Звіт дизайнерів

З давніх часів майстри виготовляли вироби з дроту . Спочатку кували прикраси, кольчуги, зброю, а в 12 столітті з'явився метод волочіння. Це дозволило спростити процес виготовлення рівного тонкого дроту та знизити собівартість виробів з нього. Сталевий дріт і навіть колючий використовується не лише в промисловості! Його застосовують для створення предметів мистецтва. Минув час, проте майстри продовжують дивувати світ виробами з дроту...

Кендра Хейст, британський скульптор.

Працює з оцинкованим дротом і виготовленою з нього сіткою,.створює дивно реалістичні статуї диких тварин.

Дмитро Ів (Іванченко), харківський скульптор

Створив величезну дитячу іграшку – ведмедя – з колючого дроту, яку представить на виставці у відомій галереї в Нью-Йорку.

Як розповів скульптор, він створив скульптуру для того, щоб розповісти про тих людей, які загинули на Донбасі.

Спеціалісти Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району столиці встановлюють новий арт об'єкт у Парку культури та відпочинку "Перемога".

Висота ведмедя становить 3,2 м, а ширина - 3 м. Каркас виготовлено з дроту та штучного газону.

Для скульптури ведмедя в Ужгороді використали 700 кілограм металу. Місцеві слюсарі разом із знаним скульптором із автодеталей створили справжній шедевр – символ Закарпаття – бурого ведмедя.

Металева скульптура Віталія Онищенка у районному центрі Сосниця Чернігівської області спроектована за мотивами герба Сосниці - зелена сосна з золотими шишками, на яку залазить чорний ведмідь.

Зображення ведмедя можна побачити на гербі багатьох міст. Історія походження ведмедя як геральдичної фігури бере свій початок з Німеччини та пов'язана з використанням ведмедя, як тотемної тварини, стародавніми племенами германців і кельтів. В Україні ведмідь є на гербі Східниці, Магерова та селища Медвежа, а також він дуже часто зустрічається на гербах міст в Німеччині, Іспанії, Росії, Білорусії та багатьох інших країнах. Ведмідь зображений на гербі Закарпаття.

Цікавим фактом є також те, що зображення ведмедя можна зустріти навіть на грошах, наприклад на Білоруській купюрі номіналом 50 рублів 1992 року.

Джерело: https://www.factday.net/10-2-tsikavi-fakty-pro-vedmediv.html