шкільна   Бібліотека

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ

засідання педагогічної ради Демидівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

 

         від 02.02.2020 року                                                

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ

засідання педагогічної ради Демидівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

 

         від 02.02.2020 року                                                                        № 2

 

   ПРИСУТНІ:

Кисельов Ю.В., в.о. директора школи,

Онанко М.М., заступник директора з навчально – виховної роботи,

Пасішник І.С., заступник з виховної роботи, педагог – організатор,

Педенко С.В, вчитель,

Маменко Г.М., вчитель,

Стешенко В.М., вчитель,

Нагірна І.І, вчитель,

Нагірна Д.О., вчитель,

Лашко М.М., вчитель,

Німець Н.М., вчитель,

Ромась С.П., вчитель,

Ромась О.В., вчитель ,

Коляка Р.В. , вчитель ,

Пустовар З.Л., вчитель ,

Петренко О.Е., вчитель ,

Йосипенко В.О. , вчитель ,

Лашко Т.В. , вчитель ,

Вовк О.О. , практичний психолог,

Переходько Н.В., вихователь,

Гриженко Г.М., керівник гуртка

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.      Про схвалення вибору проектів підручників для 4 класу загальної середньої освіти.

 

СЛУХАЛИ :

Кисельова Ю.В., в.о. директора школи,  який розповів про роботу педагогічних працівників щодо вибору проектів підручників для 4 класу.

 

ВИСТУПИЛИ :

Пустовар З.Л., вчитель, шкільний бібліотекар, яка наголосила на важливості проведення роботи щодо вибору підручників для 4 класу, оголосила перелік назв обраних підручників.

 

Педенко С.В., вчитель ,  запропонувала схвалити вибір проектів підручників з кожного предмета.

 

УХВАЛИЛИ:

1.      Схвалити такий вибір проектів підручників для 5 класу з кожної назви :


Назва підручника


Автор

Мова підручника

Замовлено:









 для учнів

для вчителів



1

англійська мова


Карпюк О.Д.

укр.

15

1



2

інформатика


Андрусич  О.О., Стеценко І.Б.

укр.

15

1



3

математика


Скворцова С.О., Онопрієнко О.В.

укр.

15

1



4

мистецтво


Стеценко І.Б., Садовенко С.М.

укр.

15

1



5

українська мова та читання


Большакова І.О., Хворостянський І.Г.

укр.

15

1



6

я досліджую світ


Волощенко О.В., Козак О.П., Остапенко Г.С.

укр.

15

1

 




 















 

 

2.      Оприлюднити протокол засідання педагогічної ради з вибору проектів підручників для 4 класу на сайті школи протягом двох робочих днів.

 

 

Голова  _____________________  Ю.В. Кисельов

 

Секретар __________________ І.С. Пасішник


«БІБЛІОТЕКА - це і місце роботи, і храм думки,

і науково - дослідний центр, і лабораторія, і музей,

і місце високих радощів розуму і очей» 


(Н. Реріх)


Бібліотека працює

 з 7:30 до 08:30

з 13:00 до 16:00

 бібліотекар Пустовар З.Л.

Запрошуємо всіх

стати нашими читачами!


План бібліотеки мій.pdf

Бібліотека систематично поповнюється новими підручниками і посібниками. 

Хоча сучасні діти все більше довіряють свій вільний час комп'ютеру, не будемо забувати, що

книга - найперше джерело знань!


ЗАПОВІДІ КНИГИ

·               Читай мене уважно не поспішай.

·         Зустрівши незнайомі слова – знайди їх у словнику або запитай у старших.

·         Не встиг дочитати книгу до кінця- вклади закладинку на тому місті, де зупинився.

·         Запамятай прізвища автора і художника, який намалював ілюстрації до книги.

·         Прочитав мене - подумай: Чи читав ти інші книги цього письменника? Що ти знаєш про нього? Чи зустрічались тобі раніше малюнки цього художника?

Чи сподобались герої?

    Чи знаєте ви, що зранену душу можна лікувати книжками? «Бібліотерапія» або «книголікування» з давніх давен є відомим і популярним методом допомоги людям, які переживають стрес чи мають психологічні проблеми. Чому звичайне читання може бути настільки цілющим?

