Новини школи

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

З 14.03.2022 року у Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 відновлено освітній процес у 1-11-х класах за дистанційною формою навчання.

Діти - за МИР в Україні!

Сьогодні на долю нашої країни,народу, а особливо наших дітей випало важке випробування - ВІЙНА. Але в той же час ми усвідомлюємо, що в нас є сильна українська армія, воїни, які мужньо боронять кордони нашої держави, стоять на варті хоробрі захисники.Низький Вам уклін,наші захисники!

Наші малюки, учні Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 своїми малюнками висловлюють Вам велику вдячність за вашу мужність та героїзм! Діти України просять миру та щасливого дитинства!


УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Сьогодні, 24 лютого 2022 року, в Україні введено воєнний стан. До учасників освітнього процесу звернувся Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі https://t.me/SerhiyShkarlet/669.

«Прошу зберігати спокій та розсудливість. Всі заклади освіти здійснюють навчання у дистанційній формі. По можливості залишайтеся вдома», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр закликав орієнтуватися на офіційні повідомлення державних органів влади України, Нацполіції, РНБО, Міноборони, місцевих органів влади та слідувати рекомендаціям.

Також Сергій Шкарлет підкреслив, що ситуація контрольована, а Кабінет Міністрів працює у штатному режимі.

«Ми – сильні! Ми – Україна!», – закликав Міністр.

#Освіта

Навчально-тренінгові заняття з надання першої домедичної допомоги при надзвичайних ситуаціях

23 лютого 2022 року відбулися навчально-тренінгові заняття з надання першої домедичної допомоги при надзвичайних ситуаціях для педагогічних працівників Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради.

Навчально-тренінгові заняття провів досвідчений медичний фельдшер-інструктор Олександр Пілюгін, за плечима якого багаторічна медична практика і не одне врятоване життя. Інструктор теоретично та на практиці розповів та продемонстрував педагогам, як допомогти постраждалим в критичних ситуаціях до приїзду швидкої допомоги.

Під час тренінгу педагоги не лише слухали теорію та спостерігали за професійною демонстрацією дій медичного працівника, проведення непрямого масажу серця, штучного дихання тощо, а й активно практикував надання допомоги потерпілим у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Заняття були надзвичайно цікавими та корисними для усіх присутніх, адже вони мали змогу не лише почути правила надання першої домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях, а й відчути себе справжніми рятувальниками. Усі присутні відзначили, що такі заходи вкрай важливі, адже на заняттях отримали дуже корисну інформацію та здобули потрібні навички, які вони зможуть використати у складних та екстремальних ситуаціях на робочому місці, а також у побуті.

Висловлюємо щиру подяку Олександру Пілюгіну за професійне та вкрай потрібне навчання!

Онлайн-майстерня «Застосування технологій дистанційного навчання в управлінській діяльності як нова форма організації освітнього процесу»

Управління Державної служби якості освіти у Сумській області організовує та проводить цикл розширених онлайн-консультацій від кращих спікерів управлінського інтенсиву «Як директорові та педагогам налагодити роботу в умовах дистанційного навчання».

Так 22.02.2022 року адміністрація Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради Сумської області радо поділилася секретами успіху своєї команди та власним досвідом прийняття управлінських рішень при організації освітнього процесу під час дистанційного навчання на сьомій онлайн-майстерні «Застосування технологій дистанційного навчання в управлінській діяльності як нова форма організації освітнього процесу». Вдосконалюємося щодня!

Підтримуємо один одного!

Швидко реагуємо на проблеми та виклики!

Разом - ми команда!!!

У разі виникнення надзвичайних ситуацій...

Безпека кожного з нас залежить від нас самих, від наших знань, умінь і обережності. Тому дуже важливо систематично проводити роботу з громадянами з ознайомлення із правилами безпеки життєдіяльності та діями на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Так, з метою запобігання травмування та загибелі населення під час виявлення вибухонебезпечних предметів рятувальники постійно проводять зустрічі, заняття, бесіди, розповідають громадянам про небезпечні речовини та предмети, які створюють небезпеку для здоров’я і життя; навчають порядку дій в разі виявлення даних предметів.

21 лютого 2022 р. фахівці рятувальної справи МЦШР ДСНС України зустрілися з учнями 11-го класу Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради та провели інформаційно-роз’яснювальну бесіду. Під час якої ознайомили учнів з правилами безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях: як надати домедичну допомогу постраждалому, які бувають вибухонебезпечні предмети та як діяти у разі їх виявлення.

Також нагадали присутнім правила поведінки під час сигналу «Увага всім» та чим наповнити «тривожну валізу». Слухачі з великою відповідальністю віднеслись до даного заходу. Адже ця важлива інформація можливо комусь збереже найцінніше – життя.

Наостанок зустрічі рятувальники вручили присутнім тематичні листівки.

Зоряний час юних академіків Роменської МАНУМ

З 15 по 18 лютого 2022 року слухачі Роменської МАНУМ змагалися у обласному етапі головного інтелектуального конкурсу країни – конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

За плечима у кожного конкурсанта місяці копіткої роботи над дослідницькими проєктами, заочні оцінювання наукових робіт, постерні захисти та наукові конференції! Усе це принесло неабиякий результат, адже вихованці Роменської МАН, учні Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради

здобули 3 призові місця:

І місце:

- Мельник Дмитро (наукова секція правознавства, кер. Шульга Ю.Г.).

ІІ місце:

- Божко Ірина (наукова секція англійської мови, кер. Харченко А.А.).

ІІІ місце:

- Сіняєв Руслан (наукова секція науково-технічної творчості, кер. Литвиненко О.В., Худогов Г.І.).

Дякуємо кожному учаснику і кожному науковому керівнику за плідну працю, самовідданість та ентузіазм, а вихованцям – за розум, творчість, завзятість, старання! Віримо, що кожен з Вас і надалі примножуватиме наукові здобутки на благо нашої України!

Міжнародний день рідної мови

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд.

21 лютого 2022 р. світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Адже мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку. Учні РоменськаЗОШ11 долучилися до святкування збагативши свої знання та виконавши різноманітні завдання.

Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2022 р. у Міжнародний день рідної мови учні Роменсько ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у філологічному водевілі. Провели з учнями Інтелектуальний двобій «ТікТок&Інстаграм», бо соцмережі рясніють елементарними помилками, то ж і спробували розібратися з найпоширенішими з них...

Молодіжний захід «Єднаємося заради майбутнього!

16 лютого 2022 року усією країною ми відзначили День єднання. Але про патріотизм, мужність та відвагу треба говорити постійно. Це є нашим мотиватором, завдяки якому ми у будь-яку мить станемо на захист нашої держави.

Тому 18 лютого 2022 р. представники Молодіжної ради Роменської ОТГ вирішили провести молодіжний захід «Єднаємося заради майбутнього!». Говорили не просто про патріотизм, а згадали наших попередників, князів та гетьманів, які творили історію.

Перша частина була у форматі бліц-опитування, і ми були приємно здивовані, що старшокласники знають історію України на високому рівні. У другому етапі вони з легкістю відгадали історичних постатей та продовжили роботу.

Третє завдання було найцікавіше та найкреативніше - постав себе на місце Володимира Великого, Ярослава Мудрого чи Володимира Мономаха та дай поради з минулого у майбутнє.

Нас вразили промови команд.

Якщо можна, то ми наведемо декілька цитат:

1) «Я, Володимир Великий, охрестив Русь у 988 році. Я з роду видатних князів, тому я б хотів закликати зберегти християнські засади, сприяти мир в Україні, не віддати ні клаптика рідної землі. Я б хотів, аби народ продовжував (проповідувати) дотримуватися заповідей, основними з яких є: «Не вбий, не вкради, не заздри, цінуй батька й матір…»

2) «Я, Ярослав Мудрий, син видатного князя, жив понад тисячу років тому. Народе, прошу вас вчитися, розвивати свою державу. Ходіть до бібліотек та пам‘ятайте, що розум - це найсильніша зброя. Живіть у мирі - і буде Вам щастя…»

3) «Я, Володимир Мономах, у період, коли згуртував Русь хочу вам побажати: у ці складні часи об‘єднатися всім народом та захистити нашу країну від внутрішніх та зовнішніх ворогів. Я б хотів порадити припинити міжусобиці, ворожнечу один з одним. Не забувайте про «Повчання дітям».

Наприкінці заходу, усі учасники отримали подарунки, та подяки за участь.

Дякуємо командам, які долучилися та гідно представили роботи: Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, Роменський ліцей 4 ім. Тетяни Маркус та Роменський ліцей 2 імені академіка А.Ф. Йоффе Роменської міської ради.

Дякуємо вчителям за те, що наші діти знають історію нашого народу та є справжніми патріотами.

Дякуємо Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради за співпрацю та фінансову підтримку.

Всеукраїнський урок з медіаграмотності

Дівчата філіалу «#ДівчатаSTEM» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 добре знають, що бути медіаграмотним – це вимога часу, і це круто! Медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку. Вміння критично мислити та фільтрувати інформацію — musthave у сучасному світі! 18 лютого 2022 р. рамках проведення Всеукраїнського уроку з медіаграмотності, відбулося засідання нашого філіалу, покликаного привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення. З дівчатами обговорили способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі, розглянули процеси створення новин, провели медіа-тест, та програли «Вікторину зі ЗМІстом» та гру «Медіазнайко».

#РоменськаЗОШ11 #годинимедіаграмотності

Години спілкування з класним керівником до Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності

18 лютого 2022 року з метою вшанування громадянського подвигу учасників Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, учнівської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України у Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 для учнів 1-11 класів були проведені заходи, які висвітлюють доленосні сторінки в історії України початку XXIстоліття.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу "Мовознавець Осінь-2021"

Вітаємо переможців та активних учасників конкурсу "Мовознавець Осінь-2021". Бажаємо юним знавцями англійської мови натхнення та успіхів у подальших конкурсах!

День раптового прояву доброти

Спонтанний прояв доброти означає робити щось для іншої людини від щирого серця, без очікувань та особистої вигоди. Найціннішим результатом цього є те, що ці добрі справи приносять користь та радість не тільки одержувачу, але й тому, хто робить ці вчинки та дії. Прояв доброти позитивно позначається як на фізичному, так і на психологічному стані людини.

17 лютого 2022 р. у #РоменськійЗОШ11 відбулася акція "Проявляй добро - роби світ щасливішим"

Профорієнтаційна робота

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка запрошує на безкоштовне тестування з біології, географії та хімії. Реєстрація за посиланням

З Днем Єднання!

16 лютого 2022 оголошено Днем єднання. Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський з метою «посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість».

Українці з усіх куточків світу об'єднуються під жовто-синім прапором, щоб продемонструвати незламну силу духу, віру у свою країну та прагнення до миру. Єднаймося, друзі!

Участь у міжнародному проєкті PALS-2030

Адміністрація Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 пройшла відбір та стала учасником міжнародного проєкту PALS-2030. Засновником цієї програми є фундація “Центрально-Європейська Академія Навчань та Сертифікації” (CEASC).

Учасники програми PALS-2030 поглиблюватимуть свої знання з тем проєктного підходу, посилять спроможність щодо залучення фінансових ресурсів задля розбудови освітнього простору закладу, стануть партнерами на міжнародному рівні та сприятимуть всебічному розвитку учнів і педагогів.

Програма надаватиме підтримку в наступних ключових напрямках:

• впровадження проєктного підходу в ЗЗСО – учасниках програми задля забезпечення системної роботи з дотаційними ресурсами, участі в дофінансованих проєктах, вибудови стійких партнерств

• підвищення кваліфікацій педагогів та адміністративного персоналу

• доступ до програм вивчення мов країн-членів ЄС для працівників та учнів

• доступ до програм неформальної освіти, формування знань та навичок у учнів задля можливостей усвідомлено будувати освітню та професійну кар’єру у майбутньому.

16 лютого 2022 р. відбулася перша організаційна зустріч координаторів та учасників програми PALS-2030 та окреслені основні напрямки роботи підприємницької діяльності для закладів середньої освіти.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Сьогодні учні #РоменськаЗОШ11 вшанували пам‘ять про загиблих земляків в Афганістані, а також випускника школи Сергія Зінченка.

Минають дні, ідуть роки.

Життя листки перегортає.

А біль Афгану – навіки,

В душі чомусь не замовкає...

Постер "Закохані у книгу

14 лютого 2022 р. в День Святого Валентина, учні Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 дарували любов книгам та створили постер під назвою "Закохані у книгу". Звичайно ніщо не може виміряти нашу любов до книжок, тож популяризуймо читання разом, адже книжки – то любов!

Міжнародний день дарування книг

14 лютого, окрім Дня закоханих, в усьому світі відзначають Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day). Він започаткований у 2012 році та з кожним роком набирає обертів. Все більше бажаючих дарують один одному або бібліотекам книги.

В цей день бібліотека #РоменськоїЗОШ11 поповнилася новими, цікавими книгами кращих сучасних вітчизняних та зарубіжних авторів, яких так бракує. Дорослі і діти, батьки та вчителі, зруйнували стереотип, що шкільна бібліотека - це нудно, застаріло й зробили її сучасною, наповненою і цікавою. Це важливо, це потрібно, й зрештою, це приємно! Для добрих справ немає перешкод і часових обмежень. Карантин скоро закінчиться, книги - залишаться.

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Згідно моніторингу відділу освіти станом на 10.02.2022 у закладах загальної середньої освіти спостерігається чітка тенденція до зменшення кількості випадків захворюваності серед педагогічних та учнівських колективів на ГРВІ та COVID-19. Серед них зафіксовано 306 хворих учнів – (5% від загальної кількості), на самоізоляції – 0 учні (0%).

Тож, з понеділка, 14 лютого 2022 р., буде відновлено очне навчання у закладах загальної середньої освіти Роменської міської територіальної громади. Поновлюється навчання у звичному режимі з дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів для закладів освіти, визначених постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

За повідомленням відділу освіти

Подарунки від Всеукраїнської благодійної організації Klitschko Foundation

Щиро вдячні Всеукраїнській благодійній організації Klitschko Foundation за приємні подарунки, які отримали члени команди Imperium Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 за почесне 4-те призове місце у проєкті Democracy Game для піділітків про демократію, відповідальне лідерство та активне громадянство. Проєкт Democracy Game реалізовується в межах проєкту Democracy Hub Digital у співпраці з Crossing Borders за фінансування CISU.

#РоменськаЗОШ11

День чарівних казок

Щороку 11 лютого відзначають незвичайне свято – це День чарівних казок на ніч. Ввечері у батьків з'являється прекрасна можливість насолодитися чудовим святом ​​зі своїми дітьми. Ми з вами добре знаємо: казки - це дивовижний світ, який дозволяє провести час не тільки весело, але і повчально. Тож, не втрачайте цієї безцінної можливості - обов'язково читайте своїм дітям казку на ніч, як це роблять учні Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11

День Академічної доброчесності

11 лютого 2022 року класні керівники 1-11 класів провели онлайн-виховні години з популяризації Академічної доброчесності в освітньому процесі. Академічна доброчесність базується на згоді усіх учасників академічного процесу дотримуватися правил та виконувати покладені на них обов’язки. Доброчесність є необхідною й важливою складовою будь-якого істинного досвіду освіти. З часу набрання чинності нового «Закону про Освіту», академічна доброчесність стає невід’ємної частиною освітнього процесу. Класні керівники з учнями говорили про академічну доброчесність, про старанність та самостійність у навчанні, про відповідальність за власні вчинки і чесне здобуття оцінок, про толерування думок інших, про взаємоповагу та підтримку, про гідну поведінку під час освітнього процесу. Діти склали кодекс честі у навчанні, розглянули поради доброчесності для школярів та зрозуміли, що коли хтось списує, або дає списувати комусь - розвиток неможливий!

#РоменськаЗОШ11

Участь в онлайн-конференції «Українки в науці, яким аплодує світ»

11 лютого 2022 р. дівчата філіалу «#ДівчатаSTEM» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 розуміють наскільки важливо вивчати науку, тому долучилися до онлайн-конференції «Українки в науці, яким аплодує світ», покликаній зацікавити школярок приділяти більше уваги предметам природничого циклу та подальшому розвиткові в науковій сфері. Захід відбувся в рамках Міжнародного дня жінок та дівчат у науці, який цьогоріч відзначався 11 лютого. Організатори заходу Центр «Розвиток КСВ» у межах ініціативи #ДівчатаSTEM. Основна мета заходу – продемонструвати рольові моделі жінок у науці, їхні досягнення та надихнути дівчат обирати наукові напрями навчання та пов’язати своє життя із наукою.

#РоменськаЗОШ11

Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету

Вчителі інформатики Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного інтернету "Разом для найкращого Інтернету!". Це безпрецедентна подія, під час якої було зареєструвано рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education.

#РоменськаЗОШ11

#ДеньБезпечногоІнтернету

#ФлешмобДБІ2022

#SaferInternetDay

#SID2022

День безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року в усьому світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом "Разом до найкращого Інтернету". Цей день є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями, адже молоде покоління не уявляє свого життя без глобальної мережі, однак не завжди усвідомлюює, що може чекати на них у віртуальному просторі. Вчителі інформатики Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 провели виховні онлайн-заходи та обговорили з учнями правила безпечного поводження в мережі, які загрози можуть виникати в Інтернеті, та як діяти в критичних ситуаціях. Діти підвищили свою обізнаність з питань безпеки онлайн.

НА СУМЩИНІ ЗАВЕРШИВСЯ ОБЛАСНИЙ ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»

З метою залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, виявлення та підтримки юних талантів, популяризації народної іграшки та сувеніру із 3 до 22 січня 2022 року в комунальному закладу Сумської обласної ради – обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю проходив обласний відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Іграшки з лози, соломи, трави, кукурудзиння, рогозу, дерева, тканини, бісеру, паперу, глини, солоного тіста та різноманітні сувеніри представили 420 учнів і вихованців із 56 закладів загальної середньої, позашкільної освіти.

На підставі висновків журі обласного відбіркового етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу Український сувенір, переможцем став ДОВЖЕНКО Максим, вихованець гуртка «Юні Майстри» Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради, творча робота «Коник із саньми», керівник Сергій КЛОЧКО.

Щиро бажаємо юному майстру і його наставнику нових творчих звершень і перемог!

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні батьки! На виконання рішення засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою покращення епідемічної ситуації та стримування зростання захворюваності на COVID-19, вирішено продовжити освітній процес закладу освіти на дистанційній формі навчання з 08.02.2022 до 11.02.2022 (включно) до покращення епідеміологічної ситуації.

Будьте здорові! Бережіть себе і своїх дітей!!!

Участь в Управлінському інтенсиві "Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання"

Директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Вікторія Зеленська долучилася до освітнього марафону "Як директорові та педагогам налагодити роботу в умовах дистанційного навчання" 02-03 лютого 2022 р., який проводила Державна служба якості освіти в Сумській області та два дні працювала в команді лідерів педагогічної освіти Сумщини.

До презентації досвіду впровадження дистанційної форми навчання Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 на тему "Застосування технологій дистанційного навчання в управлінській діяльності в умовах карантину як нова форма організації освітнього процесу" долучилася вся шкільна команда.

