English (додаткові освітні послуги)

Вас вітає керівник гуртка англійської мови – Магас Віталія Віталіївна!  

Заннятя з англiйськой мови – це система органiзованої iгрової дiяльностi, що сприяє розвитковi i вихованню дитини, реалiзацiї набутого досвiду, формуванню нового досвiду та психiчних якостей у процесi засвоєння мінімального обсягу англомовних знань та вмiнь.

Метою навчання англійської мови є сприяння повноцінному, своєчасному розвиткові дитини, збагаченню її інтелектуальної, вольової, емоційної, моральної та соціальної сфер у процесі оволодіння основами іншомовного спілкування.

Основні завдання:

Виховні – виховувати сталий інтерес та позитивне ставлення до вивчення іноземної мови у дітей дошкільного віку.

Розвиваючі - розвивати чуття іноземної мови; прищеплювати елементарні навички самокорекції, самоконтролю та взаємоконтролю мовлення.

Навчальні – навчати дітей літературної вимові англійських звуків; навчати дітей відповідати на запитання; навчати дітей будувати діалогічні та монологічні розповіді.

 

Дошкільне навчання дітей англійської мови набуло широкого розповсюдження. Групи з вивчення англійської мови створено у багатьох дошкільних навчальних закладах. У державному стандарті дошкільної освіти України (БКДО) зазначено, що навчання англійської мови є варіативною складовою дошкільної освіти. Навчання іноземної мови виступає важливим засобом гармонійного розвитку особистості, формування її життєвої компетенції. Навчання дошкільників англійської мови – це особливий вид освітньої діяльності,  у процесі якої мова виступає одночасно предметом і провідним засобом навчання. У процесі навчання діти не вивчають складові частини незнайомої мови, а одразу опановують її як засіб спілкування.



Заняття з англійської мови мають певну структуру:

1.                 Організаційний момент, вступна бесіда (на першому етапі навчання – рідною мовою).

2.                 Фонетична зарядка: підготовка артикуляційного апарату до вимови звуків та звукосполучень англійської мови, скоромовки, віршики, ігри на звуконаслідування, ігрові вправи.

3.                 Словникова робота за темою – повторення лексики попереднього заняття в межах однієї теми, введення нових слів та їх закріплення. Ігри та ігрові вправи.

4.                 Граматика: ігри та вправи на формування граматичної правильності англійського мовлення.

5.                 Діалог з теми, яка вивчається («Розмова по телефону» і т.ін.).

6.                 Зв’язне мовлення: бесіда та розповідь за картинкою, дидактичні ігри та вправи.

7.                 Ігри та вправи на закріплення теми, заучування віршів, забавлянок.

 

 

Розклад занять керівника гуртка з англійської мови

Магас Віталії Віталіївни

 

 

Понеділок

16:00-16:25-старша група

16:30-16:50-середня група

 

Середа

16:00-16:25-середня група

16:30-16:50-старша група

 

П’ятниця

16:00-16:25-старша група

16:30-16:50-середня група

 

У дошкільному віці провідним видом діяльності є гра. Саме тому кожне заняття з дітьми перетворюється на цікаву та веселу гру. Тільки завдяки такій формі роботи можна досягти високих результатів і виховати у дитини  позитивне ставлення до іноземної мови. Граючи під час заняття дитина розвивається, помічає свої успіхи, прагне до нових вершин. Основна мета наших занять – викликати у дитини інтерес, підготувати дітей до подальшого вивчення англійської мови, викликати бажання йти на заняття і дізнаватися нове, цікаве та захопливе.

 

 

                       ПРОГРАМА ЗА ЯКОЮ МИ ПРАЦЮЄМО:

Наш гурток працює за «Авторською навчальною програмою за методикою асоціативних символіві», Метод асоціативних символів – мова рухів, жестів, міміки, мова нашого тіла, кодова мова уявлень і асоціацій. Протягом багатьох років, створюючи разом із дітьми на заняттях з англійської асоціативні образи-символи до всіх лексичних та граматичних одиниць, які вивчалися, ми здійснили спробу адаптувати цю своєрідну мову тіла до процесу вивчення предмета в дошкільних навчальних закладах та початковій школі.

МАС – ігровий метод. У цьому й полягає основна його перевага над традиційними формами навчання. Гра – це творчість, гра – це праця. У її процесі в дітей виробляються навички зосередження, самостійного мислення, розвивається увага, дисципліна. Ігрові моменти роблять навчання цікавим, створюють у вихованців бадьорий настрій, полегшують подолання труднощів у засвоєнні матеріалу. МАС дає можливість складний навчальний матеріал перетворити в простий, а нудний – зробити цікавим. Діти виконують рухи й озвучують їх одночасно. Їм усе зрозуміло, тому що мова й рухи переплітаються. Створюючи асоціативні образи-символи, «оживляємо» кожне слово, з яким можна провести цікаву, захоплюючу гру. Практика свідчить, що використання іншомовного навчально-ігрового середовища значно збільшує ефективність засвоєння матеріалу.

ПОРАДИ БАТЬКАМ:

Діти відвідують заняття два рази на тиждень, тривалість кожного заняття 15-20хвилин. Англійську мову вони чують та спілкуються нею лише на заняттях. Тому якщо у вас є можливість та бажання допомогти своїм дітям глибше опанувати англійську мову радимо вам використовувати деякі поради:

1.    Повторюйте з дітьми вірші та пісні, які вивчаються на заняттях;

2.    Особливу увагу приділіть фонетичній розминці. Використовуйте казки про язичок.

3.    Вмикайте дитині аудіо – та відеодиски. Дитина повинна чути як розмовляють носії мови.

4.    Дитина краще запам’ятовує новий матеріал під час гри. Тому усі ваші заняття повинні проходити не вимушено у формі гри.

5.    Мотивуйте свою дитину на вивчення англійської . Нехай до дитини в гості завітає герой із мультфільму, який розмовляє лише англійською.

6.    Не бійтесь перехвалити свого малюка. Адже він потребує вашої похвали та підтримки.