Читання приносить насолоду…

Сам процес читання має багато позитивних ефектів і покращує наші когнітивні (пізнавальні) здібності: мислення, пам'ять, увагу. Люди, які багато читають мають менше труднощів, пов’язаних з відтворенням інформації, висловленням своєї думки.

Важливо те, про що ми читаємо

Не кожна книга полегшить наше життя і дасть відповіді на наші запитання. Деякі книжки, навпаки, можуть поглиблювати розгубленість та депресивні переживання або ж неприємно здивують поганим перекладом. Ретельно обирайте книги для читання і пам’ятайте: якщо ви відчуваєте тривогу, напруження чи пригніченість – залишайте динамічний детектив на найвищій полиці до кращих часів.

Читання приносить знання

Вам завжди хотілося б більше дізнатися про мистецтво, природничі науки чи історію найбільших наукових відкриттів? Не обов’язково довгими вечорами сидіти за томами енцеклопедій. Зараз ви можете знайти безліч науково-популярних книг про все на світі. Дізнавайтеся багато цікавого і демонструйте свою ерудованість в колі друзів та коллег! Це підніме вашу самооцінку!







Як читання впливає на організм людини

Читання допомагає знизити рівень стресу, позбутися від безсоння і знаходити рішення складних завдань. 

  Книги розвивають фантазію і пам'ять, а читання книг продовжує життя на два роки. Цей факт став відомий науці, коли співробітники Школи громадської охорони здоров'я Єльського університету опублікували результати свого дослідження в журналі Science & Social Medicine. Основна заслуга читання – посилення зв'язку між клітинами мозку, що знижує ризик нейродегенеративних захворювань, які і призводять до передчасної смерті. Не кажучи вже про те, що книги розвивають фантазію і пам'ять, а також служать непоганим антидепресантом. Про ці та інші переваги читання з наукової точки зору пише likar.info

Читання зменшує стрес

 Стрес - це фактор ризику розвитку приблизно 60% всіх людських хвороб, кажуть вчені і лікарі. В першу чергу, тривалий стрес підвищує ризик інсульту (на 50%) та інших серцево-судинних захворювань (40%). Зрозуміло, повністю уникнути стресових ситуацій в повсякденному житті практично неможливо. Залишається тільки намагатися зменшити їх негативний вплив. І одна з стратегій передбачає читання. Згідно з дослідженням 2009 року, проведеного в Університеті Сассекса в Сполученому Королівстві, читання може знизити рівень стресу до 68%. Це навіть більше, ніж прослуховування улюбленої музики і прогулянка. Прогулянку скасовувати не варто, а от додати читання в список варіантів дозвілля - дуже хороша ідея. Вчені виявили, що всього 6 хвилин читання уповільнюють серцевий ритм і знижують м'язове напряженіе.Только ось до читання з монітора це не відноситься.

Читання знижує ризик старечого слабоумства

 З віком наш мозок сповільнюється. І якщо раніше запам'ятати ім'я колеги або номер будинку було досить легко, то з часом це не здається такою вже простим завданням. Але, за підсумками ряду досліджень виявилося, що читання запобігає зниженню когнітивних функцій, аж до важких форм когнітивних розладів, таких як хвороба Альцгеймера. Це стало відомо ще в 2013 році, коли вчені з Медичного центру Університету Раша в Чикаго виявили, що читання може вберегти від старечого недоумства.

Вони вивчили дані 294 дорослих із середнім віком 89 років. Протягом шести років учасники щорічно виконували ряд тестів для тренування пам'яті і мислення. Також вони заповнили анкету з докладним описом всіх видів діяльності, які вони виконували на протязі життя, до них відносилося і читання книг.


Посмертно проаналізувавши стан мозку кожного учасника, дослідники прийшли до дивних висновків. Виявилося, в мозку людей, які по життю "йшли з книгою", було знайдено набагато менше речових доказів деменції у вигляді уражень головного мозку.

Отримані результати підтвердили попередні дослідження, які вказували, що читання книг, лист, шахи та інші розвиваючі ігри знижують ризик розвитку хвороби Альцгеймера.

