Новини школи


Всесвітній день читання вголос


1 лютого відзначаємо Всесвітній день читання вголос, створений LitWorld, некомерційною організацією, яка заохочує самостійність і зміни в суспільстві за допомогою розповсюдження грамотності, в даний час відзначається в 173 країнах і вважається! Приєднуйтесь!!! #WorldReadAloudDay


Вже СЬОГОДНІ 30 листопада 

Це вже вдруге наш навчальний заклад приєднується до глобальної щорічної кампанія, що проводиться напередодні Дня прав людини (10 грудня) та проходить у понад 200 країнах світу.
Цього року його героїні – активістки та правозахисниці. Прочитати їх історії та підтримати підписом можна тут: https://marathon.amnesty.org.ua 
Серед 8 справ цьогорічного Марафону дві українських: Катерина Гандзюк, якої, на жаль, нещодавно не стало, через наслідки жорстокої кислотної атаки.
Віталіна Коваль – активістка за права жінок, яка постраждала від нападу радикальних угруповань. 
Також героїнями Марафону є жінки з Бразилії, Кенії, Марокко, Киргизстану, Ірану та Венесуели. 
У всьому світі жінки – на передовій опору. На невидимих лініях фронту вони кидають виклик дискримінації, насильству та утискам у всіх їхніх проявах. Зворотний бік їхньої роботи та лідерства – величезні випробовування, які жінки долають щодня. Багато з цих жінок живуть у суспільствах, де від них не очікують нічого, крім смиренності та мовчання. За порушення цього статусу-кво вони платять дуже високу ціну. Жінок-правозахисниць дискредитують, дискримінують, ув'язнюють. На них вчиняють напади і навіть вбивають. Але ці жінки все одно не коряться і не мовчать!
Ми виступаємо на підтримку таких жінок, які всупереч очікуванням суспільства кидають виклик несправедливим законам, корупції, хабарництву, поліційному насильству, бідності – соціальній несправедливості у всіх її проявах. Вони – лідерки, що не дають світу остаточно скотитися у прірву екстремізму, популізму та насильства. 
Підтримуючи їх, ви зможете допомогти схилити шальки терезів у бік рівності, свободи та справедливості. 
Цьогорічний Марафон Amnesty виступає на підтримку жінок, які протидіють несправедливим законам, корупції, насильству та іншим негативним суспільним явищам. Вони – лідерки, яких дуже потребує світ, що все далі просувається в бік екстремізму, беззаконня та насильства.
Щороку за допомогою Марафону звільняють несправедливо засуджених, змінюють репресивні закони та допомагають жертвам порушень прав людини не здаватись. Долучайтеся до Марафону і змінюйте світ на краще разом із нами! 🙋‍♀️🙋‍♂️#ВІДВАЖНІ
       
Настуня Савченко - найсильніша дзюдоїстка України

Світлина від Викторії Зеленської.

#РоменськаЗОШ11 щиро вітає ученицю 5-А класу Настуню Савченко та її тренерів Богуша О.Г. та Богуша Д.О. з перемогою (1 місце) у Всеукраїнському турнірі з дзюдо «Українка - 2018» в місті Дніпрі.🏆🥋Настуня перемогла в категорії 24 кг. http://www.ukrainejudo.com/…/001_2…/result/ukrainka07-08.pdf
Наші вітання всій команді Сумщини, до складу якої переважно входили дівчатка із м. Ромни. http://sportclub.sumy.ua/?p=33921
Це унікальний для українського дзюдо турнір. На даний момент це, поки що, єдиний старт тільки для дівчат в рамках офіційного календаря Федерації дзюдо України. В рамках одного турніру організатори збирають відразу кілька вікових груп учасниць, і, таким чином, дають можливість позмагатися максимальній кількості молодих спортсменок з усієї країни.
Цього року визначати найсильніших будуть юні дзюдоїстки від 10 до 15 років, а це представниці трьох вікових категорій: 2003-2004, 2005-2006 і 2007-2008 рр. народження.

І знову перемога!

Світлина від Викторії Зеленської.

21 по 23 листопада в місті Києві на базі Міжнародного виставкового центру за сприяння Національного центру Малої академії наук України в рамках Innovation Market відбулася IX Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних та творчих проектів "Майбутнє України". Участь у заході брали учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Серед учасників учень 11-го класу #РоменськаЗОШ11, вихованець Роменської МАН Олександр Хрокало.
Загалом на розсуд високоповажного журі було представлено понад 100 проектів. Робота Хрокала Олександра в напруженій, безкомпромісній інтелектуальній боротьбі отримала ІІІ місце та грошову винагороду від спонсорів Everest.ua. Впевннені, що це лише перші кроки юного науковця Сумщини в розбудові Майбутнього України.
Школярі змагались у таких напрямках: робототехніка, екологія, інформаційно-комунікаційні системи, електроніка, матеріалознавство, машинобудування та технічна творчість. Жоден винахід не залишився без уваги журі та був гідно оцінений. Члени оцінювальної комісії приємно здивовані рівнем та якістю розробок, не кожен дорослий може зрозуміти принципи дії проектів, не те що створити самотужки.
Директор департаменту інноваційних технологій Виктор Долгопятов, який був членом профільного журі напрямку «Роботехніка та робототехнічні системи» та директор з маркетингу Inna Ivakhova нагороджували юних розробників дипломами та цінними подарунками, які допоможуть в подальшій роботі та розвитку проектів.
Наші учні справді дуже розумні та винахідливі!
Бажаємо успіху в майбутній науковій діяльності!

Ура!🎉 Ура!🎉 Ура!🎉

Світлина від Викторії Зеленської.
Дерев'яний механічний конструктор «Мікроскоп» від компанії MR.PLAYWOOD вже в 3-А класі #РоменськаЗОШ11! 💌
Наші третьокласники серед 100 щасливих переможців розіграшу в рамках олімпіади «Всеосвіта Осінь - 2018»!
А сьогодні вже триматимуть в руках унікальний подарунок, завдяки якому легко та цікаво досліджувати таємниці всесвіту!
Приємні сюрпризи не закінчуються! Партнери Всеосвіти MR.PLAYWOOD запускають новий конкурс «Екологічна грамотність», в рамках якого – за підтримки MR.PLAYWOOD – проводиться екоакція «Врятуй пташку – створи годівничку». 🐦 Діти мають чудову нагоду не лише допомогти пташкам взимку, але й отримати чарівні механічні конструктори «Слон» та «Глобус», тому не вагаючись, взялися майструвати годівнички!


