Новини

за 1 півріччя 2021-2022

Вітаємо колектив кафедри та здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти з успішним проходженням акредитації та отриманням Сертифікату терміном на 5 років.

Висловлюємо щиру подяку менеджменту Академії, науково-педагогічним працівникам, стейкхолдерам освітньої програми, випускникам, всім, хто активно долучився до процесу акредитації.

Дякуємо Національному агентству забезпечення якості вищої освіти за високу оцінку нашої освітньої програми, кваліфіковану організацію та проведення акредитації, надання рекомендацій і визначення перспектив подальшого розвитку й удосконалення.

Сертифікат_ Дошкільна освіта_магістр.pdf

16 грудня 2021 року завершено захисти магістерських робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти. Щиро вітаємо наших здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти з успішним захистом магістерських робіт 🎓🎓🎓Бажаємо міцного здоров'я, особистісного й професійного розвитку, подальших успіхів та удачі.

15 грудня 2021 року Савченко Л.Л. - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методики дошкільної та здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету дошкільної і спеціальної освіти та історії взяли участь в онлайн-тренінгу "Звільнення від негативних емоцій", який було проведено засновником ГО "Центр трансперсональної психології", Андрієм Бешлеєм.

08 грудня 2021 здобувачі вищої освіти факультету дошкільної і спеціальної освіти та історії разом із Савченко Л.Л., кандидатом педагогічних наук, доцентом, доцентом кафедри теорії та методики дошкільної освіти доєдналися до вебінару «Підвищення кваліфікації: як планувати та визнавати результати». Організатори вебінару - Цифрове видавництво MCFR.

Спікери вебінару:

Інна Кіндрат - головний редактор Вищої школи освітнього менеджменту, кандидат педагогічних наук.

Ірина Романюк - консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Миколаївської міської ради, старший викладач кафедри теорії й методики початкової та дошкільної освіти МОІППО.

Усі учасники вебінару отримали сертифікати.

06 грудня 2021 року розпочато атестаційні екзамени для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання та захисти магістерських робіт для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання.

Андрій Бешлей, засновник ГО "ЦЕНТР ТРАНСПЕРОНАЛЬНОЇ ПСИХОЛОГІЇ", 30 листопада 2021 року, провів четверте заняття у форматі вебінару на тему «Вровадження методів психогігієни в освітній процес», у якому, вже традиційно, взяли участь здобувачі вищої освіти 211д та 611д груп і викладачі кафедри теорії та методики дошкільної освіти. Усі учасники отримали сертифікати.

25 листопада 2021 року здобувачі вищої освіти 211д групи під керівництвом Савченко Л.Л., кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри теорії та методики дошкільної освіти доєдналися до вебінару "Гурток у дитячому садку (не) для галочки", організованим МСFR Цифровим видавництвом.

Спікер вебінару Олена Літіченко - старший викладач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук.

Програма вебінару:

1. Як вивчати запити батьків та інтереси дітей, щоб спланувати додаткові освітні послуги.

2. Як моніторити гурткову роботу та який інструментарій для цього використовувати.

3. Як планувати гурткову роботу та яку документацію вимагати від керівника гуртка.

Усі учасники вебінару отримали сертифікати.

У листопаді 2021 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 311д та 411д груп під керівництвом Савченко Л.Л., кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри теорії та методики дошкільної освіти успішно закінчили онлайн-курс "Академічна доброчесність" на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus тривалістю 2 кредити ECTS.

Сьогодні наші талановиті й креативні здобувачі вищої освіти 411д групи мали можливість проявити свою акторську майстерність.

24 листопада 2021 року відбулася вистава "Красуня та чудовисько" в рамках освітнього компонента "Театралізована діяльність в ЗДО".

Викладач: Фролова Ірина Всеволодівна

24 листопада 2021 року викладачі кафедри теорії та методики дошкільної освіти та здобувачі вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта відвідали дуже цікаву та інформативну онлайн-зустріч з кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри іноземної філології Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради Калашніковою Лесею Юріївною за темою "Обмін досвідом про систему освіти Фінляндії".