Читання лікує від безсоння

Смартфони стали нашими постійними супутниками, особливо перед сном. Однак, стало відомо, що штучне освітлення несе чимало загроз, в тому числі безсоння. В першу чергу тому, що світло, що випромінюється з наших гаджетів зменшує вироблення в головному мозку мелатоніну - гормону сну. Інша справа - книги. За даними клініки Майо, читання книги сприяє поліпшенню сну шляхом ослаблення переходу між неспанням і сонливістю.

Читання допомагає знаходити рішення складних задач

Деякі люди розглядають книги, як спосіб уникнути реальності. Однак, наукові дослідження показали, що читання навпаки підвищує соціальні навички.














30 вересня – найчитальніший день року, адже з 1998 року в Україні святкують Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди цього свята, яке традиційно відзначається 30 вересня, в нашій школі з учнями 1-4 класів відбулася цікава та змістовна ранкова зустріч   

"Бібліотека - твоя територія".


ранкова зустріч-конвертирован.pdf

25 ЖОВТНЯ - 

Міжнародний день шкільних бібліотек

  Засновником цієї календарної події виступає всесвітня організація ЮНЕСКО, за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек і вперше свято було проведено в 1999-му році. Дата святкування Міжнародного дня шкільних бібліотек в багатьох країнах, зокрема і в Україні - щорічно в четвертий понеділок жовтня. В Англії, наприклад, цей День відзначається в перший понеділок жовтня і приурочений до початку шкільних канікул, коли настає перший день їхнього Національного Тижня дитячої книги, що включає в себе і національний День поезії, який проводиться в четвер.

Важливість забезпечення та поширення грамотності, всіляке сприяння належному навчанню - один з основних пріоритетів сучасного суспільства й атмосфера, яка створюється професійними бібліотекарями, найбільш сприятлива у цьому процесі.

Нагадаємо, за даними проекту DilovaMova.com, національний День бібліотек в Україні відзначається щорічно 30-го вересня.

В 2021 році Міжнародний день шкільних бібліотек припадає на 25 жовтня.

certificate.pdf

Ми змінюємо світ, а світ змінює нас. І такі традиційні суспільні атрибути, як-от книга, школа, бібліотека раптом набувають нового змісту та незвичної форми.

Розглядаючи світлини супертехнологічних бібліотек, побудованих закордоном, ми тихо зітхаємо і натхненно віримо, що наші користувачі також будуть задоволені і щасливі. Згодом. А поки ми шукаємо ідеї, аби їх здивувати.

Із метою самоосвіти пройшла онлайн- курси 

"Бібліотека - відкритий публічний простір"



Бібліотечні лайфхаки: як бути успішним у навчанні

    Початок навчального року – це нові дисципліни, складніші завдання та цікавіші виклики. Однак після тривалих літніх канікул дуже важко одразу налаштуватись на навчання, тим паче якщо за вікном зберігається сонячна погода, а в голові – лише спогади про чудовий відпочинок…Як в таких умовах втягнутись в навчальний процес? Допоможе бібліотека! Ділимося бібліотечними лайфхаками, як зберігати необхідний темп та високий рівень продуктивності аж до наступних літніх канікул, просто будучи активним користувачем бібліотечних послуг! 

      1.  У бібліотеці майже завжди є книги, що входять до шкільної програми

У відділі абонементу книги для обов’язкового читання, як правило, наявні у фонді у декількох екземплярах. Тож можна не хвилюватися, що тобі не вистачить! Книги можна брати додому.

2. Де допомогти друзям з домашкою? В бібліотеці!

У читальному залі тихо і ніхто не відволікає, а якщо потрібно уточнити певний факт або перевірити правильність доведення теореми, завжди можна взяти довідник у читальній залі або подивитись в інтернеті.

3. ЗНО не лякає, якщо ти – читач бібліотеки.

    Готуйся до екзаменів самостійно! Ми маємо у фондах довідники з усіх дисциплін, що винесені на ЗНО. Якщо певна тема дається важко, попроси бібліотекаря підібрати поглиблену літературу та вивчай питання глибше. Чим більше читаєш, тим більше нейронних зв’язків утворюється в мозку, тим вище шанси, що на екзамені ти не розгубишся і дістанеш із пам’яті правильну відповідь!


