Strona główna‎ > ‎

Reklama


Od 25 maja 2018 r. w całej Unii Europejskiej zaczęło obowiązywać, wymagające dla naszej Grupy szczególne oraz trudne do wdrożenia ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - więcej.


Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie informacyjno - wdrożeniowej dla działań Grupy - Reklama.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości Grupy i zareklamować się w jej strukturach, koniecznie przeczytaj.
Jesteś w strukturze pierwszy raz?
Zanim dołączysz do Grupy reklamodawców lub reklamobiorców musimy wspólnie ustalić szczegóły jaką zastosować procedurę, dlatego w pierwszej kolejności zaprezentuj się - zarejestruj podstawowe Dane o sobie o firmie, którą reprezentujesz i czekaj na odpowiedź z Grupy...

UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows 98, czy Windows XP. 

 Reklama w strukturze Grupy i w praktyce.
  • jak skutecznie i tanio zareklamować swoje usługi/produkty w strukturze w Grupie - handlujemy24.pl?
  • jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza i na pewno się sprawdza, gdy chcesz budować swoją pozycję w strukturze i w Grupie?
  • jak sprawić, by jak największa liczba DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW skorzystała z Twoich usług, zakupiła Twoje produkty lub zakupiła Twoje udostępniane przez Ciebie miejsca reklamowe oferowane w strukturze własnej Grupy?
  • Jak w prosty sposób zwiększyć ruch i skierować go do własnej strefy w strukturze lub szerzej w strukturze Grupy?
  • Jakich technik reklamowych użyć aby właśnie teraz sprzedawać to, na czym najbardziej Ci zależy? 
  • Co zrobić aby sprawnie odpowiedzieć na tak zadane pytania?

To klasyka pytań na które jest jedna odpowiedź - darmowy wpis do katalogu - Grupa - handlujemy24.pl
Gdy dołączysz, gdy zapiszesz się do Grupy -Reklama, podpowiemy - jak promować oraz jak reklamować się w strukturze Grupy, tak by być skutecznym w działaniu w sposobach stosowania reklamy, ale nie nachalnym i jak to robić bez kosztów w szerszej perspektywie i skutecznie?

Rejestracja w Bazie wiedzy - Katalog Główny.
Zarejestruj podmiot i czekaj na dalsze instrukcje.
Uwaga - musisz przejść proces wejścia z tej struktury - zalecamy
Po procesie rejestracji w Katalogu Głównym otrzymasz propozycje rejestracji Danych w Katalogu - Reklama pod warunkiem, że ściśle reprezentujesz to środowisko.

Grupa - Reklama - jak dołączyć?

Jeśli jesteś, jeśli reprezentujesz firmę działającą ściśle w branży reklamowej lub jako firma jesteś nośnikiem reklam, świadczysz usługi reklamowe, reprezentujesz firmę usługową, proponujesz usługi związane z tą dziedziną, tworzysz gadgety, handlujesz nimi, itd, itp, koniecznie rejestruj się w tej strukturze - Reklama, jako DOSTAWCA do Grupy - Reklama.
Po zarejestrowaniu Danych, będą poddane weryfikacji i zamieszczone w Katalogu - Reklama


Wypełnij formularz i czekaj na dalsze instrukcje. Pomoc - 691476873

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL REKLAMA, FORMULARZ REJESTRACYJNY

System reklam jak działa?

opublikowane: 17 cze 2014, 22:32 przez Andrzej Popiel   [ zaktualizowane 1 sty 2016, 05:34 ]W strukturze Grupy - handlujemy24.pl oferujemy kilkanaście stref generujących reklamę w różnych technikach.
Oto pierwszy z przykładów jaki proponujemy.
Pozostałe przykłady są projektowane i wdrażane indywidualnie w/g potrzeb konkretnej struktury, tworzonej i rozwijanej pod kontem współpracy z Grupą.

