Агарік бразильський 30 грам (еквівалент 120 / 3,000 капсул*)


295грн

Замовити в інтернет-магазині тиснемо сюди.

Цей екстракт виготовлений із плодового тіла гриба, тому може відрізнятися на смак та колір від екстрактів виготовлених із міцелію. Детальніше див. тут.

Важливо знати!

30 грам є еквівалентом 120 капсулам по 0,25г. з цього екстракту, приблизно 360 капсулам не стандартизованого екстракту, або біля 3,000 капсулам з грибного порошку, або міцелію.

Концентрований екстракт (Бета-глюкани 30%; полісахариди ≈ 50%). Екстракт в порошкоподібної формі. 

Активні з'єднання: Бета ― 1 > 3/1 > 6 ― D-глюкан (β-глюкан)

Агаріка бразильського екстракт (онкопротектор / гепатопротектор). Ефективний при онкологічних захворюваннях, гепатитах, цукровому діабеті, імунодефіцитах.

Концентрований екстракт агаріка (полісахариди 50%). Екстракт в порошкоподібної формі. Сертифікат якості можна завантажити за посиланням нижче.
Активні з’єднання: Бета ― 1 > 3/1 > 6 ― D-глюкан (β-глюкан)
Важливо знати!
Сто грамів екстракту агаріка бразильського 50%, приблизно рівні по концентрації активної речовини двох з половиною кілограмів грибного порошку, півтора кілограмів звичайного (нестандартизоване) екстракту, або більше двох тисяч капсул 0,5 грам / чотирьом тисячам таблеток 0,25 грамів (!) з вищевказаного сировини.
Агарік Бразильський (Лат. Agaricus Blazei Murill)
Показання до застосування:
Онкологія (злоякісні пухлини). Агарік Бразильський — один з найвідоміших і найсильніших протипухлинних грибів. І хоча він став вивчатися пізніше, ніж Шиітаке, maitake смажені гриби або Рейші, але після отримання виражених результатів у терапії різних типів пухлин, його протиракові властивості стали вивчатися у багатьох лабораторіях світу. Його високу ефективність при лікуванні злоякісних пухлин пояснюють множинні механізми впливу на пухлину. Терапія екстрактом Агаріка Бразильського і екстрактами інших протипухлинних грибів в даний час належить до найбільш перспективною щодо інших методів лікування.