найдивовижніші книги.mp4

ЦЕ ЦІКАВО ЗНАТИ!

Тематична виставка до Дня украї́нської писе́мності та мо́ви — свята розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні  9листопада


Тематична виставка, присвячена:

«Пам’яті жертв Голодомору»


Пекельні цифри та слова,

У серце б`ють неначе молот,

Немов проклятий ожива,

Рік тридцять третій.

Голод…Голод…

У рамках Національного тижня книги в  шкільній  бібліотеці було проведено чудовий захід «Посвята в читачі» під назвою «Стану книзі добрим другом». Учасниками цього заходу стали учні 2-3 класів. Метою свята було прийняти учнів до лав читачів шкільної бібліотеки; ознайомити їх з правилами  поводження з книжками  та літературними казковими героями, які навчатимуть учнів правильно поводитися з книжками. В кінці заходу учні отримали «Посвідчення читача»  та в подарунок дитячі книжечки. Посвята в читачі стала для молодших школярів незабутнім святом та першим кроком до самостійного читання, до нових зустрічей з цікавими книжками. 

Зустріч  із казкою

Шукаємо код 

Цікаво почитати!

У руках посвідчення читача

 З метою виховання любові до книжки та розвитку інтересу до читання, у бібліотеці провели  акцію «Підвішена книга». Читачі  рекомендували книгу, яку варто прочитати іншим читачам. Така акція допоможе наступному читачеві без зусиль обрати якісну книгу для читання. Бібліотекар школи Пустовар З.Л. провела екскурсію першокласникам по книжковому Читаймісті, яке зветься Бібліотекою. Познайомила дітей з жителями цього міста – книгами, вулицями – книжковими полицями. Всі разом зобов’язались цінувати і берегти книги. А коли добре навчаться читати, то  бути активними читачами бібліотеки та своєчасно повертати книги до бібліотеки.


22 січня ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Бібліотекар Пустовар З.Л. розповіла читачам про те,  що означає саме поняття "соборність", про ідею соборності, яку плекали ще за часів Київської Русі, в період козацтва та протягом подальших століть і аж до сьогодення.  Також для користувачів та гостей бібліотеки було організовано тематичну книжкову виставку «Тільки разом збережемо  незалежність». На завершення діти виготовили поробки «Україна – наша держава». 

У рамках Всеукраїнської акції "Читаємо казки В.О. Сухомлинського" Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Учні початкових класів Демидівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  приєдналися до цієї чудової ідеї і подарували своїм друзям радість спілкування з книгою. 


У рамках Всеукраїнської акції "Читаємо казки В.О. Сухомлинського" Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос.   Учні початкових класів Демидівського ЗЗСО  І-ІІІ ступенів  долучилися до святкування Всесвітнього дня читання вголос. В цілому, свято має надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою.

Читаємо в Інтернеті

Спеціалізовані Інтернет-сайти дитячої літератури:

http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola-2016-2/xrestomatiya.html Хрестоматія сучасної української дитячої літератури 1- 4 класи

http://childbooks.blox.ua/— «Книги для дітей»

http://abetka.ukrlife.org/—для дітей «Весела абетка»

http://www.abetka-logopedka.org/— «Світ дитини»

http://www.kazka.in.ua/— «Українська казка»

http://kazka.co.ua— «У світі казок »

http://www.ae-lib.org.ua/_lit_child.htm — «Дитяча література»

http://www.levko.info/— «Левко»

http://www.mysl.lviv.ua/— «Країна міркувань»

http://slovogray.narod.ru/— сайт Ігоря Січовика

http://dytjachi-virshi.org.ua— авторський сайт «Віршики пана Назара»

Пізнавальні Інтернет- сайти:

http://www.deti.fm– Сайт дитячого радіо

http://detstvo.ru/library– Сайт дитячої літератури

http://www.dedushka.net– Бібліотека–путівник по дитячій літературі.

http://www.posnayko.com- Дитячий пізнавально-розважальний журнал «Пізнайко».

http://sashka.iatp.org.ua- Сайт дитячого Інтернет-журналу для дітей та підлітків «Санька — скажений кролик».

http://www.yx.com.ua– Дитячий журнал «Ухтишка»

  2022 -2023 н.р.

