Сайт для викладачів та здобувачів освіти з предмету "Захист України"

Мета даного сайту - систематизація та узагальнення доступних матеріалів для використання та застосування в процесі викладання предмета.


Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Стаття 65. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України. Громадяни відбувають військову службу відповідно до закону.

(Конституція України)

Мета навчального предмета –

формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову частину патріотичного виховання.

Завдання предмета:

- підготовка учнівської молоді до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу;

- ознайомлення учнівської молоді з основами нормативно-правового забезпечення захисту Вітчизни, цивільного захисту та охорони життя і здоров'я;

- набуття знань про задачі Збройних Сил України та інших військових формувань, їх характерні особливості; засвоєння основ захисту Вітчизни, цивільного захисту, основ медичних знань; здійснення психологічної підготовки молоді до захисту Вітчизни;

- підготовка учнів до захисту Вітчизни, професійної орієнтації молоді, служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, визначених чинним законодавством.

"Посылать людей на войну необученными - значит предавать их." - Конфуций

"Негоден тот солдат, что отвечает "Не могу знать". - А. Суворов

"Всякий воин должен понимать свой маневр". - А. Суворов

"Дисциплина - мать победы." - А. Суворов

http://mon.gov.ua/
http://dniokh.gov.ua/
http://www.kharkivosvita.net.ua/
http://zno-kharkiv.org.ua/
http://pedpresa.ua/
http://school56.klasna.com/
HotLog