1090грн

Замовити в інтернет-магазині тиснемо сюди.

Цей екстракт виготовлений із плодового тіла гриба, тому може відрізнятися на смак та колір від екстрактів виготовлених із міцелію. Детальніше див. тут.

Важливо знати!

100 грам є еквівалентом 400 капсулам по 0,25г. з цього екстракту, приблизно 1200 капсулам не стандартизованого екстракту, або біля 10,000 капсулам з грибного порошку, або міцелію.

Концентрований екстракт (Бета-глюкани 30%; полісахариди ≈ 50%). Екстракт в порошкоподібної формі. 

Активні з'єднання: Бета ― 1 > 3/1 > 6 ― D-глюкан (β-глюкан)


Антродії екстракт (камфорний гриб). Ефективний при онкологічних захворюваннях, гепатитах, цукровому діабеті, імунодефіцитах.
Концентрований антродії (полісахариди 50%). Екстракт в порошкоподібної формі. Сертифікат якості можна завантажити за посиланням нижче.
Активні з’єднання: Бета ― 1 > 3/1 > 6 ― D-глюкан (β-глюкан)
Важливо знати!
Сто грамів екстракту антродії 50%, приблизно рівні по концентрації активної речовини двох з половиною кілограмів грибного порошку, півтора кілограмів звичайного (нестандартизоване) екстракту, або більше двох тисяч капсул 0,5 грам / чотирьом тисячам таблеток 0,25 грамів (!) з вищевказаного сировини.
Червоний камфорний гриб (Лат. Antrodia cinnamomea)
Застосування:
⦁ онкологія (ракові пухлини можуть локалізуватися в будь-яких органах і системах);
⦁ порушення роботи печінки (гепатити, цирози);
⦁ шлунково-кишкові інфекції;
⦁ запалення в суглобах, м’язових тканинах, ревматизм;
⦁ респіраторні інфекції, що супроводжуються підвищеною температурою і слабкістю організму;
⦁ хімічні, лікарські, харчові отруєння, наслідки алкогольної інтоксикації;
⦁ різні вірусні інфекції;
⦁ алергічні реакції у різних проявах (шкірні висипання, сльозоточивість, утруднення дихання тощо);
⦁ цукровий діабет;
⦁ ураження підшлункової залози, нирок, сечовидільної системи;
⦁ гормональні збої;
⦁ запальні процеси в передміхуровій залозі;
⦁ знижений імунітет.

