Вихованцям

"А що як?" - український мультфільм, який не лише розважає, а й навчає!

Малеча зможе дізнатися про історію найважливіших винаходів людства, зрозуміти, як працює Інтернет, дослідити роль випадковостей у науці. 

Кібербулінг – що це та як це зупинити?

10 фактів, які підлітки хочуть знати про кібербулінг

«Що ви хотіли б знати про кібербулінг?» Ми поставили це запитання молодим людям і отримали тисячі відповідей з усього світу.Ми зібрали фахівців ЮНІСЕФ, міжнародних експертів з питань кібербулінгу та захисту дітей і об'єдналися з Facebook, Instagram та Twitter, щоб відповісти на запитання та дати поради щодо способів боротьби з онлайн-булінгом.

Що таке кібербулінг?

Кібербулінг – це булінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах та мобільних телефонах. Це еодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований. Приклади включають:

·  - поширення брехні про когось або розміщення фотографій, які компрометують когось, у соціальних мережах;

·  - надсилання повідомлень або погроз, які ображають когось або можуть завдати комусь шкоди, через платформи обміну повідомленнями;

·  - видання себе за когось іншого/іншу і надсилання повідомлень іншим людям від його/її імені.

Особистий булінг та кібербулінг часто пов’язані між собою. Але кібербулінг залишає цифровий слід – записи, який може слугувати доказами, що дозволять зупинити цькування.

 

Топ-10 запитань про кібербулінг