24 листопада 2021 року ГО "Центр Трансперсональної психології" в програмі ZOOM провів третій онлайн-семінар "Психологічні методи для вирішення конфліктів", до якого долучилися здобувачі вищої освіти 211д групи під керівництвом Савченко Л.Л., кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри теорії та методики дошкільної освіти. Спікер проєкту Андрій Бешлей - практикуючий психолог, дослідник, новатор в галузі психології, автор тренінгових програм - звернув увагу на види конфліктів; причини міжособистісних конфліктів та способи їх вирішення. Було дуже пізнавально.

Всі учасники семінару отримали сертифікати.

23 листопада 2021 року відбулася науково-практична конференція "Професіоналізм педагога дошкільної освіти" за участі науково-педагогічних, педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти.

Основні напрями роботи конференції:
1. Професійна підготовка майбутніх педагогів дошкільної освіти.
2. Виховання дітей дошкільного віку. Теорія і практика.

На конференції було обговорено теми, які висвітлюють актуальні проблеми становлення і розвитку дошкільної освіти. Упродовж конференції здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти мали можливість висвітлити результати власних наукових досліджень. Конференція була дуже інформативною.

22 листопада 2021 року розпочато проведення звітних конференцій з педагогічної практики для здобувачів вищої освіти. З більш детальною інформацією щодо проведення конференцій можна переглянути на сторінці "Конференції з педагогічної практики".

17 листопада 2021 року з нагоди Міжнародного дня студента та за результатами проведених заходів на кафедрі теорії та методики дошкільної освіти відбулося нагородження здобувачів вищої та фахової передвищої освіти.

Нагородження переможців та учасників заходів грамотами та солодкими призами відбулося за підтримки первинної профспілкової організації. Щиро дякуємо за плідну співпрацю та підтримку творчого потенціалу наших студентів.

Усім бажаємо натхнення та творчих успіхів!

Кафедра теорії та методики дошкільної освіти

вітає всіх здобувачів вищої та фахової передвищої освіти

зі святом ✨

З Міжнародним днем студента 🎓

Студентські роки завжди є цікавою,

яскравою та особливою сторінкою у житті кожного✨

Бажаємо міцного здоров'я,

постійного особистісного зростання, наснаги,

прагнення до професійного розвитку, успіхів та удачі!

Зі святом🎉🎉🎉

Привітання з Міжнародним днем студента 2021.mp4

15 листопада 2021 року Савченко Л.Л., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методики дошкільної освіти та здобувачі освіти 2 курсу 211д групи долучились до онлайн-семінару на платформі ZOOM "Створення підтримуючого середовища в освітньому процесі". Зустріч була цікавою та інформативною, здобувачі вищої освіти поглибили свої знання в царині психології.

12 листопада 2021 року Савченко Л.Л., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методики дошкільної освіти та здобувачі освіти 2 курсу 211д групи взяли участь у вебінарі "Нове в законодавстві про дошкільну освіту", організованим цифровим видавництвом MCFR та журналом "Практика управління дошкільним закладом".

Лектори:

Омельяненко Ніна - шеф-редактор управлінських видань MCFR: Освіта, очільник ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти»

Третяк Вікторія - головний редактор журналів «Практика управління дошкільним закладом» та «Практика управління закладом освіти».

9 листопада 2021 року Савченко Л.Л., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методики дошкільної освіти та здобувачі освіти 2 курсу спеціальності 012Дошкільна освіта взяли участь у вебінарі "Моніторинг дистанційного навчання у ЗЗСО".

Спікер вебінару - Маніленко Інна Володимирівна - сертифікована тренерка з підвищення кваліфікації. Мета вебінару: надати теоретичну та практичну допомогу педагогам з питань організації роботи закладів освіти в умовах поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19) та підготуватися до моніторингу організації дистанційного навчання.

