ТВОРЧА ГРУПА

РОБОТА ТВОРЧОЇ ГРУПИ

2017-2018

Творча група

Протоколи засідань творчої групи 2017-2018

Протоколи засідань творчої групи 2017-2018
29.11.2017 р. у м. Краматорськ відбулася ІІІ обласна науково-практична конференція «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні», у якій узяли участь понад 400 освітян області. Розпочався захід відкриттям експозиції «Я люблю Україну», на якій представлено вироби декоративно-ужиткового мистецтва педагогів та дітей. Для участі у виставці були представлені роботи учнів та педагогів м.Селидового. У складі експозиції м.Селидового були представлені дві авторські виставки,одна із яких - авторська виставка робіт учнів нашої школи під керіництвом вчителя трудового навчання Даниліною Е.М. "Народна лялька - оберіг наших душ". Вдячна нашим учням за їх творчість, працелюбність, бажання продовжувати народні традиції.
2 грудня, коли всі учні школи відпочивали, три талановиті дівчинки змагалися за звання кращих серед учнів шкіл Селидівської міської ради з предмету "Трудове навчання (технології)". В ЗОШ № 12 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології). Цьогорічна команда дівчат - великі молодці!!!! Працьовиті, цілеспрямовані, творчі, впевнені, налаштовані на успіх!!! Учениці 8 класу Колесник Карина, 10 класу - Кротова Анастасія, 11 класу - Бойчук Анна, протягом 5 годин виконували теоретичні завдання , показували свої уміння та навички,набуті на уроках трудового навчання та через самоосвіту, проектували та втілювали свої їдеї в життя, одним словом, відпрацювали на всі 100!!! Дівчата,я вами пишаюся і вдячна за вашу натхненність та відданість предмету, за вашу небайдужість та цілеспрямованість, і, який результат би не був, ви - СУПЕРМОЛОДЦІ, КОМАНДА!!!!
11 січня 2018 року у Селидівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відбувся захід, метою якого є сприяння розвитку інтелектуально-творчих здібностей школярів, залучення старшокласників до науково-дослідницької діяльності, до складання проектів з метою самореалізації, самовдосконалення.Це конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіальних відділень МАН. Нашу школу на цьому заході представляли учні 10 класу Чермянін Антон(керівник роботи Сухорукова Ю.Ю.) та Кротова Анастасія (керівник роботи Даниліна Е.М.) з презентацією своїх наукових робіт. Приємно відзначити, що за рішенням журі серед трьох визначених переможців є і наші учні: у секції «Українська мова» Чермянін Антон з роботою «Смайлик як компенсація паро лінгвістичних засобів у письмовій комунікації», у секції «Етнологія» Кротова Анастасія з роботою «Вертеп в українському театральному мистецтві». Вітаємо наших переможців та бажаємо нових відкритів! Велика подяка колективу учнів 10 класу, які підтримували наших конкурсантів та показали виставу "Різдвяний вертеп", як результат практичного втілення наукової роботи Кротової Анастасії.
http://osvita-selid.ucoz.ua/…/konkurs_zakhist_nau…/1-1-0-812http://selidovo-rada.gov.ua/…/konkurs-zakhist-naukovo-dosli…
День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів. Так,в 10 класі відбувся виховний захід "Україна Соборна". Учні пригадали сторінки історії цієї подіїі під час презентацій своїх досліджень.

Подлєсна О.П.