Світлина від Викторії Зеленської.
Церемонія нагородження шкільною Нобелівською премією

 Ð¡Ð²Ñ–тлина від Викторії Зеленської.


І ось знову, вже вдруге, відбувається Нобелівський день (Nobeldagen) в #РоменськаЗОШ11 - церемонія вручення однієї з найпрестижніших шкільних нагород - Шкільної Нобелівської премії!
Це нова шкільна традиція в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – вручення щорічної «Нобелівської премії для учнів та учениць».
Вручення премії приурочено до Всесвітнього дня науки в ім'я світу і розвитку, а ще це було феєричне завершення Тижня науки в школі🔭⚗️⚖️💎⌛️
Цьогорічна церемонія відбулася в номінаціях «Фізика/Хімія»⚗️🔭, «Робототехніка»🤖🤖», «Інформатика»💻📲, «Література»📓📙, «Історія»🏯🕌, «Медицина»💊🌡, «Біологія»🍀🐊, «Спорт»🤼‍♀️🤼‍♂️, «Фізична культура»⛹️‍♀️⛹🏻‍♂️, «Музичне мистецтво»🎤🎭.
Процедурі нагородження номінантів передувала велика кропітка робота. Остаточний відбір лауреатів проводив Шкільний нобелівський комітет.
В святковій залі знаходилися номінанти на нагородження Шкільною Нобелівською премією, учні та учениці, що мають здобутки в науковій, творчій, дослідницькій, культурній та спортивній роботі, найкращі знавці школи з фізики, хімії, літератури, історії, медицини, біології, спорті, фізичній культурі, мистецтва.
Поряд з грошовою премією, отриманою Нобелівським фондом від голови громадської організації «Серця кіборгів» Анатолій Свирид, лауреатам вручалася золота медаль із зображенням Нобеля і диплом переможця. А ще були квіти та подарунки від організації для вчителів та талановитих учнів.
За рішенням шкільного Нобелівського комітету переможцями ІІ Шкільної Нобелівської премії стали учні та учениці: премії з фізики/хімії - Андрій Цімбота, з медицини - Олексій Мальцев, історії - Dmytro Melnik, робототехніки - Олександр Хрокало, інформатики - Роман Фененко, біології - Катерина Юрченко, літератури - Аня Диндарь, музичного мистецтва - Іван Зінченко, спорту - Вікторія Кайрис, фізичної культури Валентин Христенко.
Адміністрація навчального закладу, учні та батьки школи щиро дякують Анатолію Олексійовичу Свириду за постійну підтримку талановитої та обдарованої молоді школи та міста! Гарно, коли освіта є спільною метою!
До привітань переможців приєдналася директорка Роменської МАН Ksenia Andrushchenko.
Педагоги Роменської ЗОШ 11 тісно співпрацюють з керівниками секцій Роменської МАН з метою реалізації однієї спільної мети – всебічного і гармонійного розвитку особистості учня. На цій основі взаємні зв’язки здійснюються в різних наукових секціях, які працюють на базі школи, з метою стимулювання розвитку учнівських обдарувань та інтересів, забезпечення матеріальної бази для розвитку творчих здібностей.
А я, в свою чергу, дякую всім своїм найрозумнішим учням та ученицям, найталановитішим вчителям та вчителькам, найтурботливішим батькам наших учнів за сьогоднішній день та неперевершені емоції!Шкільна наукова конференція «Гордість школи - майбутнє України»

13 листопада 2018 року відбулася щорічна шкільна наукова конференція «Гордість школи - майбутнє України», мета якої полягає у виявленні та підтримці обдарованих учнів, розвитку їхніх інтелектуальних та творчих здібностей, об’єднанні юного покоління та відкритті для нього можливостей майбутнього…
Світ науки, мистецтва, спорту - це світ, який дозволяє нам дізнаватися той світ, в якому ми існуємо. Робити відкриття для себе та інших! Кожне знання, отримане або здобуте людиною просуває його вперед і відкриває перспективу для отримання нового, так людина пізнає все... в тому числі і себе.
Як відомо, за сучасних умов розвитку нових технологій необхідними та затребуваними якостями особистості є творчість, креативність, здатність до самостійного пошуку шляхів вирішення актуальних проблем. Саме такими рисами володіють учасники сьогоднішньої шкільної конференції.
Учасники конференції:
Учениця 11-го класу, вихованка секції «Лісознавство» Роменської МАН, переможниця ХІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, Всеукраїнської екологічної олімпіади, наукових проектів з охорони довкілля «DreamECO», Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів академії наук України з дослідницькою роботою на тему «Вирощування лісових культур із закритою кореневою системою як один із засобів збереження, відновлення та сприяння сталому управлінню лісами» Юрченко Катерина (керівник вчитель біологї Оксана Литвин).
Учень 8-А класу, вихованець Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді Сумської області переможець Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців, учасник ІІ збору переможців Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань» та Всеукраїнської акції «SOS – Історична пам’ятка: досліджуємо та зберігаємо разом», переможець Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів», переможець міського етапу Всеукраїнських олімпіад з історії Мельник Дмитро з проектом «Історія Лібаво-Роменської залізниці кінця ХІХ ст. – початку ХХ ст.(про внесок Григорія Навроцького» (керівник секції МАН Юлия Шульга, учитель історії Люба Матвиенко Фененко).
Неодноразовий переможець міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів і фестивалів, дипломант Всеукраїнського фестивалю «Зірковий хіт», Міжнародного проекту-марафону Української дитячої творчості «ДивоUA» Зінченко Іван (музичний керівник Надежда Демченкова).
Учень 11 класу, вихованець секції радіоелектроніки та приладобудування Роменської МАН, переможець VII Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018» національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF-2019: «POLYTECO Україна 2018-2019, абсолютний переможець та призер глядацьких симпатій ІІ етапу Всеукраїнського біологічного форуму «Дотик природи» в номінації «Фізика», учасник Всеукраїнського молодіжного хакатону «XREAlLITYHACK 2018» Олександр Хрокало з науковим проектом «Прототип пристрою «Розумна кухня»
(науковий керівник Геннадій Хрокало).
Неодноразова переможниця міських етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, обласного туру конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд», учасниця шкільного колективу екологічної просвіти «Ромен-цвіт», який є абсолютний переможець конкурсу колективів екологічної просвіти в Україні Аня Диндарь (вчителі української та світової літератури Наталія Шкурська, Светлана Векленко).
Створення панелі керування кіберспортивними турнірами»
Переможець обласного етапу конкурсу-захисту дослідницьких робіт, фінального туру ХVІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2018», національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2018», учень 11 класу, вихованець секції «Інтернет-технології та WEB дизайн» Роменської МАН Фененко Роман з дослідженням «Створення панелі керування кілер спортивними турнірами» (керівник Дмитро Бартош).
Учень 9-А класу, неодноразовий переможець міських та обласних етапів олімпіад з фізики, хімії, математики, конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та цьогорічного переможця міського етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики Андрій Цімбота (вчителі Алина Щербина, Олена Іваненко, Алла Квашко, Світлана Кайнара).
Учень 11-го класу, вихованець секції «Медицина» Роменської МАН, переможець Всеукраїнського конкурсу «Ман-Юніор-Ерудит», в номінації «Еколог-Юніор», обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, учасник І Міжнародного марафону у Міжнародний День Рюкзака, що проходив у Варшаві Олексій Мальцев з науково-дослідницькою роботою «Дослідження проблеми нормування ваги шкільного рюкзака» (керівник секції МАН, вчитель біології Оксана Литвин).
Багаторазова переможниця Всеукраїнських та Міжнародних змагань з кікбоксінгу, кемпо-карате і козацького двобою, представниця національної збірної України з кікбоксінгу, переможниця чемпіонату світу з кікбоксингу WTKA у Італії м.Маріна ді Каррара Кайрис Вікторія
(тренер Володимир Шинкаренко, вчитель фізичного виховання Оксана Соніна).