До уваги здобувачів вищої освіти педагогічної галузі 🔔🔔🔔

Кафедра теорії та методики дошкільної освіти анонсує онлайн захід з нагоди Всесвітнього дня дитини 🤗

✅Захід буде проведено у форматі публікації відеороликів "Наше щасливе дитинство"

📆Коли відбудеться? 15 листопада 2021 року

🌐Місце проведення: Facebook, Instagram

📝Що необхідно зробити для участі:

1️⃣Створити відеоролик від групи за темою "Наше щасливе дитинство" (до відеоролика можна включити фото або короткі інтерв'ю з розповідями про яскраві та позитивні моменти з дитинства тощо) ❗ ОБОВ'ЯЗКОВОЮ ❗складовою відеоролика має бути відповідь на запитання: Яким чином у своїй професійній діяльності саме Ви будете робити дитинство щасливим і якими є складові щасливого дитинства?✨✨✨

2️⃣Дати відеоролику назву

3️⃣Надіслати відеоролик ДО 12.11🕛 в Telegram: 0979550597 або 0683399355

4️⃣За бажанням розмістити відеоролик на своїх сторінках у соціальних мережах під хештегом #деньдитинстваХГПА2021, а також відмітити у публікації нашу сторінку @kafedradoshkhgpa

✨Під час проведення заходу підтримати власні відеоролики та відеоролики інших учасників можна за допомогою переглядів та лайків у соціальних мережах Facebook та Instagram ❤️

Бажаємо натхнення, позитивних емоцій від теплих спогадів✨

І декілька фактів про історію свята Всесвітнього дня дитини можна переглянути на фото:

03 листопада 2021 року Савченко Л.Л., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методики дошкільної освіти та здобувачі 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (211д групи) взяли участь у психологічному семінарі "Діагностика і збереження психічного здоров'я" на базі Центру трансперсональної психології.

03 листопада 2021 року викладачі кафедри теорії та методики дошкільної освіти взяли участь в третьому вебінарі про онлайн навчання, який проходив в рамках проєкту від Unicheck Україна - "The Unicheck educational community. Південь".

03 листопада 2021 року викладачі кафедри теорії та методики дошкільної освіти взяли участь в онлайн-тренінгу "Грантові програми Європейської Комісії - 2022" від Кшиштофа Налепи, преставника ЄК у Польщі з питань культури, освіти, молоді та інновацій.

Акредитація !

Відкрита зустріч з експертами: ID 26182 Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, ОП «Дошкільна освіта»

Час: 11 жовтня 2021 15:20-15.50 PM Київ

Підключитися до конференції Zoom

https://us04web.zoom.us/j/74702835632?pwd=M2s2WVkxVGI5YWpPbzBuSWwwSUtUdz09

Ідентифікатор конференції: 747 0283 5632

Пароль: 2021

До уваги здобувачів вищої освіти!

Оголошується конкурс творчих робіт студентів з природного матеріалу

"ДАРУНКИ ОСЕНІ"

Конкурс буде проведено 20.10.2021 о 12:50 біля 74 аудиторії.

Для участі у конкурсі необхідно виконати такі умови:

✅ Проявити свій творчий потенціал та креативність і зробити (саме зробити, не придбати або взяти роботу інших у користування) поробку з природного матеріалу (поробка має на 80% складатися з природного матеріалу);

✅ Дати назву роботі;

✅ Підписати роботу, вказавши прізвище та ім'я автора (авторів), шифр групи та назву роботи;

✅Здати роботу. Роботи будуть прийматися до 11:00 години 20.10.2021.

Після виконання усіх цих кроків Ви є учасником Конкурсу.

Під час проведення заходу усі бажаючі зможуть взяти участь у голосуванні і підтримати роботу, яка найбільше сподобалась.

Усім нашим потенційним учасникам бажаємо натхнення та творчих успіхів!

05 жовтня 2021 року було проведено інтерактивний вебінар "Інклюзивне дошкільне середовище - вимоги сьогодення" для викладачів та здобувачів освіти Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради та Красноградського педагогічного фахового коледжу. На вебінарі було розглянуто такі теми: ормативно-правові засади інклюзивної освіти в ЗДО", "Особистість дитини із ООП", "Алгоритм взаємодії батьків, ІРЦ та ЗДО". Учасники мали змогу не тільки отримати теоретичні знання, а ще й висловити свою думку за допомогою сучасних інтерактивних технологій.