19 січня в 7 класі була проведена виховна година, присвячена святкуванню Дня Соборності України. Виховний захід був спрямований на формування в учнів почуття патріотизму та єдності.
В школі триває естафета відкритих уроків "Вчительські здивуванння". 19 грудня естафету прийняла вчитель трудового навчання Даниліна Елла Миколаївна. Вона провела відкритий урок з художньої культури в 10 класі з теми "Вертеп - національно самобутня форма народного лялькового театру. Театр на Запорізькій січі." Урок було інтегровано з уроком образотворчого мистецтва з учнями 4 класу. Протягом уроку учнями 10 класу було досліджено та створено інтелект -карту "Ляльковий театр вертеп" за напрямками "Будова вертепу", "Різновиди різдвяного вертепу", "Види вертепу", "Сюжети вертепу", "Сучасний вертеп", "Види вертепних ляльок". Велику допомогу в підготовці теоретичного матеріалу до уроку надала учениця класу Кротова Анастасія, бо вона веде науково-дослідницьку роботу з цього питання в межах роботи МАН. Учням 4 класу було запропоновано намалювати героїв-ляльок вертепу. Фіналом уроку стала цікава подія - вистава "Різдвяний вертеп", підготовлена учнями 10 класу. Під час вистави були задіяні шопка та ляльки,виготовлені на уроках трудового навчання в межах СТЕМ-проекту. Продовжуємо вивчати народні традиції нашої країни!
Андріївські вечорниціЩе із сивої давнини Україна славиться своїми традиційними святами й обрядами. Одним із таких свят, як завжди відзначали наші діди та прадіди, було велике свято – День Андрія. Учитель української мови та літератури Подлєсна О.П. разом зі своїми учнями 7 класу вирішили не порушувати таку хорошу українську традицію, а ненадовго повернутися в минуле та влаштувати справжнє свято – Андріївські вечорниці.Усі присутні змогли поринути в атмосферу українського гуляння, відчувши себе на справжнісіньких українських вечорницях. На гостей чекали веселі розваги: ігри, цікаві гумористичні андріївські гадання. Учасники співали народних українських пісень. А ще гостей пригощали традиційними смаколиками української кухні, що їх приготували батьки учнів.Вечорниці пройшли з великим успіхом, глядачі отримали масу задоволень, позитивних емоцій, сміху, радості.
30 листопад 2017 р.День Гідності в #Українськ.#gdignity, #gdignityUkraineВ цьому навчальному році учні 9-11-х класів і вчителі вперше приймали участь у проведенні Всесвітнього Дня Гідності. День Гідності розпочався в актовій залі. Шкільні координаторки заступник директора з ВР Черняк О.Є. та вчитель трудового навчання Даниліна Е.М. відкрили захід, запрошуючи всіх і пояснюючи, чому школа бере участь у Всесвітньому Дні Гідності та, розповідаючи дітям про значення Всесвітнього Дня Гідності для формування нового українського суспільства. Учні познайомилися з принципами та концепцією гідності. Присутнім на відкритті заходу було запропоновано подивитися 5-хвилинний промо-ролик та 2-хвилинне відеозвернення міністерки освіти і науки України Л.М. Гриневич. Подальша робота в проведенні Дня Гідності була спланована через роботу по студіях «Гідність у дії». Всі учні школи розійшлися по кабінетах, де разом з кураторками заходу прийняли участь у роботі студій «Гідність у дії». Роботу першої студії очолили заступник директора з ВР Черняк О.Є. та вчитель української мови та літератури Подлєсна О.П., робота другої студії проходила в тандемі вчителя трудового навчання Даниліної Е.М. та практичного психолога Чепак О.В.. На початку роботи студій кожен куратор поділився своїми життєвими історіями про власне падіння, а потім перейшли до опису, як вдалося це подолати. Потім учням було запропоновано визначити, що для них гідність, створивши мапу асоціацій, відбулася жвава дискусія.
26 жовтня педагогічний колектив нашої школи зібрався для участі в ПДС "Підвищення професійної майстерності". Hand Made "Сучасні тренди в освіті".Заняття пройшло в формі технології "Світове кафе". За умовними кавовими столиками вчителям пропонувалось обговорити питання за напрямками "Сучасні технології", "Шляхи підвищення педагогічної компетентності", "Позашкільний розвиток дітей", "Запитання для колеги". Відбулось жваве обговорення щодо того,як зробити навчання цікавим та корисним для учнів, які трендові технології дають позитивні результати для покращення навчального процесу та дійшли висновку, що без змін в сучасній освіті неможливо. Вчителі поділились своїми трендовими технологіями,які використовують в своїй практиці. Під час семінару відбулася презентація проекту #HealthySchools_UA , до якого залучилася наша школа цього навчального року. #HealthySchools:заради здорових і радісних школярів» – унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation. https://www.facebook.com/groups/1588441561176819/
23 жовтня 2018 року в школі відбувся психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 1-го класу до умов навчання в початковій школі», участь в якому взяли класний керівник 1 класу Погудіна Т.П., практичний психолог школи Чепак О.В., вчителі, які викладають у першому класі, вихователь ГПД, адміністрація.Під час засідання заступник директора з НВР Халілова Н.А. ознайомила присутніх зі складовими адаптації школярів, чинниками, що впливають на успішність адаптації дитини до школи. З матеріалами досліджень та спостережень рівня психолого-педагогічної готовності учнів до школи та результатами адаптаційного періоду ознайомила педагогів практичний психолог. Вчитель 1-го класу дала характеристику свого класного колективу. Вихователь ГПД розповіла про діяльність першокласників у позаурочний час. У ході роботи було вироблено рекомендації для успішної адаптації школярів.