Світлина від Викторії Зеленської.

Світлина від Викторії Зеленської.

Світлина від Викторії Зеленської.


13 листопада у Міжнародний день незрячих наш навчальний заклад приєднався до Всеукраїнського флешмобу з нагоди Міжнародного дня незрячих  


Організатори заходу громадська організація «Бачити серцем», закликала всіх небайдужих привернути увагу суспільства до людей з порушенням зору, і розказати, що ця вада не впливає на інтелект, що дуже багато незрячих людей є видатними музикантами, науковцями, митцями, державними діячами, підприємцями.

І саме тому використавши чудові матеріали організаторів заходу, а також розробивши власні, в школі був проведений інтерактивний урок для учнів п’ятих класів.

Під час уроку діти познайомилися із особливостями спілкування з незрячими людьми, дізналися про те, як спілкуються та комунікують люди з порушеннями зору, як і за допомогою яких програм користуються комп'ютером та сучасними гаджетами, що таке шрифт Брайля і для чого потрібна біла тростина. Спробували самі складати слова та математичні приклади за допомогою шрифту Брайля. А ще діти почули неймовірні розповіді про видатних людей, які будучи незрячими зробили великі наукові відкриття, писали музику та літературні твори, допомагали іншим любити любити життя та навколишній світ. Уявивши, як це жити в темряві діти виконали нескладні для зрячої людини та такі складні для незрячої людини вправи, зрозумівши, як це – не бачити світ, який тебе оточує. Адже очі - це головне джерело інформації про навколишній світ. Сподіваюсь, що сьогоднішній урок толерантності навчив наших учнів розуміти людей, які мають певні проблеми зі здоров’ям та залишив в серцях і душах відбиток доброти та людяності.

А ще щиро дякую класному керівнику 5-А Оксана Вовденко , вчителю фізики, тимчасово виконуючій обов`язки класного керівника 5-Б класу Олена Іваненко та практичному психологу школи Viktoria Trius за співпрацю та співучителювання!!!

💖
#бачитисерцем #світнадотик #International_Day_of_the_Blind #надотик #HealthySchools_UA

Світлина від Бачити серцем.


Світлина від Викторії Зеленської.


Світлина від Викторії Зеленської.


Світлина від Викторії Зеленської.

Світлина від Викторії Зеленської.


Світлина від Викторії Зеленської.


FSC П'ятниця 2018


FSC П'ятниця - це чудова можливість інформування та поширення інформації як серед працівників, так і клієнтів та партнерів про цінність FSC та роль лісів в нашому повсякденному житті. Це шанс підвищити обізнаність та заохотити людей шукати продукти з логотипом FSC на полицях магазинів, роблячи відповідальний вибір на користь лісів.

Детальніше про акцію можна дізнатися: https://ua.fsc.org/ua-ua/nasha-diyalnist/fsc-friday

Світлина від FSC Ukraine.Конкурс FSC П'ятниці для шкіл «Любиш ліс-обирай FSC»

https://ua.fsc.org/ua-ua/newsroom/id/274Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11
21 вересня розпочинається всеукраїнська акція – «День миру in UA 2018»

Приєднуємося до акції і стаємо частиною загальноукраїнського діалогу, який сприятиме миру!  
Хештег для цьогорічної акції: #ДеньМируinUA2018 


Учнівське лісництво «Совенятко» #РоменськаЗОШ11 
вітає своїх партнерів - 
працівників ДП "Роменський лісгосп" 
з Днем працівників лісової галузі!!! Зі святом!!!🌲🌲🌲


Картинки по запросу з днем працівника лісу

Учнівське лісництво «Совенятко» #РоменськаЗОШ11 
вітає лісівників Сумщини з професійним святом

Світлина від Викторії Зеленської.Отримали подяку за підтримку Всеукраїнської акції єднання 
"Україна моя вишиванна"


Світлина від Tatjana Lazda.Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 

виявила бажання долучитися 

до уроку доброти про гуманне ставлення до тваринУ Всесвітній день тварин, 4 жовтня, українським школам пропонують долучитись до уроку про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Урок організовуть благодійний фонд “Щаслива лапа” та зоозахисна ініціатива “UAnimals”.

На уроці вчителі обговорять з учнями важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження, – зазначено в описі заходу.