Спікери вебінару:

Пєхарєва Альона Станіславівна - кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри корекційної освіти та спеціальної психології Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради.

Яковенко Віта Валеріївна - доктор філософії, викладач кафедри теорії та методики дошкільної освіти Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради.

Семінарське заняття з елементами тренінгу під керівництвом координаторки Центру гендерної освіти та здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012"Дошкільна освіта". Здобувачі освіти ознайомилися зі шляхами відмови від протиставлення за ознакою статі в родині, закладі дошкільної освіти, та інших провідних інститутах соціалізації, формуванні практики взаємовідносин статей на засадах гендерного паритету, самовизначенні, самовдосконаленні і самореалізації кожної особистості.

Здобувачка освіти факультету дошкільної і спеціальної освіти та історії Резуненко Альона виступила у Центрі гендерної освіти із доповіддю щодо гендерного виховання та ознайомила слухачів освіти спеціальності 012"Дошкільна освіта" з формами і методами роботи, елементи яких можуть використовуватися на практиці, а саме: педагогічне проєктування, підсумком якого виступає соціальноособистісна презентація дитини; метод проблемних ситуацій (формує уявлення дітей про відмінності хлопчиків / дівчаток, чоловіків / жінок із зовнішніх і фізіологічних ознак, а також гендерної поведінки; сюжетно-рольові ігри (дають можливість організувати таку взаємодію з педагогом і дітьми та такі більш широкі соціальні відносини, в яких відбувається засвоєння реально діючих правил гендерної поведінки; театралізована ігрова діяльність (дає можливість програвати найбільш типові гендерні ролі, і тим самим виробляти більш глибоке і адекватне саморозуміння дитини).

ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ФАХІВЦІВ ISTITUTO DON CALABRIA, ITALIA ДО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ АКАДЕМІЇ

У 2021-2022 н.р. продовжується плідна співпраця з провідними фахівцями в педагогічній галузі Іstituto Don Calabria щодо інклюзивної освіти в Італії.

Цьогоріч спеціалісти Dott. Silvio Ciappi - психолог, клінічний криміналіст, юрист, PhD, викладач l'UPS di Modena e Reggio Calabria, Silvio Masin - керівник проєкту європейського фінансування, експерт з питань європейського фінансування у соціальній сфері у сфері соціальних служб завітали до Харкова в рамках робочого візиту.

30 вересня Італійськими фахівцями було проведено семінар із проблематики соціальної інклюзії для здобувачів вищої освіти рівня магістра таких спеціальностей:

012 Дошкільна освіта, здобувачі вищої освіти Ірина Бреславська, Ліна Москальова, Анна Краснова, Ксенія Сердюк, Карина Тарасова

053 Психологія, здобувачі вищої освіти Марія Пішоха, Єлизавета Литвин, Даяна Гладких, Анна Беженська, Ганна Хоменко, Валентина Кириченко

231 Соціальна робота, здобувачі вищої освіти Діана Каплун, Євгенія Лещенко, Владлена Ковальова

Юліана Дьоміна, начальник відділу міжнародних зв'язків та академічної мобільності, презентувала узагальнений досвід науково-педагогічних працівників академії і подарувала колегам із Італії набір практично-методичних посібників «Психолого-педагогічна діагностика якості освіти у педагогічному ЗВО», автори – Пономарьова Г. Ф., Харківська А. А., Петриченко Л. О., Рассказова О. І., Отрошко Т. В., Кондрацька Л. В., Школа О. М., Бескорса В. М., Прокопенко А. О., «Діагностика якості професійної підготовки фахівців дошкільної та початкової освіти», автори – Репко І. П., Степанець І. О., Роганова М В., Проскурняк О. І., Чаговець А. І., Шапаренко Х. А., Бабакіна О. О., Пєхарєва С. В., Ільченко О. В., Блудова Ю. О.