Приємно було читати відгуки наших колег «Ви супер! Усе чітко, зрозуміло, без води, а головне - правдиво, бо це все ВИ, МИ робимо!»

Щиро дякуємо працівникам Управління Державної служби якості освіти у Сумській області за довіру та підтримку!

До заходу були долучені директори закладів загальної середньої освіти та керівники центрів професійного розвитку вчителів, заступники директорів, педагоги-професіонали закладів освіти Сумщини, які ділилися досвідом з організації дистанційного навчання.

#ЯкістьОсвітиСуми #КомунікаціяШколиСуми #СумиСамооцінювання

Всесвітній день читання вголос

2 лютого 2022 року учні Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 долучилися до Всесвітнього дня читання вголос та стали активними учасниками шкільного челенджу ,,Всесвітній день читання вголос". Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році з метою заохочення молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями.

#Всесвітній_день_читання_вголос.

#WorldReadAloudDay_2022


Відкритий чемпіонат з дзюдо

29 січня 2022 року в м. Суми відбувся Відкритий чемпіонат Сумської області з дзюдо серед кадетів до 18 років та відкритий чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2008 – 2009 р.н. В змаганні взяли участь команди з усіх громад Сумської області, близько 400 учасників. Вдало виступили учні Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного. Переможцями та призерами у своїх вагових та вікових категоріях стали і наші учні Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11:

І місце - Назар Семененко 66 кг (ЗОШ № 11), Анастасія Савченко 44 кг (ЗОШ № 11) Богдан Артюх 42 кг (ЗОШ № 11);

ІІ місце – Дмитро Кириченко 73 кг (ЗОШ № 11).

По закінченню змагань переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Команду до змагань підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр та Дмитро Богуші.

Участь у Democracy Game

Наскільки важливим для сучасної української молоді є питання Демократії? Насправді це основа основ, адже молодь має розвивати навички активного громадянства, брати участь у процесах прийняття рішень та вирішенні проблем в громадах. Це має важливе значення у процесі розбудови відкритого, демократичного суспільства. Команда Imperium Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11, яка складалася з представників учнівського самоврядування та дівчат з Філіалу «#ДівчатаSTEM» взяла активну участь у Democracy Game - онлайн-грі для піділітків про демократію, відповідальне лідерство та активне громадянство від Klitschko Foundation. Проєкт Democracy Game реалізовується в межах проєкту Democracy Hub Digital у співпраці з Crossing Borders за фінансування CISU. Наша команда посіла 4 почесне місце та ввійшла у п’ятірку переможців серед 22 команд з усієї України!!!

Girl’s Invent Battle Філіалу «#ДівчатаSTEM»

Дитяча винахідливість чудова. Протягом всієї історії людства, підростаюче покоління, а особливо діти, невпинно доводили, що вони відмінні винахідники. Дівчатка Філіалу «#ДівчатаSTEM» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 взяли активну участь у Girl’s Invent Battle. Учасниці філіалу поділитися своїми планами, ідеями, побажаннями відносно роботи філіалу «#ДівчатаSTEM» на 2022 рік, розглянули Топ-10 дитячих винаходів, прокачали свої знання погравши у гру в Kahoot, командами розробили власні Стартапи та втілили свої ідеї використовуючи цеглинки лего. Координатори філіалу нагородили найактивніших дівчаток цінними подарунками та грамотами за активну участь у різноманітних заходах!

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні батьки! На виконання рішення засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою покращення епідемічної ситуації та стримування зростання захворюваності на COVID-19, вирішено продовжити освітній процес закладу освіти на дистанційній формі навчання з 01.02.2022 до 07.02.2022 (включно) до покращення епідеміологічної ситуації.

Будьте здорові! Бережіть себе і своїх дітей!!!


Нагородження учасників літературно-мистецького конкурсу для дітей та молоді «Собори душ» імені Йосипа Дудки

За участю представників органів влади, громадськості, галузей освіти та культури нещодавно відбулося урочисте нагородження переможців і призерів літературно-мистецького конкурсу для дітей та молоді «Собори душ» імені Йосипа Дудки.

Конкурс відбувався з метою виявлення юних талантів Роменської міської територіальної громади, й безпосередньо залучення їх до активної участі в літературно-мистецькому житті громади. Цьогоріч у ньому взяли участь 21 учасник із 11 загальноосвітніх навчальних закладів громади.

На розгляд компетентного журі було представлено 65 творів різнобічної тематики у номінаціях «Поезія», «Проза» та «Художня творчість», з яких було обрано найкращі.

14 дітей було нагороджено дипломами за зайняті місця та пам’ятними подарунками та 7 дітей – відзначені пам’ятними подарунками за участь у конкурсі. Серед нагороджених учениця 8-го класу Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Ірина Божко.

Літературно-мистецький конкурс «Собори душ» подарував його учасникам радість спілкування з різними авторами, дав можливість слідкувати за їхнім творчим зростанням, радіти успіхам колишніх учасників, відкрити нові таланти, відзначити сильніших.

Бажаємо нашій талановитій дівчинці подальших творчих успіхів, музи та натхнення!

Будь гідною пам’яті героїв, люби рідну землю, бережи волю та незалежність України, поважай свій народ і його мелодійну мову.

Нагородження переможців фестивалю-конкурсу «Різдвяна коляда»-2022

25 січня на оперативній нараді при міському голові нагороджено переможців фестивалю-конкурсу «Різдвяна коляда» - 2022, що традиційно проводиться для обдарованих дітей і дорослих та з нагоди новорічно-різдвяних свят. Участь у ньому прийняли 75 конкурсантів, визначено 14 перших, 13 других та 17 третіх місць.

«Найкращий номер» серед учасників розмовного жанру отримали Костенко Дарія та Олійник Альона, учениці Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11. Вітаємо наших талановитих дівчаток та їх натхненицю, вчительку української мови та літератури Світлану Кайнару з перемогою!

Перемога у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Карнавальна ніч. Чарівний світ»

Вітаємо Поліну Рекленко, ученицю 7-Б класу Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, вихованицю відділу струнно-щипкових інструментів Роменської дитячої музичної школи з перемою - І місцем у Міжнародному багатожанровому фестивалі -конкурсі «Карнавальна ніч. Чарівний світ».

Найщиріші вітання нашій талановитій дівчинці та її натхненицям - викладачці Завгородній Л. В. та концертмейстерці Гречановській А. В.

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні батьки! На виконання рішення позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №2 від 24.01.2022 р.), з метою покращення епідемічної ситуації та стримування зростання захворюваності на COVID-19, вирішено перевести освітній процес закладів загальної середньої освіти з очної форми навчання на дистанційну з 25.01.2022 до 31.01.2022 (включно) до покращення епідеміологічної ситуації.

Будьте здорові! Бережіть себе і своїх дітей!!!

Профорієнтаційна робота

Вибір професії – це невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів, обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій. На годинах спілкування учні 8-11-х класів говорили про можливості, здібності, вподобання. Визначили, які фактори впливають на вибір майбутньої професії. І, навіть, помріяли над тим, ким вони будуть через 10 років! Діти пройшли онлайн-тестування "Яка професія підходить мені".

Виховні години до Дня дітей-винахідників

Кожна людина має схильність до досліджень. Ми постійно сумніваємося, знаходимо нові варіанти вирішення проблем, намагаємося зробити своє життя максимально комфортним. І саме завдяки дослідникам та винахідникам живемо у такому розвиненому світі.

Години спілкування у 1-7-х класах Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 були присвячені саме темі досліджень, відомим дослідникам та їх винаходам.


Організація інклюзивного навчання в закладі освіти

1 січня 2022 року набрали чинності зміни до постанов Кабінету Міністрів України, що регулюють організацію інклюзивного навчання: “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами” від 21 липня 2021 р. та “Порядок організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти” від 15 вересня 2021 р. № 957. Нововведення посилюють співпрацю між закладами освіти та інклюзивно-ресурсними центрами (ІРЦ). Тепер школи отримуватимуть більше підтримки й допомоги під час навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Так, 11 січня 2022 року, за участі фахівців Роменського інклюзивно-ресурсного центру відбулося засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Роменськоі міської ради Сумської області.

Під час засідання обговорювали наступні питання:

1. Про організацію інклюзивного навчання за новим порядком з 1 січня 2022 року.

2. Про результати засвоєння дітьми з особливими освітніми потребами освітньої програми за підсумками І семестру 2021-2022 н.р..

3. Про результати корекційно-розвиткової роботи дітей з особливими освітніми потребами за підсумками І семестру 2021-2022 н.р..

4. Про встановлення рівнів підтримки для дітей з особливими освітніми потребами.

Лісова преса та календарі для учнівського лісництва

Новий 2022 рік кожного дня дарує приємності!!! Найкращий партнер - ДП "Роменський лісгосп" турбується про своїх вихованців учнівського лісництва «Совенятко» Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11.

Свіженькі примірники лісової преси та календарі вже в кабінеті лісу та екології закладу!

УВАГА! ЗИМОВІ КАНІКУЛИ!

Шановні батьки! З 29 грудня по 09 січня 2022 року розпочинаються зимові канікули, тому приділіть особливу увагу дозвіллю ваших дітей. Гарних безпечних зимових канікул бажаємо Вам та Вашим дітям!!!

Партнерство з Роменським центром комплексної реабілітації для дітей, осіб з інвалідністю імені Наталії Осауленко

Багаторічне партнерство пов’язує Роменську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №11 з вихованцями Роменського центру комплексної реабілітації для дітей, осіб з інвалідністю імені Наталії Осауленко.

Напередодні свят члени учнівського самоврядування Imperium завітали до діток Центру, щоб привітати їх з прийдешніми святами та подарувати їм святковий настрій.

Дякуємо вихованцям, їх батькам та працівникам Центру реабілітації за теплий прийом! Найщиріші вітання зі святами!!!

Всеукраїнський конкурс

«Українська традиційна народна

іграшка руками дитини»

Всеукраїнська виставка-конкурс «Традиційна українська іграшка руками дитини» відкрилася в Тернополі. На ній – понад 100 робіт учасників з 10 областей України, розповіла голова обласного осередку національної спілки майстрів народного мистецтва Уляна Джигринюк.

За її словами, це діти від 7 до 16 років. Вони зробили іграшки зі шкіри, рогози, соломи та глини. Народна іграшка , як і рідна мова, є спадщиною нації та перевірена дитячою любов'ю до неї. Вона несе в собі художню культуру народної творчості, розвиває самобутні риси естетики свого народу.

Серед учасників - Роменський школяр Назар Лахно, учень 5-го класу Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11. Напередодні новорічно-різдвяних свят Назар отримав подарунки від організаторів Конкурсу та диплом переможця ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо Назара та його натхненника, вчителя трудового навчання Сергія Клочка!!!

Нагородження переможців фестивалю-конкурсу «Миколай збирає таланти»

Учні Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 гідно представили наш заклад освіти на міському дистанційному фестивалі-конкурсі «Миколай збирає таланти» за ініціативи відділу освіти Роменської міської ради, Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе.

Зінченко Іван та дует Желуденко Жанни та Порохні Вікторії посіли 1-ші місця у номінації «Естрадна пісня», керівник Демченкова Надія Павлівна. За свої таланти діти отримали солодкі подарунки від Миколая та організаторів. Щиро вітаємо наших талановитих артистів і бажаємо їм нових звершень та перемог!

Шкільний шаховий чемпіонат

Традиційний шаховий чемпіонат на призи Святого Миколая в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 відбувся! Вітаємо переможців та призерів чемпіонату, бажаємо успіхів і подальших перемог!

День різдвяних капелюшків та светриків

Якщо у вас вже є светр з оленями або сніжинками, то сміливо носіть його, бо атмосфера свята, гарний настрій і сміх неоціненні. День різдвяних капелюшків та светриків в Роменській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11 підходить до завершення!

Раз на рік ми хочемо зануритися у безтурботне дитинство й насолоджуватися грайливістю, яскравими барвами та веселим настроєм новорічного светра чи капелюшка. Ці елементи гардероба зазвичай непомітні, але щойно на порозі з'являється зима – хочеться дива, а разом з ним і затишного светра. І поки всі навколо готуються до свят, а повітря майже просякнуте нашими мріями та надіями, Різдвяний одяг доречний, як ніколи.

Участь в обласному форумі позашкільників

15 грудня 2021 р. в обласному центрі відбувся форум позашкільників за участі педагогів, вихованців закладів позашкільної освіти, працівників місцевих органів управління освітою, які опікуються питаннями позашкільної освіти.

Вихованка діючого та базі Роменського лісгоспу учнівського лісництва «Совенятко», дев’ятикласниця Дар'я Курило представила на Форумі Роменську ОТГ. На Форумі йшлося про важливість залучення дітей та учнівської молоді до розвитку громад та розбудови громадянського суспільства. Дар'я презентувала нові досягнення з теми «Феромонні пастки, як засіб боротьби з представниками родини короїдів». На учасників Форуму чекала цікава та змістовна програма. Не обійшлося і без особливо приємних моментів. Дар'я отримала грамоту Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, як переможниця численних конкурсів з лісової тематики.

Адвент календар добрих справ до Дня Святого Миколая 01.12.2021 - 17.12.2021

Нарешті у повітрі запахло ялиновим ароматом, мандаринами та крижаною свіжістю, а це означає, що наближається довгоочікуване свято всіх дітей - День Святого Миколая! Підступний Грінч цього року викрав в Миколая Мішечок доброти, аби зіпсувати свято дітлахам та залишити їх без довгоочікуваних подарунків. Проте саме ви можете його повернути! Для цього учням запропоновано долучитися до виконання завдань Адвент календаря Добрих справ, який складається з 13 завдань. 1 день – 1 добра справа. Допоможіть Святому Миколаю наповнити Мішечок Доброти, аби кожна дитина змогла зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів і отримати омріяні подарунки! Примножуймо ДОБРО і воно повернеться!

Список добрих справ:

01.12.2021 – Зробіть різдвяний подарунок виготовлений своїми руками однокласнику.

02.12.2021 – Підготуйте смаколики для птахів та принесіть до школи. Сфотографуйтеся біля годівничок!

03.12.2021 – Підготуйте соціальний відео-ролик із закликом дотримуватись Академічної Доброчесності!

06.12.2021 – Влаштуйте Свято Миколая для хвостиків. Збір сухого корму, круп для чотирилапих друзів (песиків).

07.12.2021 – Візьміть участь у Акції «Новорічне недерево». Виготовіть ялинку з підручних матеріалів.

08.12.2021 – Підготуйте з однокласниками приємний сюрприз для класного керівника.

09.12.2021 – Створіть різдвяний вінок та прикрасьте двері класної кімнати.

10.12.2021 – Долучіться до благодійної акції по збору канцелярського приладдя для дітей з малозабезпечених родин.

13.12.2021 – Виготовіть іграшку «Hand-Made» для новорічної ялинки.

14.12.2021 – Подаруйте настільну гру для шкільної бібліотеки.

15.12.2021 – Запишіть новорічне відеопривітання для батьків, дідусів та бабусь.

16.12.2021 – Створіть карту Добрих справ для класу на 2022 рік!

17.12.2021 – Пригостіть однокласників та друзів цукерками та теплими обіймами!

День місцевого самоврядування

У День місцевого самоврядування члени учнівського самоврядування «IMPERIUM» та дівчатка філіалу «#ДівчатаSTEM» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Драйвово провели вівторок в рамках Фестивалю партнерства «Освітній хакатон 2021». На один день у школі відбулися неймовірні зміни, адже наші енерджайзери-самоврядуванці обмінялися освітніми ролями з учителями та в партнерстві з ними спробували себе у ролі адміністрації школи, вчителів, психолога, бібліотекаря, завгоспа та медичної сестри. Діти на день отримали унікальну нагоду попрацювати, провести уроки та виконати щоденні обов’язки працівників школи, а відтак отримати неоціненний досвід, проявити себе. Діти готувалися, хвилювалися, але їм все вдалося!!! Наприкінці дня, імперіуми поділилися власними враженнями, проговорили важкі і цікаві моменти під час уроків, радилися та робили висновки. Цей день був неймовірним, драйвовим, всі отримали море задоволення! Молодці!

Участь у фестивалі партнерства "Освітній хакатон - 2021"

Тенісний турнір, змагання з баскетболу, перерви без гаджетів, рухливі та настільні ігри, збір кормів для пухнастиків, а ще перший сніжок - ось так пройшов наш Драйвовий понеділок у Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 в рамках 5-го ювілейного Фестивалю партнерства «Освітній хакатон - 2021»!

Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів #11 щиро вітає всіх учасників Фестивалю партнерства Освітній Хакатон 2021!Будьмо разом на хвилі ХАКАТОНУ!!! https://www.youtube.com/watch?v=6AgJYXnHdxA

ОБЕРЕЖНО ЗАЛІЗНИЦЯ!!!

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Якщо у вас в родині на наступний рік є майбутній першокласник або першокласниця, то це оголошення саме для вас! А ще познайомтеся з нашими неймовірними вчительками Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, які на наступний рік працюватимуть з вашими дітками! Саме вони були першими, хто чотири роки тому розпочали роботу у Новій українській школі!!!

Голодомор. Хвилини пам’яті «Минуле стукає в наші серця»

Щороку в четверту суботу листопада вшановується пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років. Голодомор спричинив загибель мільйонів українців на території України та Кубані, завдав непоправного удару по ментальності та культурі, перервав зв’язок поколінь.

І цьогоріч учні 9-11-х класів Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 доєдналися до Всеукраїнської акції "Запали свячку пам'яті". На виховних годинах учні говорили про цінність життя, знайомилися з фотофактами та спогадами очевидців про Голодомор 1932-1933-х років.

Нашим спільним обов'язком є гідно вшанувати вбитих голодом жертв комуністичного режиму і передати пам’ять про трагедію наступним поколінням.

27 листопада засвітити вогник у своїй домівці – вияв нашої скорботи за жертвами і віри у те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться!

Голодомор. Хвилини пам’яті «Минуле стукає в наші серця»

Відвідувачі бібліотеки стали учасниками хвилин пам’яті«Минуле стукає в наші серця». В історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця. І одна із найстрашніших – Голодомор. Юні читачі дізналися про причини і наслідки цієї трагедії, переглянули книжкову виставку , яка діє в читальному залі.

Шкільна екологічна акція "Подаруй пташині домівку"

Чи всі ми дбаємо про довкілля? Людина інколи забуває, що вона є лише часточкою природи, із законами й силами якої необхідно рахуватися. Пташиним співом ми насолоджуємось не лише влітку, а й у зимовий період, адже велика кількість птахів залишається зимувати у нашій місцевості. Звичайно, їм доводиться взимку нелегко, бо важко знайти корм і сховатись від пронизливих морозних вітрів.

В такий скрутний час птахи знаходять собі друзів серед дітей і дорослих. У Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 пройшла екологічна акція «Подаруй пташині домівку». Учні школи разом з батьками змайстрували годівнички та принесли до школи, щоб напередодні зимових морозів розвісити їх та підкормлювати зимуючих птахів.

