390грн

Замовити в інтернет-магазині тиснемо сюди.

Цей екстракт виготовлений із плодового тіла гриба, тому може відрізнятися на смак та колір від екстрактів виготовлених із міцелію. Детальніше див. тут.

Важливо знати!

30 грам є еквівалентом 120 капсулам по 0,25г. з цього екстракту, приблизно 360 капсулам не стандартизованого екстракту, або біля 3,000 капсулам з грибного порошку, або міцелію.

Концентрований екстракт (Бета-глюкани 30%; полісахариди ≈ 50%). Екстракт в порошкоподібної формі. 

Активні з'єднання: Бета ― 1 > 3/1 > 6 ― D-глюкан (β-глюкан)

Веселки екстракт (онкопротектор / гепатопротектор). Ефективний при онкологічних захворюваннях, гепатитах, цукровому діабеті, імунодефіцитах.
Концентрований екстракт веселки (бета-глюкани 30%). Екстракт в порошкоподібної формі.

Веселка (Лат. Phallus impudicus)
Екстракт гриба веселка застосовують для лікування наступних захворювань:

⦁ доброякісних пухлин (кісти, аденоми); злоякісних пухлин (саркоми, меланоми, лейкозу);
⦁ тромбофлебіту;
⦁ захворювань печінки, нирок;
⦁ виразки шлунка і захворювань кишкового тракту;
⦁ туберкульозу;
⦁ атеросклерозу;
⦁ захворювань лімфи;
⦁ болю в суглобах;
⦁ захворювань крові;
⦁ захворювань серцево-судинної системи.

Наукові дослідження довели, що у гриба веселка знайдено багато різних речовин, які володіють вираженим лікувальним ефектом, а саме:
Полісахариди мають протипухлинну дію, активно вбивають різні ракові клітини
Алкалоїди є природним анальгетиком
Природні антигістаміни – знімають різні алергічні і набряклі реакції,
і що вкрай важливо.
Фітонциди із гриба веселки вбивають різні віруси, наприклад, вірус грипу, герпесу, гепатиту і навіть вірус Сніду.
Речовини, що пригнічують різні дерматомікози – грибкові шкірні інфекції.
Лікувальні властивості гриба-веселки
Проведені дослідження з вивчення лікувальних властивостей та складових біохімічних компонентів гриба дали наступні результати: Фітонциди у великій концентрації. Вони здатні боротися з усіма відомими хвороботворними бактеріями і вірусами, особливо вірусами гепатиту, герпесу, грипу. Стимулятори вироблення перфоринов та лімфоцитів — полісахариди. Вони є головними складовими імунної системи людини і здатні боротися з раковими клітинами. Є природним антигістамінним засобом. Знімає подразнення і набряклі реакції організму, зупиняє алергічні реакції. Дивним для лікарів-імунологів було ще одне властивість гриба-веселки, яке дозволяло не тільки значно підвищувати імунітет, але і знижувати чутливість до збудників деяких захворювань і різних зовнішніх подразників. Це дозволяє назвати гриб-веселку одним з головних народних засобів для вироблення захисної реакції імунної системи організму, тобто для ефективної боротьби зі Снідом.

Сучасні дослідження грибів
Записи Гурвича про методи лікування потрапили в руки ризького лікаря і великого вченого і нині керівника дослідного інституту DrKuznecovsLab, Сергія Кузнєцова, який присвятив частину своєї наукової роботи різних цілющим властивостям цього гриба, починаючи з 1990 року.
Результати цих робіт обнадіюють – веселка дійсно продовжує життя онкохворим, має протипухлинні властивості при раках легенів і бронхів, молочної залози, яєчників, матки, а також простати, всього шлунково-кишкового тракту та при різних видів сарком і достовірно знижує ризики рецидиву пухлин.

Були проведені досліди на мишах, яким вводили клітини раку молочної залози. Розвиваючись, пухлина вбивала 100% усіх мишей протягом 30-45 днів. Мишкам стали давати екстракт веселки кожен день, чим допомогли абсолютно всім гризунам дожити до 16-24 місяців, а адже це повний життєвий термін, без появи пухлин.

Потім вчені почали працювати з іншими пухлинними моделями – карциномою легенів Льюїса, з саркомою 180 і з карциномою Ерліха. Тваринам вводили в питво екстракт веселки, поступово збільшуючи дозування і домагаючись при цьому всі кращого результату – збільшення тривалості життя та зменшення обсягу пухлин.

Це означає, що екстракт веселки має здатність захищати організм від раку і активізує протипухлинні механізми.

Доктор Кузнєцов, виступаючи від Латвійської Медичної Академії, представив свої звіти на 18-му Міжнародному конгресі з хіміотерапії в липні 1993 року.

Згодом були вивчені властивості, які гальмують метастазування легеневих раків, про що був представлений реферат 17-му Міжнародному конгресі з алергології та клінічної імунології в Сіднеї в 2000 році.