Під час робочої зустрічі було окреслено нові напрями для співпраці та заплановано залучення провідних фахівців у педагогічній галузі Іstituto Don Calabria до освітнього процесу академії у рамках відповідних освітніх компонентів.

Майстер-клас на свіжому повітрі "Повітряна вертушка" у Дитячому клубі "Дружба" під керівництвом ГатуновоїА.О. та здобувачки 611 Д групи Колеснік А.Є. Метою заходу було розповісти дітям про рівність прав незалежно від ознак за статтю, в межах діяльності Центру гендерної освіти.

22 вересня 2021 року здобувачі освіти другого (магістерського) рівня, в рамках підписаного договору про співпрацю та вивчення вибіркового освітнього компоненту "Організація приватного закладу дошкільної освіти", зустрілися з колективом приватного закладу "Дитячого садочку Фортуна Кідс", який був заснований випускницею нашої Академії Ларисою Раздайбеда.

Під час екскурсії здобувачі освіти ознайомилися з нормативно-правовим полем організації приватного закладу дошкільної освіти, методичним забезпеченням та мали змогу проаналізувати освітнє середовище закладу.

Творчий колектив педагогів працює за інноваційними технологіями та створює елітні умови перебування для виховання гармонійної особистості дитини.

Кафедра теорії і методики дошкільної освіти вітає колег, друзів та знайомих з Всеукраїнським тижнем дошкілля - 20-26 вересня!!! Вже стало традицією 26 вересня відзначати Всеукраїнський День дошкілля. Свято відносно молоде, тому не має усталених методів відзначення. На загальнодержавному рівні свято почали відзначати з 2011 року. А офіційна історія відзначення Дня дошкілля розпочалася від 5 листопада 2010 року. Саме тоді відбувся І Всеукраїнський з’їзд педагогічних працівників дошкільної освіти, який зібрав понад тисячу дошкільників. Учасники з’їзду ухвалили резолюцію, у якій підтримали ініціативу щодо щорічного відзначення Дня Дошкілля України.

Дорогі колеги, студенти!

Вітаємо вас з Всеукраїнським Днем Дошкілля!

Бажаємо вам затишку й тепла, радості й позитиву, доброго здоров’я

й креативу!!! Бути педагогом-дошкільником – високе покликання і велика

честь. Ця справа – важлива і унікальна. Вона несе в собі добро, творчість

та задоволення від своєї праці.

Колектив кафедри

ПЛАН

Культурно-виховних заходів до

Всеукраїнського Дня Дошкілля

Кафедри теорії і методики дошкільної освіти


Минулий навчальний рік та початок цього навчального року знаменний для кафедри теорії та методики дошкільної освіти, адже він наповнений значними досягненнями наших викладачів.

Вітаємо з отриманням атестату професора кафедри теорії та методики дошкільної освіти Чаговець Аллу Іванівну.

Вітаємо з отриманням атестатів доцента:

Апрєлєву Ірину Вікторівну

Колосову Світлану Вікторівну

Притуляк Людмилу Миколаївну

Савченко Людмилу Леонідівну

Сирову Юлію Володимирівну

Табачник Інну Григорівну

Ярославцеву Мілену Ігорівну

Яценко Вікторію Володимирівну

Вітаємо з отриманням дипломів доктора філософії:

Бакуменко Тетяну Костянтинівну

Єфименко Людмилу Миколаївну

Капустіну Олену Ігорівну

Пивоваренко Марину Сергіївну

Харківську Арину Ігорівну

Яковенко Віту Валеріївну

Щиро вітаємо й бажаємо подальших успіхів, нових досягнень, натхнення та наснаги!

Якщо театр, за відомим висловом Костянтина Станіславського, починається з гардеробу, то, безперечно, у закладі дошкільної освіти все починається з вихователя.

Який він ‒ сучасний вихователь, що завдяки своїй майстерності запалює дитячі серця, і чи можна навчитися цієї педагогічної майстерності? Звичайно, можна!

