290грн

Замовити в інтернет-магазині тиснемо сюди.

Цей екстракт виготовлений із плодового тіла гриба, тому може відрізнятися на смак та колір від екстрактів виготовлених із міцелію. Детальніше див. тут.

Важливо знати!

30 грам є еквівалентом 120 капсулам по 0,25г. з цього екстракту, приблизно 360 капсулам не стандартизованого екстракту, або біля 3,000 капсулам з грибного порошку, або міцелію.

Концентрований екстракт (Бета-глюкани 30%; полісахариди ≈ 50%). Екстракт в порошкоподібної формі. 

Активні з'єднання: Бета ― 1 > 3/1 > 6 ― D-глюкан (β-глюкан)

Шіїтаке (Лат. Lentinus edodes)

Показання до застосування:
Профілактика та лікування злоякісних новоутворень (рак, саркома, меланома), злоякісні захворювання крові та лімфатичної системи (лейкози, лімфоми, лімфогранулематоз.

Шіїтаке успішно застосовується при:
⦁ Супутньої терапії хворих на рак страждають від доброякісної пухлини травних органів (слинної залози, кишечника, шлунка, жовчного міхура, апендициту), печінки, легенів, яєчників і при лейкемії.
⦁ Хіміотерапії (для пом’якшення побічних ефектів)
⦁ Атеросклерозі, підвищеному холестерині
⦁ Вірусних гепатитах
⦁ Діабеті
⦁ Ослабленої імунної системи, інфекції (грибкові, вірусні, бактеріальні, хламидиальные) та ін.
⦁ Небезпеки серцевого інфаркту
⦁ Алергії
⦁ Виразці шлунка
Фармакологічні властивості :
⦁ Протипухлинну дію через посилення механізму протипухлинної резистентності організму:
⦁ спрямована активація різних імунних виконавчих елементів (зростання NK-клітинної активності, посилення формування цитотоксичних Т-лімфоцитів (таких списків), активізація макрофагів), збільшення їх життєвого циклу;
⦁ потенціювання різних лімфокінів (інтерлейкіну 1, 2 і 6);
⦁ збільшення синтезу – ФНП (фактора некрозу пухлин);
⦁ значне збільшення виробництва інтерферону-α, та поліпшення дії інтерферону-γ в 2-4 рази за рахунок дії «вирусоподобных речовин»;
⦁ збільшення вироблення перфоринов і гранзимов;
⦁ відновлення зниженої імунологічної реактивності, яка спостерігається при опроміненні або хіміотерапії;
⦁ протидія депресивного впливу цитостатиків на кількість білих і червоних кров’яних клітин;
⦁ при хіміотерапії та опромінення полегшення таких симптомів, як: слабкість, анорексія, блювання, сухість у роті, спонтанне потіння і біль;
⦁ иммуномодуляция;
⦁ болезаспокійливу дію;
⦁ протизапальні властивості;
⦁ гепатопротективный ефект, поліпшення функціонального стану печінки, зменшення ензимопатії.
Ці цілющі гриби, які мають терапевтичними властивостями і приємні на смак, відносяться до делікатесів східної кухні. Унікальні лікувально-профілактичні властивості гриба шіїтаке відомі вже більше 2000 років. Даний вид гриба популярний не тільки на Сході, але і в країнах Європи і Америки. Однак, незважаючи на це, вивчення грибів як продуцентів біологічно активних сполук, що використовуються в сучасних системах медикаментозного лікування стали проводитися у світовій практиці порівняно недавно. Хоча фармакологічні ефекти цих грибів були описані знаменитим лікарем By Шу, які жили ще в середньовічному Китаї (1368-1644). Цей гриб є одним з найпопулярніших на Сході, як традиційне джерело лікарських засобів. В Китаї і Японії шиітаке називають «еліксиром життя».
Шіїтаке містить 18 амінокислот, багатий вітамінами групи В, особливо тіаміном, рибофлавіном, ніацином. Якщо його висушують на сонці, то він є також джерелом вітаміну D. Гриби шиітаке використовують при різних захворюваннях. Вони запобігають виникненню серцево-судинних захворювань (в тому числі високого артеріального тиску), знижують рівень холестерину, підвищують стійкість до вірусних інфекцій, зменшують відчуття втоми. Вони володіють протипухлинними властивостями. Японські вчені показали його ефективність при лікуванні раку.
Гриб шіїтаке відрізняється здатністю надавати різноманітні фізіологічні впливу на організм людини. Він відрізняється яскраво вираженим онкостатическим, антисклеротичну, антивірусну дію, здатність підвищувати імунітет до вірусних захворювань, резистентність організму, знижувати шкідливий вплив променевої терапії. Препарати, отримані з гриба на основі алкалоїдів, зміцнюють серцевий м’яз, знижують рівень холестерину, в тому числі в сироватці крові на 6-12%.Екстракти з шиітаке діють як індуктори інтерферону.
З плодових тіл і біомаси гриба шіїтаке виділений препарат лентинан — полісахарид, що складається з лінійних або розгалужених глюканів, що володіє високою біологічною активністю. Лентинан має метаболічної, гормональної, імунологічної та гематологічної активністю. Стимулює Т-лімфоцити, придушувані при ракових станах і при Сніді, і виробляє антивірусний ефект шляхом виробництва гамма-інтерферону. Встановлено, що активна речовина лентинан гальмує ріст пухлин в 99% випадків. Препарат безпосередньо не діє на клітини раку, а підвищує імунітет організму. Лентинан індукує дію простагландинової фракцію, викликає розширення судин і є важливим чинником при ерекції.