Щоб провести урок доброти, потрібно завантажити схвалені МОН конспекти. Після проведення заняття організатори просять надіслати на bioetika@happypaw.ua таку інформацію: назва навчального закладу, місто, кількість проведених “уроків доброти”, фотографії із заняття.

Окрім того, організатори хочуть зафіксувати наймасштабніший урок добра у школах з допомогою Національного реєстру рекордів України. Щоб долучитись до акції, школам треба до 24 вересня заповнити заявку. Згодом до 5 жовтня потрібно надіслати фотозвіт на bioetika@happypaw.ua.

Ілюстрація взята з події на FB

Поспішайте записатися на навчання до Роменської міської Малої академії наук!!!

Світлина від Анни Харченко.

FB IMG 1533744988285

Перший Дзвоник у школі. Нові традиції


Сьогодні під час святкування Першого дзвоника «Країна дитячих мрій», продовжуючи минулорічну традицію, в #РоменськаЗОШ11 право надати Перший дзвоник  було надано не одній найменшій ученициці і не  не одному найстаршому одинадцятикласнику,  а дзеленчали всі першокласники та першокласниці, вчительки перших класів, а також директорка школи та її заступниця!!! Надзеленчались від душі!!!🎊🎊🎊 Зате ні кому не було прикро!!! Дякуємо за цю СУППЕР ідею, натхнениці руху EdCamp Olena Masalitina!!!💖

Похожее изображение

Картинки по запросу я маю право буклет як протидіяти домашньому насиллю

Участь у Всеукраїнському проекті "Компола"

Сьогодні наші "совенятки" знімали відеоролік для участі в проекті компостування харчових відходів "Компола"♻️♻️♻️, реєстрацію на який запустило Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України, та ГО Компола та Україна БЕЗ сміття.
Члени унівського лісництва "Совенятко"🦉, а саме учні та учениці 6-Б класу вирішили що можуть використовувати відходи шкільної їдальні з користю для оточуючого середовища, та перетворювати їх на органічне добриво — компост. І все це прямо на території школи.
Сьогодні разом вибрали чудове місце, де можна розмістити новенький компостер – це гарно затінена зона поблизу нашої їдальні, яка знаходиться на огородженій території, поблизу якої не має стін прилеглих будівель.
Вчителька історії Любов Фененко розповіла дітям, що ще у Стародавньому Римі використовували метод компостування для виробництва якісних добрив, що було важливо для отримання урожаю на бідних ґрунтах Італії.
Вчитель біології Ольга Шевченко пояснила "совеняткам", що компост поліпшує структуру ґрунту, а також сприяє розмноженню дощових червів, діяльність яких дуже корисна для рослин. 
Вчителька математики Світлана Панкова вирахувала разом з дітьми, скільки потрібно компосту для підживлення однієї рослини. 
Кухарі шкільної їдальні дали згоду віддавати харчові відходи в достатній кількості, щоб підгодовувати наших хробачків.
Отриманим компостом ми будемо підживлювати наші шкільні дерева та квіти, оскільки саме вони очищують повітря від шкідливих газів і їм необхідна потрібна наша допомога. 
А ще, компостом ми будемо підживлювати наші ялинки та сосни, які ми вирощуємо в шкілках учнівського учнівства «Совенятко».

Зустріч майбутніх першокласників

З нетерпінням очікуємо наших майбутніх першокласників👦 та першокласниць👧, а також їх батьків👨👩, на День відкритих дверей до Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11🏤!!!
Зустріч відбудеться 18 квітня о 16.00 годин в актовій залі школи. На Вас чекає цікава програма та зустріч зі школою та першими вчителями👩‍💼👩‍💼!

Світлина від Викторії Зеленської.

Дорогі читачі Роменськоі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11, з свіжим номером газети "Юний натуралыст" можна ознайомитися в нашій шкільній бібліотеці.

Світлина від Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України.

Дорогенькі наші читачі, повідомляємо, що вже на поличках шкільної бібліотеки Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 з'явився квітневий номер дитячого журналу «Джміль"!!!Катерина Юрченко - переможиця «DreamECO»


Вітаємо нашу ученицю 10-го класу Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, вихованку учнівського лісництва "Совенятко", вихованку секції МАН "Лісознавство" Катерину Юрченко з перемогою (друге місце) у ІІ етапі Всеукраїнської екологічної олімпіади наукових проектів з охорони довкілля «DreamECO», який проходив 13-14 квітня 2018 року у Національному еколого-натуралістичному центрі в м. Києві. 
Катруся захищала свою роботу "Вирощування лісових культур дуба черешчатого та сосни звичай
ної садивним матеріалом з закритою кореневою системою" в номінації "Екологія та біорізноманіття".
Наші щирі вітання наставниці Катрусі - вчительці біології, керівниці гуртків "Лісівники-дендрологи" та секції МАН "Лісознавство" Оксані Литвин.
Це дійсно висока нагорода та визнання на Всеукраїнському рівні досягнень нашої талановитої учениці!!!

#dreameco #dreameco2018 #ecology #biology #environment #greenplanet#resources #science #kyiv #nencgovua #НЕНЦ #київ #україна

Книжкова шпаківенька 3-А класу вже має свій реєстраційний номер

Наша книжкова шпаківенька вже отримала свй реєстраційний номер #160 і подарункова табличке вже вирушила до Ромнів!!! Всеукраїнська ініціатива Додай читання - Add Reading ДОДАЄ СУМСЬКУ область, завдячуючи учням 3-А класу Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 та вчительці Папій Лесі Василівні на карту Little Free Library!!! Незабаром феєрічне святкування!!!Світлина від Evgenia Pirog.

Вітаємо нашу Вікторію Кайрис, ученицю Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 з неперевершеною перемогою на Кубку України з "Козацького двобою" та Всеукраїнському турнірі «Кубок молоді України» серед юніорів!

Світлина від Роменська Міська Рада.

Фестиваль педагогічних ідей


В суботу 17 березня відвідали з колегами Фестиваль педагогічних ідей в Києві.

 Світлина від Викторії Зеленської.

