07/12/2025 : De warmste Wandeling in Lokeren
23/11/2025 : Heiende en omgeving in Lokeren
16/11/2025 : Heideboswandeling in Moerbeke
11/11/2025 : Moerbeke wandelt
09/11/2025 : Rode Sluiswandelroute in Lokeren
Een mooie wandeling van 11,10 km via wandelknooppunten bracht de wandelende wolven naar het Pereboomsgat en de Grote Kreek. Dit zijn restanten van overstromingen in het verleden. Gedurende de 80 jarige oorlog werden ze door de Spanjaarden gebruikt voor transport naar hun forten.
02/11/2025 : Wandeling in Moerbeke (turfmeersen)
25/10/2025 : Wandeling in Ronse
De laatste zondag van de tiende maand van het jaar 2025.
Een daguitstap van de wandelende wolven. Eentje om 'in te kaderen' en dit om vele redenen ...
Met veel overtuiging trok de wolvenroedel naar Ronse om er de herfstgeuren en de herfsttaferelen van de natuur op te snuiven en te bewonderen.
In de voormiddag was de regen overvloedig van de partij maar onze wandelende leden trotseerden glansrijk weer en wind, gingen letterlijk bergop en bergaf, genoten van de Vlaamse natuur, ondersteunden elkaar waar het nodig was, en zoveel meer.
Een onderstaande selectie uit de foto's van wolvin Jessy geeft dit alvast weer.
''Slecht weer maar de moraal was zonnig" was de feedback van een wolvin.
En natuurlijk wisten de wolven dat er naast inspanning ook ontspanning was. Die ontspanning vertaalde zich in eten en drinken, zowel indoor als outdoor. Voor deze activiteit kan jullie verslaggever qua sfeer en inzet alleen maar een 10 op 10 geven.
Het is al halsreikend uitkijken naar de daguitstap in de lente!!!
19/10/2025 : Wandeling Fondatie van Boudelo
11,2 km wandelen op het programma vandaag via knooppunten 37-22-21-20-19-18-17-17-17-16-35-36-37.
Het was alweer genieten ...
12/10/2025 : Wandeling in Eksaarde
05/10/2025 : Krekentrailwandeling in Moerbeke en omgeving
Heel veel joggende en helpende wolven op deze dag voor onze eigen krekentrail.
Ook een groep wandelende wolven begaf zich op pad om één van de afstanden van de Krekentrail te bewandelen.
Een overzichtje op basis van de inschrijvingen:
7,8 km 16 km
Rita De Vylder Karina Luyckx
Agnes Van Acker Theo Van Acker
Lieve Saquet Cecile Van Acker
Benny Hillaert Trees Scheire
Linda De Coster Miranda Robijn
Mieke Deruysscher Walter Decoene
Ingrid De Roos Jessy Roelandts
Annick Van Laere
Erik Hoste
28/09/2025 : Wandeling in Puyenbroeck te Wachtebeke
21/09/2025 : Wandeling team Bumba in Lokeren
Ter ondersteuning van een actie voor Kom Op Tegen Kanker trokken de wandelende wolven naar Lokeren om er samen met vele anderen 10 km te wandelen voor het goede doel.
14/09/2025 : Wandeling in Eksaarde
Vandaag stond een wandeling in Eksaarde gepland met tijd voor een hapje en drankje in de 16de statie.
07/09/2025 : Wandeling in Moerbeke
31/08/2025 : Wandeling in Stekene
24/08/2025 : Wandeling in Moerbeke
17/08/2025 : Wandeling in Lokeren
10/08/2025 : Wandeling in Koewacht
03/08/2025 : Wandeling in Moerbeke
27/07/2025 : Wandeling in Puyenbroeck (Wachtebeke)
20/07/2025 : Wandeling in Stekene
13/07/2025 : Wandeling in Eksaarde
06/07/2025 : Wandeling in Lokeren
22/06/2025 : Wandeling in Koewacht (Nederland)
08/06/2025 : Wandeling in Eksaarde
01/06/2025 : Wandeling Heieinde in Lokeren
10 km
25/05/2025 : Knooppuntenwandeling in Eksaarde
De laatste zondag van mei 2025 stond een knooppuntenwandeling op het programma, goed voor 11 km wandelplezier.
Knooppunten 37, 22, 23, 24, 29, 28, 27, 26, 19, 20, 21, 22 en om te besluiten opnieuw 37 brachten onze wolven doorheen de mooie natuur in en rond Eksaarde.
18/05/2025 : Sint-Elooiskreek en omgeving Overslag
De wandelende wolven trokken naar Overslag, een tweelandengemeente (deel in België en deel in Nederland) om er een mooie krekenwandeling van een 11 km aan te vatten. Via veldwegen werd naar de Langelede (een klein kanaal) gestapt om erna rond de Sint-Elooiskreek (is een krekenstelsel van een 5tal km) te vertoeven. Op het einde van de wandeling werd de Ronde Molen, daterend uit 1859, gespot.
11/05/2025 : Heideboswandeling in Moerbeke
10 km op het programma in het Heidebos voor onze sportieve wandelaars. Ook bij onze lopende wolven is het Heidebos heel bekend terrein.
04/05/2025 : Wandeling in Lokeren
Vandaag trokken onze wandelende wolven onder 'regie' van Eddy en Martine naar Lokeren om er een wandeling van 11 km af te werken in het Molsbroek en omgeving.
27/04/2025 : Wandeling in het Wullebos in Stekene
Het Wullebos is een mooi stukje natuur en dankt zijn naam aan de 'wulle'. ' Wulle' is dialect voor ransuil.
Sinds 2013 staat dit bos op de lijst van leukste speelbossen.Het is toegankelijk voor wandelaars, mountainbikers en ruiters.
Onze wolven begonnen de wandeling van een 10,5 km bij de kerk O-L-V Onbevlekt Ontvangen en de grot O-L-Vrouw van de Fietsers in Klein-Sinaai. Dit is eigenlijk een fietsbedevaartplaats waar je in de kerk een klein museum met wielertruien van legendarische renners kan vinden (van Eddy Merckx, Philippe Gilbert, Sven Nys, ...).
13/04/2025 : Panoramaroute omgeving Kluisbergen
Terwijl er joggers van onze club actief waren op het thuisfront of elders op vakantie, op het EK running Leuven of op een trail in Frankrijk waren 13 van onze wandelende wolven in de regio Kluisbergen om er de mooie en gevarieerde panoramaroute te bewandelen.
Vele onverharde paadjes, beekjes, bossen (waaronder het bekende Spijkerbos), enkele pittige klimmetjes en afdalingen en mooie vergezichten - vanwaar zou die naam panoramaroute komen ... tiens tiens ?? - zorgden voor een mooie ervaring.
De 16 kilometer lange route (47 % verhard/53 % onverhard) start in het kunstenaarsdorpje Kwaremont en daar zagen onze wolven in de verte de Paterberg liggen. Net voorbij Zulzeke trokken ze het Spijkerbos in. Dit bos is uniek in de Vlaamse Ardennen omdat het volledig gelegen is op een zuidflank. Na wat verder stappen kwam het wandelgezelschap op de hoogste heuveltop van Oost-Vlaanderen: De Hotond, 150 meter hoog. Op de windmolen kon er genoten worden van een prachtig vergezicht.
Onze wandelaars konden alleen maar unaniem dankbaar zijn voor dit mooie stukje natuur in onze Vlaamse Ardennen. Een hapje en een drankje mochten niet ontbreken om opgedane impressies al etend en drinkend te delen met elkaar!