Освітній простір

Що таке «освітній простір»?

       У зв’язку з тим, що в НУШ зросла  частка проектної, командної та групової діяльності під час занять, урізноманітнилися  варіанти організації навчального простору в класах. Головний документ, який визначає як треба влаштувати освітній простір у НУШ є спеціальні «Методичні рекомендації щодо організації освітнього простору Нової української школи», затверджені наказом МОН від 23.03.2018 № 283.

Новий освітній простір - це безпечне та доступне освітнє середовище із застосуванням сучасних інформаційно-комунікаційних засобів. Для створення НОП використовуються в закладі  новітні технології .

    Освітній простір школи складається з освітнього простору кожного учня, кожного вчителя, кожного з батьків тощо,  подій, у яких здійснюються різні види діяльності кожного учасника освітнього процесу з освоєння шкільного середовища, необхідних для задоволення  освітніх потреб.

 Нова українська школа працює на засадах особистісно-орієнтованої моделі освіти, максимально враховано права дитини, її здібності, потреби та інтереси, цим критеріям і відповідає  освітній простір в закладі. Окрім класичних варіантів організації освітнього простору в класі, використовуватимуть новітні технології. 

закон про освіту.pdf

Закон України "Про освіту" від 05.09.2017 р. №2145-VIII.

consultant.parus.ua/?doc=0AS44DBC2C&abz=JSZYA