Онлайн-захід «Зимуючі птахи рідного краю»

Зима – важке випробування для всіх пернатих! Зовсім скоро морозні дні запанують у нашому краї. Саме в цей період слід допомагати птахам, які залишаються зимувати на Роменщині. Про необхідність збереження різних видів зимуючих птахів, бажання допомагати їм, повагу та бережливе ставлення до природи, екологічну культуру говорили п’ятикласники під час виховного онлайн-заходу «Зимуючі птахи рідного краю».

Синичкин день

Яка ще птаха має своє персональне свято? Чому саме день Синички? Тому що синичка - божа пташка. З давніх пір 12-го листопада відзначався день Синички, тобто, день зустрічі зимуючих птахів.

Саме в цей день першокласники школи розмістили на шкільному подвір'ї годівнички, щоб підгодовувати птахів.

Творити добро легко і приємно. Не будьте байдужими до пташок. Вони, маленькі і беззахисні, потребують нашої допомоги та підтримки, адже взимку їм скрутно в пошуках їжі.

Наука очима сучасних дітей

Наука – це бездонний колодязь, із якого ми черпаємо знання, корисний і безкорисний досвід, масу відкриттів, мудрість і навіть глупість. Наука потрібна народу. Країна, яка її не розвиває, перетворюється в колонію. Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою. На годинах спілкування з класним керівником учні 1-9-х класів презентували прототипи роботів "Наука очима сучасних дітей" із підручних матеріалів, присвяченому Всесвітньому дню науки в ім'я миру та розвитку. Діти виявилися дуже креативними та творчими! Із захватом розповідали про своїх роботів та про етапи їх створення! Наука дійсно може бути цікавою та захоплюючою!

До Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку

Шкільний челендж "Роботи серед речей"

Партнерське коло «10 ідей з європейського досвіду для якості освіти в Україні: щоденник однієї освітньої подорожі»

У Всесвітній день якості, 11 листопада 2021 року, 90 учасників пулу експертів з інституційного аудиту та працівників центрів професійного розвитку громад Сумщини долучились онлайн до партнерського кола «10 ідей з європейського досвіду для якості освіти в Україні: щоденник однієї освітньої подорожі», організованого управлінням Служби.

Спікери події: Вікторія ЗЕЛЕНСЬКА, директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 та Людмила БАКАЙ, заступник директора з виховної роботи, поділилися побаченим під час освітянського туру від Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» за сприяння Товариства українців у Швейцарії і «Медіа Центру» землі Тіроль, Австрія. Тема заходу – «Створення сучасного освітнього середовища в закладі освіти».

Спікери розповіли про особливості освітніх систем кожної країни, їх традиції та інновації, підходи та переваги, продемонстрували як створюють безпечне та комфортне, розвивальне й мотивуюче освітнє середовище, вільне від насильства й дискримінації в школах Європи. У своїх висновках спікери визначили завдання, що, на їх думку, зможуть забезпечити підвищення якості української освіти.

«Вивчення такого досвіду дуже важливе для українських педагогів, адже сприяє ефективній інтеграції нашої системи освіти до європейського освітнього простору", - підкреслила Вікторія ЗЕЛЕНСЬКА.

Шкільна акція "Декоративний осінній віночок"

Осіння пора несе в собі не лише дощі і похмуру погоду, а й земну щедрість, багатий урожай, лісову красу! Учні Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 долучилися до проведення шкільної акції "Декоративний осінній віночок", створили справжні осінні шедеври та прикрасили ними двері класних кімнат.


День української мови та писемності

День української писемності та мови - це свято, присвячене рідній мові, яке щороку відзначається 9 листопада в Україні, в день вшанування пам'яті преподобного Нестора-літописця. Українська мова - одна з таких мов, що зберігає не лише мудрість віків, але й розвивається далі, дозволяючи народові залишатися народом.

На годинах спілкування з класним керівником учні 1-11 класів говорили про те, що вони повинні не лише зберегти свою мову, а й примножити її багатства для прийдешніх поколінь.

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги учнів та їх батьків! З 08.11.2021 року відновлюється освітній процес для учнів 1-4-х класів в очному режимі (офлайн). Учні 5-11-их класів продовжують навчання онлайн. Працюємо за традиційним розкладом занять та дзвінків. Наголошуємо на необхідності здійснення всіх протиепідемічних заходів для учнів 1-4-х класів, а також нагадуємо про дотримання масочного режиму учасниками освітнього процесу.

БАЖАЄМО ВСІМ ЗДОРОВ’Я! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ!

Засідання робочої групи асистентів вчителя та практичного психолога школи

29.10.2021 року відбулося засідання робочої групи асистентів вчителя та практичного психолога. Роль асистентів вчителів в роботі інклюзивного класу є надзвичайно важливою і полягає в організації умов для успішного включення дитини з особливостями розвитку в середовище школи.

Асистент вчителя — це посередник між дитиною та іншими дітьми і дорослими в шкільному середовищі. Саме для того, щоб умови знаходження такої дитини в школі були по-справжньому комфортні та мотивували її на розвиток в закладі проведене засідання робочої групи "Асистент вчителя — персональний супроводжувач учня з особливостями розвитку".

Онлайн-години спілкування з класним керівником

до Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності

У рамках Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності (Global Media and Information Literacy (MIL) Week), що відзначається 24-31 жовтня, у віртуальних класах закладу освіти на платформі Teams пройшли виховні онлайн-години з класним керівником "У світі медіа". Учні закладу приєдналися до проекту «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації від А до Я: методичний комплекс», що виконується за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні». Юнаки та дівчата визначили, до якої категорії медіакористувачів вони належать. Разом з'ясували, як впливають фейки на підсвідомість людини, розглянули шляхи розвитку критичного мислення під час роботи з різними джерелами інформації. Учні зрозуміли, наскільки важливо в сучасному суспільстві бути медіаграмотними.

Конвенція ООН про права дитини

Усе в житті людини починається зі сприйняття світу очима дитини. Саме тому важливо, коли вона знає свої права з дитинства. Усі ми різні, але рівні у своїх правах. Кожна дитина становить надзвичайну цінність не лише для своїх батьків, а й для всього світу, саме тому, що вона унікальна й другої такої немає і не буде.

Свої права діти можуть знайти у спеціальному документі, який називається Конвенція ООН про права дитини. У цьому документі записані їхні права, якими вони можуть користуватися до 18-ти років, тому що після цього стають дорослими. Саме про свої права говорили на онлайн-годинах спілкування з класним керівником учні 1-5-х класів закладу освіти.

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги учнів та їх батьків! З 29.11.2021 року освітній процес для учнів 1-4-их класів переводиться в дистанційний режим. Учні 5-11-их класів продовжують навчання онлайн. Працюємо за традиційним розкладом занять та дзвінків. Наголошуємо на необхідності здійснення всіх протиепідемічних заходів для учнів 1-11-х класів.

БАЖАЄМО ВСІМ ЗДОРОВ’Я! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ!

26 жовтня 2021

Плідна співпраця з ДП "Роменський лісгосп"

Нещодавно на базі ДП "Роменський лісгосп" відбулася виїзна колегія Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.Секретами своєї роботи ділилися наші партнери - роменські лісоводи (директор Валентин Жерьобкін). Завітали почесні гості також в цей день і до роменських «Совеняток» - вихованців учнівського лісництва «Совенятко» Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11.

Презентувала роботу учнівського лісництва заступник директора Наталія Цікава. Приємно, що серед гостей присутніми були директори лісгоспів, які опікувалися нашим учнівським лісництвом в різні роки та сприяли його розвитку - це директор Свеського лісгоспу Олег Закусило та директор Конотопського лісгоспу Олег Салов.

Цікаво було дізнатися гостям про здобутки та перемоги учнівського лісництва за останній час. Про це розповіли гостям вихованці «Совенятка» - Дар'я Курило, Єрмолович Марина, Беркут Антон. Саме вони нещодавно успішно представили Сумщину на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв в місті Києві.

За високі досягнення учнівського лісництва «Совенятко», директор Сумського ОУЛМГ Віктор Петрович Чигринець подякував юннатам та вручив їм подарунок - ноутбук для роботи гуртків еколого-натуралістичного спрямування.

Адміністрація закладу, учні та батьки щиро вдячні лісівникам за підтримку, а також компанії ООО СлавЛісІнструмент за сприяння у проведенні заходу.

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги учнів та батьків! У зв'язку з епідемічною ситуацією, що склалася у Сумській області, а саме введення «червоної зони» з 25 жовтня 2021 року для учнів 5-11-х класів запроваджується дистанційне навчання; для учнів 1-4-х класів навчання відбуватиметься очно у звичному режимі з дотриманням протиепідемічних умов!

Дистанційні уроки для учнів 5-11-х класів будуть проводитись з використанням платформи Teams, розклад уроків, оголошення та поради вчителів до уроків знайдете у групах класів!

Про початок опалювального сезону 2021/2022 року в закладах освіти

Відділ освіти Роменської міської ради Сумської області інформує, що акти готовності закладів освіти Роменської міської територіальної громади до роботи в опалювальний період 2021/2022 років погоджені в Управлінні Держенергонагляду в Сумській області та надані у Департамент освіти і науки Сумської облдержадміністрації. Заклади освіти, які обладнані централізованою системою опалення та автономною (на твердому паливі) розпочали опалювальний сезон 2021/2022 років. Залишається на сьогодні невизначеним питання з тими закладами освіти, в яких встановлено топкові, що працюють на природному газі. У зв’язку з неможливістю виконання своїх зобов’язань ТОВ «Сумигаз Збут» на умовах передбачених договором, значне зростання ціни на природний газ на ринку, договірна постачання природного газу розірвано.

На даний час вирішується питання про початок проведення переговорної процедури з ТОВ «ГК Нафтогаз Трейдинг» про закупівлю природного газу за прийнятною ціною.


За повідомленням відділу освіти

На виконання рішення засідання обласної та міської комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.10.2021, у зв’язку з несприятливою епідемічною ситуацією з коронавірусною інфекцією COVID-19 на території Сумської області внесені зміни до структури 2021-2022 навчального року, перенесені терміни осінніх канікул на 18.10-24.10.2021 року.

День захисника і захисниць України та День українського козацтва

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня Бібліотекар закладу Шумакова А.М. організувала для відвідувачів читального залу книжково-ілюстративну виставку «Слава козацька вічно жива», присвячену найбільш яскравим постатям Війська Запорізького, їх державній діяльності.

«Гордість і душа держави, її надія і оберіг – це захисники України» - таку назва має експрес-виставка де представлена література присвячена захисникам Вітчизни та розповідає про героїчне минуле та сучасне українського війська.

День захисника і захисниць України

14 жовтня, на Покрову, українці відзначатимуть велике державне свято - День захисника і захисниць України. На годині спілкування з класним керівником учні шостих класів мали прекрасну нагоду зазирнути в сторінки історії та згадати не лише козаків, але й усіх, хто нині покликаний захищати нашу Батьківщину.

Учні розповіли, як вони розуміють значення поняття "Батьківщина" і чому свідомі громадяни мають захищати свою державу. Потім учні підібрали, проаналізували та пояснили головну ідею висловлювання відомих діячів історії, культури про Батьківщину, які були зашифровані на QR кодах. Неабиякий захват у школярів викликали логічні задачі та міні-проект "Захисниці України".

Козацьке лото

Чи відомо вам, як називалася козацька держава, створена за дніпровськими порогами, що означає слово козак, хто з українських козаків брав участь у понад 50 битвах, кого називають батьком української історії? На ці та інші питання дізналися відповіді учні 10 класу, зігравши в "Козацьке лото".

Ми роду козацького діти

До Дня захисника і захисниць України, на годині спілкування з класним керівником учні 3-х класів відгадували загадки, працювали над цікавими питаннями вікторини "Ми роду козацького діти", дивилися повчальне відео про походження та значення свята. Третьокласники пригадали сучасних героїв України - її захисників та захисниць, які захищають нашу Батьківщину.

Діти виготовили паперові сердечка із побажаннями захисникам і захисницям України та висловили свої мрії та сподівання про вільну, сильну, квітучу Україну!

Пізнавальний квест до Дня захисника і захисниць України

Долучились до святкування Дня захисника і захисниць України п'ятикласники, взявши участь у квесті, пройшовши чимало цікавих зупинок, учні дізналися багато нового і корисного.

Більше інформації про проведені виховні заходи знайдете за покликанням

Європейський день боротьби торгівлею людьми

Напередодні Європейського дня боротьби торгівлею людьми у закладі освіти проведена година спілкування з практичним психологом "Людина - не товар!". Учні дізналися, що 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом був започаткований день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини.

Співпраця з ДП «Роменський лісгосп»

З часом декоративні чагарники старіють, і зовнішній вигляд їх погіршується. А ще вони з часом розростуться, займають багато місця, заважають іншим рослинам і затінюючи їх. Тому обрізка – це такий же необхідний елемент догляду за декоративними кущами, як полив та підживлення.

Керівництво учнівського лісництва «Совенятко» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 звернулося з проханням здійснити професійну підрізку рослин в шкільному дендрарії до своїх партнерів - працівників ДП «Роменський лісгосп».

Осінь – найкращий час для обрізування кущів, оскільки наприкінці вегетаційного періоду вас не підганяють терміни, як це зазвичай буває на його початку, коли занадто короткий часовий проміжок між настанням весни і початком сокоруху в рослинах, під час якого обрізування проводити вже пізно. Єдина засторога, якої слід дотримуватися під час обрізування кущів восени, – це відмова від проведення процедури при температурі нижче -10 ºC, щоб не травмувати занадто тендітну від морозу деревину.

Щиро дякуємо працівникам ДП «Роменський лісгосп» (директор Валентин Дмитрович Жерьобкін) за співпрацю та всебічну підтримку «Совеняток».

11 жовтня 2021 року

Національний День дівчат в галузі технологій

Цікаво, чи відомо вам, що жінки винайшли та створили штучний інтелект, канцелярський коректор, підводний телескоп, склоочисник автомобільний, посудомийну машину, прасувальну дошку, відкрили структуру ДНК, сонячне опалення будинків.

Сьогодні учні та учениці на годинах спілкування з класним керівником обговорили роль жінок у різних галузях науки, про винаходи та відкриття, у яких ключову роль відіграли жінка-науковець. #ДівчатаSTEM #CSRUkraine #UNFPAUkraine

Вибори президента учнівського самоврядування

Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 відбулися!

5 жовтня 2021 року відбулися он-лайн вибори президента шкільного учнівського самоврядування Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11.

Серед кандидатів було шість учнів та учениць закладу освіти:

Бойко Анастасія, учениця 9-Б класу,

Гулак Дар’я, учениця 9-А класу,

Диндарь Анна, учениця 11 класу,

Костенко Дарія, учениця 10 класу,

Корпашко Дар’я, учениця 8-А класу,

Рогаль Назар, учень 8-Б класу.

На основі кращих шкільних традицій кандидати на посаду шкільного президента розробили програму своїх планів та дій на посаді очільника шкільного самоврядування.

Тиждень передвиборної агітації завершився онлайн голосуванням учнів 5-11 класів. У голосуванні взяли участь 169 учнів школи. Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування Президентом школи стала учениця 11-го класу Анна Диндарь, яка набрала 32,5% (55 голосів). Прем’єр-міністром - Дар'я Костенко, з результатом в 19,5% (33 голосів).

Ми бажаємо новообраним Президенту та Прем’єр-міністру наполегливості та успіхів на цих почесних та відповідальних посадах. Ми всі очікуємо приємних нових змін в нашій школі!

Партнерська співпраця

5 жовтня 2021 р. учнівське лісництво «Совенятко» відвідали перший заступник начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства Віталій Ігнатченко, директор ДП "Роменський лісгосп" Валентин Жерьобкин, головний лісничий підприємства Сергій Івашкін.

Під час зустрічі з керівником учнівського лісництва «Совенятко» Вікторією Зеленською гості обговорили шляхи подальшої партнерської співпраці.

Вікторія Володимирівна познайомила Віталія Ігнатченка з діяльністю учнівського лісництва, з його досягненнями та співпрацею з ДП «Роменське лісове господарство».

Міжнародний урок доброти

4 жовтня 2021 року учні закладу освіти долучилися до проведення Міжнародного уроку доброти. Це дуже важлива тема, яка відіграє відповідальну роль у формуванні особистості. Учні початкових класів разом з класними керівниками з‘ясували, що доброта - це зовсім не складно. Допомога бездомним тваринам - це маленький крок доброти. Діти з захопленням розповідали про своїх улюбленців, пригадали правила поводження з безпритульними котиками та песиками. Крім того, учні 2-А класу сконструювали макет притулку для тварин, тим самим підтримавши безпритульних тварин, оскільки розуміють, що в сучасному суспільстві потрібно облаштовувати притулки, аби тварини не залишалися самотніми на вулицях.

День працівника освіти

Сказати, що мода минає – не зовсім правильно. Вона просто раз у раз приходить знову. Ми можемо легко знайти в своїх шафах одяг, наших мам і бабусь. Зараз деякий одяг з’являється в наших стилях трохи зміненим та в оновлених версіях. Саме це характеризує ретро-стиль, в якому ми використовуємо елементи гардеробу, що стосуються минулих років.

У перший день жовтня, а саме напередодні Дня працівників освіти, учнівське самоврядування закладу виступило з цікавою ініціативою, а саме відтворити в школі атмосферу кінця ХІХ початку ХХ століття в нашому рідному місті Ромни. Тому за підтримки вчителів, батьків, рідних, учні збирали вінтажні речі, з яких вийшли чудові костюми для учасників ретро-виставки. Образи панянок та поміщиків, гувернанток та гімназисток, вдало відтворили старшокласники за допомогою вчителів.

Креативно, атмосферно пройшло свято в закладі освіти, діти навіть не хотіли розсходитися по домівках.

FSC П'ятниця 2021

Щорічно учнівське лісництво «Совенятко» Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 приєднується до святкування FSC FRIDAY.

25 вересня 2021 р.в закладі освіти відбувся тематичний день, тематикою якого став слоган цьогорічного святкування: «Оберігаємо наші ліси. Зберігаємо наш клімат!»

FSC стандарти допомагають оптимальному функціонуванню лісових екосистем та сприяють відповідальним заходам для запобігання змін клімату. Ліси відіграють важливу роль у регулюванні клімату. Разом із океанами вони є ключовими екосистемами, які планета використовує для зменшення вуглекислого газу (CO₂) в атмосфері.

.Girls STEM Camp для шестикласниць

Наука - це суперсила! І це доводять наші учасниці «Girls STEM Camp». 20 вересня 2021 р. в Роменській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11 стартував «Girls STEM Camp». Сім неймовірних команд дівчаток-шестикласниць із семи регіонів України пройшли конкурсний відбір і стали учасницями онлайн табору.

«Girls STEM Camp» - це п’ятиденний онлайн-табір для шестикласниць.

Мета Онлайн-табору – ознайомити шестикласниць з майбутніми STEM-дисциплінами, продемонструвати, що STEM заняття можуть бути цікавими і, відповідно, викликати інтерес дівчат до вивчення STEM.

