Миргородська гімназія №7
Миргородської міської ради Полтавської області

LinkYouTubeFacebookInstagram

Адреса: 37601, Україна, Полтавська область, м.Миргород, вулиця Оксанченка Олександра, 51.
Тел. 38 (05355) 4-17-88, E-mail:  mirschool7@gmail.com

Миргородська гімназія №7 Миргородської міської ради Полтавської області надає освітні послуги жителям авіамістечка. Школа заснована у 1962 році. (Історична довідка)

Мова освітнього процесу - українська

Проводиться профільне вивчення української мови в 10-11 класах. Це забезпечує засвоєння державної мови на рівні вільного володіння нею, формування мовної особистості і майбутнього інтелекту держави, виховання національно свідомих громадян України, патріотів.

Це дає нам можливість опанувати державну мову на дійсно високому рівні, відчути глибину творів відомих українських письменників та, що теж дуже важливо, багато уваги приділити підготовці до ЗНО або НМТ.

За допомогою різних прийомів та методів, форм та засобів, учні розвивають логічне мислення, емоційність, зорову пам’ять, уміння аналізувати, будемо формувати загальнолюдські якості, навчатися не лише висловлювати свою думку, а й розгортати пояснення.

Уроки української - це і «Синтаксичні розминки», і ситуативні завдання, написання творів-есе, віртуальні подорожі, навчальні дискусії, творчі диктанти, а також індивідуальна, парна та групова роботи.

Завдання кожного уроку української мови і літератури – наблизитися до вимог сучасного суспільства, що потребує високоосвічених, інтелектуально розвинених і відданих державі особистостей, які легко і вільно можуть спілкуватися між собою, утверджуючи статус української мови як рідної і державної.

 
Наша школа  “Заклад освіти - учасник програми Google for Education” / Google for Education Participating School. Джерело: Статус 

Директор школи - Василевич Володимир Леонардович

Заступник директора з навчальної роботи - Рибіна Оксана Іванівна 

Заступник директора з виховної роботи - Василова Ірина Володимирівна  

LinkLinkYouTubeFacebookInstagram