Університет майбутнього вчителя

Методистами Центру інноваційних освітніх технологій 26 листопада було проведено заняття навчальної студії «Університет майбутнього вчителя» для учнів 10-х та 11-х класів.Наші слухачі в майбутньому планують отримати педагогічні спеціальності, і ми прагнемо створити для молоді простір для формування нового бачення перспектив педагогічної професії, привабливості професійної кар’єри педагога.На занятті обговорювали якості, необхідні сучасному педагогу, зокрема навички Soft skills. У теоретичному блоці дослідили педагогічні якості та здібності вчителя, що сприяють успішному виконанню його діяльності. На педагогічному практикумі розглянули складні ситуації, які можуть виникати між учителем та учнем. А також всі учасники мали можливість визначити власний рівень сформованості педагогічних здібностей.
Продовжує роботу навчальна студія «Університет майбутнього вчителя». Сьогодні у центрі інноваційних освітніх технологій старшокласники дізнавалися про особливості процесу навчання у ВИШі, про форми організації навчання та контроль успішності. Яким же наша молодь бачить успішного та не успішного педагога? Обговорювали це, а потім спільно створили колаж та презентували різні професійні образи. Очима дітей соціальний інтелект, доброзичливість і толерантність є найважливішими якостями учителя. Також розглянули навички, які будуть затребувані у ХХІ столітті. Чекаємо, що у недалекому майбутньому до наших шкіл прийдуть саме такі - доброзичливі, креативні, проактивні педагоги)
28 лютого 2020 року відбулося чергове засідання Університету майбутнього вчителя з теми «Форми і методи педагогічної діяльності», яке пройшло у закладі дошкільної освіти № 1 «Теремок». Від компетентності педагога залежить успіх не лише освітньої, а й виховної, дозвільної діяльностіучнів. Сучасний вчитель повинен досконало володіти не лише теоретичними знаннями, а й прагматично підходити до різноманітних методик, а саме таких, що стосуються запровадження свят та розваг в закладі освіти. Майбутньому педагогу необхідно вміти планувати свята та розваги у виховному процесі, організовувати учнів до їх підготовки та проведення. Тому, метою засідання стало залучити слухачів університету до участі у святі «Масляна походжає – всіх людей розвеселяє!» задля формування педагогічної майстерності та культури майбутніх вчителів.Саме завдяки таким святам педагоги ЗДО № 1 «Теремок» навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що з покоління в покоління передаються нашими предками; прославляти свій рідний край та з любов’ю відноситися до всього прекрасного, що нас оточує.