Досягнення мети Онлайн-табору здійснюється через реалізацію таких завдань:

- участь учасниць в практичних інтерактивних онлайн-заняттях з тематикою STEM спрямування;

- спілкування учасниць з дівчатами старшого віку, які навчаються на STEM спеціальностях або займаються STEM діяльністю.

В рамках Онлайн-табору учасниці брали участь в інтерактивних онлайн-заняттях з тематикою STEM спрямування на платформі ZOOM. Дівчатка займалися «чудернацькою наукою»: вивчали силу теплого повітря, виготовляли фантастичних медуз, викликали кольорове полум'я та випускали «джина у пляшці» за допомогою чудових дослідницьких наборів, які надали в безкоштовне користування для учасниць організатори заходу. Дівчата створили свій перший мобільний додаток за допомогою креативного програмування на мові Scratch.

Крім того, організатори табору провели для них два цікавих заняття:

Магія хімії у побуті* та Хімічні дива: захоплюючі досліди з хімії*. «Stemочки» використовували для дослідів чудові Набори для експериментів Ranok-Creative «Хімічні дива».

Організатором Онлайн-табору є Громадська організація «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в рамках ініціативи Дівчата STEM.Онлайн-табір проводиться спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, UNFPA в рамках проєкту «Трамплін до рівності», який реалізується за фінансової підтримки Швеції та за сприяння Офісу Віце Прем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

#ДівчатаSTEM

Міжнародний день миру

Мир у рідній Україні - це найзаповітніше бажання всіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. 21 вересня 2021 р. світ відзначає Міжнародний день миру. Учні 4-В класу #РоменськаЗОШ11 долучилися до його святкування. Нехай же увесь світ почує голоси наших маленьких українців: "Хай буде мир на всій Землі!"

З Днем працівника лісу!

Члени учнівського лісництва "Совенятко", випускники всіх років лісництва, адміністрація та колектив Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 вітає з професійним святом своїх партнерів - Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства (начальник Чигринець Віктор Петрович) та Державне підприємство "Роменський лісгосп" (керівник Жерьобкін Валентин Дмитрович)!

Шумлять зелені та могутнії ліси

Дуби берези, сосни і калина.

Радіє серце від чудової краси

Чарівний край це наша Україна!

І, мов неньку, так її плекають,

Примножують природу навіки.

Ліси саджають й пильно доглядають

Лісівники Сумщини – наші земляки!

Так професійно йдуть вони до цілі,

Природу для нащадків бережуть.

Спеціалісти тут такі умілі:

Красу й надію, завжди в світ несуть.

Різних професій на світі багато,

Та найпочесніша, мабуть, твоя!

Вітаємо всіх вас сьогодні із святом,

Велика й почесна лісівнича сім'я!

Натхнення, праці, віри та старання,

Ліси шануйте всюди навіки.

Хай здійсняться великі сподівання –

Добра, любові, щастя і краси!

Нехай Сумщина

Багата лісом буде,

Підводить підсумки прийшла пора:

І Вас сьогодні щиро ми вітаємо,

І Вам сьогодні шана та хвала!

#Стопбулінг

16 вересня 2021 р. у #РоменськійЗОШ11 під час години спілкування з психологом учні говорили про проблему булінгу в Україні, визначили його ознаки, а також дізналися, чому виникає булінг. Діти визначили правила поведінки у школі та створили скриньку безпеки.

Наші. Інженерна історія України

15 вересня 2021 р. книга «Наші. Інженерна історія України» нарешті з’явилася в шкільній бібліотеці Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ! А це значить, що ми серед щасливчиків, які отримали книгу для своїх учнів та учениць!

50 історій про українських інженерів та інженерок і їх винаходи. Українців, чиї відкриття змінювали світ ще 100−200 років тому. Тих, чиї наукові ідеї вражали та прискорювали розвиток світової науки. Книга чудова і варта того, щоб потрапити до дитячих чи підліткових рук. Це ціла історія – історія нашої країни, а вона неймовірно цікава. І ми маємо її знати.

Закохуємо в інженерію за підтримки Український культурний фонд та разом з видавництвом Суперкнигарня Моя книжкова полиця.

#наші #томущоцікаво #інженернийтиждень

Міжнародний день крапки

15 вересня 2021 р. відзначається Міжнародний день крапки. #РоменськаЗОШ11 традиційно приєднується до святкування, оскільки День крапки - це свято творчості, сміливостіта креативу! #InternationalDotDay

Girls STEM Camp для шестикласниць

Новий навчальний рік - нові круті можливості для школярок від Дівчата STEM! Довгоочікуваний онлайн-табір Girls STEM Camp повертається! Наші шестикласниці #РоменськаЗОШ11 проведуть позашкільний час пізнавально та з користю!

Girls STEM Camp — це онлайн-табір для команд дівчат 6-го класу, де вони зможуть взяти участь в інтерактивних заняттях, провести власні наукові експерименти та отримати круті подарунки. Саме після 6-го класу дівчата вперше знайомляться зі світом STEM-дисциплін, однак досить часто не приділяють достатньої уваги їх вивченню, бо вважають їх складними, нецікавими або “хлопчачими”.

Впродовж онлайн-табору на дівчат чекають:

 • цікаві підходи в інноваціях на прикладі практичних завдань;

 • експерименти з фізики та хімії;

 • основи програмування;

 • можливість безпосередньо “доторкнутись” до науки;

 • створення власної 3D моделі;

 • та ще багато неймовірно корисного!

Організатори: Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» (ініціатива Дівчата STEM) та Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine в рамках проєкту "Трамплін до рівності", який реалізується за фінансової підтримки Швеції (EmbassyofSweden in Kyiv) та за сприяння Офіс Віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Пожежна безпека

08 вересня 2021 року фахівцем відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Роменському районі центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Сумській області Висоцькою Т.В. була проведена профілактична бесіда з учнями Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 на тему: «Дотримання правил пожежної безпеки в побуті та на відкритих територіях. Правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів. Правила поведінки при пожежі та надання першої допомоги».

Всеукраїнський Олімпійський урок

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 стало проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку до Дня фізичної культури та спорту. Цього року вчителі фізичної культури Бугрим О.І. та Соніна О.О. запросили до школи Квашу Олександра Дмитровича, президента футбольного клубу «Електрон», Касьяна Олександра Петровича, директора спортивної школи ім. П.Калнишевського, Савицького Миколу Віталійовича, старшого тренера відділення «Легка атлетика» Роменської спортивної школи ім. В.Гречаного, які з 08 по 10 вересня 2021 р. проводили цікаві майстер-класи для учнів 4-тих, 5-тих та 8-А класу.

Мітинг-реквієм пам'яті Романа Площика

Цей день ми не забудемо...

3 вересня 2014 року базовий табір 27-го Сумського реактивного артилерійського полку, який розташовувався в Луганській області поблизу Старобільська, був обстріляний із території Російської Федерації з реактивної системи залпового вогню «Смерч». Під обстрілом загинули 17 українських воїнів, серед них був Площик Роман - командир бойової машини 9-ї реактивної батареї 3-го реактивного артилерійського дивізіону 27-го реактивного артилерійського полку Сухопутних військ Збройних Сил України.

Роман - випускник Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, батько двох дітей. Він був дуже цілеспрямованою людиною, ніколи не зупинявся на досягнутому. Казав на це не має часу: треба йти далі. З дитинства займався спортом, захоплювався комп’ютером. Йому подобалося складати проекти з будівництва сучасного та історичного. У той час Роман працював диспетчером на ВАТ «Роменський завод продтоварів». Потім влаштувався на роботу оператором у ТОВ «Таланпром», звідки 24 березня 2014 року був призваний на захист Батьківщини в зону військових дій на схід України..

8 травня 2015 року у місті Ромни на фасаді будівлі нашоїї школи (вулиця Горького, 121), де навчався Роман Площик, йому було встановлено меморіальну дошку.

Неминучий біль… І гірка пам'ять… І згадка про тих, кого немає поруч…

В сьому річницю загибелі бійців, які загинули 3 вересня 2014 року, згадуємо ще двох наших героїв-земляків Сергія Авраменка та Володимира Дудку. Згадуємо, пам’ятаємо…

На мітингу був присутній голова Роменської районної державної адміністрації, учасник бойових дій Денис Ващенко. Присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за цілісність і недоторканність України, а також вшанували пам'ять та поклали квіти до меморіальних дошок Героїв на будівлі закладу освіти.

Роменці, вшануйте сьогодні всіх наших Героїв-роменців з 9-ї реактивної батареї 3-го реактивного артилерійського дивізіону 27-го реактивного артилерійського полку!

Минатимуть роки, і десятиліття, а урочистий ритуал вшанування загиблих залишатиметься незмінним, і нагадуватиме всім про шанобливе ставлення держави і українського народу до своїх загиблих захисників, до своєї армії!

Герої не вмирають! Про них пам'ятають нащадки!

Вітаємо з початком навчального року!

1 вересня 2021 року. Перший день нового навчального року. Неймовірні емоції, щирі посмішки та радість від зустрічі з однокласниками, вчителями, колегами в Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11! Нехай наш заклад освіти стане для наших учнів та учениць - школою формування ключових компетентностей для життя!

Щиро вдячні всім за цей день, хто був поруч! Дякуємо за підтримку та турботу про наших учнів нашій потужній батьківській громаді! За те, що завжди поруч та піклуєтеся про наших учнів Денис Ващенко, Гузенко Максим, Володимир Татарінов, Vladyslav Kostenko!

Встановлення меморіальної дошки

27 серпня 2021 р. в Ромнах відбулися урочистості на честь 100-річчя з дня народження українського поета й прозаїка, діяча української діаспори, уродженця с. Вовківці Роменського району Леонарда Пархомовича (Леоніда Полтави) ( 1921-1990).

На будівлі, де пройшли юнацькі роки поета, де проживали його рідні, а саме дідусь Адам та бабуся Катерина Пархомовичи, що знаходиться напроти Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки. На урочистості, присвячені поверненню Леоніда Полтави на малу батьківщину, з‘їхалося багато гостей, серед них шанувальники творчості поета, очільники Роменської районної державної адміністрації, Роменської Міської Ради, письменники, поети, громадські діячі, краєзнавці. Серед запрошених була присутньою заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Медвідь.

Вона – твоя. Моя. Із нами. В нас.

Прекрасна і страшна, мов хуртовина,

Та, що іде, долаючи сам час, –

Безсмертна і безмежна Україна.

Саме так писав Леонід Полтава, талановитий поет, драматург, перекладач, письменник, публіцист, дитячий письменник, учасник націоналістичного підпілля революційної ОУН на Сумщині, прізвище якого більше відоме за межами України, ніж на Батьківщині. Сьогодні твори Леоніда Полтави перекладені англійською, французькою, португальською, польською, білоруською та іншими мовами, виставляються на сценах театрів різних країн світу. Ось таким повертається до нас Леонід Полтава.

Трохи більше року не дожив він до свого 70-річчя, а відтак і до проголошення незалежності України. Уже після його смерті прийшов і перший лист з України, вісточки якої він так чекав, за звільнення якої боровся, візію якої змальовував у своїх творах.

Турнір з баскетболу

Найщиріші вітання нашим спортсменам-баскетболістам!!! 23 серпня 2021 р. відбувся турнір з баскетболу «Кубок міського голови», присвячений 30-тій річниці незалежності України.

Команда Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів #11 у складі: Чуби Даніїла, Бабки Максима, Семененка Назара, Волинського Владислава зайняли ІІ місце у своїй категорії U-13. У боротьбі за І місце з рахунком 10:15 поступилися команді з м. Путівль.

День Державного Прапора України

23 серпня 2021 р. до відзначення Дня Державного Прапора України долучилися учні та педагогічний колектив Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11. На честь цієї події у Ромнах пройшли святкові заходи. Урочисто відбулася церемонія підняття Державного Прапора України. Пишаємося нашими учнями, яким вже неодноразово випадає честь підняти Державний Прапор України на міських урочистостях. Так, в цьому році, таку честь мав учень 11-го класу Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Дмитро Мельник.

Щоб не пропала предків справа,

Бо ми від роду – козаки!

Державі УКРАЇНА слава!

Героям слава на віки!

Пришкільний табір Stream Land

Вихованці пришкільного табору Stream Land йдуть на kaнікули. Щоб більше дізнатися про їхне дозвілля під час перебування в пришкільному таборі перейдіть за посиланням нижче.

Випускний вечір "Шкільний оскар-2021"

30 червня 2021 р. відбувся випускний вечір "Шкільний оскар-2021", протягом якого були відзнечені випускники #РоменськаЗОШ11, які досягли найвищих результатів у навчанні! Цьогоріч, їх було п’ятеро!

Пишаємося своїми учнями! Кожному хотілося сказати на прощання щось особисте!

Діти, ви молодці! Перед вами відкриті всі шляхи! Вперед, до нових звершень!!!

#Випускний2021

Випускний вечір "Шкільний оскар-2021"

Вони молоді та красиві. Талановиті та креативні. Бентежні й зашарілі. Горді й схвильовані. Спокійні та нестримні! Романтичні й екстравагантні! Веселі та дотепні! Сором´язливі і впевнені. Чарівні та елегантні! Харизматичні, з почуттям гумору! Цілеспрямовані та самостійні. Вони нове покоління нашої країни!

Своєю легкою ходою прокладають шлях у майбутнє, невідоме, зоряне, світле.

День олімпійського спорту в пришкільному таборі

25 червня 2021 р. В рамках Дня олімпійського спорту до вихованців табору завітали гості - голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко та помічник народного депутата Верховної ради Максима Гузенка Євгеній Колєснік. Гості завітали до малюків, як кажуть, не з пустими руками. Вони передали подарунки від Максима Гузенка - чудовий тенісний стіл та м‘ячі, які стануть у нагоді дітлахам, як під час відпочинку в таборі, так і під час перерв, коли у вересні діти повернуться на навчання до школи.

Дуже приємно, коли серед рутини робочих справ посадовці та депутати не забувають про дітей, піклуючись про їх дозвілля, роблячи перебування в закладах освіти комфортним і цікавим. Виявляється, якщо ви не любите настільний теніс, значить... Ви ще просто не пробували грати в нього. І це дійсно так: у пінг понг грати весело і просто, це змагання приходиться до душі абсолютно всім, хто хоч раз брав у руки ракетку. Задоволення від нього сьогодні отримали і дорослі, і школярі.

Зустріч з майбутніми першокласниками та їх батьками

17 червня 2021 р. відбулася традиційна зустріч з майбутніми першокласниками та їх батьками в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів #11! Маленькі школярики вже у вересні переступлять поріг школи, тому мають отримати перші уявлення про те, наскільки чудово навчатися в новій українській школі!

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч в новому навчальному році!

ІV Форум керівників органів управління освітою,

директорів опорних закладів загальної середньої освіти

Директор школи Вікторія Зеленська стала учасницею ІV Форуму керівників органів управління освітою, директорів опорних закладів загальної середньої освіти. Форум відбувся в Конгрес-Центрі Сумського державного університету 16 червня 2021 року. До участі в роботі Форуму також долучились депутати Сумської обласної ради Магомед-Шаріп ГАЛАЄВ, Тетяна ГОНЧАРЕНКО, Тетяна СИЗОН, привітавши учасників Форуму, наголосивши на вагомості вирішення освітянських питань саме в форматі конструктивного діалогу.

Як зазначила Вікторія Гробова, директор Департаменту освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації, успішний вибір дитини залежить від якісного організованого навчання. Перший проректор Сумського державного університету Сергій ЛЄОНОВ висловив освітянам подяку за рівень підготовки випускників закладів загальної середньої освіти, які щороку поповнюють ряди успішного студентства, наголосив на готовності взаємодіяти з освітніми закладами у вирішення різних питань.

Освітній омбудсмен України Сергій ГОРБАЧОВ говорив про вкрай важливу необхідність якісної комунікації з громадою щодо реформування освітньої мережі, відсутність якої, на його думку, підриває авторитет місцевої влади, тому це питання потребує вирішення. Посадовець надав учасникам актуальні рекомендації для використання в роботі.

Про основні аспекти трансформації мережі закладів загальної середньої освіти інформував експерт з питань освіти Сергій ДЯТЛЕНКО.

Тетяна Куценко, експерт з питань освіти Аналітичного Центру Асоціації міст України, окреслила роль Асоціації міст України у формуванні законодавчого поля для діяльності органів місцевого самоврядування у сфері освіти.

Анастасія СОФІЄНКО, керівник експертної групи з питань бюджетування Директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик Міністерства освіти і науки України, розповіла про порядок формування державної субвенції. Детально проаналізувала види субвенції, надала відповіді на запитання, які турбують освітян щодо фінансування освітньої галузі.

У рамках Форуму виробниками України було організовано виставку-презентацію сучасних кабінетів природничо-математичного циклу, сучасного комп’ютерного та мультимедійного обладнання, проведено майстер-класи. Під час заходу обговорено питання трансформації мережі закладів загальної середньої освіти, підготовки до запровадження профільної старшої школи, фінансування закладів загальної середньої освіти, державної фінансової підтримки роботи старшої профільної школи.

Підбиваючи підсумки Форуму, Вікторія Гробова зазначила, що все почуте й побачене під час спільної взаємодії учасників Форуму буде проаналізовано і знайде відображення в роботі органів управління освітою, педагогічних колективів та кожного педагога, адже такий формат обласного освітянського заходу є вдалим майданчиком для конструктивної співпраці на різних рівнях зі всіх важливих питань діяльності галузі.

Нові підходи у харчуванні здобувачів освіти

15 червня 2021 року директор Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Вікторія Зеленська пройшла навчання з теми: «Новітні підходи до організації харчування у закладах загальної середньої освіти» для кухарів закладів загальної середньої освіти та закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Захід відбувався на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Відкриваючи захід, директор училища Павло Помаран привітав присутніх і побажав успіху у впровадженні системи НАССР, яка є обов’язковою умовою, що дає гарантію безпечного харчування дітей.

Програма навчань складалася з теоретичного і практичного блоків. Під час опрацювання теоретичної частини заступник директора з виховної роботи І.Гулак, шеф-кухар їдальні Л.Черниш, фельдшер Л.Салій та викладачі спеціальних дисциплін з професій «Кухар», «Кондитер» О.Філімонова, Н.Гончаренко, Т.Коваленко-Литвин ознайомили гостей з вимогами та умовами організації харчування за системою НАССР (якість харчових продуктів, картотека страв та їх оформлення, сервірування столів), особливостями роботи сучасного харчоблоку (складання технологічних карток страв, впровадження електронного меню, ведення документації), новітніми зразками устаткування, принципами безпеки праці.

Майстри виробничого навчання з професії «Кухар», «Кондитер» І.Конопленко, І.Пархоменко, В.Токар, Р.Лаврик та ін. провели для учасників курсів майстер-класи з приготування страв для дітей шкільного віку за збірником рецептур Євгена Клопотенка, що рекомендований до використання у освітніх та оздоровчих закладах. «Кебаб з сиром», «Нагетси курячі» , «Мусака», «Панкейки Бурякові», «Морквяний крем-суп» та інші корисні страви незабаром з’являться у меню шкільних їдалень.