Протиракову дію, профілактика раку.
Лікувальний Камфорний гриб містить сильні протипухлинні речовини з різними механізмами дії на пухлину: полісахариди ß-D-глюкан, тритерпеноїди і Antroquinonol.
Гриб здатний лікувати різні ракові захворювання:
рак печінки, рак підшлункової залози, пухлини мозку, рак шийки матки, рак крові, рак лімфатичної системи (лімфоми), рак легенів, рак молочної залози (в тому числі і гормон незалежний), рак нирок, рак шлунка, рак горла, рак порожнини рота, рак жовчного міхура, рак шкіри, рак сечового міхура, рак простати, рак товстої кишки і інші види раку. При цьому його речовини впливають на ракові клітини не тільки через імунітет і судини, а також – безпосередньо, викликаючи апоптоз і загибель.
Chen Y. Y., медичний Університет Китаю, Тайвань, виявив, що трітерпени Антродии істотне знижують пересування ракових клітин у хворих на рак легень та їх впровадження в здорові тканини. Його висновки підтверджує професор Китайського медичного Університету Тайваню – Hsin-Ling Yang з колегами в січні 2011 року. У висновках статті – Антродия – сильний препарат проти поширення метастазів.
Червоний камфорний гриб також використовується при бронхітах, бронхіальній астмі, запаленні легень, при запорах, анемії, ревматизмі, артриті, болях у попереку, безсоння, втоми і т. д., ефективно допомагає при запамороченнях, болях і неприємних відчуттях у жінок. Камфорний гриб по праву можна назвати «королем ліків».
Профілактика і лікування раку, перешкода зростанню ракових клітин.
Крім того, що камфорний гриб володіє властивостями щодо лікування та профілактики пухлин і поширенню ракових клітин, він також здатний усувати асцит, полегшувати біль, покращувати апетит і загальний стан пацієнтів. Самі хворі раком також підтверджують, що після прийому камфорного гриба зникло дуже багато неприємних симптомів хвороби (наприклад, слабкість, біль, втрата апетиту). Пацієнти можуть повернутися до нормального звичайної життєдіяльності.
Тритерпеноїди є однією з основних складових Антродии, саме вони надають грибів гіркуватий смак. Трітерпени володіють прямим пригнічуючою дією на ракові клітини. Саме вони роблять цей гриб найсильнішим протиракову грибом з відомих.
Трітерпени:
– блокують роботу білків перед поділом ракової клітини
– у результаті порушується клітинний цикл – ракова клітина не ділиться (а це важливий етап, так як нормальна клітина ділиться один раз в 10 днів, а ракова – раз в 20 хвилин!)
– та вже після зупинки клітинного циклу активується апоптоз – руйнування ракової клітини.
– Крім цього трітерпени знижують рівень і активність Судинного ендотеліального фактора росту (VEGF), в результаті чого гальмується створення нових пухлинних судин
– Дія проти метастазів – гальмують пересування та впровадження у здорову тканину ракових клітин.
Antroquinonol – це похідне убихинон, речовина, що досліджував вчений з фармацевтичного факультету Національного Університету Тайваню, в р. Тайпеї – Po-Cheng Chiang зі своїми колегами в 2010 році. Дослідження проводилися на хворих раком легенів, молочних залоз, простати і печінки. Результати і висновки – знайдено новий протираковий препарат, що викликає зупинку поділу ракових клітин з подальшим їх руйнуванням – апоптозом. Це речовина зареєстровано в США та інших країнах, як протипухлинний.
Полісахариди
Камфорний гриб в основному містить β-глюкан, які активують макрофаги, Т-лімфоцити, підвищує імунні функції організму, чим досягається видимий протипухлинний результат.
Супероксиддисмутаза (SOD: Superoxide Dismutase).
Активні форми кисню (ROS: Reactive Oxygen Species), це активні молекули, які виникають від ультрафіолетового та радіаційного випромінювання, а також від наслідків хімічних реакцій, які виникають в навколишньому середовищі або всередині організму. Найбільш часто зустрічаються активні форми кисню – це іони, вільні радикали і перекису. Вони можуть викликати у людини безліч хвороб, наприклад, пошкодження ДНК, рак та інші пухлини. Супероксиддисмутаза (SOD) є основним ферментом супероксидных радикалів, володіє високою антиоксидантною функцією, може ефективно протистояти розвитку хвороб, що викликаються активними формами кисню, а також усуває самі вільні радикали.
Нуклеїнова кислота
Включає аденозин (Adenosine), рибонуклеїнових кислоти (RNA), аденін (Adenine), урацил (Uracil) і т. д. Нуклеїнові кислоти діють проти склеювання тромбоцитів, запобігають утворенню згустків крові, сприяють профілактиці атеросклерозу. Крім того, камфорний гриб містить феноли, стероїди, кислоти, лактон, кумарин, ферменти і т. д.
Чудодійні лікувальні властивості камфорного гриба вже давно відомі в народі. В даний час все більше експериментів і досліджень підтверджують його ефективність. На жаль, камфорний гриб росте лише на певній території, він важко подається культивування. Вчені намагаються вирощувати камфорний гриб, але поки дуже складно отримати камфорний гриб з такими ж властивостями, як у дорослої у природі. В даний час вартість одного цзиня (500 г) свіжого камфорного гриба складає від 18 до 200 тис. юанів, і ціна продовжує зростати. Камфорний гриб є дефіцитним і досить дорогим, це пояснюється його унікальними властивостями.