Презентація ВПУ№21 https://www.canva.com/design/DAGdaC6xgg8/z07po9uL2O5t4yK1H3komw/edit
Профорієнтаційний захід у Миколаївській гімназії №24
19 березня 2025 року, члени методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій енергетичної галузі завітали до МГ №24, щоб ознайомити здобувачів освіти із професіями, які можна здобути у Вищому професійному училищі №21 м. Миколаєва.
🔧 Про що говорили?
✅ Які професії доступні для вступу
✅ Які перспективи відкриває професійна освіта
✅ Які знання та навички допоможуть у майбутній кар’єрі
Здобувачі освіти мали змогу поставити запитання, дізнатися більше про освітні можливості та зробити перші кроки до вибору професії.
Сподіваємося, що ця зустріч допоможе визначитися з майбутнім!
20 березня – Всесвітній день Землі- це день весняного рівнодення, що символізує пробудження природи і початок нового етапу розвитку нашої планети.
Мета запровадження Всесвітнього дня Землі – привернути увагу суспільства до екологічних проблем, наголосити на їх впливі не тільки на природу, а і на якість життя та здоров’я кожної людини.
Вчителька географії Чекан Лілія Василівна та вчителька біології Заяць Тетяна Миколаївна до цієї події підготували та провели просвітницькі бесіди, заняття, де проінформували здобувачів освіти про заходи, які може здійснити кожна людина для покращення екології рідного краю.
У нашому сьогоденні дуже гостро стоїть проблема низької екологічної культури багатьох людей. Це вже призвело до катастрофічних наслідків, які може відчути кожний з нас: велика кількість побутового сміття, забруднені водойми, повітря, ліси, зниження родючості ґрунтів, зміни клімату. Все це створює небезпеку для екосистеми планети Земля та погано відображається на здоров’ї людей.
В Україні через війну, що триває вже четвертий рік, ці проблеми ускладнюються наслідками обстрілів, мінувань, лісовими пожежами, руйнуванням промислових підприємств та міст, знищенням природних екосистем, заповідників.
У таких умовах розвиток екологічної культури та екопозитивної поведінки молоді, формування системи наукових знань про природу та суспільство, поглядів і переконань, що забезпечують відповідальне ставлення до довкілля, є важливим завданням закладу освіти.
Тільки спільними зусиллями можна покращити екологічну ситуацію як в Україні, так і в цілому на планеті!
"Чим стать відрізняється від гендеру?"
"Що таке гендерно зумовлене насильство?"
"Які стереотипи щодо ролі чоловіків і жінок в суспільстві є небезпечними і можуть призвести до насильства?"
Гуманітарна організація International medical corps (Міжнародний медичний корпус) допомагає розібратися з цими питаннями. Представники IMC працюють по всьому світу в країнах, де люди опинилися в біді і потребують допомоги. Гендерно зумовлене насильство – це страшна біда, з якою треба боротися. Саме тому ми прийняли запрошення на інформаційну сесію "Гендерно зумовлене насильство. Ключові концепції".
На зустрічі, з представником, від Гуманітарної організація International medical corps, Бондар Ксенією Миколаївною, учням 8-А класу, пояснили, що таке гендерно зумовлене насильство, як його розпізнати і куди звертатися за допомогою.
Про гендерне зумовлене насилля. Січень 2024