Всі учасники короткострокової програми отримали сертифікати про проходження навчання з теми «Новітні підходи до організації харчування у закладах загальної середньої освіти» за короткостроковою програмою.

Церемонія нагородження свідоцтвами

про здобуття базової середньої освіти учням 9-их класів

15 червня 2021 р. - це сятковий день для учнів 9-х класів Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11!!! Учні 9-х класів отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту. Урочиста шкільна Церемонія вручення свідоцтв про базову середню освіту – це зустріч із майбутнім та старт для здійснення мрій.

Бажаємо нашим дев’ятикласниками та дев’ятикласницям успіхів, гарного літнього відпочинку, здійснення мрій!!!

#РоменськаЗОШ

Відкриття пришкільного табору ,,STREAM-LAND‘‘

Цікаво і весело розпочалися канікули в учнів #РоменськаЗОШ11.14 червня 2021 р. відбулося відкриття пришкільного табору ,,STREAM-LAND.‘‘

Детальніше про це за посилання нижче.

https://www.facebook.com/groups/1428526104171829

Національний тест на цифрову грамотність Цифрограм

Підтримуємо ініціативу Міністерства цифрової трансформації з навчання цифрових компетентностей. Цифрові навички сьогодні — це як вміти писати, читати та рахувати. Тож проходимо національний тест на цифрову грамотність Цифрограм!

Безкоштовно скласти тест і отримати сертифікат можна на порталі Дія. Цифрова освіта

НАТИСНІТЬ ТУТ

Останній дзвоник-2021

Останній дзвоник! Скільки в ньому спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку, світлої печалі… Які ніжні почуття охоплюють душу! Цей незвичайний останній дзвінок прозвучить востаннє, покличе у незвідану дорогу майбутнього наших одинадцятикласників та дев’ятикласників.

11 червня 2021 року у Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 відбувся Останній дзвоник-2021, сповістивши малечу про початок літніх канікул. А для випускників школи цей дзвоник став останнім у шкільному житті.

#РоменськаЗОШ11

#ОстаннійДзвоник2021

Останній дзвоник-2021

Вихованці учнівського лісництва «Совенятко» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 неодноразово гідно представляли свою роботу на обласних та всеукраїнських рівнях, перемагали у різноманітних конкурсах, змаганнях, зльотах учнівських лісництв.

На шкільному святі Останнього дзвоника кращих з кращих вихованців лісництва за високі досягнення в роботі учнівського лісництва, за популяризацію наукових знань, творчий пошук, незгасаючий інтерес до лісової справи було нагороджено відзнаками від Державного підприємства «Роменське лісове господарство». Привітав «Совеняток» головний лісничий ДП «Роменський лісгосп» Сергій Івашкін. Серед нагороджених вихованка учнівського лісництва Дарія Курило, неодноразова переможиця чисельних конкурсів з написання науково-дослідницьких робіт з екології та лісівництва. А також цьогорічний випускник «Совенятка» Андрій Цімбота - цьогорічний переможець І Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв. Доречі, 18 червня 2021 р. Андрій запрошений на нагородження до Товариства лісівників України.

Адміністрація Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 вручила подяку адміністрації ДП «Роменський лісгосп» за багаторічну співпрацю та підтримку підростаючого покоління.

Вальс від випускників

А школа сміється і сльози ковтає, у світ виряджає вас.

Із неба, здається, під ноги злітає, кружляє останній вальс.

Від щирого серця вам щастя бажає: «Рушайте у добрий час!»

Чудовий вальс від випускників 2021 та 2022 років!

Коли та як реєструється електронний кабінет вступника

Вступники подають заяви для вступу до закладів вищої освіти в електронній формі онлайн через електронні кабінети. Для цього потрібно увійти на сторінку системи подання заяв в електронній формі. Однак наразі сайт неактивний. Він функціонуватиме з 01 липня – цього дня розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників та можна буде завантажити всі документи.

Деталі за посиланням: Освіта.ua

Я - відповідальний власник житла

Найщиріші вітання переможцям конкурсу соціальної реклами «Діти знають - діти навчать»!!! У номінації «Я - відповідальний власник житла» перемогла вчителька географії #РоменськаЗОШ11, керівниця курсу «Енергоефективні школи» Людмила Мельник. Семеро учасниць відеоролику, учасниці Філіалу #ДівчатаSTEM донесли глядачам переваги ощадного стилю життя. Актуальність теми, технічна грамотність реклами, вдало організований тайминг здобули найвищі оцінки журі. За це команда #Energyschool побалувала подарунками наших дівчаток та вчительку. Всі учасниці отримали Дипломи від організаторів Конкурсу, а подарований планшет стане у нагоді всім нашим еко-лідерам для роботи над новими еко-проєктами!

Приєднуйтеся і ви до Проєкту «Енергоефективні школи», станете не тільки відповідальними власниками житла, а ще прокачаєтеся в темі енергоефективності!

#ЕЕШ #призи #конкурс #ДТЕК_підтримує_молодь #надійність #ціліОО


Майбутнє творити молодим

1 червня 2021 року відбулося обласне свято «Майбутнє творити молодим», присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Організатори заходу – Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.На свято завітали педагоги, вихованці закладів позашкільної освіти, розробники перспективного досвіду роботи ЗПО, переможці та призери різноманітних заходів.

Серед нагороджених - вихованка учнівського лісництва «Совенятко», учениця 8-А класу Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Дар'я Курило. Даша - призерка чисельних екологічних конкурсів, а ще неодноразова переможиця захисту науково-дослідницьких робіт з лісівництва.

#ОЦПО_перше_червня

#РоменськаЗОШ11

Сімейний день надзвичайних ситуацій

Через якихось 15-20 років сьогоднішні діти будуть визначати основні напрямки розвитку нашої країни. А сьогодні вони вчаться основам, у тому числі і безпековим. До Дня захисту дітей та в рамках Дня цивільної оборони, 30 червня 2021 р. у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України пройшов Сімейний день надзвичайних ситуацій.До рятувальників у гості завітали школярі Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів 11, у багатьох з яких батьки працюють у підрозділах Центру. Для дітлахів були підготовлені актуальні локації, зокрема поводження з вибухонебезпечними предметами, поводження та рятування на воді, поводження з небезпечними хімічними речовинами та надання домедичної допомоги. Крім цього, підростаюче покоління ознайомилося з діяльністю рятувального підрозділу, технікою та спорядженням. Та родзинкою свята стали чотирилапі рятувальники. Кожен із дітей мав змогу особисто приміряти одяг рятувальників аби відчути себе справжнім рятівником людських життів. Дітвора відчутно заскучала за подібним спілкуванням та заходами під час карантину. Саме тому інтерес та активність школярів були цього дня підвищеними.

Рятувальники, у свою чергу, відповідали на усі питання, які цікавили підростаюче покоління та закликали не додавати роботи рятувальним підрозділам під час літніх канікул.

На завершення свята дівчатка та хлопчики взяли участь у рятувальній вікторині, яку провів психолог Центру та після проходження якої отримали спеціальні медалі, а також відповідні пам'ятки, з детальним описом правил безпеки життєдіяльності.

Дбати про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих. Адже у нинішній час, діти дуже часто потрапляють у небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно.

Уроки із медіаграмотності від фонду ООН (ЮНІСЕФ) та ГО “Смарт освіта”

26 травня 2021 року вчителі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Світлана Кайнара, Оксана Вовденко, Алла Квашко, Олена Шевченко, Людмила Мельник провели для своїх учнів 7-9-х класів уроки із медіаграмотності від фонду ООН (ЮНІСЕФ) та ГО “Смарт освіта”. Уроки спрямовані на розвиток уміння ідентифікувати фейки та протистояти їхнім негативним впливам.

Розробка уроку створена на основі навчального серіалу BreaktheFake, у якому українські зірки розпізнають та спростовують міфи про COVID-19 та вакцинацію. За даними молодіжного опитування U-Report, лише 14% підлітків і молоді завжди перевіряють інформацію. Водночас, молоді люди багато часу проводять в інтернеті та щодня споживають значні обсяги контенту.

Мета:

• навчити учнів розпізнавати фейкову інформацію та усвідомлювати її негативні наслідки на прикладі повідомлень про COVID-19;

• формувати в школярів стійкість до можливих негативних впливів інтернет-медіа та соціальних мереж.

Розвивальні завдання:

• розвивати в учнів навички роботи в групі / парі;

• розвивати критичне мислення щодо інформації, навички для її

ефективного пошуку та аналізу, інформаційну та візуальну грамотності;

• розвивати вміння ідентифікувати фейки.

#РоменськаЗОШ11

#медіаграмотність

#ГОСмартосвіта

#ЮНІСЕФ

Фінальне опитування для учнів від Healthy Schools: заради здорових

і радісних школярів Челендж «Здорове харчування».


Підходить до завершення участь Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів #11 у Фуд Челенджі «Здорове харчування».

Пропонуємо ознайомитись з результатами Фінального опитування для учнів від Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів Челендж «Здорове харчування».

Фінальне опитування учнів по здоровому харчуванню

День вишиванки 2021

До Дня вишиванки 2021 учні школи долучилися до участь у фотоконкурсі "Моя родина у вишиванці" та онлайн виставці «Бабусина вишиванка».

Учні, які у скрині бабусь знайшли красиву вишиванку або мали сімейну реліквію розміщували світлини в шкільній групі в facebook Роменська ЗОШ у ВИШИВАНКАХ з хештегами #ДеньВишиванки2021 #VyshyvankaDay #РоменськаЗОШ11

Автори кращих фото-робіт були відзначені дипломами.

Заради здорових і радісних школярів

Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 долучилася до Всеукраїнського Фуд челенджу «Здорове харчування», який реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation. Фуд челендж – останній із трьох челенджів, до яких школи України долучаються у 2020-2021 навчальному році в рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

Мета цієї програми: розвиток здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.Фуд челендж допоможе зацікавити школярів здоровим харчуванням й продемонструє, що здорова їжа – це легко, смачно й різноманітно. На учасників чекають цікаві завдання, підбірки корисної інформації, зустрічі з експертами, креатив та співпраця всередині шкільної спільноти задля формування корисних звичок.

Челендж триватиме 4 тижні: з 26 квітня по 24 травня. Протягом цього часу школи виконують креативні завдання та проводять активності на тему здорового харчування, які оцінюють й коментують експерти програми. За результатами оцінок, 5 найактивніших шкіл отримають гранти загальною сумою 90 000 гривень на закупівлю обладнання для лабораторій з природничих й технічно-математичних (STEM) наук.

Урок з медіаграмотності

18 травня для учнів 8-Б класу Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 класним керівником Світлана Кайнара було проведено виховну годину з медіаграмотності (матеріали були розроблені Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ГО "Смарт Освіта"). Юнаки та дівчата з'ясували, у чому полягає медіаграмотність, що таке "Хейт", "ФЕЙК", "Клікбейт", "Хайп".

Восьмикласники на прикладі життєвих ситуацій відомих людей дізналися про фейки сучасності, які можна зустріти щодня (відео про фактчекінг тут: https://www.youtube.com/watch?v=wlkSXiuA7D8).

Учні навчилися ідентифікувати фейки та інструменти маніпуляції (фото, відео), З'ясували, за допомогою яких онлайн-інструментів перевірити правдивість інформації, яка супроводжується світлинами та відео.

А практичні завдання та вправи допомогли систематизувати інформацію та закріпити знання.

#РоменськаЗОШ11

#Медіаграмотність #ЮНІСЕФ #СмартОсвіта

Всеукраїнський флешмоб #миEUкраїна

15 травня 2021 року Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #11 долучилася до Всеукраїнського флешмобу #миEUкраїна

День Європи в Україні — чудова нагода розповісти про реформи у сфері освіти, які впроваджують європейські цінності та підходи, спрямовані на підвищення якості освітнього процесу. Виховуємо інноватора, який приймає зважені рішення та аргументує свою позицію, поважає людську гідність і права людини. Наші педагоги мають більше свободи для вибору форматів навчання та творчого підходу до занять. Звісно, є затверджені освітні програми, та вчитель може адаптувати їх до потреб учнів. Академічна свобода педагога є запорукою демократичної освіти, і це — євроінтеграція.

Колектив закладу освіти підтримує європейський, підхід до самооцінювання діяльності закладу освіти тому приєднався до Інноваційного освітнього Хакатону «Самооцінювання: крок за кроком», організатором та натхненником якого є Управління Державної служби якості освіти у Сумській області.

Онлайн-марафон до Дня Європи в Україні #миEUкраїна проходить в межах урядової інформаційної кампанії EUКраїна за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції і підтримки Представництво Європейського Союзу в Україні і проєкту ЄС Association4U: https://association4u.in.ua

#ОсвітнійХакатон #миEUКраїна #РоменськаЗОШ11

Обережне поводження з вогнем. Дії при виявленні вибухонебезпечних предметів

Весна – найпрекрасніша пора року, однак разом із теплом приходить і небезпека – можливість загорання сухостою, кущів, дерев, лісів, людських домівок. Тому, щоб захиститися від вогню, необхідно суворо дотримуватись правил пожежної безпеки.

14 травня 2021 р. в рамках військово-польових зборів начальник сектору забезпечення заходів з попередження НС у Роменському районі центру забезпечення діяльності Управління ДСНС України у Сумській області Дейнека О.В., фахівець сектору забезпечення заходів з попередження НС у Роменському районі центру забезпечення діяльності Управління ДСНС України у Сумській області Клепач І.Ю. провели бесіду з учнями 11 класу на тему «Обережне поводження з вогнем. Дії при виявленні вибухонебезпечних предметів». Пожежники пояснили учням алгоритм дій при виникненні пожежі, ознайомили з принципом роботи вогнегасника та розповіли, що потрібно робити у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

РОМЕНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ ступенів #11

Продовжується набір до перших класів на 2021/2022 навчальний рік. Набір до першого класу здійснюють досвідчені вчителі, фахівці своєї справи Ткаченко Любов Олексіївна та Михайленко Інна Олегівна.

Для вступу у школу батькам необхідно подати:

 • заяву на ім’я директора про зарахування дитини до першого класу встановленого зразка,

 • копію свідоцтва дитини про народження,

 • оригінал медичної довідки за формою №086-1/о.

Цього року Ваша дитина йде до першого класу. Це велика подія у Вашій сім’ї. Ми сердечно вітаємо Вас і бажаємо, щоб Ваші сподівання здійснилися, щоб Вашій дитині було добре, затишно, безпечно і цікаво в нашому закладі освіти.

Заяви приймаються в очному порядку щопонеділка з 8.00 до 17.00 год.

Виникають запитання, телефонуйте 0674776218 директор школи Вікторія Володимирівна Зеленська

Четвер 13.05.2021

Фуд Челендж. Тиждень 3 - Національні кухні

Салати, закуски, десерти Латвії

Учні школи разом з учителями та батьками дослідили особливості національної кухні, кулінарні традиції Латвії.

Розглянули кулінарні родзинки цієї країни, ознайомитись з салатами, закусками, десертами Латвії.

Різноманітні активності були проведені вчителями на уроках та годинах спілкування з класним керівником. Також учні разом з батьками готували смачні страви Латвії та України.

Фото та відео звіти розміщували в групі "ФУД Челендж #РоменськаЗОШ11 в соціальній мережі Facebook з хештегами #Фудчелендж #Веселопроїжу #healthyschools #РоменськаЗОШ11


Середа 12.05.2021

Фуд Челендж. Тиждень 3 - Національні кухні

Перші та основні страви Латвії

Завдання:

1. Дослідити особливості національної кухні, кулінарних традицій Латвії.

2. Розглянути кулінарні родзинки цієї країни, ознайомитись з першими та основними стравами.

3. Обрати першу чи основну страву Латвії та створити сторінку для кулінарної книги «Кулінарні шедеври Латвії», представивши Назву страви, рецепт, опис приготування, фото готової страви та етапів приготування.

Форма подання: малюнок, плакат формату А4, А3, А2 альбомної орієнтації.

Сфотографувати та розмістити свої роботи в групі "ФУД Челендж Весело про їжу" в соціальній мережі Facebook з хештегами #Фудчелендж #Веселопроїжу #healthyschools #РоменськаЗОШ11


11-18 травня

Доброго дня!

Шановні батьки та діти! Продовжуємо брати участь у Фуд Челенджі.

На цьому тижні приділяємо увагу українській та латвійській кухні в рамках Дня Європи.

Тиждень 3 - Національні кухні


9 травня

Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв, які захищали нашу рідну землю.

Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну!

В наших душах і серцях сьогодні – гордість і радість наполовину зі святою скорботою.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

#ДеньПеремоги

8 травня

Сьогодні 7 травня 2021 року вчителі та учні Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 вшанували пам’ять героїв-випускників закладу Георгія Прокопенка та Василя Лозівського.

На дистанційних годинах спілкування з класним керівником відбулися тематичні заходи до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом.

Минатимуть роки, змінюватимуться люди, покоління і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття, але пам’ять про них житиме вічно!

#День_Перемоги_над_нацизмом #День_памяті_та_примирення

7 травня

Шановні батьки, дорогі діти!

Із 11 травня 2021 року відновлюються навчальні заняття в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів #11 у звичайному режимі для всіх класів із дотриманням протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ.

Розклад та режим роботи закладу освіти залишається незмінним.

Шановні батьки!

Перед тим, як відправити дитину до школи, зранку переконайтесь, що у неї є індивідуальна маска та вона добре себе почуває (не має ознак захворюваності на ГРВІ та грип).

Бережімо себе та своїх близьких!

4-11 травня


«Фруктова п’ятниця»

Вітаю друзі! Ось і настав останній день нашого мега-крутого веб-квесту «Весело про їжу». Ми в захваті від Вашої активності! Сьогоднішній день буде не менш захоплюючим, пізнавальним та смачним!

Ми продовжуємо знайомитися з неперевершеним, безмежно цікавим світом Карла Уорнера. І саме тому «Фруктова п’ятниця» пройде під гаслом «Смачна творчість»!

Картини Карла Уорнера викликають захват та добрі посмішки, вони відрізняються своєю казковістю та вишуканим смаком.

Тож сьогодні ми пропонуємо вам теж стати художниками та створити свій смачний, а головне корисний шедевр! Завдання «Смачної п’ятниці»:

1. Приготуйте свій супер-корисний здоровий сніданок, багатий вітамінами та поживними речовинами разом з батьками. Зробіть фото процесу та результату, і запишіть рецепт страви. Розмістіть світлини своєї «Смачної тарілочки» створеної разом з батьками, фото всього процесу і запишіть рецепт страви. Розмістіть світлини своєї «Смачної тарілочки» створеної разом з батьками, фото всього процесу приготування у групі "ФУД Челендж Весело про їжу" в соціальній мережі Facebook.

А наприкінці тижня ми разом створимо «Здорову кулінарну книгу одинадцятої школи», у якій зберемо топ-10, а можливо топ-20 рецептів від ваших родин (із фото).

Не забувайте ставити хештеги під своїми публікаціями.