Фестиваль педагогічних ідей – це своєрідний майданчик для обговорення найбільш важливих педагогічних здобутків і аналізу практичних рішень у сфері освіти, а ще це можливість почерпнути для себе нові ідеї, зарядитися натхненням від тренерів та колег, перейняти кращі розробки і поділитися своїми відкриттями.
У фестивалі взяли участь досвідчені фахівці, початківці, керівники, корекційні педагоги, вихователі, логопеди, психологи, співробітники дитячих установ, хто готовий поділитися своїми знаннями й отримати нові.
Усі виступи та проекти ґрунтувалися суто на досвіді спікерів і мають практичний характер. Програма складена таким чином, щоб теорія відразу ж перетворювалася на практику. 
Приємно та корисно було почути Юлію Матвієнко, освітню кінезіологіню, співзасновницю платформи інноваційної освіти EdLab, організаторка проекту для вчителів "Вчительська Тухля". Пані Юлія поділилася креативними фішками для щасливих уроків і не тільки!
Методикою створення уроку математики за SТЕМ напрямом та реалізацією прикладної стпрямованості (наскрізних ліній) через кейс технологію, розвиток системного, креативного, логічного мислення та використання сторітеллінгу ділилася досвідом Оксана Буковська, вчитель-методист математики, кандидат педагогічних наук.
Янголом Фестивалю для організаторів та учасників стала вчителька початкових класів Новопечерської школи Оксана Хомич - надзвичайний кладязь надзвичайних ідей для Нової Української Школи! Адже тема НУШ та інновацій була наскрізною для всіх майстер-класів.
А ще, неймовірно цікаві спікери - Ірина Гондюл, Катерина Сисоєва, Катерина Гольцберг. І вже сьогодні ми готові втілювати всі отримані поради, ідеї, практики та знання в нашу педагогічну діяльність!

Сергій Кихно. Макет Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11. Один до одного!!!


Світлина від Викторії Зеленської.


Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 підтримує Європейський тиждень STEM!

 SDW18 banner

Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 підтримує Європейський тиждень STEM! З великим задоволенням долучається до STEM Discovery Week! 
STEM Discovery Week 2018 - це спільна міжнародна ініціатива, що пропонує проекти, організаціям та школам в Європі та в усьому світі, щоб робити дослідження в галузі науки, техніки та математики (STEM).
STEM Discovery Week 2018 is a joint international initiative that invites projectsorganisations and schools across Europe and around the world, to celebrate careers and studies in the fields of Science, Technology, Engineering and Mathematics (STEM). The tagline for this year’s campaign “say yes to STEM” describes the partners’ open-minded and dedicated support to STEM subjects at school, as well as wide-ranging collaboration among stakeholders in the area.
Щиро дякуємо за корисну інформацію вчительці Кропивницької гімназії імені Тараса Шевченко Global Teacher Prize Top 50/2017 у Global Teacher Prize Anna Dudichhttp://www.scientix.eu/events/campaigns/sdw18
Romensky secondary school supports #STEMDiscoveryWeek
SOS4LoveProject


Все більше і більше класів Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 включаються в роботу над найбільшим глобальним чотирьохтижневим edu-проектом - 2018 року!  Проект має назву SOS4LoveProject та підтримується Організацієй Об'єднаних Націй United Nations. Ініціаторкою Проекту є вчителька з Греції Aggeliki Pappa, яка вже двічі входила в ТОП-50 найкращих вчителів світу Educators Globally в 2016 та 2017 роках. #sdg #оон#globalcitizenshipeducation #pedagogy4love  Перед дітьми поставлено цікаве завдання створити та реалізувати проект, який підтримує Цілі глобального розвитку людства, а ще він повинен бути пронизаний любов'ю!💖💖💖#SOS4LoveProject Любов об'єднує країни та континенти! 🌍💖💖💖Шановні випускники Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11! 

Раді повідомити Вам, що 3 лютого 2018 року о 15:00 рідна школа буде чекати Вас на традиційну зустріч!
Запрошуємо випускників ювілейних років 1968, 1973, 1978, 1983, 1988, 1993, 1998, 2003, 2008, 2013 років випуску та усіх, хто бажає поринути у приємні шкільні спогади, згадати роки дитинства і юності, зустрітися з улюбленими вчителями.Ключові нові ініціативи щодо сприяння створенню інклюзивних суспільств

Європейська комісія приймає ключові нові ініціативи щодо сприяння створенню інклюзивних суспільств. Це три ініціативи: навчання протягом життя; 
план дій в області цифрової освіти; р
екомендація Ради про загальні цінності, інклюзивну освіту та європейський аспект навчання. 
https://ec.europa.eu/education/news/european-commission-adopts-key-education-initiatives-for-inclusive-cohesive-societies_en
Старт обов’язкового онлайн-курсу 

для вчителів Нової української школи

На сайті студії онлайн-освіти EdEra стартувала реєстрація на обов’язковий онлайн-курс для вчителів Нової української школи, які візьмуть перші класи у 2018 році. Про це повідомили на сайті МОНЗареєструватись на “Онлайн-курс для вчителів початкової школи” можна за цим посиланням. Поки що можна ознайомитися зі структурою курсу, функціоналом платформи, а також вступними роликами лекторів, що читатимуть матеріал. Детальніше про реєстрацію читайте у цьому додаткуМи спеціально запустили реєстрацію на курс раніше, ніж має розпочатися саме навчання. Це має допомогти слухачам звикнути до платформи, дасть змогу спокійно зареєструватися та освоїтися“, – розповів засновник студії онлайн-освіти EdЕra Ілля Філіпов.