Доброякісні пухлини. Екстракт Агаріка виявляє серйозну активність при терапії доброякісних новоутворень: поліпів, аденом, фіброаденом, паппилом, міом і т. д. При цьому механізм впливу аналогічний механізму при терапії злоякісних пухлин.
Вірусні гепатити. Екстракт Бразильського Агаріка протягом багатьох років використовується у комплексній терапії вірусних гепатитів В і С. Не впливаючи на вірус безпосередньо, його діючі речовини відновлюють пошкоджені тканини і функції печінки: відновлюється нормальний синтез жовчі і ферментів, при одночасному зниженні патологічних значень печінкових ферментів амінотрансфераз. При застосуванні екстракту Агаріка зникають клінічні симптоми захворювання. Дослідження і практичний досвід показали стійкий результат терапії ― збереження біохімічних показників протягом тривалого терміну після закінчення лікування.
Стимуляція кровотворення. При застосуванні деяких хіміотерапевтичних лікарських засобів, при хронічних крововтратах і анеміях постає питання про швидке відновлення клітинного складу крові ― еритроцитів і лейкоцитів. Полісахариди Агаріка зарекомендували себе в якості ефективного і безпечного засобу, стимулюючого освіта кровотворних клітин ― прискорюється їх розмноження і дозрівання.
Цукровий діабет та його профілактика. Терапевтичні спостереження вказують на ефективність екстракту Бразильського Агаріка при цукровому діабеті і при ускладненнях, викликаних їм. Глюкани Агаріка менш ефективні при діабеті, ніж глюкани maitake смажені гриби або Шиітаке, але в ряді випадків додавання Агаріка в загальну терапевтичну схему призводило до позитивного результату. Його різноманітні глюкани здатні знижувати підвищений рівень глюкози в крові, що сприятливо відбивається на всій комплексній терапії.
Алергічні захворювання. Агарік обов’язково включається в терапію алергії, оскільки у нього є властивість гальмувати механізм прояви алергії ― він гальмує випуск огрядними клітинами гістаміну-речовини, яка викликає почервоніння шкіри. При лікуванні алергії можливо поєднання з екстрактом гриба Рейши ― широко відомого на Сході протиалергічний засіб.
Синдром хронічної втоми. Доведено, що Агарік корисний у попередженні та лікуванні Синдрому Хронічної Втоми (СХВ). У пацієнтів, хворих на СХВ, спостерігається дефіцит активності натуральних кілерів та низький рівень Т-лімфоцитів. Вище описано дію Агаріка на ці лімфоцити і механізми підвищення їх рівня в крові.
Імунодефіцит. Крім описаного вище впливу на клітинний імунітет (макрофаги, цитотоксичні лімфоцити і натуральні кілери) екстракт Агаріка має здатність підвищувати активність лімфоцитів ― Т-хелперів. Саме ці клітини вражаються вірусом ВІЛ. Застосування Агаріка дозволяє домогтися пом’якшення клінічної картини хворих на ВІЛ та досягти тривалої ремісії захворювання.
Проблеми з шкірою/загоєння ран. Вплив Агаріка на шкіру полягає в тому, що він сприяє омолодженню шкіри і загоєнню ран. В додаток до цього β-1,3-D-глюкан Агаріка може втиратися в певні типи шкірних пухлин. Містяться в Агарике глюкан і інші агенти, які прискорюють загоєння шкіри, роблять його ідеальним засобом для позбавлення від висипів, дефектів і пошкоджень шкіри, що зумовлює його застосування при багатьох шкірних хвороб -дерматитів і екзем.