#Фудчелендж #Веселопроїжу #healthyschools #РоменськаЗОШ11

2. Впродовж тижня ви розкодовували слова, які вам потрібно сьогодні поєднати таким чином, щоб утворилося прислів'я. Впишіть вашу відповідь у Google форму п‘ятниці на нашому сайті «Все про їжу». https://romnyschool11.wixsite.com/website

На вихідних ми опрацюємо результати вашої роботи за тиждень, всі учасники веб-квесту отримають сертифікати, а на п'ятірку найактивніших чекатимуть приємні, смачні, корисні подарунки!​

Дякуємо за вашу активність! Ви молодці! До нових зустрічей!

"Овочевий четвер"

Вітаємо, друзі! Ви знаходитеся майже на фінішній прямій до завершення Веб-квесту, але попереду на вас чекає ще безліч цікавинок та крутих завдань. А як ви гадаєте, звідки Карл Уорнер взяв ідею створювати «смачні пейзажі»?

Діти, ми пропонуємо вам разом з батьками приготувати улюблену ЗДОРОВУ страву вашої родини; зробити фото процесу та результату, і записати рецепт страви.

А наприкінці тижня ми разом створимо «Здорову кулінарну книгу одинадцятої школи», у якій зберемо топ-10, а можливо топ-20 рецептів від ваших родин (із фото). Розмістіть фото в групі "ФУД Челендж Весело про їжу" в соціальній мережі Facebook з хештегами #Фудчелендж #Веселопроїжу #healthyschools #РоменськаЗОШ11

Створіть аплікацію за зразком робіт Джузеппе Арчимбольдо. Розмістіть фото своїх робіт в групі "ФУД Челендж Весело про їжу" в соціальній мережі Facebook з хештегами #Фудчелендж #Веселопроїжу #healthyschools #РоменськаЗОШ11

"Корисна середа"

Привіт, друзі! Вітаємо на екваторі нашого веб-квесту «Весело про їжу»! Попереду на вас чекають безліч крутезних завдань! А ще, ми продовжуємо вивчати незвичайний, казковий світ Карла Уорнера. Адже картини з їжі стали справжнім хітом, ними не можна намилуватися! Але головною метою створення таких картин є популяризація здорового, корисного, правильного харчування, а також отримання естетичної насолоди від їжі! Та не слід забувати про те, що харчування має бути не тільки корисним, а й збалансованим! Для того щоб організм отримав повноцінну дозу усіх необхідних йому речовин протягом дня слід вживати принаймні 5 порцій фруктів та овочів. Порція – це розмір Вашої пригоршні. 5 порцій дорослої людини міститимуть приблизно 500 грам овочів і фруктів. І не забувайте, важливо, щоб на столі було різноманіття, тільки так організм отримає оптимальну кількість корисних речовин і вітамінів. Варто пам'ятати і про Гарвардську «Тарілку здорового харчування», якаяка відображає не перелік продуктів здорового раціону, а корисне співвідношення основних поживних речовин (білків, жирів, вуглеводів, харчових волокон). Щоб дізнатися більше, перегляньте відео.https://www.youtube.com/watch?v=bdEaAP7vhYY Для вас сьогодні цікаві творчі завдання! 1. Ми пропонуємо вам разом з батьками приготувати улюблену ЗДОРОВУ страву вашої родини; зробити фото процесу та результату, і записати рецепт страви. А наприкінці тижня ми разом створимо «Здорову кулінарну книгу одинадцятої школи», у якій зберемо топ-10, а можливо топ-20 рецептів від ваших родин (із фото). 2. Зробіть фото, малюнок, плакат чи мотиватор з овочевою чи фруктовою композицією та придумайте мотиваційний текст, який би мотивував до здорового харчування.

За допомогою сервісу bighugelabs.com можна створити цікаву рекламу-мотиватор до завдання. Мотиватор - картинка з яскравим, позитивним фоном (не чорним!), яка б заохочувала вживати корисну їжу. Ознайомтеся з Інструкцією по створенню реклами-мотиватора за допомогою сервісу bighugelabs.com. Розмістіть фото, малюнок, плакат чи мотиватор в групі "ФУД Челендж Весело про їжу" в соціальній мережі Facebook з хештегами #Фудчелендж #Веселопроїжу #healthyschools #РоменськаЗОШ11 І не забувайте скласти пазл, перейшовши за посиланням на сторінці веб-квесту «Середа» та розшифруйте наступне закодоване слово, внесіть відповідь до Google форми. https://romnyschool11.wixsite.com/website Не забувайте, той хто виконає ВСІ завдання веб-квесту «Весело про їжу» стане переможцем!

«Пікантний вівторок»

Вітаємо, друзі!

Сьогодні ми підготували для вас драйвові завдання, які неодмінно «прокачають» всіх учасників нашого веб-квесту! Цікаво? Тож, вперед! Заходьте на наш сайт і виконуйте інтерактивне завдання вівторка, розв’яжіть ребус, знайдіть закодоване слово https://romnyschool11.wixsite.com/website

Сьогодні у нас «Пікантний вівторок» тому окрім інтерактивних завдань на нашому сайті веб-квесту на вас очікує цікаве творче завдання!

Вам потрібно зняти невеличке відео в Tik Tok, використовуючи елементи танців з руханок, які розміщені нижче.

https://youtu.be/vGAkqpIzPI0

https://youtu.be/0meG5Pn_iOI

Хто не бажає відео робити в Tik Tok - зробіть просто відео!

«Вітамінний понеділок»

Вітаємо найдотепніших, найрозумніших та найталановитіших учнів та найтурботливіших батьків Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11!

Друзі, продовжуються вихідні і ми дякуємо всім, хто приєднався до найкрутішого веб-квесту «Весело про їжу»!

Завершився перший день квесту, який мав назву «Вітамінний понеділок»! Сьогодні ви виконували інтерактивні завдання, готували вітамінний фреш

Дуже приємно, діти, що вас підтримали ваші батьки!

А ще, любі наші учні, нагадуємо вам про користь натуральних соків, саме вони сприяють:

- Очищенню від шлаків і токсинів;

- Нормалізації травлення;

- Зміцненню імунітету;

- Зниженню ваги;

- Зміцненню стінок судин;

- Підвищенню рівня гемоглобіну в крові;

- Відновленню сну і спокою;

- Нормалізації всіх обмінних процесів в організмі.

Але ви повинні пам’ятати, що харчова цінність свіжовичавленого соку точно так само знижується з часом. Чим довше стоїть сік, тим менше корисних речовин в ньому залишається. Рекомендується випивати його в перші 15 хвилин після приготування. Надалі через контакт з киснем він окислюється, і вітаміни починають руйнуватися.

Наш веб-квест продовжується! Завтра на вас чекає «Пікантний вівторок»!

https://romnyschool11.wixsite.com/website


29 квітня

НА СТОРІНКАХ УЧАСНИКІВ ЗНО РОЗМІЩЕНО ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКИ З АДРЕСАМИ ПУНКТІВ ТЕСТУВАННЯ!

Сьогодні на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 розиіщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування і рекомендований проміжок часу, протягом якого учасники мають прибути до пунктів тестування і пройти процедуру допуску.

Учасникам ЗНО необхідно до 21 травня самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Запрошення-перепустку необхідно роздрукувати завчасно: цей документ – обов’язковий для допуску до пункту тестування.

27 квітня

Весна із "Соняшником"

Учительки із Сумскої області 27 квітня о 16:00 на вебінарі методичної серії "Весна із "Соняшником"

розкажуть про розвиток інформаційно-комунікаційних та медіакомпетентностей на уроках словесності,

поділяться ідеями щодо використання мультфільмів і

буктрейлерів, а також способами розвитку емпатії та творчої уяви учнівства.

Трансляції відбуваються на ютуб-каналі видавництва "Соняшник", а

також на фейсбук-сторінках "Видавництво "Соняшник" та "Гра "Соняшник".

На даному заході однією із спікерів буде Світлана Кайнара вчитель української мови та літератури!

Бажаємо їй успіху!!!

23 квітня

Онлайн-семінар заступників директорів з навчально-виховної

роботи закладів освіти Роменської міської ради

23 квітня 2021 року відбувся онлайн-семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Роменської міської ради. До «педагогічної кав’ярні» гостинно запросив колектив Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11.

Педагоги закладу щедро ділилися своїми рецептами успіху у впровадженні дистанційного навчання, пригощали педагогічними «смаколиками» та інтерактивними «родзинками».

На гостей семінару очікували практикоорієнтовані поради, набір нових навичок для успішного дистанційного навчання та розіграш подарунків для найактивніших учасників онлайн-семінару.

Програма семінару складалася із п’яти модулів.

У першому модулі освітяни приймали вітання від Олени Юракової, заступника міського голови та Ірини Івницької, начальника відділу освіти Роменської міської ради.

Вікторія Зеленська, директор закладу, ознайомила гостей із тайм-планом семінару.

У другому модулі спікери семінару Вікторія Зеленська, Леся Папій, заступник директора з НВР, Галина Мальцева, директор Центру ПРПП, педагоги Анна Гома, Світлана Кайнара, Аліна Щербина, Олена Шевченко розповіли про виклики дистанційного навчання та шляхи їх вирішення.

У третьому модулі учасники семінару мали нагоду віртуально познайомитися із директором гімназії №34 «Либідь» ім.Максименка м.Києва Алевтиною Багінською. Пані Алевтина поділилася досвідом упровадження модульно-проєктного навчання учнів 11 класів.

Четвертий модуль було присвячено виховній діяльності закладу. Заступник директора з виховної роботи Людмила Бакай розповіла про сучасний інтерактивний підхід до виховання учнів в умовах карантину, про діяльність шкільного Філіалу «#ДівчатаSTEM» учнівського лісництва «Совенятко».

У п’ятому модулі підведено підсумки семінару та нагороджено найактивніших учасників. Фінальною крапкою став виступ шкільної агітбригади «Ромен-цвіт», яка цими днями представляла Сумщину на Всеукраїнському конкурсі екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».

Дякуємо за підтримку та допомогу в організації семінару Роменському центру професійного розвитку педагогів, а саме директору Центру Галині Мальцевій.

22 квітня

Запрошуємо на онлайн-семінар - заступників директорів з навчально-виховної роботи освітніх закладів Роменської міської ради до Роменської ЗОШ ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради.

Тема семінару «Дистанційне навчання та застосування технологій дистанційного навчання в умовах карантину, як нова форма організації освітнього процесу».

Семінар відбудеться 23 квітня 2021 року у форматі онлайн.

Початок о 08:30 годині.

Ласкаво просимо!

22 квітня

Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін «Планета — мій дім»

Захист навколишнього середовища – справа кожного, навіть найменших!

До Дня Землі, який припадає на 22 квітня, організація #UNICEF організувала Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін «Планета — мій дім». «Найбільший урок у світі» - це всесвітня ініціатива Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що має на меті познайомити дітей у всьому світі з Цілями сталого розвитку та способами їх досягнення. Вже декілька років поспіль учнівське лісництво «Совенятко» Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 #РоменськаЗОШ11 долучаєтся до його проведення.

В цьому році в форматі онлайн активними учасниками стали наші найменші «совенятки» - учні 1-5-тих класів.

Під час уроку дорослі та діти говорили про екологічні проблеми, зокрема про зміни клімату та як своїми щоденними діями їм протидіяти, виконали цікаві вправи, переглядали актуальні відео.

Найактивнішими амбасадорами Уроку стали вчителі Аліна Щербина, Надія Перепадя, Олена Кіях, Анна Двигун, Наталія Шостак, Людмила Юрченко, Вікторія Ніколаєнко.

Дякуємо організаторам та #EdEra за цікавий матеріал до уроку.

21 квітня

ХХ Всеукраїнський конкурс екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

Сьогодні 21 квітня 2021 року розпочався ХХ Всеукраїнський конкурс екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». Конкурс триватиме три дні. Цьогоріч він проходить в Одесі. Відповідно до епідеміологічної ситуації в Україні, Конкурс відбувається онлайн. Тематика конкурсу «Атака вірусів. Врятуй планету!»

Сумщину на Конкурсі представляє колектив екологічної просвіти «Ромен-цвіт» учнівського лісництва «Совенятко» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів#11 Роменської міської ради.

Сьогодні в перший день змагань жюрі оцінювало презентації роботи колективів екологічної просвіти за рік.

Учасники команди - еко-активісти Антон Беркут, Юлія Кузьменко, Жанна Желуденко, Марина Єрмолович, Бойко Анастасія та Дарія Курило продемонстрували високий рівень виступу.

Сподіваємося, що і наступні дні будуть для наших роменців вдалими та принесуть перемогу! Тримаймо кулачки за наших учнів! Побажаємо їм перемоги!

19-23 квітня

Тиждень психології

Челендж

"Психологія почуттів та ємоцій"

День перший

Завдання: Знайдіть найемоційніше фото з власного архіву

День другий

Завдання: Намалюйте один із своїх найяскравіших снів

Тиждень психології у #РоменськійЗОШ11 Сновидіння - це образні уявлення, що виникають під час сну, які сприймаються людиною як реальність. Зміст сновидінь відбиває минулі враження та переживання людини, а також інформацію, яка надходить під час сну і сприймається викривлено. І.М Сєченов визначив сновидіння як "небувалу комбінацію вражень". На зміст сновидінь можуть впливати не тільки світло, запах, температура навколишнього середовища, але й відповідна установка перед сном.

А ЩО НАСНИЛОСЯ ВАМ?

День третій

Завдання: Я-актор. Покажіть свої почуття та емоції

Мова акторів – це їх рухи, емоції – міміка, звуки. Ось які вони в #РоменськійЗОШ11

День четвертий

Завдання: Створіть колаж "Емоції моїх друзів"

Психологи з`ясували, що коло друзів людини в ідеалі має бути чимось на кшталт команди супергероїв. Відтак, фахівці назвали шість типів друзів, яких добре було б мати кожному з нас.

1. Друг, який легкий на підйом.

2. Друг, на якого ви б хотіли бути схожими.

3. Друг, який крутіший за вас.

4. Друг, який незнайомий з іншими вашими друзями

5. Безжально правдивий та чесний друг.

6. Друг, який знає вас краще, ніж ви самі себе.

А ЯКИЙ ДРУГ У ВАС?

День п'ятий

Завдання: Зробіть подарунок рідним своїми руками

Батьки будуть раді будь-якому подарунку від своєї дитини, незалежно від того — вдалий він вийде або не дуже. Їм важливо, що їх коханий малюк (і не важливо, 5 років йому або 25) думав про те, як принести їм радість, вибирав або навіть майстрував щось по секрету від усіх.

14 квітня

Шкільна щорічна акція в Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 «Зробимо нашу школу самою квітучою» триває!

Наші невтомні вчителі, впоравшись з дистанційними уроками, після обіду завітали до школи, щоб взяти участь в озелененні освітнього закладу.

Щиро дякую кожному, мої неймовірні колеги!

Безмежно дякую нашій батьківській спільноті, яка люб’язно надалиа саджанці та розсаду квітів.

Також 14 квітня в рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення Планети» Greening Planet депутати Роменської міської та районної ради депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» Колєснік Людмила, Вікторія Зеленська, Тетяна Кривогуз та Денис Ващенко - Голова Роменської районної державної адміністрації разом з педагогічним та батьківським колективом Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів #11 взяли участь в створенні нової клумби по вулиці Горького.

Учасники заходу висадили саджанці декоративних кущів ялівцю, барбарису, самшиту, туї, які люб’язно надали партнери учнівського лісництва «Совенятко» - Державне підприємство «Роменський лісгосп» (директор Валентин Жерьобкін). А ще на новоствореній клумбі, були висаджені цибулини тюльпанів та нарцисів, які принесли батьки та педагоги закладу.

Місія проєкту «Озеленення Планети» - висадити 100 000 000 дерев по всій планеті та змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи.

Сам проект закликає - усіх жителів Роменської ОТГ, країни долучатися до озеленення, бо то є унікальна можливість довести, що ми одна Родина , яка творить КОЛЕКТИВНУ ЗДОРОВУ ІСТОРІЮ.

Приємно, що у рамках озеленення території одинадцятої школи згуртувалися всі: влада, представники місцевого самоврядування, педагогічний та батьківський колектив закладу освіти, громада. Власне, саме тому вдалось показати результат, який перевершив всі очікування!

РОМЕНЩИНІ БУТИ НАЙЗЕЛЕНІШИМ

13 квітня 2021

Суппер новина!

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 - серед десяти найактивніших шкіл України з фінансової обізнаності дітей! Вітання нашим проактивним вчителям!!!

13 квітня 2021

Учні 11-х класів у 2020-2021 навчальному році звільняються від проходження ДПА - Верховна рада ухвалила закон. Водночас передбачено, що учні мають право пройти ДПА, зокрема у формі ЗНО, за власним бажанням.

Детальніше за покликанням сайт МОН

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ!

Повідомляємо, що відповідно до рішення позачергового засідання Державної

комісії з питань ТЕБ та НС Протокол №9 від 12.04.2021 року ЗАБОРОНЕНО

відвідування всіх закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами.

Учні 1-11 класів переводяться на дистанційну форму навчання.

На території Роменської територіальної громади продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "червоного" рівня епідемічної небезпеки.

12 квітня 2021

Пишаємося успіхами наших учнів

Вітаємо наших талановитих учениць #РоменськаЗОШ11 з перемогою у Міжнародному дистанційному конкурсі " TALENTS OF THE 21 CENTURY" ( Болгарія, м. Варна ):

Лєскову Анастасію - Лауреат І премії;

Петрову Поліну - Лауреат ІІ премії.

Так тримати!!! Нових вам звершень та перемог!!!!

Вітання вашій наставниці Тетяні Бондаренко!

***

Вітаю Мельника Владислава, учня 10 класу #РоменськоїЗОШ11 з перемогою у Всеукраїнській on-line вікторині знавців географії " Географічний крос". Бажаю прагнення до знань, впевненості і звичайно нових досягнень.

Сподіваюся наступного разу метеостанцію таки виграємо.!!

9 квітня 2021

Акції «Створюємо ліси разом»

Учнівське лісництво «Совенятко» Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради - активний учасник акції «Створюємо ліси разом». На Роменщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом». Чимало охочих у рамках акції долучаються до весняного садіння лісу з лісівниками ДП «Роменський лісгосп», озеленюють вулиці, парки населених пунктів, території довкола медичних, освітніх закладів, державних установ тощо.