Переможиця міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017"
Світлана Іванівна Кайнара

Ще одна переможиця міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017"! Вчителька української мови та літератури Кайнара Світлана Іванівна. Завтра 4 січня 2017 року в Сумах відбудеться очно-заочний етап ІІ (обласного) туру конкурсу «Учитель року – 2018». Свєточка, Ваші колеги, учні та батьки будемо вболівати за Вас!!! Іноді дивуюся, звідки у Вас, такої тендітної, неймовірно творчої жінки беруться сили, натхнення на кожний урок? Справді, знайти особливий підхід, розкрити творчий потенціал кожного учня, опрацювати запланований матеріал, підтримувати дисципліну, справедливо оцінити та ще й зробити урок цікавим, сучасним та захоплюючим – це, якщо замислитись, не проста справа! Це, безперечно, заслуговує на любов, повагу й глибоку вдячність з боку Ваших учнів. Тільки та людина, яка вчить серцем, а не чітко за підручником, може нести високе звання Вчителя.💖💖💖 
Докладніше з досвідом вчительки української мови та літератури можна за посиланням: http://svitlanakaynara.blogspot.com/

Тримаймо завтра кулачки за нашу вчительку фізики  Аліну Іванівну Щербину

Тримаймо завтра кулачки за нашу Аліну Іванівну Щербину, вчительку фізики Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11! 4 січня 2017 року в Сумах відбудеться очно-заочний етап ІІ (обласного) туру конкурсу «Учитель року – 2018». Наша Аліна Іванівна іде в ногу з часом і змінами, володіє сучасними освітніми інструментами та ефективно їх застосовує, підтримує інтерес до вивчення фізики, мотивує дітей до пошуково-дослідницької діяльності. А саме головне - вона є партнеркою та наставницею своїх учнів та учениць, яка готує їх до життя в сучасному суспільстві, вчить використовувати набуті знання на практиці. 
Докладніше познайомитися з досвідом нашої колєжанки можна за посиланням http://sherbinafizik.blogspot.com/ Аліночко Іванівно, Ви краща!!! Ми в Вас віримо!!!Приємно відчувати себе партнерами та бути в складі 
команди Всесвітнього фонду природи WWF в Україні! 

Ось яке вітаннячко отримало сьогодні учнівське лісництво "Совенятко" Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11!🐼🐼🐼🌲🌲🌲🌍🌍🌍
"Шановні партнери! Вітаємо Вас з новорічними святами! Щиро дякуємо Вам за підтримку та допомогу у збереженні дикої природи України! У новому році бажаємо вам чистого повітря, могутніх лісів, безкраїх степів, стрімких річок, чистих озер та безлічі тварин і рослин на просторах нашої країни!"
З повагою,
Команда Всесвітнього фонду природи WWF в Україні https://www.facebook.com/wwfukraine/

Остання вистава новорічної казки-мюзиклу 
"Новорічні приключки та Карабасові штучки"

Трохи сумно... Бо сьогодні в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 відбулася остання вистава новорічної казки-мюзиклу "Новорічні приключки та Карабасові штучки" (автор Наталія Май). Дуже радісно..., що у нас в школі навчаються такі талановиті діти та працюють професійні педагоги!!! 
Місяць кропіткої роботи позаду! Дев'ять новорічних ранків!🌲☃️🤶     Шквал авацій! Сотні схвальних відгуків!😘 Тисячі дитячих посмішок!😂     А сьогодні остання вистава для вчителів, вони теж люблять казки та вірять в диво! 🤡


Свято наближається!

Щедрівками, колядками, піснями та запальним танком вітали сьогодні своїх вчителів з прийдешніми новорічно-різдвяними святами учні та учениці 4-А класу та вихованці гуртків, які працюють в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №11. Свято наближається!🎄🎁🎉❄️☃️


Вітання від партнерів проекту "Енергоефективні школи: нова генерація"


Наші партнери - команда проекту "Енергоефективні школи: нова генерація", а також Теплинка та Енергійко вітають учнів та учениць Роменської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 з Новим Роком та Різдвом Христовим!!!Гран-Прі у "Співограя"21 грудня в місті Ромни вперше відбувся Відкритий міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Миколай збирає таланти - 2017».
Учні та учениці Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 взяли участь у трьох номінаціях «Вокал», «Хореографія», "Декоративно-прикладне мистецтво".
Сьогодні вітали наших вокалістів з перемогою, а у вівторок вітання нашому хореографічному колективу! 
Абсолютним переможцем Фестивалю та отримали Гран-Прі учасники молодшої групи вокального ансамблю "Співограй", а також переможцями стали учасники колективу Онищенко Олександр, Крістина Куць, Анастасія Котляревська. Перше місце у середньої групи ансамблю "Співограй".
Щирі вітання нашим переможцям та подяка їхній керівниці пані Надії Демченковій!


Перемога з футзалу

Футзал в Україні стає популярним видом спорту, а особливо в нього люблять грати школярі. А в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 ще і школярки. 
Вітаємо команду наших дівчаток та їх тренерку Оксану Соніну з перемогою в міських фінальних змаганнях з футзалу! У наших II - місце! Дівчатка, ви молодчинки!


         Презентація книги Ю. Горліса-Горського «Холодний яр»Сьогодні в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 відбулася презентація книги Юрія Горліса-Горського «Холодний яр» для учнів 10-11-х класів. Презентацію книги провела вчителька історії Оксана Вовденко та бібліотекар школи Ольга Омелаєнко. Школярі дізналися про життєвий та творчий шлях українського письменника, ознайомились з історією створення роману і зрозуміли, що патріотизм, героїзм та незламність духу притаманні нашому народові, який впродовж століть боровся за свою свободу. 

Холодний яр – це одна з найяскравіших сторінок визвольної боротьби в Україні. Це живий приклад, як невеликі числом, але сильні духом – можуть успішно боротися з незрівнянно сильнішим ворогом. Книга «Холодний яр» Юрія Горліса-Горського – це документальний роман, який докладно оповідає про цілий пласт історії, що міг бути невідомим. Водночас текст книги написаний простою мовою і має значну літературну цінність.

Історико-документальний роман  Ю.Горліса - Горського «Холодний яр» - твір виняткової сили, прочитавши який, людина не зможе залишитися байдужою. І насправді з-поміж читачів роману, немає людини, котру б він не вразив.


Надзвичайно цікавий та корисний вечір! 