   графік   роботи   бібліотеки

                      9:00  - 13:00

  БІБЛІОТЕКАР  ЧІПУРНОВА О.М.

   ЗАПРОШУЄМО
ВСІХ СТАТИ НАШИМИ ЧИТАЧАМИ!

30 ВЕРЕСНЯ - вСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

З НАГОДИ ЦЬОГО СВЯТА В НАШІЙ ШКОЛІ ПРОВЕДЕНА ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ВІКТОРИНА "КАЗКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП"  

ТЕМАТИЧНА ВИСТАВКА ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ - СВЯТА РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ, ЯКЕ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ЩОРОКУ В УКРАЇНІ  9 ЛИСТОПАДА

ТЕМАТИЧНА ВИСТАВКА

 "НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТЕ!"

"сОБОРНІСТЬ - ЦЕ СИЛЬНА, ЄДИНА    ДЕРЖАВА!"

ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ ТА ГОСТЕЙ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ БУЛО ОРГАНІЗОВАНО ТЕМАТИЧНУ ВИСТАВКУ "РАЗОМ МИ НЕЗЛАМНІ"

АКЦІЯ "пРАПОР НЕЗЛАМНОСТІ"

НА ЯКІЙ УЧНІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ НАПИСАЛИ ,ЯКОЮ  ВОНИ  БАЧАТЬ НАШУ РІДНУ УКРАЇНУ. 

             БІБЛІОТЕЧНИЙ УРОК "зНАЙ ПРАВИЛА                                      ДОРОЖНЬОГО РУХУ"

ШКОЛЯРІ МАЛИ ЗМОГУ ПОКАЗАТИ СВОЇ НАВИЧКИ БЕЗПЕЧНОГО ПОВОДЖЕННЯ НА ДОРОЗІ ПІД ЧАС ГРИ  

ВИСТАВКА ЛІТЕРАТУРИ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ т.г.шЕВЧЕНКА

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ

засідання педагогічної ради Демидівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

від 22.02.2023 року

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ

засідання педагогічної ради Демидівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

від 22.02.2023 року № 3

ПРИСУТНІ:

Онанко М.М., в.о. директора школи,

Пасішник І.С., заступник з виховної роботи, 

Педенко С.В, вчитель,

Стешенко В.М., вчитель,

Нагірна І.І, вчитель,

Яковенко Д.О., вчитель,

Ромась С.П., вчитель,

Ромась О.В., вчитель ,

Гонтаренко К.А., вчитель,

Пустовар З.Л., вчитель ,

Петренко О.Е., вчитель ,

Йосипенко В.О. , вчитель ,

Переходько Н.В., вчитель,

Чіпурнова О.М., вихователь супроводу, шкільний бібліотекар.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про схвалення вибору проектів підручників для 1 класу загальної середньої освіти.

СЛУХАЛИ :

Онанко М.М.., в.о. директора школи, який розповів про роботу педагогічних працівників щодо вибору проектів підручників для 1 класу.

ВИСТУПИЛИ :

Чіпурнова О.М..,  шкільний бібліотекар, яка наголосила на важливості проведення роботи щодо вибору підручників для 1 класу, оголосила перелік назв обраних підручників.

Петренко О.Е., вчитель , запропонувала схвалити вибір проектів підручників з кожного предмета.

УХВАЛИЛИ:

1. Схвалити такий вибір проектів підручників для 1 класу з кожної назви :

 

Назва підручника

 

Автор

Мова підручника

Замовлено

 

для учнів

для вчителів

 

 

1

англійська мова

 

Мітчелл Г.К.

укр.

10

1

 

 

 

2

математика

 

Листопад Н.П.

укр.

10

1

 

 

3

мистецтво

 

Стеценко І.Б., Садовенко С.М.

укр.

10

1

 

 

4

українська мова та читання

 

Остапенко Г.С., Мовчун Л.В.

укр.

10

1

 

 

5

я досліджую світ

 

Волощенко О.В., Козак О.П., Остапенко Г.С.

укр.