***

В рамках Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом» ДП «Роменський лісгосп» (директор Валентин Жерьобкін) виділив саджанці вічнозелених рослинля озеленення учнівського лісництва «Совенятко» на території Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11. Саджанці були висаджені членами учнівського лісництва «Совенятко» та юннатами 3-Б класу (класний керівник Надія Перепадя). Третьокласники висаджували, поливали туйки та ялівці, а ще були в захваті від процесу посадки рослин. А ще діти прислухалися до дієвих порад досвідченого лісівника - головного лісничого Роменського лісового господарства Сергія Івашкіна, який координує роботу «совеняток»

На виховних годинах

Захист навколишнього середовища – справа кожного, навіть найменших! Саме в цьому році До Дня Землі, який припадає на 22 квітня, #UNICEF організовує Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін «Планета — мій дім». «Найбільший урок у світі» - це всесвітня ініціатива Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що має на меті познайомити дітей у всьому світі з Цілями сталого розвитку та способами їх досягнення. Вже декілька років поспіль #РоменськаЗОШ11 долучаєтся до його проведення. В цьому році в форматі онлайн активними учасниками стали учні 5- А класу. Під час уроку говорили про екологічні проблеми, зокрема про зміни клімату та як своїми щоденними діями їм протидіяти, виконали цікаві вправи, переглянули актуальні відео. Дякуємо організаторам та #EdEra за цікавий матеріал до уроку

Сьогодні учні 10 класу #РоменськоїЗОШ11 разом із класним керівником Людмилою Мельник обговорювали вплив паління, алкоголю, наркотичних речовин на організм. Про здоровий спосіб життя у класу створили відео матеріал.

***

Сьогодні на виховній годині учні 8-Б класу з класний керівник Світлана Кайнара говорили про здоров'я, про вплив шкідливих звичок на організм. Дівчата та юнаки пригадали чинники покращення імунітету. Учні називали твори, серіали та фільми про людей, які вели здоровий спосіб життя та які змогли подолати шкідливі звички й досягти висот в особистісному та професійному розвитку. Намалювали улюблений вид спорту.

***

Здоров’я – це сукупність фізичних, духовних, соціальних якостей людини, що є основною її довголіття та необхідною умовою здійснення творчих планів, високої працездатності, створення сім’ї, народження й виховання дітей. Саме про це говорили учні 7-Б класу та їх керівник Оксана Вовденко на годині спілкування.

***

Людство з давніх-давен усвідомило ціну здоров‘я. Здоров‘я-це радість, це сила, та і щастя у світі більшого немає, як бути здоровим.

,,Головним засобом попередження хвороб є гармонійний розвиток духовних і фізичних сил.‘‘(П. Лесгафт)

Цю думку підтримують учні 4-А класу і весь час займаються над собою. Вони розумні, активні, спритні, ловкі.

4 квітня 2021

Інноваційний освітній хакатон з самооцінювання шкіл

«Самооцінювання: крок за кроком»

Четвертий тиждень триває на Сумщині Інноваційний освітній хакатон з самооцінювання шкіл «Самооцінювання: крок за кроком». Серед десяти шкіл-переможців, яких обрано для участі в Проєкті - Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради Сумської області.

Інноваційний освітній хакатон – це проєкт управління Державної служби якості освіти у Сумській області, який проводиться з метою підтримки закладів загальної середньої освіти Сумщини в розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

За цей час 10 шкільних команд детально ознайомилися з процесом самооцінювання – важливою складовою функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у школі. Саме самооцінювання допомагає керівництву оперативно реагувати на виклики, відстежувати динаміку та визначати напрями розвитку закладу освіти.

Отримання показових результатів самооцінювання потребує методичності та систематичної роботи керівника і його заступників, а також залученості всіх учасників освітнього процесу. Тому команда Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 складається крім директора, його заступників та вчителів, також з представників учнівського та батьківського самоврядування, представників засновника та громади. Під час самооцінювання роботи закладу враховуватиметься думка всіх учасників освітнього процесу.

Робота шкільної команди відбувається як під час онлайн-активностей у супроводі менторів та координаторів проєкту, так і офлайн безпосередньо над завданнями Освітнього хакатону. Окрім того команда закладу спілкується з менторами, обговорює свої ідеї та плани, просить поради щодо їх реалізації.

Корисною практикою під час хакатону є підказки експертів як провести самооцінювання діяльності школи.

Наразі шкільна команди школи активно працює над плануванням проведення самооцінювання за обраними напрямом. На думку команди, одним з найважливіших напрямів проведення самооцінювання є управлінська діяльність.

Участь в Освітньому хакатоні «Самооцінювання: крок за кроком» для нашого навчального закладу надасть можливість побачити сильні та слабкі сторони нашого закладу, над якими ми будемо працювати та розвиватися надалі.

Інноваційний освітній хакатон з самооцінювання шкіл «Самооцінювання: крок за кроком» - це новий формат співпраці з Управлінням Державної служби якості освіти у Сумській області, який є запорукою майбутнього вдосконалення освіти Сумщини.

Інноваційний освітній хакатон з самооцінювання шкіл «Самооцінювання: крок за кроком» – це поштовх іти вперед, спільними зусиллями змінювати якість освіти в нашому закладі, враховуючи потреби дітей, діяти в партнерстві з батьками та громадою, удосконалювати ефективність роботи адміністрації школи та побачити прогрес у розвитку своїх учнів, педагогів та закладу в цілому.

2 квітня 2021

ЮНІ АКАДЕМІКИ РОМЕНЩИНИ, УЧНІ РОМЕНСЬКОЇ ЗОШ#11, ВИХОВАНЦІ РОМЕНСЬКОЇ МАН ПРИМНОЖУЮТЬ ПЕРЕМОГИ

З 23 по 26 березня 2021 року тривав обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Честь Роменщини на цьому «фестивалі науки» представляли слухачі Роменської МАНУМ, серед яких учні Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів #11.

Цьогоріч Конкурс проходив дистанційно за оновленою процедурою: заочне оцінювання дослідницьких проєктів, постерний захист та участь у науковій конференції. Переможці визначалися за сумою балів набраних у трьох етапах.

Завдяки розуму, завзятості та таланту наші юні науковці вибороли призові місця:

І місце: учень 10-го класу Мельник Дмитро, слухач наукової секції історії України (кер. Шульга Ю.Г.) та учень 11-го класу Цімбота Андрій, слухач наукової секції радіоелектроніки та приладобудування (кер. Худогов Г.І.).

Чудово захистив свою науково-дослідницьку роботу учень 10-го класу Сіняєв Руслан (декілька балів не вистачило йому до перемоги).

Пишаємося нашими учнями та тримаємо за Дмитра Мельника кулачки, адже слухачі, які посіли І місця, будуть представляти Сумщину на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у м. Києві.

Вітаємо наших юних науковців та їх наукових керівників з високими результатами!

Мала академія наук – це чудова можливість для учнів спробувати себе в ролі юних дослідників у різних наукових галузях, зрозуміти, чи є цікавою для них ця діяльність, більш глибоко вивчити окремі аспекти різних тем.

Юні науковці переконуються в необхідності творчого підходу до власної діяльності, вибору свого майбуття, поступово переконуються у правильності твердження, що для того, щоб чогось у житті досягти, треба постійно і вдумливо працювати.

26 березня 2021

ІX Всеукраїнський конкурс «Творчий вчитель – обдарований учень»

Найщиріші вітання нашій неймовірно творчій вчительці української мови та літератури

Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів #11 Світлані Кайнарі!

Пані Світлана в черговий раз довела свій професіоналізм та стала лауреатом ІХ Всеукраїнського конкурсу «Творчий вчитель - обдарований учень»!

Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та Національний центр «Мала академія наук України» проводить ІX Всеукраїнський конкурс «Творчий вчитель – обдарований учень».

Головна мета конкурсу – створення умов для творчої самореалізації освітян, поширення їх інноваційного досвіду щодо упровадження в практику особистісно-орієнтованих, практико спрямованих, компетентнісних підходів до освіти обдарованих дітей та молоді, ідей STEM освіти та спеціалізованої освіти наукового спрямування; підвищення ролі та статусу творчих педагогів в педагогічних колективах і в державі в цілому.

Основні завдання конкурсу:

виявлення досвіду кращих педагогів, які ефективно використовують інноваційні форми і методи роботи з обдарованими дітьми та молоддю зокрема з освітнього напряму STEM та спеціалізованої освіти наукового спрямування;

популяризація педагогічних здобутків педагогів-новаторів та інших учасників освітнього процесу;

створення інформаційного освітнього простору, поповнення банку інноваційних робіт педагогів, спрямованих на розвиток особистості учня;

організація методичної підтримки учасників освітнього процесу з питань виявлення, розвитку та підтримки обдарованих дітей та молоді.

Конкурсні роботи оцінюються в ТРИ етапи:

1 етап. Формалізований аналіз надісланих робіт.

2 етап. Початковий змістовний аналіз надісланих робіт.

3 етап. Оцінювання робіт фаховою комісією. До експертної комісії надходять виключно роботи, які пройшли перші два етапи оцінювання.

Лауреатом вважається учасник, робота якого потрапила на 3 етап конкурсу.

Інші учасники конкурсу отримують «Сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу «Творчий вчитель – обдарований учень».

Останній етап закінчиться в травні (саме тоді визначатимуться переможці).

Роботи переможців та лауреатів Конкурсу рекомендуються членами комісії до видання у практико-орієнтованих збірниках Інституту обдарованої дитини НАПН України та розміщуються на Всеукраїнському освітньому порталі «Острів знань».

Побажаємо нашій Світлані Іванівні в черговий раз стати переможицею професійного конкурсу!

Не забуваємо, що в 2019 році наша пані Світлана стала абсолютною переможицею обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та представляла Сумщину на фінальному етапі конкурсу!

23 березня 2021

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН

23 березня 2021 стартував обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН. Учні Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів #11, слухачі наукових секцій Роменської МАН - учень 10-го класу Сіняєв Руслан (секція фізики, керівник Олена Литвиненко) та учень 11-го класу Цімбота Андрій (секція електроніки та приладобудування, керівник Геннадій Худогов) успішно захистили власні наукові проєкти у форматі постерного онлайн захисту та взяли участь у науковій онлайн конференції!

Вітаємо усіх конкурсантів з гарним стартом і бажаємо перемог!!!

«Веселі вітаміни та розміщували свої світлини в шкільній групі ФудЧелендж.

Шановні батьки!

Повідомляємо, що відповідно до рішення позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС з 00 год. 00 хв. 24 березня 2021 року в Сумській області встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

На території області застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "червоного" рівня епідемічної небезпеки.

Учні 5-11 класів переводяться на дистанційну форму навчання.

22 березня 2021

До Міжнародного Дня лісів

Учнівське лісництво «Совенятко»

21 березня світ відзначав World Forestry Day. Це найважливіша «зелена» дата, присвячена збереженню лісових масивів.

Ліс для людини - це місце відпочинку, неймовірна насолода та заряд енергії. А для лісівника - то щоденна, відповідальна, а головне - багатогранна праця. Бо ж, аби виплекати ліс, потрібно починати з насінини.

Цікавий «лісовий» урок в рамках відзначення World Forestry Day «Про роль і значення лісів та лісового господарства» для вихованців учнівського лісництва «Совенятко», учнів 7-Б класу провів головний лісничий ДП «Роменський лісгосп» Сергій Івашкін.

Головний лісничий наголосив на тому, що у суспільстві підвищується імідж лісової галузі та набувають більшого авторитету лісівничі професії.

Щиро дякуємо Сергію Сергійовичу за цікаву зустріч та проведену профорієнтаційну роботу!

***

21 березня - день, коли весь світ відзначає Міжнародний день лісів! Приєднується і шкільна родина Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11

Ліс – це життя самої планети. Вабить він до себе в будь-яку пору року: зігріє холодної пори, остудить у спеку, дасть ковток цілющого повітря під час відпочинку, захистить землю від руйнації. Така висока місія зеленого дива, а покликання людини – примножувати, розвивати й берегти цю „зіницю ока” в організмі землі.

***

Сьогодні Олена Кіях та її 2-Б клас "спробували зануритися" у лісову тематику Говорили про значення лісів для нашої планети, про їх охорону і збереження, розгадували ребуси,переглянули цікаве відео, пригадували правила поведінки у лісі.

***

Ліс - це наше багатство! Без перебільшення про значення лісів знають учні 2-А класу! Сьогодні не згасали наші розмови про ліси, їхню красу та потребу в їхній охороні. Діти ознайомлювалися з літературними творами про дерева, значенням зелених насаджень для всих живих організмів на Землі

***

Не буде перебільшенням сказати, що існування людей майже неможливе без лісів. Вони – джерело цінних ресурсів, виділяють кисень і поглинають вуглекислий газ, домівка для багатьох рідкісних видів рослин та тварин.

Сьогодні Анна Двигун та 3-В клас ми обговорювали "лісовий етикет".Діти з великим задоволенням працювали в групах і захищали свої міні проєкти.

***

Тематичний день учнів 3-Б та 3-А класу #ДеньЛісу

Ліс – це не просто дерева, а й своєрідна земля, чагарники, тварини та мікроорганізми. І всі вони взаємопов'язані, живуть дружньо – пліч-о-пліч. Найголовнішою функцією лісу є вироблення кисню. Тобто ліс – це легені нашої планети, якими ми дихаємо.

19 березня 2021

На виховних годинах

Всесвітній тиждень мозку

З 15 по 21 березня в #РоменськаЗОШ11 тривав Всесвітній тиждень мозку #Brain_Awareness_Week .

Учні школи на виховних годинах дізналися про останні дослідження в галузі нейронаук, пригадали про будову та функціонуваннянашого мозку, назвали цікаві факти про орган мислення, які вчили на уроках біології. Юнаки та дівчата ознайомилися зі способами покращення пам'яті, активізації прихованих ресурсів та повної концентрації розумового апарату. Учні спробували потренуватимозок: виконували вправи для розвитку пам’яті, вирішували логічні головоломки та займалися творчістю.

Вносьмо різноманітність у своє життя! Це теж підтримує тонус мозку.

17 березня 2021

День Святого Патріка

17 березня відзначається День Святого Патріка, покровителя Ірландії! Цьогоріч до святкування долучилася вчителі англійськлї мови Анна Гома, Оксана Голуб, Тетяна Крепочина та учні #РоменськаЗОШ11 ! Цікаві конкурси, інтерактивні завдання, запальна джига та весняні пісні зробили свято яскравим, веселим і пізнавальним!

17 березня 2021

Учнів 4-х та 9-х класів звільнено від проходження ДПА у 2020-2021 навчальному році ДПА

Детальніше за покликанням сайт МОН

16 березня 2021

До Дня українського добровольця

16 березня 2021 р. в #РоменськаЗОШ11 відбулася зустріч учнів 10 класу з добровольцем, учасником бойових дій на сході України Євгеном Гаркушею до Дня українського добровольця, який щороку відзначається в Україні 14 березня. Євгеній Юрійович розповів учням про початок збройного конфлікту, розпочатого російськими загонами, які вторглися у квітні 2014 року на територію українського Донбасу, про стан армії на той момент, про жахіття війни, закликаючи учнів бути патріотами своєї держави, захищати територіальну цілісність та відстоювати суверенітет України.

15 березня 2021

Міжнародний день числа «Пі»

14 березня математики всього світу святкують незвичайне свято – Міжнародний день числа «Пі». Не залишились осторонь і #РоменськаЗОШ11. Для учнів школи вчительки математики Светлана Панкова , Olga Pokutnya , Алина Щербина підготували цікаву вікторину "Таємниці числа Пі" на якій учні показали знання з математики та практично їх застосували.Також хочеться відзначити учня 7-А класу Зінченка Івана, який назвав 50 знаків після коми у числі Пі та Ткачову Софію, ученицю 5-А класу- 34 знаки. Святковий день провели з користю та пізнавально, попереду ще багато цікавого та таємничого.

Година спілкування з психологом школи

"Цінуй своє життя" - під такою назвою пройшли години спілкування з психологом в #РоменськійЗОШ11 Наше майбутнє багато в чому залежить від власного вибору і поведінки сьогодні. Тому, завдання як дітям, так і дорослим – це вміти вислухати, зрозуміти та допомогти один одному у виборі достойного життєвого напрямку.

12 березня 2021

Новини філіалу #ДівчатаSTEM #РоменськаЗОШ11

ДОСЛІДЖУЙ! ЗМІНЮЙ! НАДИХАЙ!

Спеціально до Міжнародного дня боротьби жінок за свої права і за рівність у суспільстві - 12 березня дівчатка із Філіалу #ДівчатаSTEM #РоменськаЗОШ11 руйнували гендерні стереотипи про дівчат у STEM та познайомилися із 4-ма дівчатами із неймовірними STEM досягненнями ще з шкільного віку!

Надихаючі та круті дівчата розказали, чому вони обрали STEM, що їх мотивує і надихає, поділилимя особистими історіями та дали цінні поради, як не зупинятися на шляху до своєї STEM мрії.

Юні дослідниці та науковиці вразили своєю активністю й досягненнями у таких STEM-сферах, як географія, біологія, біотехнологія, біоінженерія, фізика, математика та астрономія!

На виховних годинах

Global Money Week 2021

***

Учні 8-Б класу дізналися про історію грошей, зокрема гривні, простежили джерела надходження фінансів до сімейного бюджету, створили колаж "На що ми витрачаємо гроші" та запропонували методи заощадження.

***

Учні 9- Б класу розбирали такі терміни, як дефолт, застава, гарант.А ще пробували створити грошову одиницю від свого класу!

GlobalMoneyWeek пройшов плідно та цікаво для учнів та учениць 2-В класу #РоменськоїЗОШ11 Цього тижня діти отримували короткі інформаційні повідомлення про кошти, бюджет, знайомилися із різними фінансовими термінами. А сьогодні із задоволенням грали в цікаву фінансову гру "Монополія".

***

Фінансова грамотність!?

Бюджет!?

Витрати!?

Можна, помилково, припустити, що ці терміни зовсім не потрібні учням початкової школи. Але я не погоджусь, адже, навчивши дитину першим фінансовим операціям, важливонавчити раціонально використовувати кошти, або навіть заощаджувати на свої супербажання.

Думаєте -фантастика? А от і ні, сьогодні учні 2-А класу впоралися з цим надзавданням та навіть спробували скласти свій перший бюджет

***

Учні 3-А класу говорили про значення грошей у житті людей. Діти складали свій перший бюджет, ознайомилися з інформацією про незвичайні гроші, розгадували кросворд.

***

Складання бюджету допомагає раціонально розподілити свої доходи. Питання пов'язані з грошима, можуть викликати у людей негативні емоції, бути джерелом стресу. Тому навчитися як правильно управляти своїми фінансами та жити відповідно до своїх доходів, важливо для досягнення персональних цілей та забезпечення добробуту у майбутньому. З учнями 7-А класу #РоменськаЗОШ11вчилися складати власний бюджет після того, як вони заробили "гроші" граючи в гру "Успішний бюджет".

***

На виховній годині Global money week разом з учнями 5- А класу грали в дуже цікаві ігри " Розумний покупець" та "Мій перший бюджет". І дізналися, яка різниця між спонтанними та раціональними покупками, і як визначити цілі заощадження залежно від своїх потреб та бажань, правильно контролювати свій бюджет.

***

Сьогодні учні 6-А класу знайомилися з грошовими одиницями різних країн світу, дізнавалися історію виникнення грошей та ділилися власними думками щодо кишенькових грошей.

***

Яка різниця між спонтанними та раціональними покупками?

Як визначити цілі заощадження залежно від своїх потреб та бажань?

Про це на виховній годині говорили учні 6-Б класу

***

Чи вмієте ви заробляти? А заощаджувати?