2 грудня 2017 року наші учні та учениці, а також вчителька фізики Аліна Щербина та вчителька української мови та літератури Світлана Кайнара взяли участь у тренінгу-грі «Життєвий капітал». у Роменській ЗОШ №5, який провели тренери Деловой клуб "Партнёр".
Більше 30 учасників, дорослих та дітей (ЗОШ №5 та 11), вчилися рахувати гроші, правильно їх витрачати, робити інвестиції, набували досвіду ведення бізнесу та йшли до своєї мрії.
На початку всі гравці мали приблизно однакові умови: роботу із стабільною заробітною платою та звичайні життєві витрати. Але протягом гри ситуація змінювалася: хтось потрапляв у боргову яму, а хтось поступово будував бізнес, щоб досягти своєї заповітної мрії.
Насправді ж гра відображає реальне життя: ми сплачуємо відсотки по кредитам, беремо іпотеку, народжуємо дітей, іноді божевільно витрачаємо кошти, або, навпаки, робимо інвестиції. Гра вчить нас керувати своїми фінансовими потоками, вести облік доходів і витрат, контролювати покупки, вчить рахувати, ловити шанси й можливості, які з’являються в житті, свідомо й ефективно користуватися ними. У результаті змодельовані життєві ситуації допомагають здобувати безцінний досвід на власних помилках, щоб потім, у справжньому житті, робити правильні кроки.
А як цікаво було спостерігати за нашими учнями! Вони легко, з перших кроків, навчилися підраховувати доходи й витрати, відразу розібралися з придбанням нерухомості та акцій.
Дякуємо чудовим тренерам Николай Заговора, Константин Скляренко,Анюта Перерва та Alexey Yakunin за безцінний досвід та можливість навчатися нам та нашим учням! Ви на правильному шляху! Адже істина незаперечна: фундамент фінансових знань треба закладати з дитинства!

Афілійований mini-EdCampKyiv "Без довіри немає освіти" 

Чи, ви, вже чули про EdCamp? EdCamp - це унікальна платформа для професійного зростання, обміну педагогічним досвідом і співпрацею!
2 грудня 2017 року вчительки школи Вікторія Зеленська, Леся Папій, Тетяна Оробченко стали учасницями  Афілійованого mini-EdCampKyiv "Без довіри немає освіти", який відбувся  зібрав Київській ЗОШ №148 імені Івана Багряного 122 учасниць та учасників із столиці та 15 областей України.
Позитивно! Корисно! Пізнавально! Творчо! 8 годин продуктивного спілкування пролетіли як 45 цікавого хвилин уроку!!!
Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! Ми піклуємся про майбутнє наших дітей! Ми розуміємо, що іноді легше стати самім змінами і діяти разом! 
Задумайтесь, у якому світі будуть жити наші діти! Не будьте СОВАМИ, будьте БІЛИМИ ВОРОНАМИ!
#EdCampUkraine

Знайомство з командою сайту "Нова українська школа" (НУШ)

Афілійований mini-EdCampKyiv в київсіькій ЗОШ №148 імені Івана Багряного "Без довіри немає освіти". Команда "Нової української школи" у складі Viktoriya Topol та Halyna Tytysh презентували сайт НУШ і рубрику "Є питання". Дівчатка, ви неймовірні! Так вмієте надихати на зміни! #EdCampUkraine

Незабутнє знайомство з сучасними дитячими письменниками 

Афілійований mini-EdCampKyiv в київсіькій ЗОШ №148 імені Івана Багряного "Без довіри немає освіти" подарував нам незабутнє знайомство з двома сучасними дитячими письменниками - найпопулярнішим весельчаком Іваном Андрусяком та найтаємничішим Олегом Чаклуном. А ще привезли для наших учнів та учениць їх чудові книжечки! А також попередньо домовились про приїзд найсучасніших дитячих письменників до нашого рідного міста Ромни! Проведемо Свято дитячої книжки у нашій одинадцятій школі, під час якого уроки літературного читання проведуть сучасні українські дитячі письменники та письменниць.
Українська дитяча література потребує не дидактики, а фантастики, не класичних образів, а нових, сучасних, автентичних героїв. Потребує, зокрема, маленьких принців та принцес, що створюють власні лабораторії і цікавляться IT-технологіями! #EdCampUkraine

Нові листопадні надходження 

до Бібліотечки НУШ Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11! 

Грудень обіцяє бути ще щедришім!!! Завтра EdCamp у Києві, 9 грудня - Форум інноваційної освіти INED у Львові! #книгоНУШ

Отображается файл "IMG_8403.jpg"

Наша красунька, а ще дуже талановита дівчинка...


Отображается файл "24059141_499372617111142_6856842807279309037_n.jpg"

На базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі» за напрямом «Головні убори та аксесуари». 
Учениця 8-Б класу Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, вихованка гуртка «Народна творчість» Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе Іржавська Вероніка (керівник Світлана Богоденко) нагороджена грамотою за зайняла ІІ місце.
До участі в заході долучилося 80 юних майстрів та майстринь народних ремесел.
Діти демонстрували моделі головних уборів та аксесуарів, виконаних в різних техніках і стилях. На творчих майстернях учасники обмінювалися досвідом, демонстрували свої надбання та уміння.


Використання хмарних сервісів Microsoft

Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11
 бере участь у новому Проекті з розгортання Єдиного інформаційного простору навчального закладу, до якого вже приєдналося 623 навчальних заклади України. 

Що отримає наш навчальний заклад від участі в цьому проекті? 
  1. Розгорнутий Єдиний інформаційний простір свого навчального закладу
  2. Електронний документообіг
  3. Корпоративну електронну пошту
  4.  Сценарії спільної роботи з колегами та учнями, батьками
  5. Ще 15 сучасних продуктів для освіти
  6. Навчання педагогічного колективу (онлайн за дистанційною формою в зручний для педагогів час)
  7. Сертифікат за проходження навчання
  8. Сертифікацію за успішне проходження навчання (60 годин)

Сьогодні найактивніші учасниці "Office 365 в навчальному закладі" отримали сертифікати за успішно пройдений курс підвищення кваліфікації "Використання хмарних сервісів Microsoft у навчальному процесі" (6 годин).
Щиро вдячні координатору Єдиного інформаційного простору нашого навчального закладу Галині Мальцевій за надихання до інноваційного розвитку наших педагогів та педагогінь школи! Вперед до хмар!

