ПІДСУМКИ. 24-25 вересня 2018 р. в межах ІІІ Всеукраїнської електронної науково-практичної конференції "Відкрита освіта та дистанційне навчання: від теорії до практики" для керівників освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти була проведена панельна е-дискусія на тему: «Відкриті освітні ресурси в Україні: стан та перспективи» (оффлайн), в якій взяло участь 20 осіб. Під час панельної дискусії учасники висловлювали свою думку щодо стану та розвитку відкритих освітніх ресурсів в Україні, створення відкритих освітніх ресурсів у закладах загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти, вищої освіти, післядипломної педагогічної освіти, наявність в закладах освіти, яку представлють учасники панельної дискусії, власних корпоративних відкритих освітніх ресурсів. Висновки і пропозиції учасників панельної дискусії та авторів тез доповідей враховано в резолюції конференції.

Національна академія педагогічних наук України

ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»

ВГО «Консорціум закладів післядипломної освіти»

Український відкритий університет післядипломної освіти

Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти

Кафедра відкритих систем освіти та інформаційно-комунікаційних технологій

Лабораторія систем відкритої освіти

ІІІ Всеукраїнська електронна науково-практична конференція «ВІДКРИТА ОСВІТА ТА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ»

ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ (оффлайн)

ВІДКРИТІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ В УКРАЇНІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Шановні колеги, учасники ІІІ Всеукраїнської електронної науково-практичної конференції «ВІДКРИТА ОСВІТА ТА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ»! Організатори конференції пропонують вам взяти участь у панельній дискусії на тему «ВІДКРИТІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ В УКРАЇНІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

Нас цікавить ваша думка щодо стану та розвитку відкритих освітніх ресурсів в Україні, чи створені відкриті освітні ресурси в закладах загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти, вищої освіти, післядипломної педагогічної освіти? А ваш заклад освіти має власні корпоративні відкриті освітні ресурси? Запрошуємо поділитись думками.

ВІДКРИ́ТІ ОСВІ́ТНІ РЕСУ́РСИ (англ. Open Educational Resources – OER) – загальна назва для усіх освітніх засобів, до яких є повністю відкритий доступ завдяки безкоштовній ліцензії або переведення їх у суспільне надбання та створення доступу до таких ресурсів за допомогою інформаційних та комунікаційних технологій [URL: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%96_%D0%BE%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BD%D1%96_%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%83%D1%80%D1%81%D0%B8].


Крім цього, в Facebook створена загальнодоступна група Наукові заходи кафедри ВОС та ІКТ ДВНЗ "УМО" НАПН України. Запрошуємо приєднатися до створеної групи та взяти участь в обговоренні питань Конференції.

ІНСТРУКЦІЯ. Для внесення Ваших коментарів, необхідно перейти до наступного поля (червоний колір шрифту) та підвести курсор до правого верхнього кутка, - з"явиться квадратик для редагування, натискаємо на нього, - виникає окреме онлайн-поле для внесення тексту. Заносимо текст коментарю - Ваш коментар автоматично залишиться на сторінці "Панельна дискусія" (вкажіть, будь-ласка, П.І.Б., місто).
Питання 1
Питання 2
Питання 3