Учні 7-Б класу на класній годині намагалися створити свій власний бюджет. Також ознайомилися з грошовими одиницями різних країн світу, дізналися історію виникнення грошей.

***

Гроші люблять не тільки спокій, а ще й точний підрахунок.

Саме фінансова грамотність допомагає в досягненні особистих цілей, забезпечує почуття стабільності, та й просто допомагає побудувати той міцний фундамент, на якому можна планувати подальше життя.

Сьогодні, учні 10 класу #порахували свої щомісячні витрати, проаналізували фінансові рішення для задоволення власних потреб. "Мій бюджет"- проект удався, але ми не зупиняємося і продовжуємо вчитися розумному поводженню з грошима.

11 березня 2021

11 березня, за народними спостереженнями, починають на Україну прилітати перелітні птахи. Тому існує звичай у нашого народу, повісити у цей день, хоча б одну штучну домівку для пернатих.

Традиційно в цей день вихованці учнівського лісництва «Совенятко» #РоменськаЗОШ11 вішають на шкільному подвір’ї першу шпаківеньку.

«Із краю кураю

Пташок викликаю:

- Летіть, жайворонки,

До нашої сторонки,

Спішіть, ластів‘ята,

До нашої хати -

Весну зустрічати,

Зиму проводжати!»

10 березня 2021

Інноваційний освітній хакатон «Самооцінювання: крок за кроком»

Визначено 10 шкіл Сумщини, що візьмуть участь в Інноваційному освітньому хакатоні «Самооцінювання: крок за кроком» (далі Освітній хакатон)

Інноваційний освітній хакатон –це проєкт управління Державної служби якості освіти у Сумській області, який проводиться з метою підтримки закладів загальної середньої освіти Сумщини в розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Що свідчить про те, що у школі розбудовується внутрішня система забезпечення якості освіти?

1. Школа має Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти, а також розроблені політики і процедури її впровадження. Положення про внутрішню систему оприлюднюється на вебсайті школи. Наявність цього документа не завжди означає, що у школі вже розбудована внутрішня система забезпечення якості освіти. Проте це є одним із перших кроків до її розбудови.

2. Школа проводить самооцінювання. Комплексне регулярне вивчення та оцінювання власної освітньої діяльності ґрунтується на рефлексії та критичному дослідженні. Таке оцінювання дає можливість закладу оперативно реагувати на виклики та прослідковувати динаміку через порівняння попередніх та наступних його результатів.

3. Школа використовує результати самооцінювання для планування напрямів поліпшення освітньої діяльності та включає їх у річний звіт, що оприлюднюється на вебсайті закладу або на вебсайті засновника.

Розбудуємо якісну школу разом!

З 10 березня 2021 року 10 відібраних шкільних команд пройдуть вступний тренінг із самооцінювання школи. Після цього фахівці управління Служби та зовнішні освітні експерти допоможуть здійснити самооцінювання школи за чотирма напрямами:

 освітнє середовище;

 оцінювання учнів;

 педагогічна діяльність;

 управлінські процеси.

Команда проєкту сприятиме в розробці річного плану закладу освіти на 2021/2022 навчальний рік та обміну досвідом між закладами освіти з різних громад Сумщини.

Інформація про інноваційний освітній хакатон «Самооцінювання: крок за кроком»

• Освітній хакатон реалізовує управління Державної служби якості освіти у Сумській області з метою підтримки шкіл Сумщини в розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Участь у проєкті безкоштовна.

• Освітній хакатон сприяє школам Сумщини в підготовці та проведенні якісного самооцінювання. Це передусім робота закладу над власним розвитком, формуванням його стратегічного бачення, запровадженням дієвих моніторингів його роботи та оперативне реагування на виклики. Політика забезпечення якості освіти та якості освітньої діяльності – це безперервне вдосконалення освітніх та управлінських процесів.

Ми працюємо в проєкті:

 розвиваючи культуру самоооцінювання;

 навчаючи вчителів і освітніх менеджерів;

 залучаючи батьків до всього, що робить школа;

 поглиблюючи співпрацю між школою, громадою;

 налагоджуючи контакти між громадами Сумщини.

Критерії відбору шкіл-учасниць проєкту:

 Мотивація до проведення самоооцінювання школи з метою розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

 Чітко сформульовані ідеї щодо проведення самооцінювання.

 Команда, націлена на спільну реалізацію шкільного проєкту із залученням усіх учасників освітнього процесу, у тому числі батьків та засновників.

Відібрані школи відображатимуть географічну різноманітність Сумщини та різні типи закладів освіти.

Термін проведення: березень-серпень 2021року.

Яким чином здійснюватиметься співпраця школи з проєктом?

 У березні 2021 року ініціативна група закладу освіти візьме участь у вступному тренінгу разом із представниками інших шкіл із сусідніх територіальних громад Сумщини. Усього під час Освітнього хакатону буде проведено від 4 до 6 тренінгів для 10 шкіл першої хвилі Освітнього хакатону (у залежності від потреб учасників).

Шкільна команда познайомиться з фахівцями управління Служби, які супроводжуватимуть заклад освіти впродовж участі в Освітньому хакатоні та зовнішніми експертами( директорами та педагогами шкіл, які пройшли інституційний аудит тощо)

У процесі реалізації проєкту учасники зможуть докладніше ознайомитися з підходами оцінювання, що використовуються під час інституційного аудиту.

 Перша онлайн-зустріч координаторів проєкту зі школою відбудеться в березні - на початку квітня 2021 року. Просимо до цієї зустрічі залучити якомога більше представників батьківства, учнівства, місцевої спільноти. Організація цієї та наступних зустрічей (інформування зацікавлених сторін тощо) – відповідальність школи. Координатори презентують Освітній хакатон, проведуть заняття, спрямовані на поглиблення розуміння розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у школі.

 Друга зустріч відбудеться наприкінці квітня 2021 року, під час якої координатори нададуть школі рекомендації щодо проведення самооцінювання за допомогою критеріїв, розроблених Державною службою якості освіти України. Школи індивідуально обиратимуть напрями, у яких вони хочуть працювати задля здійснення самооцінювання у своїй школі.

 Третя зустріч відбудеться у травні 2021 року, мета якої – допомогти школі розробити реалістичний план роботи школи на 2021/2022 навчальний рік з урахуванням результатів самооцінювання.

 У червні 2021 року для шкіл-учасниць проєкту відбудеться онлайн консультація-майстерня, тематика якої залежатиме від запитів закладів освіти.

Представники шкіл також зможуть узяти участь у тематичних тренінгах, організованих управлінням Служби. Тематика тренінгів визначатиметься на основі аналізу потреб закладів освіти, залучених до першої хвилі Освітнього хакатону.

 У другій половині серпня 2021 року заплановано проведення підсумкової конференції для шкіл-учасниць першої хвилі Інноваційного освітнього хакатону «Самооцінювання: крок за кроком», під час якої відбудеться підбиття підсумків, обмін досвідом учасників проєкту.

Упродовж усього циклу Освітнього хакатону фахівці управління Служби перебуватимуть на зв’язку з учасниками, надаватимуть поради/консультації.

Комунікація зі школами відбуватимуться на постійній основі в закритій групі соціальної мережі «Фейсбук».

Який «рецепт» Інноваційний освітній хакатон «Самооцінювання: крок за кроком» пропонує школам для розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти?

Освітній хакатон не пропонує єдиного рецепту для розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, натомість фахівці управління Служби працюватимуть із кожною школою над створенням індивідуального алгоритму дій та його реалізацією впродовж участі в проєкті.

Кожна школа – це окремий цілісний організм, який має свої сильні та слабкі сторони, потреби, ресурси, виклики тощо. Для того, щоб зрозуміти, що треба робити у вашій школі, потрібно спершу діагностувати ситуацію, а тоді з’ясувати, які саме зміни ви зможете впровадити в межах навчального року. Проаналізувати сильні й слабкі сторони, наявні потреби й ресурси, скласти план дій та ефективно його реалізувати допоможуть експерти управління Служби. Наші фахівці – помічники у змінах, але зміни залежатимуть насамперед від вас самих – педагогічного колективу, учнів та батьків.

Шкільна команда для участі у вступному тренінгу

До участі у вступному тренінгу запрошуємо команди від шкіл у складі до 10 осіб:

 директор школи (обов’язково);

 заступник директора, учителі, зацікавлені в розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти у школі (предметна спеціалізація учасників значення не має);

 представник батьківського комітету школи, який не працює у школі;

 представник місцевої влади або неурядової організації, який співпрацює зі школою.

Команда обирає зі свого складу й зазначає в заявці координатора – одну особу, яка відповідатиме за комунікацію з командою проєкту управління Служби.

Зобов'язання шкіл-учасниць

Відібрані школи зобов’язуються взяти участь у повному циклі Освітнього хакатону, що триватиме з березня до серпня 2021 року, а саме:

 обрати координатора шкільної команди: ця особа зобов’язується перебувати в постійному контакті з фахівцями управління, відповідальними за роботу зі школою (електронна пошта, телефон чи зв'язок за допомогою програми Zoom ), підтримувати контакт через групу Інноваційного освітнього хакатону «Самооцінювання: крок за кроком» у мережі «Фейсбук»;

 узяти участь у вступному та тематичному тренінгах відповідно до графіка, запропонованого Інноваційним освітнім хакатоном «Самооцінювання: крок за кроком»;

 допомагати фахівцям управління Служби в організації онлайн-заходів,запланованих у проекті;

 включити самооцінюваннята його результати до річного плану роботи;

 брати участь у групі Інноваційного освітнього хакатону «Самооцінювання: крок за кроком» у мережі «Фейсбук», коротко інформуючи про перебіг розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти щомісяця;

 проводити регулярний моніторинг змін у школі та ділитися висновками із управлінням Служби;

 бути відкритою до співпраці та обміну досвідом з іншими командами-школами Сумщини, у тому числі через опис історій змін, започаткованих у школі в результаті участі в інноваційному освітньому хакатоні «Самооцінювання: крок за кроком».

9 березня 2021

207-ма річниця з дня народження Тараса Шевченка

На уроках української літератури

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. Сьогодні, 9 березня, ми згадуємо життєвий і творчий шлях відомого українського письменника, художника та мислителя Тараса Шевченка. Слово Кобзаря сповнене любов'ю до свого народу та землі. Це настанова та повчання від поета, це біль та крик душі.

5 березня 2021

Година спілкування з учнями

Практичним психологом школи було проведено виховну годину "Жінки та чоловіки". Людина приходить у світ для того, щоб постійно вдосконалювати, насамперед – себе, свій духовний світ, свої знання, уміння, навички, здібності. Саме тому протягом всього життя людина наполегливо навчається. І не важливо чоловік ти чи жінка. Важливо лише те, що всі ми відчуваємо потребу в збагаченні знаннями, отриманні задоволення від інтелектуальної спроможності.

1 березня 2021

01березня 2021 року фахівець сектору забезпечення заходів з попередження НС у Роменському районі центру забезпечення діяльності Управління ДСНС України у Сумській області Клепачем І.Ю. та провідним фахівцем Роменського міськрайонного відділу Управлінння Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Висоцькою Т.В. було проведено бесіду з учнями 3-А та 4-Б класів на тему «Обережне поводження з вогнем. Дії при виявленні вибухонебезпечних предметів. Безпека під час перебування на льоду».

26 лютого 2021

На виховних годинах

Класні керівники провели інформаційні години на тему " Академічна доброчесність.

Де і коли на нас чекає плагіат?".

На якій учнів було ознайомлено з поняттям «академічна доброчесність»,

на основі життєвих ситуацій розглянули що таке плагіат та інтелектуальна власність,

а також розробили правила доброчесної поведінки для учнів класу.

Заходи до 150-річчя з дня народження

Лесі Українки

26 лютого 2021

Підсумком заходів, присвячених 150-ти річчю від дня народження Лесі Українки, що проходили в #РоменськаЗОШ11, була вікторина "Вона обрала собі горде ім'я - Українка". Дві команди, "Надія" та "Сильна жінка", змагалися за звання "КРАЩИХ ЗНАВЦІВ ЖИТТЄТВОРЧОСТІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ". Учасники складали пазли, розшифровували хмаринки слів з цитатами з творів Дочки Прометея, відгадували образи поезій, перевірили свої інтелектуальні здібності в грі "Так/Ні". Учні працювали над проблемними питаннями: "Щаслива чи нещасна Леся Українка?" та "Ваше ставлення до поп-артівських спроб осучаснити образ Лесі Українки".

Емоційності та естетики заходу надали читці поезій Лесі Українки: Дар’я Костенко, Анна Буренко, Альона Олійник, Анастасія Лєскова- та юні артистки інсценізації "Дивна дівчинка«иКатерина Нестеренко та Даша Харченко

. Здивували та заворожили усіх учасників своїм виконанням пісень на слова ліричних творів письменниці неймовірні та талановиті учні 3-Б класу та Євангеліна й Кароліна Курочкіни (керівник Надія Демченкова).

Усі присутні дізналися багато цікавих фактів з життя письменниці, відкрили для себе "нову", "іншу" Лесю.

Директорка #РоменськаЗОШ11, пані Вікторія Зеленська, нагородила дипломами, сертифікатами та подарунками найактивніших учасників шкільних, міських, всеукраїнських та міжнародних заходів. А яка ж вікторина без переможців? У конкурсних випробуваннях з гідним суперником, з мінімальним відривом у балах, Дипломи за перше місце отримали учасники команди "Сильна жінка".

Бажаю нашим талановитим, найкращим учням #РоменськаЗОШ11 учитися терпінню, вірі, любові й надії в неповторної Лесі Українки.

До Міжнародного дня рідної мови

На перервах

Знати та використовувати рідну мову дуже важливо, та ще важливіше - використовувати її правильно. Тому напередодні Міжнародного Дня рідної мови у провели мовні перерви - перевірили та збагатили свій словниковий запас, а за правильно виконані завдання отримали наліпки.

На виховних годинах

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд.

21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Адже мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

Вчителі початкових класів провели цікаві заходи:

Грали в мовознавчу гру " Знавці української мови", працювали з прислів'ями та приказками, знаходили значення фразеологізмів!

Подорожували з квестом "Стежками рідної мови"

Провели годину спілкування на тему: ,Диво калинове, рідна наша мова‘‘

19 лютого 2021

В Україні сьогодні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього. На виховних годинах діти разом з класними керівниками оброворили важливу тему, день пам'яті та скорботи для всієї України

Історія пишеться не чорнилами.

Сьогодні, в День Героїв Небесної Сотні, учні 10-го класу віддали шану тим, хто пожертвував найціннішим заради майбутнього України. Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них. Ми не забули! Ми пам’ятаємо!

16 лютого 2021

Протидії булінгу

Проведення години спілкування з протидії булінгу в шкільному середовищі в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 дало можливість розширити знання учнів про явище булінгу, причини, види та його наслідки. Практичний психолог Наталія Володимирівна разом з учнями 6-го класу виконали вправи, щодо вміння контролювати свої емоції, навчилися взаємодіяти один з одним, виготовили антистресову іграшку.

15 лютого 2021

Учні та вчителі долучилися до шкільного флешмобу «Одягнися в червоне» та до акції «Міжнародний день дарування книги»

Новини

Філіал «Дівчата STEM»

Сьогодні вісімнадцять нових дівчаток Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів #11 виявили бажання долучитися до Всеукраїнської спільноти «Дівчата STEM».

Філіал «Дівчата STEM» на базі Роменської ЗОШ № 11 працює вже третій рік. Це спільнота активних дівчат, що об’єднуються з метою більшого залучення та збільшення кількості дівчат до STEM-напрямів.

Завдання Спільноти:

1. Допомагати залучати талановитих дівчат до STEM та розвиватись в STEM професіях.

2. Викорінювати гендерні стереотипи щодо дівчат в STEM.

3. Покращувати взаємодію між дівчатами різних навчальних закладів та спеціальностей, які цікавляться STEM-напрямами.

4. Впроваджувати STEM-підходи у навчальних закладах України.

5. Підвищити обізнаність про STEM як провідний підхід до навчання в Україні.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Сьогодні учні школи вшанували пам‘ять про загиблих земляків в Афганістані, а також випускника школи Сергія Зінченка.

Минають дні, ідуть роки.

Життя листки перегортає.

А біль Афгану – навіки,

В душі чомусь не замовкає...

12 лютого 2021

Сьогодні на виховних годинах поспілкуємося про жінок і дівчат в науці!

11 лютого відзначається Міжнародний день жінок та дівчат в науці! Учні та вчителі не минули увагою цей день. На виховних годинах говорили про відомих жінок у науці. Вчителі-предметники разом з учнями, на протязі тижня, підготували інтерактивні плакати про жінок науковиць, дослідили її життєвий шлях та презентував їх вклад в розвиток науки перед класом саме цього дня.

11 лютого 2021

Дівчата STEM

Мега-круті колеги - популяризаторки наук та натхнениці наших дівчаток STEM!

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем жінок та дівчат в науці!

Популяризуємо науку, не зупиняємося перед труднощами та мотивуємо до цього інших!

Ваша Вікторія Зеленська

Новини

Філіалу Дівчата STEM

Це круто! Сьогодні учениці - 19 дівчаток-шестикласниць виявили бажання стати членкінями Філіалу #ДівчатаSTEM #РоменськаЗОШ11! Завтра для них проведемо перший мега-крутий захід в рамках святкування Міжнародного дня жінок та дівчат в науці.

10 лютого 2021

9 лютого 2021 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів мережі Інтернет. Учні 3-А класу Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 на уроці інформатики активно долучилися до проведення заходу під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Старший інспектор ювенальної превенції лейтенант поліції Кириченко Алла Андріївна та її колега лейтенант поліції Хуторна Альона Юріївна ознайомили учнів з поняттям кібербулінг, сприяли обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання, крім того поліцейські розширили та поглибили знання дітей про безпечний Інтернет та вручили учням інформаційні буклети «Безпека в Інтернеті».

Проводимо перерви з користю

Чи можна проводити перерви з користю? Так, оскільки в Бібліотеці школи багато цікавих настільних ігор.

9 лютого 2021

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом

“Разом для найкращого Інтернету”

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

ПОСІБНИКИ, ЯКІ МОН ПРОПОНУЄ ВИКОРИСТОВУВАТИ БАТЬКАМ І ПЕДАГОГАМ ДЛЯ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ БЕЗПЕЧНОМУ КОРИСТУВАННЮ ІНТЕРНЕТОМ:

 • Безпечне користування сучасними інформаційно-комунікативними технологіями / О. Удалова, О. Швед, О. Кузнєцова [та ін.]. – К.: Україна, 2010. – 72 с.

 • Пам’ятка для батьків «Діти. Інтернет. Мобільний зв’язок», розроблена Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі.

5 лютого 2021

Сьогодні на виховних годинах поспілкуємося про:

 • безпечний інтернет, до Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”, який святкують 9 лютого 2021року

  • кібербулінг, які причини та потенційні наслідки цього, як припинити і що робити, якщо хтось із друзів став жертвою кібербулінгу.