Участь в Проекті «Енергоефективні школи: нова генерація»


Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 долучилася до Інноваційного Проекту «Енергоефективні школи: нова генерація»! З другого семестру для наших учнів та учениць 8-х та 5-х класів розпочнеться цікавий курс за вибором «Основи енергопостачання та енергозбереження».
Проект «Енергоефективні школи: нова генерація» є одним із найуспішніших освітніх проектів з енергоефективності в Україні. Головна мета Проекту – пропагування серед школярів, їхніх батьків та вчителів дбайливого ставлення до енергоресурсів, формування особистої відповідальності за тепло та комфорт у своїх помешканнях, виховання свідомого екологічно-орієнтованого споживача житлово-комунальних послуг. 
Серед завдань Проекту – сприяння розширенню можливостей зацікавлених сторін для ефективного інвестування в енергоощадні проекти в секторі житлових та громадських будівель, розповсюдження кращих практик реалізації заходів з енергозбереження, застосування нових енергоефективних технологій, обладнання та матеріалів.Воркшоп "STEM-підходи на уроках природознавства"

"Марафон STEM–уроків у контексті Нової української школи" пройде під час третього та четвертого тижнів методичного місячника "Природознавство" у формуванні ключових компетентностей школярів👧🧑, або як виховувати дослідників та фантазерів", який проходить в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №11. А сьогодні вчительки, які викладають в школі предмет природознавство провели воркшоп, присвячений STEM-підходам на уроках природознавства та створення навчального простору, де учні та учениці роблять відкриття, стають активними учасниками освітнього процесу, а не пасивними слухачами. 
Вчительки ділилися досвідом та новими підходами при викладанні природознавства. Відкривали нові джерела природничих знань, використовуючі періодичні видання, такі, як дитячий журнал "Джміль", науково-популярний природничий журнал для дітей "Колосок", газету НЕНЦ "Юннат. Юний натураліст", подписку на які навчальний заклад оформив з 1 січня 2018 року. За пропозицією працівників еколого-натуралістичного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, ознайомилися з 
оновленим навчально-методичний комплексом "Зелений пакет", який спрямований на розвиток в Україні інноваційних освітніх інструментів. А ще ознайомившись з інформацією колег з Конотопа, замовили навчальний електронний посібник "Природознавство" 1-2 клас ДНВП “Картографія”.
Виховуємо дослідників🔬 та фантазерів🤹!!!


Тепер уроки природознавства стануть ще цікавішими!


Вже з 1 січня 2018 року до шкільної бібліотеки Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 будуть приходити цікаві природничі видання, такі як,дитячий журнал "Джміль", науково-популярний природничий журнал для дітей "Колосок", газета НЕНЦ "Юннат. Юний натураліст". Оформили підписку. Тепер уроки природознавства, біології, хімії, екології, фізики стануть ще цікавішими для наших учнів та учениць!

Всесвітній День Global Dignity Day
Ось так ми вперше відзначили Всесвітній День Global Dignity Day! Трохи хвилювалися, коли ділилися своїми історіями гідності... 
Мої дорогі учні та учениці Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, які ж, ви, в нас розумнички, а ще добрі діти! Пишаюсь Вами!
Керуйтеся почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях! Підтримуйте тих, кому потрібна ваша допомога та змінюйте світ на краще!

#EdCamp #gdignity #gdignityUkraine #GlobalDignityDay#МарафонНаписанняЛистiвhttps://www.youtube.com/watch?v=FmpUV4QGwAY&feature=youtu.be

Підсумки Тижня фінансової грамотності

Сьогодні перші найактивніші учасниці та тренерки Тижня фінансової грамотності отримали сертифікати від ВГО "Асоціації нової економічної освіти" за участь та підтримку Тижня фінансової грамотності-2017! 
#Тижденьфінансовоїграмотності#Фінансоваграмотність
Підсумки Тижня фінансової грамотності


Щойно отримали сертифікати та книгу в подарунок "Як організувати дитячий бізнес-табір або серію тренінгів" від ВГО "Асоціація нової економічної освіти" за участь та підтримку Тижня фінансової грамотності-2017!

"Шановні друзі та колеги!
Дякуємо вам за участь та підтримку Тижня фінансової грамотності-2017!
Завдяки вам цей проект дав знання та практичні навички великій кількості українців різних вікових та соціальних категорій.
Ми впевнені, що наша з вами спільна робота з поширення фінансових знань дасть важливі результати для кожного з учасників проекту і для всієї України!" - з повагою, Сергій Біденко Голова правління ВГО "Асоціація нової економічної освіти".

Завтра роздрукуємо та вручемо найактивнішим учасникам та учасницям, а також тренерам та тренеркам Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11. Не забудемо відзначити тих, хто брав участь у наших освітніх заходах. #Тижденьфінансовоїграмотності, #Фінансоваграмотність


Урок-дискусія в рамках Всесвітнього Дня Гідності 
Global Dignity Day      Сьогодні в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 відбувся урок-дискусія в рамках Всесвітнього Дня Гідності Global Dignity Day
      До участі організатори та організаторки заходу заппроосили долучитися представників й представниць науки, культури, медій, бізнесу, молоді, лідерок й лідерів міста Ромни. 
     Участь в заході взяла заступниця голови Сумської обласної ради, депутатка обласної ради Тетяна Головко, секретар міської ради Валерій Мицик, начальниця відділу освіти Ірина Івницька, 
команда Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 «Kids of action» та її натхнениці Олена Юракова та Ірина Холоша - переможці освітнього проекту «Відкривай Україну». Ідентифікація".
Учасниці та учасники Global Dignity DayДня приєдналися до Марафону написання листів - чудової нагоди і для дітей/підлітків спробувати себе, можливо вперше у житті, юними правозахисниками/правозахисницями. 
      А ще, цікаво пройшли дискусії на тему гідності. Діти та вчителі ділилися власними історіями гідністі та писали собі листи в майбутнє. А під час дружнього чаювання ділилися враженнями від сьогоднішньої події.
Global Dignity Day - незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проект, мета якого – подвигати молодь, учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях. Особливістю уроку-дискусії цього року стане компонент «Гідність у дії!» День Гідності є одноденним дискусійним курсом, який проводиться для вчительства, учнівства й студентства.
      Партнери події:
- cпільнота відповідального вчительства EdCamp Ukraine;
- антикорупційний урок від ПРООН в Україні, який допоможе зрозуміти, чому корупція – це негідні вчинки та як можна їй протидіяти;
- марафон написання листів від Amnesty International в Україні.
      Щира вдячність всім, хто приєднався до відзначення Global Dignity Day в місті Ромни! Переконана, що наступного разу - нас буде більше!
Підтримуйте тих, кому потрібна допомога та змінюйте світ на краще!

#EdCamp #gdignity #gdignityUkraine #GlobalDignityDay#МарафонНаписанняЛистiв

Comments