Свій досвід в оволодінні педагогічної техніки передає першокурсникам Притуляк Людмила Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри.

7 вересня 2021 року здобувачі освіти прийняли онлайн-участь у методологічному семінарі «(Нео)дидактика дошкільної освіти, або що турбує науковців та практиків?», який був організований кафедрою дошкільної освіти Вінніцького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського разом із лабораторією дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України та ГО «Академія розвитку особистості».

Модератори семінару : Крутій К. Л.‒ докт.пед.наук, професор кафедри дошкільної освіти ВДПУ імені Михайла Коцюбинського;

Гавриш Н. В. ‒ докт.пед.наук, професор, головний науковий співробітник лабораторії дошкільної освіти й виховання Інституту проблем виховання НАПН України.

Стеценко Ірина Борисівна – науковий співробітник Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України.

На методичному семінарі обговорювались питання:

- освітній процес, освітня діяльність, освітня робота – спільне і відмінне;

- освітні подорожі та освітні ситуації : їх місце в освітньому процесі ЗДО;

- типи та види, структура заняття з дітьми різних вікових груп;

- дизайн чи сценарій заняття; конспект – функції і форми, коли і як плануємо?

- що треба змінити (вилучити, додати, розширити тощо)в освітньо-професійних програмах підготовки майбутніх вихователів у ЗВО?




Шановні першокурсники та студенти!

Щиро вітаємо вас з Днем знань та з початком 2021-2022 навчального року! Нехай він буде яскравим та захоплюючим!

Для першокурсників цей день особливий, адже саме з нього починається цікавий, але водночас нелегкий час пізнання, час нових звершень і час самостійного життя.

Сьогодні наша дошкільна родина поповнилась новими майбутніми фахівцями! Бажаємо студентам поповнювати свою палітру життя новими яскравими кольорами та відтінками і забарвлювати світ дошкілля.

Досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у студентському житті.

Зі святом!


Шановні студенти-магістри!

Щиро вітаємо вас з Днем знань ‒ справжнім святом мудрості, доброти і людяності.

Сьогодення сучасної дошкільної освіти багатоманітне та цікаве. Є можливості обирати різні технології, розробляти власні інновації, підвищувати професійний рівень, користуючись новітніми досягненнями науки. Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у житті.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну студентську родину! Зі святом, шановні студенти!

1 вересня розпочинається практика «Педагогічна практика у ЗДО» у здобувачів вищої освіти освітнього ступеня магістр 511 Д група, керівниками практики є Ярославцева М. І. та Сирова Ю. В.! Важливою умовою організації педагогічної практики є розвиток у майбутнього вихователя педагогічної самосвідомості і власної професійної позитивної Я-концепції.

Педагогічна практика покликана розвивати в умовах реального педагогічного процесу, методичну рефлексію, яка допомагає практиканту усвідомити труднощі, що виникають у процесі роботи і знайти шляхи їх подолання. Випускник повинен бути готовим увійти в інноваційний режим сучасних закладів освіти, бути орієнтованим на творчість, педагогічну імпровізацію, пошук нових методів і форм виховання та навчання, бути готовим до експериментально-пошукової роботи.

Вітаємо із початком навчального року та бажаємо успіхів на педагогічній ниві! Нехай дитячі усмішки та допитливі очі дітлахів надихають на нові творчі здобутки.

Вітаємо здобувачів освіти 411 д і 512 д групи з початком педагогічної практики «Перші дні дитини в школі» (викладачі-керівники практики Савченко Л.Л., Харківська А.І. Апрєлєва І.В., Яковенко В.В.)

Основною метою педагогічної практики є оволодіння майбутніми вихователями сучасними методами, формами організації педагогічної діяльності, формування професійних умінь і навичок, виховання потреби систематичного професійного самовдосконалення та самореалізації. Саме тому у підготовці майбутніх вихователів одне з чільних місць у становленні професійної самореалізації посідає педагогічна практика.

Бажаємо яскравих та насичених вражень від проходження практики!