Цінний лікарський гриб, відкритий порівняно недавно і за свої лікувальні властивості введений в еліту фармацевтичної мікології.
На 39-му Зборах Японської Академії по боротьбі з раковими захворюваннями», що проходив у 1980 році, цей гриб був вперше представлений професорами Hitoshi Ito, Keishiro Shimura і Sensuke Naruse, що входять до складу дослідницької групи з грибів у вищій медичній школі Mie University. Були представлені наукові статті, які показують, що β-глюкан, знайдений в Агарике Бразильському, є ефективним засобом проти злоякісних пухлин різних органів. Можна сказати, що в цей час і почалося широке дослідження лікарських властивостей гриба і культивування Агаріка в Японії та Китаї. В даний час японці і китайці вживають 90% від усього виробленого Агаріка. Існує безліч книг, спеціальних телепередач, інтернет — сайтів, присвячених Агарику Бразильському. Одна книга, названа «Чарівна їжа проти раку», перевидається вже в 63 раз. Який механізм впливу Агаріка Бразильського при онкологічних захворюваннях? Таких механізмів на сьогоднішній момент відомо три:
А. Перший механізм характерний для багатьох лікарських грибів і полягає в тому, що полісахариди Агаріка ― в основному β-1,3-1,6 D-глюкан, в змозі активізувати «сплячу» протипухлинну імунну систему людини. Відомо, що у онкологічного хворого клітини, складові протипухлинний нагляд ― макрофаги, натуральні кілери і цитотоксичні Т-лімфоцити, що знаходяться в неактивному стані. Ці неактивні лімфоцити мають низьку швидкість дозрівання, а молоді клітини нездатні на повноцінну роботу. У них короткий життєвий термін, за час якого вони не встигають виконати свою функцію. Таким чином, навіть при нормальній кількості макрофагів, НК-клітин і ЦТЛов, пухлинний вузол може розвиватися, не зустрічаючи перешкод з боку організму. Унікальність глюканів Агаріка полягає в тому, що вони виконують потрійну роботу:
• прискорюють швидкість дозрівання лімфоцитів;
• збільшують життєвий термін лімфоцитів;
• активують їх протипухлинні функції;
В результаті активації лімфоцити набувають здатність активно виявляти і знищувати пухлинні клітини. Кожна клітина займає в протипухлинному нагляд організму свою чітку нішу: Макрофаги ― дуже великий лімфоцит, «великий пожирач», виявивши злоякісну клітину, ковтає її, перетравлює, але не всю ― ті ділянки пухлинної клітини, які можуть слугувати для подальшого розпізнавання таких же кліток, викидаються їм. Згодом ці ділянки передаються іншим протипухлинною клітинам. Цитотоксичний Т-лімфоцит (таких списків) ― «пересувний арсенал», клітина, яка здатна знищити будь-якого чужинця. В її розпорядженні знаходиться високоточне і різноманітну зброю, яке вона застосовує, розпізнавши чужорідного агента. При наближенні до пухлинної клітці таких списків перевіряє її поверхневі мітки ― антигени і якщо у нього виникають сумніви в доброякісності клітини ― він знищує її. Для цього він прикріплюється до пухлинної клітці ― входить в повний контакт, для того, щоб його речовини не пошкодили сусідні, «хороші» клітини і викидає білки-полімери ― т. зв. перфорины, які швидко впроваджуються в зовнішню оболонку клітини й утворюють великі дірки, через які вільно проходять вода і солі. Осмотичний тиск в клітині падає і вона гине. Але деякі клітини здатні вціліти при такій атаці, тому у ЦТЛа є в запасі більш потужне зброя ― «гранзимы». Ці речовини проникають слідом за перфоринами і повністю руйнують ядро пухлинної клітини, після чого настає її 100 %-ва загибель. Натуральний кілер ― лімфоцит, механізм дії якого схожий на механізм дії таких списків ― використовуються ті ж перфорины і гранзимы. Але, на відміну від ЦТЛа, він використовує інші, поки невідомі науці механізми визначення злоякісних клітин. Справа в тому, що у пухлинних клітин є свої механізми захисту ― в деяких випадках вони можуть скидати зі своєю поверхневої оболонки антигени ― мітки, які можуть їх видати. У цьому разі таких списків безсилий ― він просто пройде мимо. Тут просто необхідний натуральний кілер, який обходить подібні хитрощі ракової клітини, розпізнає її і знищує в будь-якому випадку. В системі протипухлинного нагляду є безліч важливих проміжних ланок, без яких цей механізм працювати не зможе. Так, існує велика кількість речовин, які передають інформацію від клітини до клітини; речовин, що запускають механізми розмноження макрофагів, ЦТЛов і натуральних кілерів; речовин, що сприяють активізації цих клітин. Ці речовини називаються цитокінами. Від кількості цих речовин залежить збалансована робота всього імунітету. Так от, β-глюкан Агаріка стимулюють викид цих речовин, коли їх мало для справжньої роботи.
Б. Другий механізм зустрічається у лікарських грибів рідко (наприклад, ще є у maitake смажені гриби) ― це здатність блокувати розвиток кровоносної системи пухлини. Справа в тому, що пухлина не може збільшитися в розмірах більше 2-х мм, якщо вона не отримує поживні речовини з крові. Для цього вона виділяє речовину ― судинний фактор росту, який змушує організм пророщувати пухлина кровоносними судинами, з яким вона отримує все необхідне харчування і позбувається від продуктів свого обміну. Ці судини недосконалі, часто виходять з ладу, але пухлина натомість отримує нові. Речовини Агаріка (пироглютаматы і эргостеролы) блокують виділення пухлиною судинних факторів росту і як результат ― поступове припинення живлення пухлини та її подальше «всихання».
Ст. Третій механізм полягає в тому, що глюкани Агаріка допомагають протипухлинною лімфоцитів ― Макрофагам, Цитотоксичним Т-лімфоцитів і натуральних кілерів проникати всередину пухлинного вузла і вести боротьбу не тільки на кордоні пухлини, але і всередині. Цей механізм різко підвищує загальну ефективність протиракової терапії.