Jak zaimplementować własną prezentację w PowerPoint z prezentacją Grupy i ją zaprezentować jednym kliknięciem wszystkim, dodatkowo edytować tę PREZENTACJĘ w czasie rzeczywistym on-line z osobistego komputera, a wszystko bez ograniczeń z pełną analizą wejść i za darmo przez 12 m - cy?

Instrukcja. 

Krok nr. 1  

Instrukcja odnosi się do struktury Grupy - handlujemy24.pl i jedynie w tej strukturze winna być stosowana.

Otwórz (Musisz mieć aktywne konto - Google Apps) Google Dysk, następnie po lewej stronie od góry wybierz i otwórz zakładkę /Nowy/ wybierz i otwórz nowy /Folder/ nazwij go /Grupa - handlujemy24.pl/ w folderze Grupy ponownie otwórz Nowy folder po nazwą /Reklama/a w nim Nowy folder pod nazwą Chmura Grupa - handlujemy24.pl.
Zapisz folder na Google Dysku - nadaj folderowi tylko o tej nazwie - Chmura Grupa - handlujemy24.pl publiczne uprawnienia i zamknij go.
Otwórz /Folder/ ponownie i wybierz  - otwórz folder w tyt. /Reklama/Chmura Grupa - handlujemy24.pl/
Pozostaw folder otwarty i ponownie wybierz  /Utwórz Nowy/. Tym razem wybierz zakładkę /Powr Point/ Utwórz, zaprojektuj własną prezentację, zapisz ją na Dysku w środowisku Google w stworzonym przez siebie katalogu  - folderze w nazwie Grupa - handlujemy24.pl/Reklama/, czyli w Chmurze Grupy i nadaj folderowi Chmura Grupa - handlujemy24.pl publiczny charakter - ustaw - przestaw uprawnienia z opcjonalnych na publiczne i dopisz ten adres e-mail upubliczniając nam swój folder - reklama@handlujemy24.pl - edytuj
Krok nr. 2 
Upublicznij prezentację w sieci i w Chmurze - ustaw uprawnienia na /Publiczne - tylko przeglądanie/ Nie mylić z uprawnieniami o charakterze publicznym. Nie można upublicznić prezentacji bez właściwej konfiguracji struktury w której prezentacja będzie prezentowana. Jeśli struktura nie jest publiczna, to prezentacja mimo iż ustawiona będzie jako upubliczniona, publiczną nie będzie po za strukturą - prosimy o tym pamiętać.
Krok nr. 3 
Nadaj uprawnienia do edycji Grupie w Chmurze. Dopisz do uprawnień wskazany przez nas - np. ten adres e-mail apopiel701@gmail.com i czekaj na instrukcje zwrotne. Gdyby ich nie było zadzwoń - 691476873 
Dzwoniąc pozostań w strukturze z dostępem do aplikacji i do środowiska Chmury w której ta aplikacja została uruchomiona.
Krok nr. 4 
Umieść kod prezentacji (Widzet) na swojej stronie lub w strukturze jaką tworzysz, ale koniecznie i wyłącznie musi to być struktura tworzona w Chmurze firmy Google.
Znajdziesz kod w trybie prezentacji - do edycji
Masz pytania, potrzebujesz pomocy - kontaktuj sie z admin struktury  - tel. 691476873

Uwaga instrukcja nie jest pełna i tak rozpisana nie pozwala implementować prezentację skutecznie.
Jeśli faktycznie chcesz implementować swoje zasoby z zasobami Grupy w systemie on-line za pośrednictwem oprogramowania Powr Point, musisz poznać wiedzę - jak?
Proces implementacji jest bardzo łatwy, jednak wymaga tej wiedzy.
Dlatego zalecamy aby przed implementacją nawiązać z nami kontakt w celu przeprowadzenia procedury. Dzwoń teraz 691476873

Oto trzy składowe jednej reklamy utworzonej w Power Point.
Trzy prezentacje implementowane ze sobą na zasadach publicznego dostępu utworzone w Chmurze przez trzy niezależne źródła.

1-1 of 1