Інформаційний лист


Міністерство освіти і науки України

Національна академія педагогічних наук України

ДЗВО «Університет менеджменту освіти»

Центральний інститут післядипломної освіти

Кафедра відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій

Український відкритий університет післядипломної освіти

КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти»

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

Рівненський обласний інститут післядипломної освіти

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Вельмишановні колеги!

Висловлюючи Вам щиру повагу, запрошуємо Вас взяти участь у роботі 

ІII Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції

«ФОРМУВАННЯ ЦИФРОВОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ВІДКРИТОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ»,

яка відбудеться 12-13 червня 2024 р.

Мета конференції: обмін досвідом щодо формування цифрового освітнього середовища та професійного розвитку фахівців у відкритому університеті післядипломної освіти, пошук шляхів розв’язання актуальних проблем ефективної організації діяльності керівників та педагогів в умовах цифровізації  освіти.

До участі у конференції запрошуються: наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники закладів освіти, докторанти, аспіранти та всі, хто зацікавлений підвищенням рівня професійного розвитку.

Офіційна мова конференції: українська.

Проблемне коло питань конференції:

      організаційно-педагогічні умови формування цифрового освітнього середовища відкритого університету післядипломної освіти;

      управління професійним розвитком фахівців в умовах відкритого університету післядипломної освіти;

      формування цифрового освітнього середовища закладу освіти: практичний досвід, перспективи розвитку;

      психолого-педагогічні аспекти професійного розвитку фахівців в умовах післядипломної освіти.

 

Учасникам конференції пропонується публікація матеріалів у вигляді тез доповіді в електронній збірці матеріалів конференції.

Кінцевий термін подачі матеріалів – 7 червня 2024 року (включно).

 

Форми участі у конференції:

1)      online, що передбачає виступ (доповідь, презентація тощо) і публікацію матеріалів в електронному збірнику (тез);

2)      offline, що передбачає участь учасника як слухача та публікацію матеріалів в електронному збірнику (тез);

3)      offline, що передбачає участь учасника як слухача.

 

Інформація та матеріали конференції будуть розміщені:

    на сайті «Масові заходи кафедри ВОС та ІКТ»: https://sites.google.com/uem.edu.ua/vosikt/;

    у мережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/vosikt/

 

Кожний учасник конференції отримує:

        іменний сертифікат в цифровому форматі;

        збірник матеріалів конференції в цифровому форматі;

        відеозапис виступів спікерів пленарного засідання конференції (https://sites.google.com/uem.edu.ua/vosikt/).

Умови участі в конференції

До 7 червня 2024 р. (включно)  необхідно:

      заповнити заявку на участь у роботі конференції: https://forms.gle/5Q7C2urC2ntVGgGD9;

      надіслати тези доповіді (обсяг: 3-4 сторінки, вимоги у Додатку 1) та презентацію виступу на е-адресу організаторів конференції: kond@uem.edu.ua (тема листа: «Конференція_прізвище та ініціали»).

Увага! Участь здобувачів вищої та фахової передвищої освіти у роботі конференції – тільки у співавторстві з науковим керівником.

Заходи конференції

12 червня 2024 р. пленарне засідання Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції

Трансляція пленарної частини буде відбуватись на платформі Zoom та каналі YouTube.

 

13 червня 2024 р. майстер-класи від науково-педагогічних працівників та аспірантів кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій.

Виступи доповідачів та спікерів майстер-класів будуть транслюватись онлайн а також здійснюватися запис.

 

Інструкції щодо трансляції доповідей та онлайн-виступів учасників конференції, лінки для участі у пленарному засіданні та майстер-класах будуть надіслані додатково на зареєстровані електронні адреси.

 

Електронний збірник матеріалів конференції із наступним розміщенням у загальному доступі на сайті «Масові заходи кафедри ВОС та ІКТ» у рубриці «Матеріали конференції» https://sites.google.com/uem.edu.ua/vosikt/ та електронній бібліотеці НАПН України.

 

Запрошуємо всю педагогічну спільноту до участі у конференції!

 

Координатори з підготовки і проведення конференції:

Антощук Світлана Володимирівна тел.: +380674659112

Кондратова Людмила Григорівна Viber: +380952403404

e-mail: kond@uem.edu.ua

 

До уваги учасників! Додатково пропонуємо видання ДЗВО «Університет менеджменту освіти», де є можливість опублікувати результати наукових досліджень:

1)                 Електронне наукове фахове видання «Теорія та методика управління освітою» http://umo.edu.ua/elektronne-naukove-fakhove-vidannja-teorija-ta-metodika-upravlinnja-osvitoju

2)     Електронне наукове фахове видання «Інформаційні технології і засоби навчання» https://journal.iitta.gov.ua/index.php/itlt

3)     Збірник наукових праць «Вісник післядипломної освіти» http://umo.edu.ua/zbirnik-naukovikh-pracj-visnik-pisljadiplomnoji-osviti

4)     Журнал «Післядипломна освіта в Україні» http://umo.edu.ua/zhurnal-pisljadiplomna-osvita-v-ukrajini-1

 


 

Додаток 1

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ ДО ЗБІРНИКА

Матеріали подаються українською мовою.

Обсягом 3-4 сторінки у текстовому редакторі Microsoft Word (файл з розширенням *doc, *docx, *rtf). Не архівувати, не накладати заборону на редагування.

Параметри сторінки: формат А4, розміри всіх полів – 2 см. Сторінки не нумеруються.

Текст: шрифт Times New Roman, кегль 14 пт, без примусового або автоматичного перенесення, міжрядковий інтервал 1,0 абзацний відступ – 1,25 см. (не допускати створення абзацного відступу за допомогою клавіші Tab або знаків пропуску!), не додавати додаткових інтервалів між абзацами тексту, до і після рисунків та таблиць. Посилання подавати в тексті у квадратних дужках із зазначенням порядкового номера в списку використаних джерел та сторінки цитованого джерела, наприклад: [2]; номер сторінки відокремлюється комою [3, с. 35]; декілька джерел відділяються крапкою з комою [1; 2; 3].

Оформлення публікації: Матеріал супроводжується відомостями про автора/авторів (ім’я та прізвище, учене звання, науковий ступінь, посада, місце роботи: назва установи, населеного пункту у називному відмінку). Праворуч прізвище та ім’я автора/авторки напівжирним шрифтом, під ними вчене звання і науковий ступінь, посада та повна юридична назва установи (закладу/організації) і населеного пунктукурсивом; 

Далі, після пропуску одного рядка НАЗВА СТАТТІ по центру рядка ВЕЛИКИМИ літерами НАПІВЖИРНИМ шрифтом.

Далі, після пропуску одного рядка, подається текст публікації з вирівнюванням по ширині. Після тексту подається бібліографічний опис літератури мовою оригіналу, що складається в алфавітному порядку або у порядку появи посилань у тексті відповідно до Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». Список (не більше 5 джерел) починається підзаголовком «Список використаних джерел» (напівжирний шрифт, вирівнювання по центру).

У тексті обов’язково зазначають у дужках посилання на зображення (рисунки, фото, малюнки, лого тощо), назва яких підписуються курсивом під ними. Нумерація по тексту ведеться наскрізна. Зображення (розмір не менше 30 мм на 30 мм) ставляться в тексті один за одним у форматі обтікання «у тексті» в положенні «по центру». Колаж може бути тільки в функції «згруповані об’єкти». У зображеннях не повинні бути викривлення об’єктів (фото розтягнуті або звужені), нечіткі.

У тексті обов’язково зазначають у дужках посилання на таблиці. Назва таблиці підписується зверху курсивом. Нумерація по тексту ведеться наскрізна. Текст у таблицях подається кегль 12, міжрядковий інтервал 1,0, без абзацного відступу.

Тексти тез мають бути ретельно перевірені й повністю відредаговані. Відповідальність за зміст матеріалів несуть автор(и).

Щоб зменшити к-ть орфографічних помилок у тексті рекомендуємо завантажити текст до ресурсу онлайн-перевірка правопису, наприклад: https://ukr-mova.in.ua/perevirka-tekstu; https://istio.com/uk/text/orfo.

Оргкомітет залишає за собою право на відмову в публікації матеріалів, що не відповідають зазначеним вимогам або подані пізніше встановленого терміну.