10

1


 

 

 

2. Оприлюднити протокол засідання педагогічної ради з вибору проектів підручників для 1 класу на сайті школи протягом двох робочих днів.

Голова _____________________ М.М.Онанко

Секретар __________________  І.С. Пасішник

 


ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ

засідання педагогічної ради Демидівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

від 24.03.2023 року

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ

засідання педагогічної ради Демидівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

від 24.03.2023 року № 4

ПРИСУТНІ:

Онанко М.М.., в.о. директора школи,

Пасішник І.С., заступник з виховної роботи,

Педенко С.В, вчитель,

Стешенко В.М., вчитель,

Нагірна І.І, вчитель,

Яковенко Д.О., вчитель,

Ромась С.П., вчитель,

Ромась О.В., вчитель ,

Гонтаренко К.А.. , вчитель ,

Пустовар З.Л., вчитель ,

Петренко О.Е., вчитель ,

Йосипенко В.О. , вчитель,

Переходько Н.В., вчитель,

Чіпурнова О.М., вихователь супроводу, шкільний бібліотекар

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про схвалення вибору проектів підручників для 5-6 класів загальної середньої освіти.

СЛУХАЛИ :

Онанко М.М.., в.о. директора школи, який розповів про роботу педагогічних працівників щодо вибору проектів підручників для 5-6 класів.

ВИСТУПИЛИ :

Чіпурнова О.М., шкільний бібліотекар, яка наголосила на важливості проведення роботи щодо вибору підручників для 5-6 класів, оголосила перелік назв обраних підручників.

Педенко С.В., вчитель , запропонувала схвалити вибір проектів підручників з кожного предмета.

УХВАЛИЛИ:

1. Схвалити такий вибір проектів підручників для 5-6 класів з кожної назви :

 

Назва підручника

 

Автор

Мова підручника

Замовлено:

 

 

 

 

 

для учнів

для вчителів

 

 

1

англійська мова

 

Джоанна Коста, Мелані Вільямс

укр.

14

1

 

 

2

інформатика

 

Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.

укр.

14

1

 

 

3

математика

 

Істер О.С.

укр.

14

1

 

 

4

мистецтво

 

Масол Л.М.

укр.

14

1

 

 

5

українська мова 

 

Заболотний О.В., Заболотний В.В. 

укр.

14

1

 

 

6

Українська література

 

Архипова В.П., Січкар С.І., Шило С.Б.

укр.

14

1

 

 

                                                                                           7


 Географія


Гільберг Т.Г., Довгань А.І., Совенко В.В.

укр.         

                                                                                               14

                                                                                                 1


 

                                                                                                  8


Зарубіжна література


Ніколенко О.М., Мацевко-Бекерська Л.В., Рудніцька Н.П., Ковальова Л.Л., Туряниця В.Г., Базильська  Н.В., Гвоздікова О.В., Лебедь Д.О.


укр.

                                                                                                   14

                                                                                                     1



                                                                                                   9


Здоров'я, безпека та добробут

Шиян О.І., Волощенко  О.В., Дяків В.Г., Козак О.П., Седоченко А.Б.

 

укр.


                                                                                                    14

                                                                                                      1



                                                                                                     10


Історія України. Всесвітня історія. 

Щупак І.Я., Бурлака О.В., Власова Н.В., Піскарьова І.О.


укр.


                                                                                                      14

                                                                                                        1



           

                                                                                                         11


Технології  для 5 класу 

Ходзицька І.Ю., Горобець О.В., Медвідь О.Ю., Пасічна Т.С., Приходько  Ю.М.


укр.



                                                                                                         13

                                                                                                           1




                                                                                                          12


Пізнаємо природу 

Коршевнюк Т.В., Ярошенко О.Г.


укр.



                                                                                                          14

                                                                                                           1


 


                                                                                                          13


Технології для 6класу

Ходзицька І.Ю., Горобець О.В., Медвідь О.Ю., Пасічна Т.С., Приходько Ю.М.


укр.



                                                                                                        14

                                                                                                          1


 

2. Оприлюднити протокол засідання педагогічної ради з вибору проектів підручників для 5-6 класів на сайті школи протягом двох робочих днів.

Голова _____________________ М.М.Онанко

Секретар __________________  І.С. Пасішник