього рівня бакалавр, спеціальності 014.13 середня освіта (Музичне мистецтво), також можуть бути корисними викладачам педагогічних закладів вищої освіти та вчителям музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти. 


ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА МИСТЕЦТВ

Укладачі:  Золотарьова Ольга Ігорівна, Бабиніна Юлія Русланівна, Ткемаладзе Зоя Павлівна

Назва роботи: Курс лекцій «Мистецтво»  

Експерт: Погода Олена Василівна

Анотація роботи: Курс лекцій укладено відповідно до вимог освітнього компоненту «Мистецтво» для здобувачів освіти фахового молодшого бакалавра.  

У курсі лекцій міститься загальна інформація про історію розвитку зарубіжної та української культури різних епох, висвітлено його закономірності, відображено оцінки творів мистецтва. Проаналізовано особливості мистецтва минулого від давніх цивілізацій і до кінця ХІХ століття; художні цінності різних епох, шедеври архітектури, скульптури, живопису, музики. Після опанування матеріалу здобувачі освіти зможуть аналізувати й порівнювати твори українського і зарубіжного мистецтва, узагальнювати їх зміст у контексті розвитку культури певного періоду та панівного стилю, інтерпретувати й оцінювати художні явища, висловлювати особистісно-ціннісне ставлення до художніх творів у процесі сприймання та колективного обговорення. 

Курс лекцій стане в нагоді здобувачам освіти спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) рівня бакалавр та магістр – майбутнім вчителям мистецтва у закладах загальної середньої освіти під час проходження педагогічної практики

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА МИСТЕЦТВ

Укладачі:  Пятницька Дар’я Всеволодовна, Шестерова Людмила Єгорівна, Козарь Сабіна Симпатіївна, Грищенко Людмила Кузьмівна

Назва роботи: Методичні рекомендації для здобувачів фахової передвищої освіти та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Спортивні квести, конкурси та розваги»  

Експерт: Пєхарєва Світлана Вікторівна

Анотація роботи: Методичні рекомендації для здобувачів фахової передвищої освіти та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Спортивні квести, конкурси та розваги» розроблено відповідно до вимог освітньо-професійної програми Середня освіта (Фізична культура), навчального плану підготовки фахівців за спеціальністю 014.11 Середня освіта (Фізична культура), робочих програм освітніх компонентів «Рухливі ігри з методикою викладання» та «Теорія і методика викладання рухливих ігор і забав».

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА МИСТЕЦТВ

Укладачі:  Пятницька Дар’я Всеволодовна, Шестерова Людмила Єгорівна, Грищенко Людмила Кузьмівна

Назва роботи: Методичні рекомендації для здобувачів  фахової передвищої освіти та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Городковий спорт початківцям» 

Експерт: Пєхарєва Світлана Вікторівна

Анотація роботи: Методичні рекомендації «Городковий спорт початківцям» розроблено відповідно до вимог освітньо-професійної програми, навчального плану підготовки фахівців за спеціальністю 014.11 Середня освіта (Фізична культура), робочої програми освітнього компоненту «Теорія та методика викладання спортивних та рухливих ігор. Городки».

У методичних рекомендаціях наведені матеріали, що розкривають проблему організації та проведення занять і змагань з городкового спорту в закладах середньої освіти й дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Коротко розкривається історія розвитку городків, наводиться витяг із офіційних правил, техніка гри, представлено зміст роботи з цього виду спорту в закладах середньої освіти, відображена специфіка цієї роботи, дано рекомендації щодо організації та проведення змагань.

Мета методичних рекомендацій «Городковий спорт початківцям» допомогти здобувачам освіти на практиці в закладах середньої освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку та, у подальшій роботі, вчителям фізичної культури.


ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Укладачі:  Кузнецова Оксана Вікторівна, Толмачова  Ірина Миколаївна, Акімова Олена Михайлівна, Одарченко Вероніка Ігорівна

Назва роботи: Методичні рекомендації для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки "Асистентська практика"

Експерт:Харківська Алла Анатоліївна, Лисак Анна Федорівна


Анотація роботи: У методичних рекомендаціях висвітлено особливості організації та проведення «Асистентської практики» магістрантів. Запропоновані матеріали укладено для здобувачів освітнього ступеню «магістр», галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Визначено загальні положення щодо проходження практики, розкрито мету, основні завдання, очікувані результати та зміст практики, схарактеризовано особливості оцінювання різних видів діяльності здобувачів вищої освіти під час проходження практики; обов’язки студентів та керівників, вимоги до звітної документації тощо. 

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Укладачі:  Кузнецова Оксана Вікторівна, Блудова Юлія Олександрівна, Ільїна Олена Олексіївна, Корсікова Катерина Геннадіївна, Павлова Олена Геннадіївна,Потапова Наталя Валеріївна

Назва роботи: Навчально-методичний посібник для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня та освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра «Основи педагогічної майстерності»

Експерт: Упатова Ірина Петрівна


Анотація роботи: У навчально-методичному посібнику «Основи педагогічної майстерності» подано розробки лекційних, практичних і семінарських занять, рекомендації і завдання для самостійної роботи студентів з освітнього компонента відповідно до силабусу.

Посібник рекомендований для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня та освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра зі спеціальності 013 Початкова освіта.

Видання доцільно використовувати під час аудиторних занять та позааудиторної самостійної роботи.

Навчально-методичний посібник рекомендовано викладачам освітніх компонентів «Основи педагогічної майстерності», «Загальна педагогіка», «Вступ до спеціальності» та методистам закладів вищої освіти педагогічного профілю.

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Укладачі:  Харківська Алла Анатоліївна, Демченко Наталя Дмитрівна, Місяк Юлія Володимирівна, Чала  Анна Геннадіївна

Назва роботи: Методичні рекомендації «Науково-педагогічна практика в закладах фахової передвищої та вищої освіти»

Експерт: Прокопенко Альона Олексанрівна


Анотація роботи: У методичних рекомендаціях уміщено загальні положення про проходження практики «Науково-педагогічна практика в закладах фахової передвищої та вищої освіти», очікувані результати після проходження практики, зміст практики, критерії оцінювання результатів практики, зразки оформлення документації.

Видання рекомендоване для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня філологічних спеціальностей та викладачів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Укладачі:  Харківська Алла Анатоліївна, Демченко Наталя Дмитрівна, Місяк Юлія Володимирівна, Чала  Анна Геннадіївна

Назва роботи: Методичні рекомендації  «Практика з польської мови»

Експерт: Прокопенко Альона Олексанрівна


Анотація роботи: У методичних рекомендаціях уміщено загальні положення про проходження практики з польської мови, очікувані результати після проходження практики, зміст практики, критерії оцінювання результатів практики, зразки оформлення документації.

Видання рекомендоване для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня філологічних спеціальностей та викладачів ЗВО.

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Укладачі:  Харківська Алла Анатоліївна, Демченко Наталя Дмитрівна, Місяк Юлія Володимирівна, Чала  Анна Геннадіївна

Назва роботи: Методичні рекомендації  «Переддипломна практика»

Експерт: Прокопенко Альона Олексанрівна


Анотація роботи: У методичних рекомендаціях уміщено загальні положення про проходження переддипломної практики, очікувані результати після проходження практики, зміст практики, критерії оцінювання результатів практики, зразки оформлення документації. Видання рекомендоване для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня філологічних спеціальностей та викладачів ЗВО.

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Укладачі:  Харківська Алла Анатоліївна, Демченко Наталя Дмитрівна, Місяк Юлія Володимирівна, Чала  Анна Геннадіївна

Назва роботи: Методичні рекомендації "Практика «Пробні заняття в закладах освіти»"

Експерт: Прокопенко Альона Олексанрівна


Анотація роботи: У методичних рекомендаціях уміщено загальні положення про проходження практики «Пробні заняття в закладах освіти», очікувані результати після проходження практики, зміст практики, критерії оцінювання результатів практики, зразки оформлення документації. Видання рекомендоване для здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня філологічних спеціальностей та викладачів ЗВО.

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Укладачі:  Бужинська Світлана Миколаївна, Кондрацька

Лариса Вікторівна, Красін Сергій Анатолійович, Красіна Ганна Валеріївна

Назва роботи: Методичні настанови «Психологічна практика роботи з персоналом»

Експерт: Горовенко Оксана Анатоліївна


Анотація роботи: У методичних настановах висвітлено базові положення практичної підготовки здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія, які допоможуть усім учасникам освітнього процесу ефективно організувати практику. Надано завдання з «Психологічної практики роботи з персоналом». Охарактеризовано мету, зміст та завдання практики, визначено напрями роботи майбутніх фахівців щодо організації тa проведення практики, наведені основні вимоги щодо переліку звітної документації про проходження практики