Фото інформація з практики

Пробна практика 2023-2024

Студенти групи П-33 завершили проводити пробні заняття з додаткової кваліфікації “Керівник дитячого хореографічного колективу” в групі Зразкової студії народного танцю  Бродівського ЦДЮТ (керівники Болехівська М.В., Щудло І.І.,) під керівництвом викладача-методиста Воляник Н.В. Nataliya Volyanuk

Під час практики студенти проводили заняття на різноманітні теми у цікавих нестандартних формах, використовуючи не тільки традиційні, а й інноваційні методи навчання ( перкусію тіла, лого ритміку, танцювальну терапію). Також студенти самостійно поставили і вивчили патріотичний танець “Червона калина” та «Веселі жабенята».

Щоразу, коли ми мали нагоду провести час з дітьми, ми не лише навчали, а й навчалися самі.

Проходження цієї практики було корисним для нашого професійного зростання та надзвичайно цікавим і захоплюючим досвідом.



Привіт від групи П-41!  

23.02.24 завершилася переддипломна педагогічна практика, яка стала невід'ємною частиною нашого навчання на 4 курсі. Цей період був наповнений важкою, але цікавою роботою, новими враженнями та важливими відкриттями.

Під час практики ми мали можливість застосовувати теоретичні знання, отримані на лекціях, у реальних умовах. Ми працювали з дітьми, спілкувалися з батьками, спостерігали за роботою вчителів. Кожен день був наповнений новими викликами та можливостями для професійного зростання.

Після завершення практики ми отримали безцінний досвід, який допоможе нам у майбутньому кар'єрному розвитку. Ми познайомилися з реальною роботою педагога, навчилися працювати в колективі, розвивати та виховувати дітей. Цей досвід надихає нас на подальші досягнення і допомагає зрозуміти, що ми обрали правильний шлях.

Дякуємо Ірина Лагола , Zoryana Pelykh  та Liudmyla Perkhach  за допомогу та підтримку. Завдяки цій практиці ми здобули хороший педагогічний досвід.


Студенти групи Т-41 в цьому семестрі завершили проведення уроків трудового навчання та інформатики

під час проходження пробної практики в Бродівській  ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №3-4 керівництвом викладачів Ошурка В.І, Дутки А.В, Гарбузової Н.В та Грушкевича О.П

Уроки трудового навчання та інформатики важливі для розвитку практичних навичок учнів. Під час уроків трудового навчання учні вивчали основи роботи з інструментами, матеріалами та технологіями, що допомагає розвивати їхню креативність та вміння працювати з різними матеріалами.

Уроки інформатики  надають учням можливість оволодіти навичками роботи з комп'ютером, програмним забезпеченням та Інтернетом. Це допомагає їм розвивати комп'ютерну грамотність, а також використовувати ці знання в навчанні та подальшому житті.

Ці предмети сприяють розвитку практичних навичок та підготовці учнів до подальшого професійного зростання.

Завдання були нелегкими, але ми навчали дітей і навчалися разом з ними бути досвідченими  вчителями в майбутньому.


п-43

📌Студенти групи П-43

П-41 Пробна практика (ЯДС)

📌Студенти групи П-41

П-43

📌Студенти групи П-43 завершили проводити пробні заняття з додаткової кваліфікації "Керівник дитячого хореографічного колективу"  в ЦДЮТ м. Броди (керівники Болехівська М.В,. та Щудло І.І.)  під керівництвом викладача вищої категорії, методиста  Воляник Н.В.

📌Під час нашої практики у нестандартних театралізованих заняттях ми використовували різні інноваційні технології, які активно розвивали у дітей пластику, техніку виконання рухів, музичний слух та координацію. А також вдосконалювали свої навички у постановці дитячих танців.  💃🕺

📌Щоразу, коли ми мали нагоду провести час з дітьми, ми відчували себе, ніби під час цього досвіду ми не лише навчали, а й навчалися. 💫🎶

📌Ми раді, що змогли передати свій досвід молодшому поколінню, яке справді бажає розвивати та поширювати нашу танцювальну культуру! 🌟🩰

Позанавчальна виховна (практика) – Т32

Керівник практики – О. Ю. Кривенко-Камінська

Студенти відповідально поставилися до проведення виховних занять, що передбачає даний вид практики. Проявили значний інтерес для пошуку цікавих, актуальних та сучасних тем і форм проведення. Вчилися проводити заняття самі та аналізувати заняття інших. Шукали свій формат та стиль роботи. Розвивали ключові компетентності, які необхідні у роботі педагога в сучасних реаліях. Виконували завдання своєчасно, старанно вели всю необхідну документацію. Найбільш запам’ятались заняття таких студентів: Пастух А. «Математична вікторина», Павлик В. «Конфлікт», Сірко О. «Роль жінки в суспільстві», Павлик Ю. «Космос», Ховалко Д. «Мандрівка Україною», Ткачук Я. «Природа», Паляниці Д. «Спорт», Стецука Н. «Правила дорожнього руху», Скоробогатого Д. «Вибір є завжди у кожного», Яремовського Д. «Добро» та ін.


Позанавчальна виховна (практика) – Т31

Керівник практики – О. Ю. Кривенко-Камінська

Студенти достатньо відповідально поставилися до проведення виховних занять, що передбачає даний вид практики. Більшість прагнули обирати цікаві форми проведення, експерементувати з різноманітними іграми та вправами. Вчилися проводити заняття самі та аналізувати заняття інших. Шукали свій формат та стиль роботи. Розвивали ключові компетентності, які необхідні у роботі педагога в сучасних реаліях. Не побоялися проводити заняття навіть в укритті. Найбільш запам’ятались заняття таких студентів: Дикого В. «День української писемності», Бойка Д. «Найкращі воїни світу», Дутки Н. «Дружба», Буцьори А. «Інформаційна безпека в інтернеті», Василишина О. «Різдво», Водяного Б. серія занять «Техніка безпеки під час воєнного стану» та ін.


Студенти групи П-41 в цьому семестрі завершили проведення уроків з української мови та читання  📚📖

під час проходження пробної практики в Бродівській  ОЗЗСО І-ІІІ ступенів номер  3 🏫 під керівництвом викладача- методиста Лаголи І.М.


З перших днів практики кожен момент – це не лише виклик, але й велика нагода впроваджувати новітні методики та підходи  в освітній процес. Наші уроки з української мови та читання – це жива інтерактивна атмосфера, яка сприяла розвитку кожного учня. 🌟📚 Ми опанували цікаві та сучасні стратегії роботи над вивченням мовного матеріалу або опрацювання художнього тексту. Зокрема, читали з учнями текст за мнемотаблицями, складали ромашки Блума та Читацьке колесо ☸️, викладали букви з цеглинок Lego та мʼякого тіста, записували звукові моделі слів, працювали за методом діаграми Венна, реалізовували Щоденні 5 в освітній діяльності. 


Завдання були нелегкими, але з кожним уроком ми відчували, що ростем як вчителі. Співпраця з дітьми – це найцікавіше та найважливіше завдання. Вони –  джерело натхнення у нашому професійному зростанні🌈👧👦. 



Нехай кожен учень знає, що він унікальний та може досягти будь-яких висот. Спільно ми будуємо майбутнє 🚀📖. 


#ПедагогічнаПрактика #ПочатковаШкола #УкраїнськаМова


376763774_328847252944204_3615174071988475350_n.mp4

Слава Україні!💙💛

З 01.09 до 07.09 студенти групи П-41 проходили навчальну практику «Перші дні дитини в школі», керівниками практики були: Лагола І.М., Перхач Л.П.

Практика проходила у Бродівській ОЗЗСО номер 3 в 1-А класі( вчитель Олеха О.Є.) 1-В класі ( вчитель Козак О. В.), 1-Б класі ( вчитель Бойко О.М.). Під час проходження практики студенти групи мали змогу поспостерігати за адаптацією дітей до школи. У підсумку ми отримали великий досвід, який знадобиться нам у майбутній педагогічній діяльності.

Студенти Бродівського фахового педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, спеціальності Початкова освіта 013, група П-43 проходили практику під супроводом керівника практики Воляник Н. В. у Бродівській ОЗЗСО І-ІІІ ст №4 у 1-А класі ( вчитель початкових класів Андрущак С. Т. )

Спостереження за першокласниками в перші дні навчання - це захоплюючий та надихаючий досвід для студентів, які хочуть стати вчителями. Вони бачать, як діти з цікавістю вивчають новий матеріал і взаємодіють один з одним.

Такі спостереження допомагають розуміти, як на практиці з діток - дошкільнят створювати учнів нової української школи та вчити дітей ефективно.


Цьогоріч група П-42 разом з керівником практики Пилипчук Ніною Вікторівною побувала у СЗОШ№2

Практика 《Перші дні дитини в школі》 подарувала студентам 4 курсу незабутні емоції. Вона дозволила нам почути не лише найемоційніші перли від дітей, а й поспостерігати на живому прикладі як же проходить ця адаптація у найменших, адже усім відомо, адаптуватись деколи дорослим важко, не кажучи вже про дітей. Ми отримали важливий досвід щодо організації освітнього процесу, який має бути комфортним не лише для вчителя, а й для любих наших першачків