Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція», «Український сувенір»
Post date: Dec 17, 2015 7:50:12 PM
Участь учнів Рокитненської школи в обласному етапі
Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», «Український сувенір»
Протягом листопада тривала робота учнів з підготовки до участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», «Український сувенір». Мета конкурсу – створити альтернативу живим ялинкам – новорічну композицію чи букет, а також різноманітні вироби. Поробки треба було виконати лише з натуральних матеріалів, а саме: з дерева, соломи, лози, тканини, шерсті, глини, паперу та ін. Участь у конкурсі взяли наступні учні: